Į Šoną TABLETĖS!

Mes jau rašėme, kad šiuolaikinė medicina chemoterapijos srityje jau seniai pasiekė aklavietę, iš kurios ji neturi jokios išeities, nes artėja penktoji pasaulinė mokslo revoliucija ir ji visiškai pakeis žemiškųjų pasaulėžiūrą ir pasaulio supratimą. Pasikeis ir sveikatos atkūrimo Technologijų paradigma. Tačiau senoji paradigma taip giliai įsivėlė į žmonių protus, iškreipė ją taip, kad kritinėje situacijoje esantys žmonės ilgą laiką laikysis tablečių, kaip panacėja nuo visų ligų. Pirmiausia reikia pakeisti žmonių pasaulėžiūrą, tada pasveikimas ateis laiku. Bet prieš pradėdami atkurti savo sveikatą iš Naujų Žinių perspektyvos, turite žinoti apie ligų priežastis, jų rūšis ir naujas jų prevencijos bei gydymo technologijas.

Čia paliečiame kai kurias labiausiai paplitusias mūsų laikais ligas, taip pat nukrypimus nuo normalaus organizmo vystymosi, problemų atsiradimą dėl aplinkos ir technogeninių veiksnių poveikį. Norėdami atkurti sveikatą dėl jų veiksmų ar prieš jų veiksmą ant žmogaus, eksperimento dalyviai naudojo Naujas Technologijas ir gavo pirmuosius daugelio ligų gydymo rezultatus: vėžys, alergijos, nevaisingumas, autizmas ir kiti.

LIGŲ PRIEŽASTYS IR ŠIŲ PROBLEM SPRENDIMAS NAUDOJAN «SvetL»

Fragmentai iš N. V. LEVAŠOVO kūrinių

Pristatymui ir vertinimui apie SvetL programas, sukurtas ir realiai įkūnytas žymiausių Rusijos mokslininkų N. V. Levašovo, apibrėžtų savo darbuose, skaičiavimuose ir spektakliuose, jums tereikia ATSARGIAI SKAITYTI jo darbus, patiems rasti atsakymus į kylančius klausimus. Tik kreipimąsi  į PIRMĄJĮ ŠALTINĮ, viską išsiaiškinti įmanoma ir būtina. Kito kelio nėra, ir N. Levašovas apie tai kalbėjo ne kartą.

Tęsiame pasakojimą apie „SvetL“ programas, susijusias su ŽMOGAUS SVEIKATA. BET, pradedantiesiems, pabandykime nustatyti, kokias ligas galima atskirti:

1)genetinės ligos, kurias žmogus gauna per savo tėvų genus.
2)įgytos ligos, kurios žmogus įgijo per savo gyvenimą.
3)aplinkos ligos, susijusios su neigiamu išorinės ekologinės aplinkos poveikiu. 4) karminės ligos, t.y. atneštos ligos per Esmė.

Genetinių ligų priežastis yra paprasta ir nereikia paaiškinti. Įgytos ligos yra turtingiausios įvairove, todėl mes jas apsvarstysime išsamiau. Yra keli pagrindiniai kokybiniai šių ligų vystymosi etapai:

a.pataikinimas infekcijos į organizmą ir jos vystymasis kūne.
b.apsauginis, imuninis organizmo atsakas (aktyvioji fazė ligos).
c.patogenas (-ai) išskiria toksinus jo gyvybinė veikla žmogaus kūne.
d.paveiktų organų ir sistemų organinės struktūros pokyčiai.

.

.

Ir dabar mes išsamiai išnagrinėsime ligos vystymosi mechanizmą žmogaus kūne. Kai infekcija – ligos sukėlėjas – pirmą kartą patenka į žmogaus kūną, nors šių „įsibrovėlių“ nedaug, kūnas praktiškai į tai nereaguoja. Nes organizmo reakcijai būtina tam tikra to ar kito nuodo, kuris yra šių organizmų gyvybinės veiklos produktas, koncentracija. Todėl ligos vystymosi pradžioje infekcija vystosi beveik be jokio žmogaus organizmo pasipriešinimo. To l i a u v y k s t a vadinamoji inkubacijos fazė, pirmoji ligos vystymosi stadija.

Ir tik tada, kai besivystantys ligos sukėlėjai, visi kartu, į žmogaus kraują išskiria tam tikrą toksinų dozę, kurią smegenys jau gali aptikti, įsijungia apsauginiai

kūno mechanizmai. Žmogaus imuninė sistema bando sunaikinti „agresorius“.

