F. D . Škrūdnievas

Medicina ir mūsų sveikata!

Jeigu mintimis grįžtume į aštuoniasdešimtuosius praėjusio amžiaus metus, iškart pastebėsite šiuos reikšmingus pokyčius mūsų gyvenime: didelis kiekis prekybos taškų ir prekiaujančių žmonių, taip pat vaistinių gausa, kuriose galima rasti didelį kiekį cheminių junginių, kurie vadinami vaistais, visiems gyvenimo atvejams arba jo pabaigai. Praktiškai ant kiekvienos gatvės kampo, galima rasti vaistinę, į kurią kaip musės prie medaus, teka nenutrūkstamas žmonių srautas, praradusių sveikatą, kad vėl  įgautų paskutinę viltį, tapti sveiku. O toliau šis srautas, neregima ranka, palengva nukreipiamas į poliklinikas ir ligonines, savotišką Amžinybės priepirtį, po kurio arba kuriame ir baigia neilgą amžių, mūsų Motinėlėje  “Midgardo” – Žemėje. Ir šiai nenutrūkstamai grandinei nėra galo.

Mažai kas susimąsto, kodėl gydytojai, netgi ankstyvosios ligos stadijoje, nepalieka žmonėms jokios vilties ir iškart siunčia į ligonines, o ne į sanatorijas? Kodėl pas mus šalyje nėra sveikatos kulto, praktiškai nevykdoma susirgimų profilaktika ir kodėl mes laukiam, kol liga pati pasibels pas mus į duris? Kodėl ką tik išvydusieji ši pasaulį vaikai, žalojami dideliu kiekiu skiepų, antibiotikų, ar kitokių cheminių viralų? Kodėl aukštosiose medicinos mokyklos moko tik gydyti ligonius, o ne kaip saugoti ir tausoti sveikatą? Ir dar daug tokių (kodėl?)...

 

SVETL“ PROGRAMŲ VAIDMUO ŽMOGAUS FIZINIAME IR PSICHINIAME UGDYME!

 

 Praktinė apžvalga – ką ir kaip gali padaryti „SvetL Programos“! Bet pirmiausia pageidautina trumpai apibūdinti: kaip veikia mūsų kūnas, kaip vaistai („gydo“) veikia Jį ir kt.                                       Šiuolaikinė planetos farmacijos pramonė, kurios pagrindinis dėmesys nėra skiriamas žmonių gydymui, o praturtėjimui iš pasitikinčių ir neišmanančių žmonių sveikatos, daro didžiulę žalą žmonijai. Kas ir kaip užsiima verslu iš ligų? Suklastoti vaistai ir dažniausiai vartojamų vaistų žala. Ilgą laiką ir dabar antibiotikai buvo laikomi panacėja nuo visų negalavimų ir buvo skiriami esant menkiausiam, bet kokios infekcijos požymiui. Šiandien jau įrodyta, kad jų veikimas mūsų kūne yra panašus į „nudegintos žemės“ efektą. Be stipriausių alerginių reakcijų, atsirandančių veikiant šios grupės vaistams, antibiotikai daro žalingą poveikį juos vartojančių pacientų gyvybei ir sveikatai.

       Čia yra tik keli klastingo antibiotikų poveikio pavyzdžiai:

streptomicinas gali sukelti klausos ir vestibuliarinio aparato sutrikimus;

biomicinas sukelia virškinimo organų komplikacijas;

levomicetinas slopina kraujotaką,  yra ypač pavojingas žmogaus gyvenimui, kai kūnas jau yra paliestas infekcijos;

antibiotikai aktyviai slopina gyvybines ląstelių, gaminančių baltymus (vaisiaus baltymo statybines medžiagas) funkcijas, todėl kai kurios motinos, nėštumo metu vartojusios antibiotikus, išnešiojo nepilnaverčius kūdikius ar apsigimusius. Jau gimusiam kūdikiui taip pat gali turėti įtakos antibiotikų vartojimas su motinos pienu. Kaip paaiškėjo, visi šios grupės vaistai turi žalingą poveikį motinai ir vaikui. Čia yra tik keli pavyzdžiai…

Kvėpuoti ant „SvetL“ arba NekvėpuotiTai klausimas

     Pirmoji straipsnio dalis atitinka tradicines šiuolaikinės biologijos ir medicinos sąvokas. Nagrinėjami gana paprastai ir išsamiai kvėpavimo organai ir jų funkcijos.

