,,RNTO“ DRAUGIJA

Mes esame bendraminčių grupė, užsiimanti Naujų Žinių pažinimu, kurių pagrindu sukurtos Naujos Ateities Technologijos, padedančios Žmonėms suprasti ir įveikti šį sunkų, bet labai įdomų mūsų civilizacijos periodą! Trumpai apie mus …

„Mes neturime nieko bendra su grupėmis, užsiimančiomis okultizmu skelbiančiomis ,,Naujojo Amžiaus” apreiškimus, laukiančiais„ vyresniųjų brolių iniciatorių “ ar ateivių, turinčių nukreipti Žemės gyventojus link nušvitimo.

Mes neužsiimame tokiais reiškiniais kaip telestezija, teleogija, telepatija, aiškiaregystė, dvasingumas, tolimas matymas ir kt.

Mes nekuriame begalinių teorinių ar hipotetinių konstrukcijų, kuriomis siekiama paaiškinti nereikšmingus to ar kito parapsichologinio eksperimento nukrypimus nuo tikimybių teorijos.

Mes nesikreipiame pagalbos į paralelinių pasaulių Būtybes (astralinių, mentalinių ir kt.) , nesinaudojame „dvasių ir angelų užkeikimais“, magiškų daiktų naudojimosi ir pan. Esame įsitikinę, kad visa tai yra nereikšmingas, vulgarus NESUPRATIMAS ŽMOGAUS esmės ir jo TIKSLO pasaulyje.

Mes įsitikinę kūrybine galia ir Tikėjimo ir Protingumo stiprybe . Mes įsitikinę tikrumu ir ontologine bendrosios žmonių vienybės reikšme. Mes giliai ir nuoširdžiai tikime Naujosiomis Žiniomis, kurias mus suteikė Žymūs Rusijos Mokslininkai – N. Levašovas, A. Hatybovas, N. Morozovas ir kiti.

Mes įsitikinę, kad Žmogaus Egzistencijos Kosmosas yra atspindys paties Žmogaus ir kad Pasaulio ir Žmonijos reformos priemonė yra pačiame Žmoguje. Mes pripažystame besąlygišką Dvasingumo pirmenybę prieš materiją.

 

Rusijos mokslo ir technikos draugija ir jos vadovas Fiodoras Dmitrijevičius Škrūdnievas

Logo Svetl

       

     

„SvetL“ vaikams!

           

Autorius. „RNTO“

    Šiame mažame straipsnyje bandysime papasakoti istoriją ir pagrindines priežastis, dėl kurių gimė naujas, tačiau daugelio mūsų draugų ir bendraminčių ilgai lauktas Generatorius „SvetL“  Vaikams, o taip pat naujo ir patogaus Generatoriaus „ SvetL“  laikiklio tipas –   pagamintas Pakabuko pavidalu.
Kaip viskas prasidėjo.

   LAUKO-GENERATORIUS. Gyvenimo šaltinis – „SvetL“ Generatorius.

Sankt Peterburgas, 2013 m. Rugpjūtis Karpov S., Gavrilov N.

    Rimtas ir pamatinis darbas, kuriame nagrinėjami pagrindiniai „SvetL“ programų veikimo principai. Tai puikus papildymas ir paaiškinimas Levašovo N.V. Nagrinėjamos pirminių materijų sąvokos, pirminių materijų Generatorius, didžiausias gydymosi krūvis, ligų rūšys, smegenų vaidmuo gydant, neskausmingas sveikimas, imuninės sistemos ypatybės, individualus požiūris į gydymą ir daug kitos naudingos bei vertingos informacijos. Rekomenduojama perskaityti prieš susipažįstant su kitais kolekcijos darbais.

Anizotropinė visata, ekstrasensinis gydymas ir „SvetL“ programos

Santraukos iš Dr. Barbaros Coopman straipsnio.

 

Tęsdami savo paaiškinimus apie „SvetL“ programų darbą, negalima neužmiršti vieno iš svarbiausių medicinos gydytojo, draugo ir padėjėjo N.V. Levashovo Barbara Kupman. Daugelį metų ji stebėjo po N. Levashovo veiklos mokant žmones apie ekstrasensų gydymą ir apskaitoje apie jo darbą su pacientais, kad mokslo bendruomenei būtų pateiktas švarus

eksperimentas su visa susijusia dokumentacija. Deja, tais metais, kai Nikolajus Viktorovičius «išvyko», mūsų pasauli «paliko», ir Dr. Barbara Kupman …..