„SvetL“ Programa, po jos PIRMO ĮJUNGIMO, palyginus su Komplekso savininku, beveik iš karto atpažįsta net nereikšmingų toksinų dozių buvimą, nes Komplekso sukurtas Psi-Laukas, sąveikaudamas su savininko smegenimis, labai sustiprina žmogaus („SvetL komplekso savininko“) imuninę gynybą.

Pirmoji, aktyvi gynybinė reakcija yra temperatūros padidinimas žmogaus kūne. Faktas yra tas, kad dauguma patogenų netoleruoja karščiavimo ir miršta esant 39 … 40 ° C temperatūrai.

Todėl kūnas, dar nepažindamas „priešo veido“, daro agresoriui terminį smūgįIr požiūris yra visiškai neteisingas, kai bando mažinti temperatūros padidėjimą vaistais.

Poreikis slopinti kūno temperatūrą kyla tik šiais atvejais:

a. kai temperatūra padidėja iki 42 ° C kritinės vertės, kai baltymai pradeda koaguliuoti. Tai ypač svarbu kraujo baltymams – fibrino genui.

Jei šis baltymas pradeda koaguliuoti, atsiranda netirpus junginys – susidaro fibrinas, kraujo krešuliai, dėl kurių kūnas gali mirti.

b) kai žmogaus kūnas negali pernešti kūno temperatūros padidėjimo.

Visais kitais atvejais apie aktyvią temperatūros reakciją kalbama tik apie galingą tam tikro organizmo apsauginę reakciją.

Kol infekcija bando atsigauti po terminio kūno šoko, pastarasis, tirdamas priešą, pradeda gaminti antikūnus, kurie bando sunaikinti pačius „agresorius“. „SvetL“ Programa, atpažįstanti infekciją anksčiau, jau bendradarbiaudama su smegenimis, ji sukuria galingą ir trumpą „terminį šoką“, taip užkertant kelią aukščiau paminėtiems rizikos veiksniams. Kūnas šį pirmąjį etapą išgyvena švelniau, atsikratant infekcijos. Paprastai nebereikia kurti tokio tipo apsaugos antikūnų. Tai taip pat taupo kūno gyvybingumą, o žmogus greitai atsigauna.

Apsauginę funkciją taip pat atlieka fagocitai – baltieji kraujo kūneliai, kurie, absorbuodami ligos sukėlėjus, patys miršta, sudarydami tuo pačiu pūlinį, kurio didelė koncentracija, savo ruožtu, taip pat neigiamai veikia žmogaus organizmą. Esant tokiai situacijai, „SvetL“ Kompleksas (sąveikaudamas su Smegenimis, o kartais ir „atkurdamas“ Smegenis ta linkme, reikalinga sveikimui) prisideda prie greitesnio organizmo išlaisvinimo iš negyvų ląstelių – tiek patogenų, tiek negyvų fagocitų – paverčiant visas kūno sistemas į harmoningą sąlyga. Bet kas nutinka užsikrėtusiems žmogaus kūnui, susilpnėjusio imuniteto sąlygomis? Grįžkime prie imuninės sistemos proceso aprašymo:

               Žmogaus imuninė sistema

  

Žmogaus imuninės sistemos mechanizmas.

W1 – yra aktyvaus žmogaus organizmo imuninio atsako fazė.

  .

           W2 – yra žmogaus imuninės sistemos pasyvumo fazė.

              .

   J1max – yra pradinis žmogaus imuninės sistemos aktyvumo banga.

   J2; J3; J4; J5; J6; J7 — sekančios bangos žmogaus imuninės sistemos veiklos. t1; t3; t5; t7; t9; t11 — laiko momentai, kai imuninė sistema nustoja kovoti su liga. t2; t4; t6; t8; t10; t12— laiko momentai, kai imuninė sistema vėl įtraukiama į kovą.

  t2’; t4’; t6’— realus laikas, reikalingas žmogaus imuninei sistemai, norint visiškai atkurti veiklą.

Ligos sukėlėjai prisitaiko prie naujų, jiems nepalankių sąlygų, kurias kūnas sukuria kovos metu. Infekcija pradeda keistis, mutuoti, kad galėtų kažkaip tęsti savo vystymąsi.

Juk jai tai taip pat yra gyvybės ir mirties klausimas – jei ji nesugeba prisitaikyti, ji miršta. Žmogaus kūnas jai, kaip būtina aplinka gyventi, buveinė. Taigi prasideda organizmo ir infekcijos „konkurencija“: kas gali greičiau adaptuotis, tas laimi … Pagrindinis bet kurios infekcijos tikslas, išsivysčius jos vystymuisi ir „klestėjimui“, yra „nutraukti“ nuolatinį gyvos ląstelės ryšį su Smegenimis. Tokiu atveju ląstelė miršta ir tampa «įvežtos» infekcijos „apdorojimo“ objektu.

