Laikydamiesi duotų pažadų dėl N. V. LEVAŠOVO sukurtų SVEIKATINGUMO video – Seansų, informuojame jus, kad Seansai dabar „darbuojasi“ „SvetL” Technologijų svetainėse:

https://www.svetl.one/page/os

https://prirodagizni.info/his/index.html

https://rnto369.ru/os/lt/

Jie yra visiškai nemokami!

Logo Svetl

Seansai „perkelti“ originalia forma. Sveikatingumo Seansų GALIMYBĖS, kaip buvo žadėta, sustiprėjo kelis kartus, naudojant TECHNOLOGIJAS ir „SvetL“ PROGRAMAS (pagal realaus gyvenimo palaikymo procesus šiandienai). Jų naudojimosi instrukcijos ir rekomendacijos, RAŠYTOS ASMENIŠKAI V. N. Levašovo, buvo pakeistos tik taikymo srityje, būtent šiam laikmečiui.

Taip padaryta todėl kad, šiandien N. V. Levašovo sukurti Sveikatingumo Seansai ir „patalpinti“ N. V. Levašovo „buvusiose svetainėse“ tęsia savo darbą, tačiau, labai gaila bet, jų EFEKTYVUMAS ryškiai (ne daugiau kaip 10% pradinės būsenos) sumažėjo. Apie tai ne kartą buvo sakyta ir rašyta, nurodant priežastį kodėl tai įvyko. Sveikatingumo Seansai, „esantys“ kitose svetainėse, yra tiesiog „vaizdas“, kuris nieko neužtikrina. Tie, kurie nori, abejoja ir yra patys „smalsiausieji“, turi realią galimybę šiandien patys tuo įsitikinti, taikydami (nepamiršdami instrukcijos) PALYGINIMO metodą šiems ir kitiems „seansams“.

Logo Svetl

                                                                   

                                                                     Sveikatingumo Seansų naudojimosi instrukcija
         

    Yra 3 video – Seansai, turintys Sveikatą gerinantį ir bendrai stiprinantį poveikį juos peržiūrinčio žiūrovo organizmui. Žinoma, jie nėra panacėja nuo visų bėdų , tačiau tie žmonės, kurie turi sveikatos problemų ir neturi galimybės susimokėti už individualų gydymą ir pasirodys pakankamai jautrūs video-Seansų poveikiui, galės atsikratyti daugelio sveikatos problemų, žiūrėdami šiuos video – Seansus. O tiems, pas kuriuos jautrumas mažas, verta pakartoti Seansų ciklą daugkartinai, iki laukiamo efekto pasirodymo (priežastys aprašytos Taisyklėse). Primygtinai rekomenduojama, prieš žiūrint, atidžiai perskaityti Taisykles (jos yra labai paprastos ir suprantamos) ir žinoma, nepamiršti jų laikytis.
    Atkreipiame jūsų dėmesį į tą faktą, kad Sveikatą gerinantis poveikis pasireiškia tik per pirmuosius dešimt kiekvieno Seanso peržiūrėjimus, su sąlyga, kad Seansas atsisiųstas arba į jūsų kompiuterį (pirmenybė), planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Po dešimties peržiūrų Sveikatą gerinantis poveikis pranyksta ir Jums reikia failą atsisiųsti dar kartą. Seansų įrašymas į USB „Flash“ ir kompaktinius diskus – nepageidautinas, nes atkurimas iš jų video – Seansų kituose kompiuteriuose (įrenginiuose atkuriančiuose vaizdus) – mažėja Seansų efektyvumas praktiškai iki nulio.
Tai padaryta tam kad, pašalinti arba bent apsunkinti taip vadinamąją „komercinę“ veiklą, susijusią su šiais nemokamais video – Seansais.