PRIVATI PAMOKA DĖL „SvetL“ PROGRAMŲ TAIKYMO

Autorius. Kondrakov I. M., Škrudnev F. D., RNTO

 

   Straipsnyje atsispindi „SvetL“ Programų vaidmuo dabartiniame pereinamojo laikotarpio etape. Gana aiškiai parodyta šiuolaikinės medicinos aklavietė, kuri net ir bandydama gydyti, nesupranta ligų kilmės. Pabrėžiama, kad kūnas visada turėtų būti vertinamas kaip visuma, o ne pagal jo atskirus organus ir sistemas. Unikalus „SvetL“ programų bruožas yra atkūrimas, kuris atliekamas pašalinant trūkumus plonų kūnų lygyje ir suformuojant sveikas ląsteles su grįžtamuoju ryšiu, kuris iš esmės išskiria šį požiūrį iš šiuo metu žinomo tradicinėje medicinoje. Pateikiami ryškūs asmeninės praktikos pavyzdžiai, pagrįsti „SvetL“ komplekso naudojimo patirtimi. Pastebėta, kad cukrinis diabetas normalizuoja cukraus kiekį kraujyje, padidėja darbingumas, energingumas ir pagerėja atmintis.

LIGŲ-PRIEŽASTYS-IR-ŠIŲ-PROBLEMŲ-SPRENDIMAS-NAUDOJANT-«SvetL»

Autorius: RNTO

Mes jau rašėme, kad šiuolaikinė medicina chemoterapijos srityje jau seniai pasiekė aklavietę, iš kurios ji neturi jokios išeities, nes artėja penktoji pasaulinė mokslo revoliucija ir ji visiškai pakeis žemiškųjų pasaulėžiūrą ir pasaulio supratimą. Pasikeis ir sveikatos atkūrimo Technologijų paradigma. Tačiau senoji paradigma taip giliai įsivėlė į žmonių protus, iškreipė ją taip, kad kritinėje situacijoje esantys žmonės ilgą laiką laikysis tablečių, kaip panacėja nuo visų ligųPirmiausia reikia pakeisti žmonių pasaulėžiūrą, tada pasveikimas ateis laiku. Bet prieš pradėdami atkurti savo sveikatą iš Naujų Žinių perspektyvos, turite žinoti apie ligų priežastis, jų rūšis ir naujas jų prevencijos bei gydymo technologijas.

2
2

„SVETL“ PROGRAMŲ VAIDMUO ŽMOGAUS FIZINIAME ir PROTINIAME UGDYME!

Autorius. RNTO Draugija

ŽMOGUS NETURETŲ AKLAI PASITIKĖTI VISKUO KĄ BANDO JAM PRIMESTI, JIS VISADA TURĖTŲ MOKYTIS PAMATYTI RYŠĮ TARP PRIEŽASTIES IR PASEKMĖS, TIK TADA JIS GALI PAŠALINTI VISUS TRIKDŽIUS SAVO KELYJE!

Didžiulius nuostolius žmonijai neša šiuolaikinė farmacijos pramonė, kurios pagrindinis tikslas nėra skirtas žmonėms gydyti, bet noras praturtėti, pasitikinčių ir neišmanančių žmonių, sveikatos dėka. Kas ir kaip, iš ligos daro verslą ? Netikri vaistai ir didžiausia žala nuo dažniausiai vartojamų vaistinių preparatų.

Ilgą laiką ir iki šiol, antibiotikus laikė panacėja nuo visų negalavimų ir buvo skiriami esant bent menkiausiam kokios infekcijos požymiui. Šiandiena jau įrodyta, kad jų veikimas mūsų organizme yra panašus į „išdegintos žemės“ efektą. Be stipriausių alerginių reakcijų, atsirandančių veikiant šios grupės vaistams, antibiotikai daro žalingą poveikį juos vartojančių pacientų gyvybei ir sveikatai.