,,RNTO” DRAUGIJA

                                   LAUKO-GENERATORIUS. Gyvenimo šaltinis – „SvetL“ Generatorius.

                                              Sankt Peterburgas, 2013 m. Rugpjūtis Karpovas S., Gavrillovas N.

 

Rimtas ir pamatinis darbas, kuriame nagrinjami pagrindiniai „SvetL“ programveikimo principai. Tai puikus papildymas ir paaikinimas Levashovo N.V. Nagrinjamos pirminimaterijsvokos, pirminimaterijGeneratorius, didiausias gydymosi krvis, ligrūšys, smegenvaidmuo gydant, neskausmingas sveikimas, imunins sistemos ypatybs, individualus poiris gydymir daug kitos naudingos bei vertingos informacijos. Rekomenduojama perskaityti priesusipažįstant su kitais kolekcijos darbais.

Anizotropinė visata, ekstrasensinis gydymas ir „SvetL“ programos

Santraukos iš Dr. Barbaros Coopman straipsnio.

Tęsdami mūsų paaiškinimus apie „SvetL“ Programų darbą, negalima nepaliesti vieno iš svarbiausių straipsnių medicinos daktaro, draugo ir padėjėjo N.V. Levašovo dr. Barbaros Kupman. Daugelį metų ji stebėjo N. Levašovo veiklą mokant žmones ekstrasensorinio gydymo ir tvarkė jo darbo su pacientais apskaitą, kad mokslo bendruomenei būtų pateiktas švarus eksperimentas su visa susijusia dokumentacija. Deja, Nikolajaus Viktorovičiaus išėjimo metais, dr. Barbara Kupman taip pat paliko mūsų pasaulį …
Kaip žinote, klasikinė teorija, pagrįsta Einšteino reliatyvumo teorija, sako, kad erdvės struktūra yra vienalytė (izotropinė), o tai suteikia (erdvei) tas pačias savybes ir savybes visomis kryptimis ir kad šviesos greitis yra pastovus ir maksimalus. Iš šios Einšteino teorijos matyti, kad materija turėtų pasireikšti vienodai bet kuriame kosmoso taške.Tačiau Levašovas, būdamas kartu ir mokslininkas, ir gydytojas, mano, kad erdvinė anizotropija (nevienalytiškumas) vaidina pagrindinį vaidmenį kuriant tiek makro-, tiek mikrokosmosą. Šis procesas atsiskleidžia per amžinąją įvairių dalykų erdvėje sąveiką, kuri, jo nuomone, yra visos kūrinijos lopšys ir yra kontroliuojama specialiais ir kiekybiškai įvertinamais parametrais, kaip erdvinės anizotropijos rezultatas.

PRIVATi PAMOKA DĖL „SvetL“ PROGRAMŲ TAIKYMO

Kondrakovas I. M., Shkrudnev F. D., RNTO

Straipsnyje atsispindi „SvetLProgramvaidmuo dabartiniame pereinamojo laikotarpio etape. Gana aikiai parodyta iuolaikins medicinos aklaviet, kuri net ir bandydama gydyti, nesupranta ligkilms. Pabrėžiama, kad knas visada turtbti vertinamas kaip visuma, o ne pagal jo atskirus organus ir sistemas. Unikalus „SvetLprogrambruoas yra atkrimas, kuris atliekamas paalinant trkumus plonknlygyje ir suformuojant sveikas lsteles su grįžtamuoju ryiu, kuris iesms iskiria šį poiriš šiuo metu inomo tradicinje medicinoje. Pateikiami ryks asmenins praktikos pavyzdiai, pagrsti „SvetL“ komplekso naudojimo patirtimi. Pastebta, kad cukrinis diabetas normalizuoja cukraus kiekkraujyje, padidja darbingumas, energingumas ir pagerja atmintis.

LIGŲ PRIEŽASTYS IR ŠIŲ PROBLEM SPRENDIMAS NAUDOJAN «SvetL” RNTO

 

Mes jau rašėme, kad šiuolaikinė medicina chemoterapijos srityje jau seniai pasiekė aklavietę, iš kurios ji neturi jokios išeities, nes artėja penktoji pasaulinė mokslo revoliucija ir ji visiškai pakeis žemiškųjų pasaulėžiūrą ir pasaulio supratimą. Pasikeis ir sveikatos atkūrimo Technologijų paradigma. Tačiau senoji paradigma taip giliai įsivėlė į žmonių protus, iškreipė ją taip, kad kritinėje situacijoje esantys žmonės ilgą laiką laikysis  tablečių, kaip panacėja nuo visų ligų. Pirmiausia reikia pakeisti žmonių pasaulėžiūrą, tada pasveikimas ateis laiku. Bet prieš pradėdami atkurti savo sveikatą iš Naujų Žinių perspektyvos, turite žinoti apie ligų priežastis, jų rūšis ir naujas jų prevencijos bei gydymo technologijas. 

Čia paliečiame kai kurias labiausiai paplitusias mūsų laikais ligas, taip pat nukrypimus nuo normalaus organizmo vystymosi, problemų atsiradimą del aplinkos ir technogeninių veiksnių poveikį. Norėdami atkurti sveikatą dėl jų veiksmų ar prieš jų veiksmą ant žmogaus, eksperimento dalyviai naudojo Naujas Technologijas ir gavo pirmuosius daugelio ligų gydymo rezultatus: vėžys, alergijos, nevaisingumas, autizmas ir kiti.

 

„SVETL“ PROGRAMŲ VAIDMUO ŽMOGAUS FIZINIAME ir PROTINIAME UGDYME!  

ŽMOGUS NETURETŲ AKLAI PASITIKĖTI VISKUO KĄ BANDO JAM PRIMESTI, JIS VISADA TURĖTŲ MOKYTIS PAMATYTI RYŠĮ TARP PRIEŽASTIES IR PASEKMĖS, TIK TADA JIS GALI PAŠALINTI VISUS TRIKDŽIUS SAVO KELYJE!

 Didžiulius nuostolius žmonijai neša šiuolaikinė farmacijos pramonė, kurios pagrindinis tikslas nėra skirtas žmonėms gydyti, bet noras praturtėti, pasitikinčių ir neišmanančių žmonių, sveikatos dėka. Kas ir kaip, iš ligos daro verslą ? Netikri vaistai ir didžiausia žala nuo dažniausiai vartojamų vaistinių preparatų.