Daugeliu atvejų infekcija, kurios organizacija yra daug paprastesnė, keičiasi greičiau nei gynybinė žmogaus imuninės sistemos reakcija. Pabandykime suprasti, kodėl tai vyksta …

Faktas yra tas, kad pirmą kartą įtraukiant apsauginius mechanizmus, imuninė sistema turi sukauptą potencialą, sukuria maksimalų apsauginės galios viršįtampi.

Tačiau imuninė sistema negali be galo būti tokioje aktyviojoje būsenoje, kai kūnas praleidžia didžiulį kiekį energijos. Išsekusi imuninė sistema po kurio laiko išjungiama, kad būtų galima atkurti jos galimybes ir atsipalaiduoti. Dalyvaujant „SvetL“ Kompleksu, energijos rezervas yra neišsemiamas, nes potencialą sukuria pats kompleksas iš pirminių kosminių medžiagų sudėties, sąveikaudamas ir papildydamas (energizuodamas ir reguliuodamas) Smegenis, „priversdamas“ jas veikti kryptingai.

Tačiau norint visiškai pasveikti, imuninei sistemai reikia laiko. Imuninės sistemos potencialo atsigavimo laikotarpiu, organizmas nekovoja su infekcija, kuri vėl pradeda aktyviai vystytis, daug greičiau nei atkuriama žmogaus imuninė sistema.

Kai tik toksinų, kuriuos išskiria infekcija, dozė viršija leistiną lygį, žmogaus smegenys vėl įjungia imuninę sistemą organizmo, ir dažnai tai atsitinka anksčiau nei jis sugeba atkurti savo galimybes į normalų lygį.

Taigi, imuninė sistema įsijungia anksčiau, t1 metu, ir jos banga, savaime suprantama, bus mažesnė už pradinę Jmax. Tai tęsiasi tol, kol organizmo imuninė sistema išeikvojama, o jo antplūdis nebegali turėti rimtos įtakos infekcijos išsivystymui.

Tai baigiasi pirmąja aktyvia W1 ligos vystymosi faze ir prasideda antrąja lėtinio W2 ligos vystymosi faze. Tuo pat metu keičiasi ne tik organizmo imuninio atsako pobūdis, bet ir daugybė kitų esminių pokyčių.Norėdami suprasti, kokie pokyčiai vyksta, pirmiausia išnagrinėsime, kaip žmogaus smegenys koordinuoja ir kontroliuoja kiekvieno organo ir kūno sistemos funkcijas bei aktyvumą.

Žmogaus smegenyse yra žievės skyriai, kurie koordinuoja ir kontroliuoja kiekvieno organo ar sistemos funkcijas ir darbą viso organizmo labui. Tokiu atveju kiekviena žievės zona sukuria savo nervinius šios kontrolės signalus.

        Autonominė nervų sistema

Autonominė nervų sistema. Žmogaus kūno organų funkcijų valdymo ir kontrolės sistema.

1.Smegenų žievės sritis, kontroliuojanti kasos funkcijas.
2.Pogumburio vieta.
3.Retikulinis formavimas.
4.Hipofizė.
5.Parasimpatinis nugaros smegenų centras.
6.Parasimpatinis nervas.
7.Nugaros smegenų simpatinis centras.
8.Simpatinis nervas.
9.Kasa

.

Per šios zonos neuronų procesus – aksonus, signalai patenka į smegenų retikulinį formavimąsi, į vadinamąsias primityvias smegenis ir per ją perduodami į atitinkamą nugaros smegenų zoną, o po to į kūno autonominės nervų sistemos

simpatinį nervinį mazgą. Dėl simpatinio nervo valdymo signalas pasiekia organą, pavyzdžiui, kasą, ir sukelia būtiną jo funkcijų suaktyvinimą. Kai kūnas dirba, nervų receptoriai yra sujaudinti parasimpatinė sistema, o gaunami signalai praeina per parasimpatinius nervus ir sužadina atitinkamas nugaros smegenų sritis.

Stuburo nervai siunčia signalus į retikulinį formavimąsi, kur šie signalai lyginami su etaloniniais signalais, atitinkančiais normalų organo funkcionavimą. Jei viskas tvarkoje, smegenys ir toliau dirba tuo pačiu režimu. Bet jei signalas dėl vienokių ar kitokių priežasčių yra didesnis ar mažesnis už pamatinį, nervinis signalas, esant skirtumui tarp atskaitos ir gaunamo signalo amplitudės, patenka į atitinkamą smegenų žievės plotą.

