Kaip naudodamasis sveikatingumo seansais aš mečiau rūkyti!

Autorius: Ruslanas Venslovaitis

Sveiki visi!

Gyvenimas nuostabus dalykas, kartais, kada atrodo, kad noras ir stiprybė spręsti problemas baigiasi, o Mintis „tebūnie taip, kaip yra“, staiga, visai nepastebimai sau, atsiranda «šviesos spindulys», nurodantis kryptį – štai, išbandyk čia!

Šiame straipsnyje norėčiau pasidalinti savo patirtimi, kaip man pasisekė susipažinti su „Naujomis žiniomis“, taip pat video – Sveikatingumo seansais N. V. Levašovo, kurie padėjo atsikratyti tokių įpročių kaiprūkymas ir alkoholisir dar daug viso ko kito.

Kompleksas ,,SvetL”

 Šiuolaikinis (atnaujintas) variantas Komplekso ,,SvetL” realizuotas principialiai nauju išdirbimu ,, Rusų Mokslo – Technikos Draugijos”, turintis palyginus su praėjusiomis Komplekso ,,SvetL” versijomis eilę reikšmingų pokyčių : 

   – Psi-lauko Generatorius – (pirminių materijų Generatorius), kuris yra neatsiejama „SvetL“ Komplekso dalis, yra „sumontuotas“ ant plokštės, pagamintos iš specialiai išauginto silicio kristalo, o tai žymiai padidino jame įmontuoto generatoriaus efektyvumą ir galimybes.

Mano kelias iš tamsos į šviesą Autorius: SAULIUS PUDLAUSKAS

 Mieli skaitytojai, noriu pasidalinti savo gyvenimo patirtimi, kuri tikiuosi kam nors iš jūsų padės gyvenant šiuo sudėtingu ir nelengvu laikotarpiu. Kai pasaulis dabar stipriai keičiasi ir tikrai patiriame sunkumus, stresus, išgyvenimus. Kiekvieno gyvenimo kelias skirtingas, bet KIEKVIENAM GYVENIMO KELIAS DUOTAS, TAM KAD JĮ PRAEITI.

      Apie save galėčiau daug rašyti. Pradedant nuo savo vaikystės, bet šį kartą pradėsiu nuo to kaip aš atvykau į Naujų Žinių pasaulį. Papasakosiu savo gyvenimo kelią pradedant nuo verslo, karjeros ir išgyventų sunkumų, kurių man nepavyko išvengti…

„EKSPERIMENTAS“ ILGUS METUS

Labai įdomus ir gyvas straipsnis, nepaisant to, kad jame aprašoma viena iš labiausiai pavojingų ir menkai suprantamų ligų – vėžys. Tuo pačiu metu pirminis gydymas buvo atliekamas nuotoliniu būdu, naudojant nuotolinę ekspoziciją pagal „SvetL“ programą, kuri patvirtina nuolatinį šios programos tobulinimą. Ir tik vėliau buvo panaudota „SvetL“ apyrankė. Gauti rezultatai yra tiesiog įspūdingi ir suteikia vilties pasveikti tūkstančiams vėžiu sergančių pacientų.

Svarbu yra tai, ką darai, o sakyti galima daug ką…

Komplekso „SvetL“ veiksmai esant nevaisingumui ir nėštumui

Anna N. (Kinija)
Nevaisingumas ir komplikacijos nėštumo metu – šiuolaikinė civilizacija vis
dažniau susiduria su šiomis problemomis. Nevaisingumo priežastys yra įvairios,
skiriasi ir vyrų bei moterų gydymo metodai, tačiau nė vienas gydytojas negali
garantuoti vaiko gimimo. „SvetL“ kompleksas leidžia mums išspręsti šią problemą.
Tai būtų noras ir sveikas protas.

Prieš Perkūnija TAIP ROŽĖS kvepia

Garaninas Aleksandras m. Ramenskoje

Nemaai yra susipainę su iuolaikins civilizacijos ryktmis – alerginmis ligomis, kurios gana daug žlugdo paciento gyvenimą. iuolaikinė medicina neigydo ių lig, o tik diagnozuoja ir palengvina pasireikimo simptomus. SvetL“ Komplekso naudojimas leidia jums tikrai atsikratyti ios ligos. Pakeliui buvo svarstoma situacija, ką daryti, jei unikalus SvetL“ Kompleksas buvo pavogtas ar pamestas.

