Technologijos «SvetL” –  Technologijos vystymuisi ir sveikatai gerinti

https://naujos-zinios.lt/wp-content/uploads/2020/03/LEVA%C5%A0OV-1.jpg

 

 

Naujos revoliucinės technologijos vis aktyviau užpildo mūsų gyvenimus.

 

   

 

    Kažkada – tai stebuklu ir fantastika žmonėms atrodė radijas ir televizija, dar kokius 25–30 metų atgal neįtikėtinu technikos stebuklu vaizdavosi mobilieji telefonai, nešiojamieji kompiuteriai ir dar daug kas, kas yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis šiandiena.O apie daugelį technologijų, atrodančių visiška fantastiška netgi dabar, dauguma žmonių neturi jokio supratimo. Bet, nepaisant to, šios technologijos tampa realybe, įeidamos į mūsų gyvenimą.
   

 

     Technologija ,,SvetL”, sukurta rusų mokslininko Nikolajus Viktorovičiaus Levašovo ir pratęsta Rusijos Mokslo – Technikos draugijos, «Русского Научно-Технического Общества» “РНТО”, vadovaujamos Fiodoro Dmitrijevičiaus Škrūdnievo – tai tikra Ateities Technologija.

 

   Gilus intelektinis, kūrybinis, dvasinis tobulėjimas, apsauga nuo energoinformacinės įtakos – tai tik dalis užduočių, sėkmingai sprendžiamų taip vadinamo psi-lauko Generatorius, kuris yra šios technologijos pagrindas.

 

       Ši nauja technologijos forma yra daugiau nei trijų dešimtmečių mokslinės patirties ir tyrimų rezultatas. Ji skirta pagerinti kiekvieno žmogaus gerovę, todėl yra sukonstruota taip, kad veiktų individualiai, atsižvelgiant į žmogaus poreikius.

  „SvetL“ Technologija padeda suprasti ir surasti savo vietą šiame pasaulyje, atitinkančią pačią esmę jūsų Sielos. Tai išskirtinis instrumentas tiriant mus supančią materiją ir būdus su ja sąveikauti. Tai ne mitas, kad žmogus gali sintetinti, kurti ir atkurti egzistencijos realybę ir reiškia, pakeisti pasaulį. Minties galia yra pirmasis žingsnis formuojant idėjas į materialius aspektus. 

Šiuolaikinis (atnaujintas) Kompleksas ,,SvetL” 

 Šiuolaikinis (atnaujintas) variantas Komplekso ,,SvetL” realizuotas principialiai nauju išdirbimu ,,Rusų Mokslo – Technikos Draugijos”, turintis palyginus su praėjusiomis Komplekso ,,SvetL” versijomis eilę reikšmingų pokyčių. Bioinformacinis adaptyvus aparatinis – programinis Kompleksas „SvetL“ sukurtas spręsti užduotis susijusias su visapusišku žmogaus tobulėjimu ir vystimosi.

„SvetL“ -K Kulonas

 Buvo rastas iš esmės naujas sprendimas – viename sujungti du, kaip labiausiai tinkančius Generatoriaus platformai gaminius, ant nešiklio – Silicio ir Sidabro. Specialiai suprojektuotas ir sukurtas konkrečiai užduočiai, Silicio elementas (apskaičiuoto dydžio plokštelė) yra įmontuojamas į sidabro Kuloną, naudojant tam tikrą technologiją, ir ši vienalytė konstrukcija tampa beveik idealia nešiklio platforma „SvetL“ Generatoriui. 

Sidabrinės apyrankės

„SvetL“ 

Apyrankės „SvetL“ su bioinformacinėmis adaptyviosiomis programomis daro teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir yra naudojamos tiek prevenciniais tikslais, tiek dvasiniam ir intelektualiam žmogaus tobulėjimui. Apyrankė „SvetL“ yra kvazi (beveik gyvas) organizmas, turintis intelektą, kuris sprendžia jam iškeltas užduotis – atstatyti ir pagerinti Jusu sveikatą.