     Antroji straipsnio dalis gali nustebinti skaitytoją visiškai kitokiu požiūriu į šią temą. Jame panaudotos unikalaus ir mažai žinomo mokslininko – A.M. Hatybovo, kurio darbai šiuo metu klasifikuojami. Keletas terminų gali „gąsdinti“ skaitytoją, tačiau būtent šiame lygmenyje galima paaiškinti SvetL“ Programos veikimą.

                           Ne taip baisu, kaip atrodo …..

             (apie korona virusą nCoV-2019 ir ne tik apie jį…)

     

PASPARTINTI POKYČIAI aplinkinrealyb, kurių įrodymai — skirtingas klimatas, klaidingai susijs su atilimu, auganiu stichininelaimiskaiiumi, floros ir faunos pokyiais, „neinom“ ligepidemijomis ir vis akivaizdesniu nenaudingumu, kuris vakar atrodveiksmingas gydant ligas, neskmingai BANDO ATKREIPTI ŽMONIŲ DĖMESĮ, kad reikia persvarstyti savo poirir santykius su ioriniu pasauliu, nebevykdyti „gamtos karaliaus“ vaidmens emje, tampant jos dalimi.

monms pavojingiausias dalykas yra IGNORUOTI ĮSPĖJIMUS jiems tai gali blogai pasibaigti. Apie tai ne kartraiau. Yra du variantai: pasikeisti arba visai prarasti tokigalimyb. Medicina ia yra bejggydytojai kovoja ne su ligų priežastimis, o su jų pasekmėmis inios apie mogaus knyra pagrstos skalpelio pasiekiamu lygiu ir kitomis tyrimpriemonmis bei poveikiu fiziniam knui.

Samprotavimas paprastam žmogui F.D. Škrūdnievas
(apie korona virusą nCoV-2019 ir ne tik apie jį…)
Niekada to nebuvo, ir štai vėl … V. S. Černomyrdinas

     

Aš nusprendžiau pauždavinėti sau klausimus nuo „paprasto“ Žmogaus, kuris BIJO ŠITO VIRUSO, arba koronaviruso. Kuris bijo, kad susirgs jo šeima, draugai ir artimieji. Kuris užeina šiandien į parduotuvę su atsarga, su dviem kaukėmis ant veido, nes mano, kad patikimiau „apsisaugos“, perka ten viską – reikalingą ir nereikalingą, atsižvelgiant į bendrą aplinkinių žmonių psichozę ir pan. O grįžęs namo – jau nieko nesupranta kas vyksta, dėl nuolatinio 24 valandų „pompavimo“, visų žiniasklaidos priemonių ir interneto, įskaitant. Tai yra šiandieninio „paprasto“ žmogaus gyvenimas, kuriam, be visa ko, buvo įvestas dar ir karantinas. Koks galėtų būti patarimas tokiam žmogui? Patarimas – kaip gyventi, kaip elgtis per ŠĮ NELENGVĄ LAIKĄ? Kaip „prisitaikyti“ prie šio viruso? Nors suprantu, jei tai – ŽMOGUS, tai negali būti ir neturėtų būti paprastas 

skaityti visą straipsnį 

     

Kas dėl artėjančio …

Žemė ateina į savo kontroliuojamas natūralios gamtos būsenas pasikeitus Sisteminei valdžiai (po 2011.04.24) ir išsilaisvina nuo ankstesnės išorinės intervencijos kontrolės priklausomybės, atvesdama save ir savo programinę harmonijos vystymosi būseną į tikrąją prigimtį, didžiuliu tempu įgyvendindama reabilitaciją į buvusias savo būsenas. O visų svarbiausia, – atvesdama visus teisingus ir gimtuosius Valdymo kompleksus į savo veiksmingą valdantį gamtinį (fizinį) natūralumą! Ir visa tai jau vyksta pereinamojo laikotarpio rėmuose (12 metų) o ne kažkada – tai tolimoje ateityje! Viskas vyksta mums prieš akis. Ir vieną iš šių elementų mums su Jumis reikės praeiti nuo 2019 m. Sausio 17 d. Iki sausio 21 d.

                                               Cholesterolio laikas!

 

                 Žinomas Vienos chirurgas ir mokslininkas Teodoras Billrothas (gerai žinomas dėl savo autorinių operacijų, kai pašalinama skrandžio dalis skrandžio opos ligos atveju) paprašė savo mokinių atlikti įdomų eksperimentą. Iš ožkų ir avių buvo pašalinta skydliaukė. 

                 Rezultatas buvo visiškai paradoksalus. Operacija lėmė staigų cholesterolio lygio šuolį ir bendrą arterijų, įskaitant vainikinių arterijų, aterosklerozę. Taigi, žolėdžiams, kurie niekada nėra bandę gyvulinio maisto, kuriame yra cholesterolio, atsirado aterosklerozė