Sveikatingumo  Seansas 1

atsisųsti Iš tinklapio : https://rnto369.ru perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų, italų, vokiečių, lietuvių kalbos)

atsisųsti Iš tinklapio : https://www.svetl.one/page/os perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų kalbos)

atsisųsti Iš tinklapio : https://prirodagizni.info/his/index.html perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų kalbos)

Sveikatingumo Seansas 2

atsisųsti Iš tinklapio : https://rnto369.ru perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų, italų, vokiečių, lietuvių kalbos)

atsisųsti Iš tinklapio : https://www.svetl.one/page/os perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų kalbos)

atsisųsti Iš tinklapio : https://prirodagizni.info/his/index.html perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų kalbos)

   Sveikatingumo Seansas 3

atsisųsti Iš tinklapio : https://rnto369.ru perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų, italų, vokiečių, lietuvių kalbos)

atsisųsti Iš tinklapio : https://https://www.svetl.one/page/os3 perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų kalbos)

atsisųsti Iš tinklapio : https://prirodagizni.info/his/index.html perskaičius taisykles (galimos rusų, anglų kalbos)

                                                                            

                                                              Kaip  gi veikia  video – Seansas  3 (sąveikauja su Smegenimis)

      Tam kad suprastume, kaip gi veikia (sąveikauja su Smegenimis) sukurtas Seansas, paprastumui ir prieinamumui įsivaizduokime, kad Smegenys ir viskas, ką jos valdo žmoguje – tai sistema vibruojanti. Ir muzika – tai taip pat vibracija, tik tvarkinga, tam tikru būdu sinchronizuota. Ji įneša tvarką į mūsų sistemą, nustato ją į tam tikrą ritmą, paveikią nuotaiką ir darbą vidaus organų ir sistemų tik per Smegenis. O bet kokios ligos pasireiškia kaip aiškiai apibrėžti disonansai, atsirandantys Disbalanso Sergančio Organo pasekoje, kuris iš dalies praranda Smegenų kontrolę. Pagal akustinio rezonanso principą muzika daro labai gilų ir daugialypį poveikį Smegenims ir per jas beveik visoms funkcijoms ir procesams žmogaus audiniuose, taip pat emocijoms, troškimams, jausmams.

     Sveikatingumo seansas pagrįstas Smegenų dažninio rezonanso principu su Ludwigo Van Bethoveno „Mėnulio“ sonatos muzika, skambančia 432 Hz dažniu ir paremta muzikine tonų eile panaudojant aštuntąją natą NA. Plaukiantys „generatoriaus darbo paveikslėliai“ (spalvotos generacijos) papildo ir pagilina visos Seanso konstrukcijos sąveiką su klausytojo Smegenimis, leisdamos Smegenims iš viso susidedančio paveikslo parinkti jam būtinus rezonansinius komponentus, konkretiems išderintiems (dėl vienokių ar kitokių priežasčių) rezonansinius sąveikos komponentus, su tuo ar kitu organu ir sudaryma konfortišką būseną pačių Smegenų darbo. Tai pasireiškia nusiraminimu, miego atstatymu, psichinės ir dvasinės pusiausvyros įgijimu. Kaip sakė man daugelis, jau pritaikiusių šį Seansą, – muzika, garsas, ritmas ir muzikinis piešinys pavaldūs harmonijos įstatymams. Ji maloni ausiai, unikali ir nuostabi savo harmoningumu, jau pati savaime turi ypatingą sveikimo poveikį, įkvepia, įkrauna ir nuteikia teigiamai nuostatai nežiūrint į tai, kad joje yra ir tragiškų minorinių natų. Sveikatingumo seanso muzika, sustiprinta ir „praleista“ ( lengvesniam supratimui) per Generatorių, atveda organizmą į vidinės harmonijos būseną ir sukelia nuostabaus jaukumo jausmą. Kerintis, neįprastas, nuolat besikeičiantis paveikslas pačios generacijos, absoliučiai nesikartojantis spindulių žaismas, spiralių po pulsuojančiomis sonatų trio, neįprasta spalvų gama atitinkamai vienokių ar kitokių tonalinių perėjimų generacijos formų rinkinių, patinka visiems besigrožintiems. Pavyko pasiekti tai, kad persiklausydami ir tuo pat metu peržiūrint Seansą (kas ypač svarbu), vyksta Smegenų suvokimas vizualinės, garsinės ir kinestetinės informacijos atveda organizmą į vidinės harmonijos būseną ir sukelia nuostabaus jaukumo jausmą. Kerintis, neįprastas, nuolat besikeičiantis paveikslas pačios generacijos, absoliučiai nesikartojantis spindulių žaismas, spiralių po pulsuojančiomis sonatų trio, neįprasta spalvų gama atitinkamai vienokių ar kitokių tonalinių perėjimų generacijos formų rinkinių, patinka visiems besigrožintiems. Pavyko pasiekti tai, kad persiklausydami ir tuo pat metu peržiūrint Seansą (kas ypač svarbu), vyksta Smegenų suvokimas vizualinės, garsinės ir kinestetinės informacijos atveda organizmą į vidinės harmonijos būseną ir sukelia nuostabaus jaukumo jausmą. 