Konstruktyvas “Kupolas-DI“  – tai technologija nukreipta į žmonių Gyvybės Palaikymo Sistemos ir jų sveikatos gyvenamosiose vietose gerinimą, atsižvelgiant į esamą aplinką. Erdvę, kurią dengia Kompleksų spindulys, įgauna harmoniją ir apsaugą nuo žalingo išorinio technogeninio pobūdžio poveikio, bet ir izoliuoja ją nuo kitų nepageidaujamų negatyvių energijų. Ko pasekoje keičiasi žmonių tarpusavio bendravimo atmosfera Komplekso DI  veikimo spindulyje, vyksta teigiamas žmogaus sąmoningos būsenos korekcijos procesas, tame tarpe ir bendrijose.

Konstruktyvas “Kupolas-DI“ 

Visų pirma – tai eksperimentas. Tai realus poreikis – geriau suprasti ir pažinti gyvo augalo ląstelės „darbo“ esmę ir principą, remiantis Žiniomis, praktika ir Technologijomis, kurias mums paliko kaip palikimą ir kurias mes vystėme toliau, remdamiesi, Naujomis žiniomis, Rusijos Mokslininkų – N. V. Levašovo, A. M. Hatybovo, N. A. Morozovo ir kitų, dar gyvenančių, apie kuriuos mes rašėme ir kalbėjome – ne kartą.

Tai – eksperimentas, o dabar tai – visavertis „SvetL-Flora“ Projektas ir Programa, kuriuos daugiau nei dvejus metus sėkmingai vykdo ,,Rusijos Mokslo ir Technikos Draugija”, o visi norintys gali dabar dalyvauti tęsiant šį projektą.

 

Kompleksas „SvetL-Flora“

 

   Ši technologija yra žymiai pranašesnė už viską, ką žinojo ir atrado ankstesni mokslininkai, įskaitant Nikola Tesla, kuris pasėjo teorijų ir atradimų sėklas, bet galėjo tik pasvajoti apie laimėjimus, kuriuos mes dabar įgyvendinome žmonių rasės labui. Mes vienyjamės bendram tikslui, žmonijos labui. Šie Generatoriai buvo pirmą kartą sukūrti vizualisto, gydytojo ir mokslininko Nikolajus Levašovo, pasveikimui ir vystymuisi. Norime, kad jie būtų platinami ir taikomi tarp kuo didesnio pasaulio žmonių skaičiaus.

   Šis pasaulis, kuriame mes gyvename, yra labai agresyvus visų gyvų būtybių atžvilgiu. Žmogaus organizmą nuolat veikia didžiulė buitinių prietaisų spinduliuotė, o vaistai ir vakcinos mažina imunitetą. Mūsų oras yra užnuodytas, mūsų vanduo yra užnuodytas, ir mūsų maistas užnuodytas; oras, vanduo ir maistas yra būtini tam, kad gyventi.       

Naudojant žemos kokybės produktus, pripildytus visų rūšių cheminių medžiagų ir nuodų, diena iš dienos naikinamos ląstelės. Su amžiumi visa tai kaupiasi laisvųjų radikalų pavidale ir trikdo normaliai medžiagų apykaitai.

   Laisvieji radikalai – tai tarpląsteliniai molekuliniai junginiai, kurie mažina pačios ląstelės energijos lygį. Kasdienis stresas tapo šių dienų epidemija, taip pat depresija, lėtinis nuovargis, nemiga, silpnas imunitetas, peršalimas, gripas, galvos skausmai – visa tai tapo kasdienio gyvenimo dalimi. 

Tai yra mūsų tikslas ir atsakomybė prieš žmones!

   Generatorius sąveikauja su jumis 24 valandas per parą ir gali pažvelgti į visą jūsų sistemos psichinę, emocinę ir fizinę būseną, tiksliai nustatyti problemas ir atlikti reikiamus pakeitimus, kad būtų išvengta ligų ateityje.

   Sistemiškai veikiant, tai leidžia atlikti pakeitimus ląstelių lygmenyje, organuose, audiniuose, organizmo sistemose, taip pat genetiniame lygmenyje, nesukeliant vartotojui žalingų šiuolaikinių produktų ir vaistų šalutinių poveikių.
   Sąveikaujant su savininku, generatorius įveda papildomą gyvenimo potencialą, kuris buvo apskaičiuotas optimaliam gyvos ląstelės gyvavimo laikotarpiui, šiuolaikinėmis gyvenimo sąlygomis:

124 ar daugiau metų, atsižvelgiant į nuolatinį galvos smegenų vystymąsi.

