APIE VAIKIŠKĄ KULONĄ …

APIE VAIKŲ KABELĮ ..., vaizdas Nr. 1

Visų pirma – bet kokią informaciją (o tuo labiau tą, kuri veda paskui save tam tikrus veiksmus) nustokite priimti KAIP TIKĖJIMĄ (religiniu, aklu požiūriu) !!! Pirmiausia reikia joje pabandyti susivokti patiems, ir jei kažkas neaišku – užduoti klausimus tam, kam Jūsų manote, šiuo momentu galite užduoti! Po to viską suvokti ir tik tada – pritaikyti – TAI JAU JŪSŲ ATSAKOMYBĖ.

Antra – kas dėl „vaikiško“ Kulono. Vaikai, tiksliau sakant, darbas su jaunomis Smegenimis – tai labai rimtas ir atsakingas darbas! Todėl, savo laiku manęs daugelis prašė „pagaminti“ „Vaikišką gaminį“. Nerašysiu daug subtilybių – tai yra pas N. Levašovą, kalbant apie vaiko vystymąsi iki 5 metų, po to iki 12 metų ir toliau. Bet Programos buvo padarytos nuo 6 metų, ir aš apie tai kalbėjau ne kartą! O tai, kad tai „nepažymėta“ Instrukcijose – tam yra sava ir gana rimta priežastis. Po paskutinių „pakeitimų“ ir atsižvelgiant į esamų Generatorių perkrovimą, naujų programų sukūrimą ir jų pridėjimą prie visų Generatorių – nuo Kompleksų iki „vaikiškų“ Kulonų – panaudojimo slenkstis vaikams – Jaunoms Smegenims – sumažintas. Vaikišką kuloną aš rekomenduoju naudoti nuo 4 iki 14. Nuo 14 metų – pilnai galima pereiti prie suaugusio Kulono (Apyrankės).

Kas liečia tuos, kurie jaudinosi tik dėl to, kad Kulonas greitai „pajuodavo“ ant vaiko, kuriam 1,5 metų. Tai normali reakcija ir Generatoriaus ir jo platformos (sidabro), kuri (tiek vaikams, tiek suaugusiesiems) kalba apie tai, kad staiga „išeina“ tai, ko neturėtų būti organizme, Smegenų veiklos atliekos darant tvarką organizme (taip sakant Marškinėliuose). Kalbant apie konkretų atvejį – paprasčiausiai pasakyta – nuo kūno (nuo odos) – nuimk. Čia norėčiau pažymėti, kad produkto juodumą galima lengvai nuvalyti bet kokiomis sidabro valymo priemonėmis (geriau „senamadiškas būdas“ – dantų milteliai), kuriuos šiandien sunku, bet galima rasti. Valymas neturi įtakos Generatoriaus veikimui.

Mano patarimas visiems, kurie vis gi įsigijo Kulonus savo vaikams (vaikai iki 4 metų) nenusiminkite – tiesiog nuo vaiko Kuloną nuimkite! Nereikia tiesioginio kontakto. Ir laikyti Kuloną po čiužiniu lovelėje arba šalia jo naktiniame staliuke. Šito pilnai pakaks.

Aš dar kartą primenu – Generatorius – JIS protingas ir gyvas, jis pats su Smegenimis „susitars“. Ir paskutinis – patologija vaikų nuo pat gimimo (dėl visokių priežasčių) – čia panaudojimas „SvetL“ Komplekso, „SvetL-K Komplekso (Kulono), „SvetL“ Apyrankės grindžiamas tik po pateikimo išsamios informacijos apie vaiką, gydytojų nuomonės ir nustatymas galimybės „korekcijos“ Smegenų, su kuriomis „kažkas vyko ne taip“ dėl kažkokių tai priežasčių. Aš greitai parašysiu išsamų straipsnį šiuo klausimu – išsamesnį ir dėkoju Žmogui, iškėlusiam šį klausimą, manau – pačiu laiku.

21/02/2021

F. Škrūdnievas