     Žmonės, kurie „išbandė“ ir pritaikė Seansus, daug lengviau toleruoja tai kas vyksta ir geba adekvačiai vertinti savo būklę. Be to, tokie nemalonūs reiškiniai kaip aritmija ar širdies problemos, atsirandančios dėl daugelio veiksnių, įskaitant «Gyvybės palaikymo Sistemos» pokyčius, paprasčiausiai pasibaigia pakartotinai peržiūrint Seansus. Kalbant apie nemigą, kuri šiandien kankina daugelį žmonių, tai tiesiog nepakeičiamas įrankis, pradedantis veikti  iš pirmo ar antro karto.

Pats Seansas, jei pažiūrėti į jį KAIP Į PAGALBOS ĮNSTRUNENTĄ, gebantį atrasti  naujos, sudėtingesnės harmonijos su besikeičiančia «Žmogaus gyvybės palaikymo Sistema» ir savo paties besikeičiančiu Protu, daro teigiamą poveikį sveikatai, užpildo energija, jėga, veikia intelektą, gerindamas atmintį ir pagreitindamas pažinimo procesą. Patirtis parodė, kad sveikatingumo seanso efektyvumas žymiai padidėja, jei vartotojas yra „SvetL“ Komplekso savininkas bet kurioje jo versijoje (kompleksas, pakabukas, apyrankė). Tai iššaukta tikslesniu autosureguliavimu Smegenų skirtu dažnio rezonansui. VIENAS PAPILDO KITĄ tam kad pasiekti norimą tikslą. Papildant, noriu pasakyti ir apie  „gamybą“ asmeninės „skystos tabletės“, vykstant Smegenų, Seansų ir vandens sąveikai ir žinoma, Komplekso «SvetL», Seanso, Smegenų ir vandens sąveikos rėmuose – „pamaitinant“ Smegenis. Per energetinės-informacinės vandens būklės korekciją, įdedama tam tikrų pokyčių programa, kuri yra būtina Smegenims jos darbo procese, siekiant atkurti prarastus (dėl vienokių ar kitokių priežasčių) ryšius su jo kontroliuojamų organizmo ląstelių sąveiką ir per tai sveikimą (pasveikimą) konkretaus organo. Tokiu būdu gauta energinė-informacinė vandens būklė tiek tiesiogiai iš sąveikos su Seansu, tiek su „SvetL“ Kompleksais daro visam tam didelę įtaką. Tai aš ir vadinu „asmeninės skystosios tabletės sukūrimu“. Tačiau, be abejo, čia akcentą reikėtų dėti ant konkrečių  genotipų Smegenų, kuriuos mes šiandien visi turime, arba tiksliau kokius mus padarė.

