F. D. Škrudnievas. Atsakymai į klausimus.

Tema: „SvetL“ Technologijos

KLAUSIMAS

Ar bus kuriamos naujos “SvetL” Technologijos Žmogaus Smegenų oktavų paaukštinimui? Kada laukti tokių technologijų?

ATSAKYMAS

O kas Jums sakė, kad jos NESUKURTOS ? “SvetL” ir yra tokios Technologijos. Kitas reikalas – kas ir kaip jas SUPRANTA ir naudojasi. Smegenų oktavos “keliamos” ne tik “SvetL” Programų pagalba, bet ir Kompleksu vykstančių procesų, tame tarpe – per PAŽINIMĄ. Šiandien “SvetL” nauda tame procese labai didelė.

KLAUSIMAS

Ar apsaugoti “SvetL” Komplekso savininkai, ar Generatorius nuo įsibrovimų saugo tik save?

ATSAKYMAS

Niekas negali Jūsų “nuskanuoti”, jei turite “SvetL”. Nesvarbu, kur randasi Kompleksas ir ĮJUNGTAS jis ar IŠJUNGTAS. Visa kita- pagal NAUDOTOJO INSTRUKCIJĄ.

      F. D. Škrudnievas. Atsakymai į klausimus.

Tema: „SvetL technologijos“

 

Klausimas: Yra žinoma, kad mūsų Smegenys dirba tik 2–5 proc. Jei taip yra iš tikrųjų, ką tai reiškia? Dauguma smegenų ląstelių neveikia? Ar jos miega, ar nevykdo impulsų? Kaip tai gali būti gyvame organizme? Arba jos veikia ir prisisotina informacijos? Gal mes kalbame apie Smegenis neinercinėje būsenoje? Tačiau šiuolaikiniai mokslininkai apie tai nežino, o visi, kas netingi, smegenų efektyvumą deklaruoja 2–5 proc.

Kaip šiuo požiūriu vystosi „SvetL“ naudotojų smegenys? Kokiu lygiu? Su fiziniu kūnu viskas aišku – įjungėte įrenginį, įdiegėte programą ir ji veikia nurodytuose organuose didžiausios svarbos tvarka. Toksinai pašalinami, o ląstelės atnaujinamos beveik tobulos būsenos. Akivaizdu, kad tai vyksta atnaujinant ryšius su smegenimis. O kas nutinka pačioms smegenims? Kaip keičiasi jų kokybės charakteristikos? Konkrečios smegenų dalys – žievė, smegenėlės, hipokampas, pagumburis ir kt.

ATSAKYMAS:

Tiek daug jau buvo pasakyta ir parašyta šiuo klausimu …