Konstruktyvas “Kupolas-DI“

  Technologija Konstruktyvas “Kupolas-DI“ tai technologija  nukreipta į žmonių Gyvybės Palaikymo Sistemos ir jų sveikatos  gyvenamosiose vietose gerinimą, atsižvelgiant į esamą aplinką. Erdvę, kurią dengia Kompleksų spindulys, įgauna harmoniją ir apsaugą nuo žalingo išorinio technogeninio pobūdžio poveikio, bet ir izoliuoja ją nuo kitų nepageidaujamų negatyvių energijų. 

Taikymo patirtis su „SvetL“ Kompleksu

    „SvetL“ kompleksas vienas iš šios medžiagos autorių naudojamas daugiau nei metus. Iki to laiko buvo tam tikra ligų puokštė.  Pati rimčiausia iš jų yra diabetas. Yra žinoma, kad padidėjęs cukraus kiekis kraujyje yra diabeto požymis, mažas jo kiekis – hipoglikemija. Tokiu atveju pažeidžiami medžiagų apykaitos procesai organizme, organų funkciniai pokyčiai. Žmogaus psichika, jo elgesys keičiasi.  Pirmiausia kenčia limfinė sistema. Reikia pažymėti, kad cukrinis diabetas ir hipoglikemija nėra išgydomi šiuolaikinėje medicinoje, todėl stebimas padidėjęs pacientų skaičius.

,,SvetL-K” Kulonas

   Funkcionaliai „SvetL-K“ Kompleksai Suaugusiesiems, taip pat kaip ir sidabrinės Apyrankės „SvetL“, turi Vieningą funkcionalią     paskirtį:
*Padidina kūrybinį ir protinį potencialą, skatina geresnį informacijos įsisavinimą ir mokomosios medžiagos suvokimą, užtikrina       darnų žmogaus vystymąsi. 

    *Padidina emocinį ir psichinį stabilumą. Sukuria sąlygas neutralizuoti negatyvų energo – informacinį poveikį ir neigiamo emocinio fono įtaką.

 

SĖKMINGA PATIRTIS GYDANT AUTIZMĄ SU PRIEMONE „Svetl“

 

Olga Zharkova (Kanada)

Straipsnio pavadinimas pats savaime suprantamas dalykas, ir geriau jo nesugalvoti. Galvos skausmai ir tėvų rūpesčiai, kai kyla vaiko raidos problemų, gali nugrimzti, jei naudositės unikalia SvetL“ Programa ir tėvų begaline meile vaikui ir vienas kitam. Ilgas, bet sėkmingas gijimo procesas aprašytas išsamiai ir aiškiai.

Sidabrinės apyrankės „SvetL“

Apyrankės „SvetL“ su bioinformacinėmis  adaptyviosiomis programomis  daro  teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir yra naudojamos tiek prevenciniais tikslais, tiek dvasiniam ir intelektualiam žmogaus tobulėjimui. Apyrankės skirtos:

*  sumažinti neigiamų aplinkos veiksnių poveikį žmogui, turi teigiamą poveikį atkuriant natūralias organizmo apsaugines savybes;

*  pagerinti sąlygas harmoningam psichiniam ir fiziniam asmens vystymuisi;

*  padidinti kūrybingumą.

 

VVV-369. Dantų gydymo patirtis, be odontologų

Post – kapitalizmo epochos metu, didžioji dalis ligų gydosi kalkuliatoriumi.

 

… Dėl pasaulinės ekonomikos sunaikinimo operacijos kelis mėnesius nedirbo ne tik restoranai, bet ir odontologai. Dėl šios priežasties  mano žmona apleido probleminį priekinį dantį, kuris jau pasikartojo „atstatant patikimą apsaugą nuo ėduonies“. Odontologas sutvarkė skylutes, įdėdamas naujas plombas. Tačiau po kelių savaičių ant dantenos išsipūtė fistulė, sukėlusi rimtą paniką šeimoje.