    Tai įmanoma, nes kaip jūs prisimenate, vandenyje yra«tričio» su visomis savo energetinėmis būsenomis. Priminsiu. Kodėl biostruktūroms apskritai reikalingas vanduo, ir kuo dėtas šiuo atveju kažkoks tai tritis (tuo labiau iš  periodinės lentelės pačio Mendelejevo)? Iš esmės, tam, kad išgauti aukštos oktavos junginius jų neinercinėje būsenoje, tai yra Smegenims reikia vadinamojo „gyvojo vandens“, turinčio konkrečius tričio energetinių ypatybių ir būsenų parametrus. Parametrus, kuriuos nustato Programos „ SvetL“  (plačiame savo spektre) arba Seansas kaip savarankiška Programa. Smegenys iš tokio   „gyvojo vandens“ gauna pagrindinį būtiną energetinį papildymą ir ne tik papildymą, o naudoja tik tam tikro dažnio (neinercinės masės) energijas, apibūdinančias visas jo veiklos ypatybes, tam kad atkurtų prarastas galimybes gerinti sveikatą savo „marškinių“ (kūno). Ir nepaisant skirtumų tarp žmonių pagal Smegenų genotipus, paaiškėja, kad ši „gyvoji tabletė“ KAIP IR „TIKS“ VISIEMS. Bet kiekvienas turintis skirtingą  genotipą Smegenų žmogus ar žmonių grupė, esanti kambaryje su atkuriamu Seansu, iš vandens gauna tik tuos energijos dažnius (oktavas), kuriais ir veikia jų Smegenys. Negalima nepasakyti ir apie „Kupolą DI“, kuris šiuo metu yra ,,išbandomas”. Jie vienas kitą papildo. Neabejotinai daug geresnis ir efektyvesnis yra Seanso panaudojimas „Kupolo DI“ aprėpties zonoje ir sukūrimas asmeninės ,,skystos tabletės” kiekvienam iš esančių – neabejotinai žymiai geresnis ir efektyvesnis, nekalbant jau apie patį Seansą.

      Visi N. Levašovo „Sveikatingumo Seansai“, sukurti jo savo laiku, ir Beethoveno „Mėnesienos sonata“ dalinai (paversta į „Sveikatingumo Seansą“), ir talpinami specialiai paruoštame serveryje, prie kurio gali prisijungti mano kolegų sukurtos svetainės, sukuria tiesiog neįtikėtinus dalykus, susijusius su žmonių sveikatos gerinimu nuo daugybės pačių įvairiausių negalavimų, o svarbiausia, mano manymu, be sveikatos gerinimo dar ir Žmogaus vystimasis, apie  ką liudija daugybė Vartotojų atsiųstų atsiliepimų. Seansai absoliučiai nemokami ir prieinami visiemsčia norėčiau  pabrėžti, atsižvelgiant į chaosą, kuris šiandien vyksta medicinoje ir farmacijoje. Laikykite, kad tai – «lazdelė – gelbėtoja».

        Žinoma, akivaizdu, kad į muziką reikia žiūrėti kur kas plačiau, ne tik kaip į garsą, klausyti ir protingai ja naudotis. Muzika, kurioje garsams, ritmui ir muzikiniam piešiniui taikomi harmonijos dėsniai, daro teigiamą poveikį žmonių sveikatai ir vystimuisi: harmonizuoja jausmų pasaulį, kūną daro sveiku, pripildo energija, jėga; duoda maistą sielai – dvasinius įspūdžius; paveikia intelektą ir smegenis, pagerindama atmintį ir pagreitina mokymosi procesą; prailgina gyvenimą, jei, žinoma, tai yra muzika ta prasme, apie kurią aš bandžiau papasakoti. Ir svarbus žingsnis link to yra suvokimas to, kokią muziką klausome ir kokį poveikį ji daro mūsų organizmui. Nikolajus Levašovas taip pat pažymėdavo, kad ta pati muzika skirtingai veikia skirtingą evoliucinį lygį turinčius žmones. Į muzika galima žiūrėti kaip į VIENĄ IŠ INSTRUMENTŲ poveikio žmogaus sąmonei, taigi ir savotišku psi-ginklu. Žmogus, klausantis muzikos,  ne tik ją girdi – jo Esybė (Smegenys) persitvarko veikiant ritmui ir garsų dažniui. Muzika tarsi primeta žmogaus Esybei (Smegenims) tam tikrą kokybinę būseną, kuri gali būti harmonijoje su ja arba visiškai nesuderinama. Tokiu atveju reakcija vyksta pasąmonės lygmenyje ir praktiškai nekontroliuojama sąmonės. Maksimalus  muzikos garsų poveikis  nukreiptas į astralinį kūną – jis turi poveikį žmogaus asmenybės raidai. Nikolajus Levašovas ir Sergejus Danilovas nurodė, kad fizinio kūno vystymasis užtikrina eterinio, astralinio ir mentalinio kūno evoliuciją, taip kaip jis turi materijos formųtransformacijos savybęir joms užfiksuoti turi savotiškas antenas – septynias čakras, tai yra energetinius centrus.  