Tokiu atveju keičiasi tiek valdymo signalų struktūra, tiek amplitudė. Ir tai įvyks tol, kol smegenys grąžins sistemą į optimalią būseną. Jei pasikeitimą organo darbo sukėlėjas buvo patogeno poveikis, tai sukelia imuninę gynybinę reakciją.

Žmogaus organizmo imuninės sistemos aktyvumo lygiai.

.

  Jmax – imuninės sistemos lygis sveikas žmogus.

J1 – imuninės sistemos lygis, kai žmogus gali gauti AIDS.

J2 – imuninės sistemos lygis, kai prasideda aktyvioji ligos fazė.

t 1 – y r a i n k u b a c i j o s laikotarpio pradžia.

t2 – inkubacijos laikotarpio

pabaiga.

Kai imuninės sistemos veikla negali smarkiai paveikti infekcijos vystymosi ir jei dėl šios patologijos viso kūno mirtis nėra labai greita, įvyksta šie pirmiau nurodyto mechanizmo pokyčiai:

a)Smegenys priima šią kūno organo funkcionavimo būseną kaip naują normą, ir jau visos kūno sistemos yra atstatomos taip, kad ši nauja norma išliktų stabilioje būsenoje, svarbiausia, kad ji nebūtų dar blogesnė.
b)Nuo šio momento kūnas niekaip nereaguoja į tokią organo būklę, kuri jam nėra visiškai optimali. Ir tik tada, kai infekcija bando užvaldyti naują „tiltelį“, viskas vėl įsijungia ir viskas kartojasi. Liga pereina į lėtinę stadiją su aktyvavimo laikotarpiai

O dabar apie vaistus.

Praktiškai visų vaistų, be išimčių, veikimo principas grindžiamas tuo, kad šie nuodai daro slegiantį poveikį bet kuriam gyvam organizmui, tiek sukėlėjui, tiek pačiam žmogaus organizmui.

Manoma, kad tokie nuodai, greitai užmušantys ligos sukėlėjus, tik šiek tiek pažeidžia kūną, kuris, be to, labai greitai gali grįžti į normali būklė.

Bet, deja, norėdama išgyventi, infekcija greitai prisitaiko prie šių nuodų ir niekaip į juos nereaguoja.

Kas daroma tokioje situacijoje ?!

Ir šioje situacijoje jie tiesiog pradeda didinti nuodo stiprumą ir jo koncentraciją. Ir kai tik vaistinių nuodų koncentracija taps daugiau priimtinesnės, organizmas nebegalės neutralizuoti jų poveikio savo organams ir sistemoms, prasidės apsinuodijimas vaistais ir organizmo sunaikinimas.

Tuo pačiu metu, kaip matyti iš vaistų veikimo principo, jie jokiu būdu nedaro įtakos smegenų organų ir kūno sistemų kontrolės mechanizmams. Daugelio šiuo metu žinomų vaistų koncentracija,

darantis destruktyvų poveikį sukėlėjui, taip pat destruktyviai veikia patį žmogaus organizmą.

Sunku pasakyti, kuri iš šių dviejų blogybių yra mažesnė

„SvetL“ Kompleksas taip pat išsprendžia šią problemą, nes pirmoje ligos stadijoje jis pradeda priešintis infekcijos išsivystymui, kaip aprašyta aukščiau, naudojant papildomą potencialą.

Vaistų vartojimas palaipsniui sumažinamas, o po to visiškai pašalinamas kaip nereikalingas. Kūnas nebėra veikiamas pernelyg žalingo cheminių medžiagų poveikio ir palaipsniui palieka lėtinę patologijos būklę sveikesnę ir stabilesnę. Suaktyvinamas toksinų ir šlakų padalijimas ir pašalinimas, ląstelės atsinaujina palei Esmės matricą.

Sistemų ir organų funkcijos vėl pradeda vykdyti smegenų komandas aukštesnėse oktavose. Tai įmanoma tik tada, kai sergančios (pakitusios) ląstelės sunaikinamos ir jų vietoje sukuriamos naujos, sveikos (nepakitusios) ląstelės, nes tik sveikos ląstelės sugeba tinkamai funkcionuoti.