    

Sveikatą Gerinantys Generatoriai ,,SvetL” taip pat valo vandenį ir maistą.

Naudojant  „SvetL“ sveikatinimo Generatorius, žmonėms pamažu didėja imunitetas, smarkiai mažėja jautrumas peršalimui, išnyksta lėtinės ligos, o organizmas tampa sveikesnis.

 Kai kalbama apie novatoriškus sveikatingumo Generatorius iškyla klausimas, kaip jie veikia? Čia mūsų mėgstamiausias ir taikliausias aprašymas, kurį parašė Fiodoras Škrūdnievas : Įsivaizduokite savo kūną kaip choro pasirodymą, o jūsų Smegenys yra šio choro vadovas. Jūsų Smegenys, kur randasi atmintis, sąmonė ir protas, ir kur kyla mintys, norai ir vaizduotė. Jūsų kūnas yra sudarytas iš organų, organai iš ląstelių, o ląstelės iš atomų.

Įsivaizduokite savo kūną kaip choro pasirodymą, o jūsų Smegenys yra šio choro vadovas. Jūsų Smegenys, kur randasi atmintis, sąmonė ir protas, ir kur kyla mintys, norai ir vaizduotė. Jūsų kūnas yra sudarytas iš organų, organai iš ląstelių, o ląstelės iš atomų.

Kiekvienas atomas vibruoja, tai yra, dainuoja savo dainą. Kartu jie groja harmoningą melodiją. Tai yra tik tada, kai jūsų ląstelės yra sveikos. Jei ląstelė serga ar ją užpuolė virusai, ji pradeda ,,šaukti” iš skausmo. Kai pažeidimų bus daug, organas (ar organai), kuriems priklauso pažeistos ląstelės, pradeda dainuoti neteisingas natas. Jūsų smegenys, dėl susilpnėjusio gynybos mechanizmo, nesubalansuotos imuninės sistemos, priima šias neteisingas natas kaip «priimtinas », ir liga išsivysto į lėtinę stadiją.
Apskritai, mes – Visatos atomai, ir kada esame sirgimo būsenoje įvedame disonansą į Muzikos Sferas(visumą).

Štai kur reikalingas mūsų Generatorius (SvetL), pagelbėti jums, (SvetL) yra Visatos derinamasis kamertonas, jis yra jūsų smegenų padėjėjas ir sufleris. Tai «šviesos» Generatorius su visomis savo programomis. Generatorius apžiūri visą choro kompoziciją, patikrina kiekvieną. Jis klauso ir „žiūri į akis kiekvienam“, tarsi žvelgdamas į sielą, tikrina, kas ten vyksta ir kokių pokyčių galima tikėtis. Tada Generatorius pradeda šnabždėti laidininkui (jūsų smegenims) – pakeiskite šį, šitam liepkite daugiau repetuoti, arba aptarkite nuoširdžiai su tuo, kitu. Tokiu būdu, atkūrimo procesas tęsiasi, o choras pradeda dainuoti vieningai, hormonijoje su procesu, vykstančiu plačiojoje Visatoje.

Na, aš tai suprantu, bet iš kur gaunama  energija pasveikimui, klausia kiti?

„SvetL“ Generatoriai surenka ir kaupia reikalinga materija iš erdvės, kuri supa mūsų planetą. Pagal naująją N. V. Levašovo fiziką, mes gyvename anizotropinėje Visatoje, kurioje yra iškilimai ir įdubimai, kartu su septyniomis pirminės materijos rūšimis. Anizotropija čia reiškia, kad erdvė yra nevienalytė visomis kryptimis, ir materija skirtingose erdvės vietose materializuojasi skirtingai.
Kai erdvės įdubimai pasiekia tam tikrą išmatuojamą matematinį gylį, jie pritraukia pirminę materiją procesu, panašiu į gravitaciją. Rezultate vyksta įvairių pirminių materijų formų susiliejimas ir susiformoja hibridinė materija. Šalutinis šio susijungimo produktas yra energijos srautas. Šį procesą dubliuoja „SvetL“ sveikatingumo generatoriai. Į generatorių įstatyta programa sukelia būtiną deformaciją ir ko pasekoje, atsirandantį energijos srautą.
Prinstono universiteto mokslininkai tvirtina, kad jų tyrimai įrodo mintį, kad medžiaga gali paveikti materiją. Ir Levašovo teiginį, kad Visata yra anizotropinė, priešingai nei izotropinė, patvirtino naujausi moksliniai tyrimai. Kvantinė fizika mums taip pat sako, kad subtili energija yra pagrindinis visų žmogaus kūno ląstelių elementas.