      Kol egzistuoja harmonija valios srautų (oranžinė seksualinė čakra, formuojanti eterinį kūną), širdies (geltona saulės rezginio čakra, formuojanti astralinį kūną) ir proto (žalia širdies čakra, formuojanti mentalinį kūną), kitaip tariant harmonija tarp, eterinio, astralinio ir pirmojo mentalinio kūnų – valdyti žmogų negalima. Šie trys kokybiniai materijos srautai, kurių pusiausvyra – auksinis santykis, sudaro sąlygas harmoningai vystytis žmogaus asmenybei. Pakanka pridaryti vieną iš jų – ir srautų harmonija bus sulaužyta. Atsiranda galimybė paveikti tokį žmogų. Valdymo užduotis tame ir  yra, kad užblokuoti vieną iš trijų srautų. Pateiksiu tik vieną pavyzdį žemo dažnio muzikinio poveikio oranžinei seksualinei čakrai — šiuolaikinė pop muzika, kurioje ne ypač sumanus  ir, dažnai, kompiuteriu – sintezuotas ritmas, paremtas skaitmeninėmis technologijomis. N. Levašovas ĮPATINGA DĖMESĮ AKCENTAVO į periodiškai besikartojantį būtent žemų garsų  dažnį, taip vadinamajį ritmą. Ritmas, būdamas muzikos širdimi, daro stipriausią poveikį žmogaus kūnui ir emocijoms. Kieti kompiuterio ritmai yra kenksmingi žmogui, tai jau įrodyta. Nė vienas gyvas žmogus negali išlaikyti muzikos ritmą su dideliu tikslumu. O kompiuteris – gali. Pakišdami kaip suviliojimą jaunesnai kartai muziką tokio tipo, iš kurios jie gaudys „kaifą“,   galima labai lengvai ir patikimai sunaikinti jos evoliucinę ateitį. Praktiškai, būtent tai ir vyksta veikiant tokiai „muzikai“ kaip „repas“, rokas ir „metalas“. Roko koncertas – 120 dB –  kurio garsas vadinamas skausmo slenksčiu. Ilgai veikiant tokiam garsui, negrįžtamai sumažėja klausa: žmogus pripratęs prie roko koncertų, niekada neišgirs švelnaus lapų šnabždesio ar šnarenimo – 20 dB. Normali kalba – 60 dB. Ši nesudėtinga „populiari muzika“, „pop“, jos primityvios harmonijos primityviai naudoja mūsų Smegenis, jų nevystydamos. Sunkus kompiuterio ritmas – bukina, įstumia žmogų į vieną iš stabilių, pasyvių psichinių būsenų. Eterinis kūnas negali pilnai vystytis. Žmogus tampa silpnas, silpnavalis, lengvai valdomas. Garso bangos, kurių dažnis yra 6-8 Hz, iš vis yra ginklas. Frontas garso bangos, turinčios šį dažnį, praeidamos sukelia tokį pirminių materijų persiskirstymą, kad sukelia negrįžtamus procesus labai organizuotose ląstelėse, kurios yra smegenų neuronai. Dėl to ATSIRANDA PERKROVA SMEGENŲ, neuronai nyksta, sutrinka valdymas Smegenų, žmogus miršta … Klausant sudėtingos, sodrios muzikos (labiau aukšto dažnio – klasikinė, liaudies etninė, ypač rusų liaudies), įsitraukia daugybę skirtingų smegenų sričių. Smegenys „treniruojasi“, sustiprinami sinoptiniai ryšiai tarp skirtingų, net labai nutolusių smegenų dalių. Taip pat įtraukiami semantinės informacijos, esmės informacijos, emocionalios ir daugelis kitų sričių. Grubiai tariant, „sudėtinga muzika“, kuri mums teikia malonumą (ir tai taip pat svarbu), daro mūsų Smegenis „talentingesnes“. Tai ypač svarbu vaikams iki septynerių metų, kai formuojasi Smegenys. Kodėl aš rašau apie tai? Todėl kad viską reikėjo įvertinti kuriant Seansą, ir Bethoveno „Mėnesienos sonata“ ypač atitiko jos struktūrą. Žema generacija fone, pavyzdžiui, roko muzikos ar kokio nors populiarus hito, kuris staiga papuolė į hitus šiandien, o rytoj apie jį visi jau pamiršę, – tam pritaikytas būti negali. Nesunku suprasti, kodėl mūsų televizijoje ir radijuje TAIP MAŽAI SKAMBA  liaudies dainų, skirtingų tautinių etninių dainų, kurios pasižymi harmonijos orginalumu, balso valdymu, virtuozišku solo ir akapelo su jo nepaprastai gražiais keturiabalsais su laisvomis variacijomis ir judančiais pobalsiais. Šiandien nišą tarpliaudies ir klasikinės muzikos bando užimti bažnytinėmis giesmėmis kurių įtakos lygis   žmogui  yra daug didesnis nei klasikinės, simfoninės, bet mažesnis nei etninės liaudies muzikos, o ypač liaudies dainų. Tikiuosi, skaitytojai supranta – kodėl?