Todėl, vaistais gydymo era medicinoje atėjo, iki jos logiškos pabaigos. Ir mes turime pagerbti tai, kad tiek daug ligų, jų patogenų, amžiams paliko žmogaus organizmus …

       VĖŽIO AUGLIO POBŪDIS  

Vėžys. Tarp negalavimų, kuriuos kamuoja šiuolaikinis žmogus, tai labiausiai neištyrinėta ir pavojingiausia liga, atimanti gyvybingumą ir pačią gyvybę, nepriklausomai nuo amžiaus. Medicinos bandymai rasti kovos priemones su šia baisia liga buvo nesėkmingi. Visi gydymo metodai, tokie kaip chirurginis naviko pašalinimas, jo švitinimas ar chemoterapija, baigiasi vienodai – visiškas kūno sunaikinimas ir mirtis.

Priežastis ta, kad medicina laiko žmogų tik jo anatomijos ir fiziologijos požiūriu, remiantis patologų žiniomis. Čia neatsižvelgiama į tą nematomą dalį žmogaus, kurį palaiko paties kūno vientisumą. Žmogus yra daugialąsčio organizmas, kurio ląstelės nuolat seka pagal gyvenimo matricos nurodytą programąEsmė ar sielą ir yra kontroliuojamos Smegenų.

Rūšies evoliucinio vystymosi procese visos ląstelės daugialąsčio organizmo, išsivysčiusio darniai derinant ir būtiną lauką su nuolat palaikomu potencialu.

Žmogaus esmė (siela) smegenų daugiafunkcionalumo pagalba sukūrė signalų sistemą visoms sistemoms ir organams, tam tikro dažnio elektromagnetinėmis bangomis ir vienu taktu. Šis taktas nustato ritmą, kad būtų užtikrintas sklandus viso organizmo darbas.

Išoriniai dirgikliai – radiacija, cheminių medžiagų poveikis, gyvenamojo ploto fono ekspozicija (pvz., Gyvenamosios vietos geopatinėje zonoje) lemia dažniu derinimą, ir kaip pasekmė, ląstelės elektrinių potencialų iškraipymą.

Taip pat patiriamas stresas (baimė, pyktis, įtaka) kyla takto gedimas, ląstelė iškrenta iš bendro ritmo ir gali sukelti negrįžtamus morfologinius pokyčius.

Ekologinė aplinka, GMO, alkoholis, nikotinas ir kiti nuodai dar labiau pablogina ląstelės būklę, o NE suskaidyti toksinai pradeda kauptis viduje, patenka į naujus junginius su ląstelės molekulėmis, o tai lemia jos kokybinį pasikeitimą. Jei tokie stresai ir nuodų vartojimas užsitęsia, ląstelė praranda galimybę grįžti į pradinę kokybinę būseną.

Faktas yra tas, kad per didelė medžiagų koncentracija šiose ląstelėse pasiekia kritinį lygį, kuriame prasideda ląstelių dalijimosi procesas, o morfologiškai pakitusių ląstelių skaičius padidėja. Šis procesas vyksta eksponentiškai, o kaupiant tokias ląsteles organe atsiranda naujas darinys, kuris pradeda traukti sveikų ląstelių energiją į save. Tai lemia, kad visi žmogaus organai ir sistemos, negaudami reikiamo energijos kiekio, reikalingo normaliam gyvenimui, yra perkraunami ir greitai sunaikinami.

Parazitinės ląstelės pradeda plisti visame kūne, sudarydamos metastazes.

Tokios ląstelės funkciškai iškrenta iš vienos reguliavimo sistemos ir pradeda vystytis NE pagal žmogaus kūno programą.

Vėžio priežastis yra Smegenų ir kūno ląstelių grįžtamojo ryšio pažeidimas Esmės (sielos) lygyje, kai kūnas nesugeba pašalinti toksinų ir nuodų iš ląstelių.

Tik atkurdami visų ląstelių lygius į normalią struktūrą ir tokio tipo ląstelėms būdingą elektrinio potencialo lygį galime išvengti naujų vėžinių navikų žmonėms. Tačiau kadangi smegenys priėmė naują ląstelės patologinę būseną, jos energetinę būseną kaip normalią, jis nebegali savarankiškai atskirti sveikos ląstelės nuo naviko. Tam reikia išorės pagalbos. Šiuos procesus „stebi“ „SvetL“ Kompleksas, kuris, veikdamas žmogaus Esmę, „padeda“ jo smegenims, atliktį teisingą analizę valdant ląsteles ir neleidžiant tokioms patologinėms situacijoms ateityje. Tai pagreitina medžiagų apykaitos procesus, susijusius su jau susiformavusių morfologiškai pakitusių ir negyvų ląstelių pašalinimu iš organizmo. Ir jų vietoje sukuria sveiką ląstelę.