Jie, taip pat, klausia: „Aš pasiruošęs žengti į ateitį, kaip sužinoti, kuris Generatorius man tinka?“ 

Visi žmonės yra skirtingi, daug kas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių. Jei esate apskritai sveikas ir norite apsaugoti bei palaikyti savo sveikatą, atkreiptkit dėmesį į „SvetL Apyrankę“ ir „SvetL Pakabuką“. Jei sergate lėtinėmis ligomis, «SvetL Kompleksą» – tai didžiausią sveikatos gerinimo poveikį turintis įtaisas. Norite, kad visa jūsų šeima būtų apsaugota ir harmoningai gyventi, įskaitant jūsų augintinius, tada jums tiks mūsų «Kupolas-DI». Jei vis dar nesate tikri, susisiekite su mumis, dėl nemokamos konsultacijos. Labai svarbu gauti tinkamą įrenginį. Esame pasiruošę padėti jums iškylančiuose klausimuose ir neaiškumuose. Čia, «šviesos» pasaulyje, mes patys išgyvenome sveikatos gerinimo procesą, todėl patarsime ir padėsime remdamiesi savo patirtimi.

Kokias ligas gali įveikti ,,SvetL” technologija?

Beveik visas žmonijai žinomas ligas. Žinoma, yra tam tikrų aplinkybių, kai žmogaus organizmas pasiekė tą riba, kada sužalojimai dideli ir nebelieka laiko jo atstatymui, tačiau ir tada ,,SVETL” tehnologijos suteikia komfortišką ir neskausningą jūsų gyvenimo pabaigą. Kreipkitės į mus dėl nemokamos konsultacijos. Daugumai žmonių galima padėti!

Ar šie prietaisai apsaugos mane nuo koronos viruso?

Taip, net mirtingiausioje epidemijos zonoje žmogus bus apsaugotas nuo bet kokios infekcijos. Gravitacinis dažnis ir elektromagnetinis potencialas „SvetL“ Generatorių diapazone išlieka stabilūs ir neleidžia kitiems dažniams patekti į jūsų apsauginį lauką. Priklausomai nuo Generatoriaus modelio, jūs turite apsaugą nuo 3 iki 20 metrų.

Padėka, sukūrusiems ,,SvetL” Technologiją. Papasakokite savo draugams, kaimynams, kolegoms ir savo šeimai apie mūsų sveikatinimosi prietaisus ir nuolat kelkit sau daug klausimų. Kartu mes galime išgelbėti save ir savo planetą naudodamiesi „SvetL“ teikiamomis priemonėmis. Technologijos viso pasaulio labui. Technologija, kuri tūkstantmečiais lenkia savo laiką.

O svetainėje galima rasti dar daug įdomių dalykų …

Atsakomybės atsisakymas.
Šie interneto puslapiai skirti suteikti informaciją apie produktus bei kitas paslaugas. Nepaisant mūsų dėmesio turinio tikslumui, išbaigtumui bei išsamumui, mes, deja, negalime prisiimti atsakomybės už jį, tiesiogiai arba netiesiogiai. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendra informacija ir jokiu būdu negali pakeisti medicininės, komercinės ar kitokios konsultacijos. Todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius teigimus ar reikalavimus atlyginti žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusią su interneto puslapių naudojimu ar juose pateikiama informacija.

Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikiama trečiųjų šalių informacija ar nuorodos, tai neturėtų būti suprantama kaip mūsų pateikiamos rekomendacijos. Kadangi mes netikriname tos informacijos tikslumo, išsamumo ar teisėtumo, mes, suprantama, negalime prisiimti už ją atsakomybės.

Mes pasiliekame visišką teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.