 

Informacija apie paimta iš knygų: N. LEVAŠOVO „ŠVIESIOJI VANTA“ A. HATYBOVO „PIRTIES REIKALUOSE“ IR  darbo kastuvas (2-asis leidimas). 5. KNYGA. SUDĖTINGUMAS IR NETIESOS LYGIS (PIRTIS PAPRASTUMUI).

 

Greita skubi Pagalba
«Seansas_369»

 

Naudojimo Taisykles

 

Sveikatos «Seansas_369»(mobili versija) yra specialiai sukurtas mobiliesiems įrenginiams, tokiems kaip išmanieji telefonai ir «iPhone». 

Kai esate ne namuose arba esant ekstremalioms sąlygoms, norėdami pagerinti savo savijautą, atkurti bendrą sveikatos būklę, visiems (o ypač vyresniems nei 55 metų žmonėms!) yra suteikta galimybė naudotis «Seansu_369», atsisiunčiant jį nemokamai.

Poveikio stiprumas skirtas vidutiniam žmogaus suvokimo lygiui, todėl padidėjusio jautrumo žmonės gali intensyviau jausti poveikį, o mažai jautrūs – silpnai arba visai nejausti.

Jei padidėjusio jautrumo asmeniui pasireiškia galvos svaigimo ar pykinimo požymiai, rekomenduojame baigti «Seanso_369» žiūrėjimą.

Pats «Seanso_369» žiūrėjimas ekstremaliomis sąlygomis yra postūmis atkurti normalią būseną taikančiajam «Seansą_369». Tai ir yra nepaprastoji pagalba kritinėmis sąlygomis.

Normaliomis sąlygomis, ramioje atmosferoje, taip pat profilaktiškai «Seansą_369» rekomenduojama peržiūrėti ne dažniau kaip du kartus per dieną: ryte ir prieš miegą.

Tačiau, kai yra ūmus skausmas ar rimtų pablogėjimų, įjunkite «Seansą_369».

Dar kartą atkreipiame jūsų dėmesį –«Seansas_369» gali ir turėtų būti naudojamas kaip savarankiškas Sveikatingumo Seansas prieš miegą, taip pat skubiais atvejais: norint palengvinti stiprų skausmą, galvos svaigimą, pykinimą, esant emocinei perkrovai ir stresui, staigiems širdies ar kasos skausmams, esant alpimui, psichikos sutrikimams, miego sutrikimams ir siekiant palengvinti vadinamąjį «nerimą». Tai žymiai pagerins jūsų miegą, širdies ir kraujagyslių sistemos darbą, «palengvins» streso ir skausmo sindromus, jei tokių yra, arba staiga atsiradus. Jei atsiranda mieguista būsena, tai yra ramybės atspindys ir tai pliusas ne minusas.  

«Seansą_369»{Mėnesienos sonata} tinka žiūrėti tiek suaugusiems, tiek vaikams. Jaunesni nei 10 metų vaikai pasižiūri per mamos mobilųjį įrenginį, vyresni nei 10 metų – iš asmeninio mobiliojo prietaiso.

«Seansą_369» turėtų naudoti nėščios moterys! Bet ne dažniau kaip kartą per dvi tris dienas.

«Seansas_369» turi gydomąjį ir atstatomąjį poveikį žmogaus organizmui.

