Vienintelis vaistas nuo ligų – specifinė pagalba imuninei sistemai …

Osteochondrozė pasireiškia masiškai …

Vienintelis vaistas nuo ligų yra ne specialistų stebėjimas ir ne gydymas, o specifinė pagalba imuninei sistemai t.y. sugebėjimas priversti organizmą gaminti (arba įnešti iš išorės) tokių medžiagų, kurios pakeltų jo sugebėjimus į aukštesnį lygį, t.y. jį kokybiškai patobulintų. Kokybiškai ir tinkamai veikianti imuninė sistema ne tik susitvarkys su daugeliu ligų sukėlėjų, bet ir išvalys organizmą nuo negyvybingo, parazitinio audinio masės. Įnešti iš išorės nereiškia, kad reikia vartoti tam tikrus vaistus – organizmą „priversti“ gali tik Smegenys, kurioms turėtų būti suteikta tinkama pagalba.

Ir pagalbą (kol kas) teiks tik „SvetL“ programos maksimaliu Komplekso (generatoriaus) efektyvumu. Ir, žinoma, jei dėl kokių nors priežasčių reikia spartesnio poveikio, tada dalyvaujant tam tikrai „pagalbai“ Generatoriui (pavadinsiu tai teisingumui – iš išorės). Tuomet liga tęsis gana trumpą laiką ir niekada netaps lėtine liga. Beveik bet kokių vaistų vartojimas tik užkemša kūną, iškreipia medžiagų apykaitą, nuodija audinius ir labai trukdo normaliai funkcionuoti imuninei sistemai.

Taip pat norėčiau pasakyti apie stuburo skausmą, nes apie tai yra užduodama daug klausimų. Šiandien, stuburo skausmas, mano nuomone, tai išsilavinimo ir supratimo kas yra stuburas trūkumas?

Pastebėjau vieną įdomų dalyką – osteopatijos paūmėjimai ir komplikacijos prasidėjo šių metų viduryje. Daugiau – paūmėjimai. Tam turite būti pasiruošę. Osteochondrozė pasireikš masiškai. Taip, tai yra pokyčių procesas. Taip yra dėl mūsų kūno energijos tiekimo struktūros pokyčių.

Yra tik viena rekomendacija – rūpinkitės savo užpakaliuku! Tai labai svarbu, nes viskas prasideda nuo uodegikaulio. Nugara jau antra.

Neteisingas, nepagarbus požiūris savo uodegikauliui – turėk.

Žinomas visas pratimų rinkinys, kurį galima rasti internete ir pradėti ramiai taikyti sau. “SvetL” kompleksas, be abejo, „apsaugos“ uodegikaulį nuo visokių rūpesčių ir galimų staigių pažeidimų, suaktyvindamas Vartotojo „apsaugos“ sistemą, kuri iš pradžių buvo numatyta Generatoriuje. Ir tai apsaugos nuo staigių kūno (marškinių) energijos tiekimo pokyčių, derindamas (koordinuodamas) sąveiką su Smegenimis. Leiskite man priminti, kad uodegikaulis yra pagrindinis informacijos palaikymo žmogaus gyvenime priėmėjas. Informacija → Stuburgalis → Smegenys → Organai. Tačiau jei Asmuo turi mechaninių poslinkių problemą, pavyzdžiui, įdubimus (kai kurie slanksteliai paveikti – žinoma, tai jau yra pavojinga), jis pirmiausia turi juos atstatyti į savo vietą, o tada pasirūpinti.

Šiuo metu yra keletas sėkmingų „SvetL” komplekso vartotojų pavyzdžių, kai stuburas pažeistas. Bet tai yra labai ilgas ir labai sudėtingas procesas, reikalingas (kol kas) ir trečiųjų šalių koregavimas. Šią problemą 80-90% gali išspręsti kiekvienas atskirai viena ar kita forma. Tai galima išspręsti.

Visa pateikta informacija (apmąstymai) yra mūsų pokalbių su N. Levašovu ir daugelio progresyvių, mano manymu, GYDYTOJŲ, GALINČIŲ GALVOTI NESTANDARTIŠKAI tiek gautame medicininiame išsilavinime, tiek už jo ribų. Noriu pastebėti, kad tokių yra vis daugiau. Žinoma, to nepakanka, bet tai tik pradžia. Ligos lengviau išvengti nei išgydyti, o ne bėgioti išpūtus akis ir šaukti: “Na, ką dabar daryti?!” Iš tiesų, ką daryti, kai inkstai jau atsako? Tačiau prevencija yra menas, kurio įvaldymui reikia tam tikrų pastangų. Man menas ir pastangos buvo savarankiškas „SvetL“ programų kūrimas po N. Levašovo išėjimo. Juk visi nori „stebuklingos piliulės“ (skaitykite – „stebuklingas mygtukas“), kuri LEISTŲ TAISYTI SVEIKATĄ, NE KEIČIANT NIEKO, įskaitant gyvenimo būdą. Ir (kas dar, mano manymu, yra blogiau) – žmonės šventai tiki, kad tokia „stebuklinga piliulė“ kažkur yra … Neabejoju, kad perskaičius šį skyrių jums paaiškėjo – šis pasitikėjimas yra kruopščiai ugdomas ir įvesta sistemos „Sveikatos apsauga“ forma – daugybė tūkstančių vaistinėse parduodamų vaistų. Todėl nenuostabu, kad žmogus sukuria nesunaikinamą iliuziją, kad svarbiausia rasti tinkamą gydytoją, kuris paskirs reikiamus vaistus.

4 knyga. 3 skyrius.

F. Škrūdnievas

⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜⚜

Submit a Comment