«Seansas_369» turi būti atsisiųstasTIK Į ASMENINĮ TELEFONĄ iš internetinės programos «Telegram» kanalo « Greita skubi Pagalba». Kiti variantai: kopijavimas iš išmaniojo telefono į išmanųjį telefoną, failo perkėlimas naudojant įvairias laikmenas, atsisiuntimas iš paslaugų ar naudojant kitas kopijavimo ir perkėlimo parinktis iškart sunaikins gydomąjį Seanso efektą.  

Rekomenduojama atsisiųsti tik iš «Greita skubi Pagalba» kanalo internetinės programos «Telegram». Galite išsisaugoti nuorodą kanalo «Greita skubi Pagalba», iš kurios kiekvienas gali asmeniškai išsaugoti «Seansą_369» savo telefone.

Jei norite padėti giminaičiui ar draugui, įdiegkite «Telegram» programą telefone ir išsaugokite «Seansą_369» iš kanalo «Greita skubi Pagalba». Perduokite telefoną giminaičiui (draugui), parodydamas, kaip juo naudotis, būtent kaip naudotis «Seansu_369».LABAI SVARBU– pirmoji peržiūra ir klausymas, tai turėtų atlikti asmuo, kuris ateityje naudos seansą, o jo išmanusis telefonas yra jo paties rankose.  

Jei padarėte ką nors ne taip arba kyla abejonių – ištrinkite «Seansą_369» iš išmaniojo telefono, perkraukite išmanųjį telefoną, dar kartą išsaugokite «Seansą_369» (nesvarbu, kas jį atsisiuntė), o «Seansą_369» pirmą kartą suaktyvins tas, kuris naudos Seansą, laikydamas rankose. Yra toks derinys: išmanusis telefonas yra įrankis ir nešiklis «Generatoriaus» ir savininko Smegenys. Kiti šeimos nariai gali peržiūrėti «Seansą_369» iš to pačio išmaniojo telefono, tačiau efektyvumas bus tik «raminantis».

Jei turite abejonių – visiškai ištrinkite Programą (internetinę programą «Telegram»), tada atsisiųskite ją dar kartą! Nesvarbu, kas ir kur liko. Klausimas yra ne apie aplankalą, o apie patį generatorių, todėl nereikia «maišyti» «Generatoriaus» ir «Generavimo» su kompiuterinių programų sąvoka!

Vienintelis dalykas jums šiandien, tie, kurie dar nesuprato, dar neskaitė (o jų, deja, yra daug!), yra jūsų supratimas ir patvirtinimas, tai jūsų asmeninė reakcija į «Seansą_369» (nors ne visiems ji yra vienoda ir gali būti paslėpta forma (pasireiškianti su laiku)), arba reakcija pagyvenusio žmogaus, kuriam padėjote atsisiųsti seansą iš jo pasakojimų – pagal jo pojūčius.

Eksperimentai su «Seansu 369» ir jo generavimu naudojant konkretų išmanųjį telefoną ir su konkrečiu išmaniojo telefono savininku gali privesti prie to, kad «Seansas_369» paprasčiausiai neveiks išmaniajame telefone ir bet koks pakartotinis bandymas naudoti šį išmanųjį telefoną nebeduos norimo rezultato.

Atsisiuntus «Seansą_369» į savo mobilųjį įrenginį (planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną), «Seanso_369» gydomasis poveikis išliks per visą naudojimo laikotarpį.

Šioje operatyvioje versijoje, sukurtoje naudoti ne namuose, nėra jokių atsisiuntimų, peržiūrų skaičiaus ir laiko apribojimų.

Besidomintys gali pakartoti «Seansą_369» tiek kartų, kiek mano esant reikalinga.

Atkreipiame dėmesį, kad Sveikatingumo seansai, pateikti šiose svetainėse:

Patartina laikytis rekomendacijų stebint unikalų «Seansą_369» {Mėnesienos sonata}, kuris turi stebinantį poveikį.

Tikimės, operatyvios informacijos iš Vartotojų apie šios daugiafunkcinės Technologijos taikymo efektyvumą, jos tobulinimą ir platinimą žmonėms šiuo visiems sunkiu metu.

Su pagarba ir palinkėjimais Visiems atstatant sveikatą!

28.12.2020

«Greita skubi Pagalba»