Brangūs mano Draugai, Bendraminčiai!

Gerbėjai ir visi, kurie siekia Žinių.

Sveikinu Jus Visus – su NAUJAIS 2024 METAIS!

.

Pagal rytų kalendorių 2024-ieji Žaliojo Medinio drakono metai. Tikima, kad jie bus SĖKMINGI IR LAIMINGI, o taip pat bus geras metas pradėti NAUJUS DARBUS ir projektus. Mūsų laukia neįprasti, įdomūs ir turiningi metai. Bet mes gyvename ne pagal rytų kalendorių. Mes su Jumis gyvename suvokdami, kas vyksta šiandien ir savo žiniomis patys nuspėjame, kas mūsų laukia ateityje. o visi tie, kurie gerbia Žaliąjį dar ir Medinį drakoną, entuziastingai klausosi televizijos, iš kurios, pavyzdžiui, HydroMeteoCentras (HMC) pastebėjo ir atkreipė visų dėmesį į 2023 m. (Juodojo Triušio metais), jog Žemėje (ir kai kuriose planetose) KARTAIS ATSIRANDA vėjas, cunamiai, tornadai, žemės drebėjimai ir kiti naudingi gamtos reiškiniai, žmonių sveikatai. Paaiškinimus, kaip taisyklė, davė ir duoda „profesorius“ – per NTV, Pirmąjį ir Antrąjį kanalą – „įsisiautėjo ciklonai ir anticiklonai…“. Savo laiku šis „profesorius“ buvo išmestas iš jūreivystės mokyklos II kurso dėl prastų akademinių rezultatų. Hidrometeorologinio centro (ir ne tik) mokslinė bazė, ir pačio „profesorius“ buvo paimta iš rašytojo (ir eksperto) „globaliojo darbo“- O. Henrio „Raudonveidžių vadas“: „Vėjas atsiranda, nes medžiai linguoja “…

Kaip papuasams nereikia žinoti apie atominę energiją, taip ir mirtingiesiems žmonėms nereikia turėti žinių, viršijančių kasdienines žinias, taikomas dabartiniame gyvenime. Taip buvo „sukurti“ pastarieji 2000 metų, nepaisant Triušių, Drakonų, Kiaulių, Tigrų ir kitų roplių metų. Tačiau Juodojo Vandens Drakono metais (2012) viskas pajudėjo kažkaip NE TAIP... Teisingiau taip, kaip reikia, bet neatsižvelgiant į „HydroMeteoCentro“, „mokslininkų“, prognozuotojų, regėtojų ir „politikų prognozes. Ir pragyvenome mes su jumis paskutiniu metunuo ​​Juodojo (2012 m.) iki Žaliojo, Medinio Drakono (2024 m.) prasidėjusių globalių pokyčių procese, kurių niekas iš gyvenančių Žemėje – NEGALI sustabdyti, o paaiškinkite tai kas vyksta- gali kolkas tik nežymi dalis žmonių, kurie, nepaisydami visko (tikriausiai „Juodojo Vandens Drakono įsakymu“), pasiėmė į rankas „žinių kastuvą“ ir pradėjo šalinti tas šiukšles, kuriomis užkimštos mūsų galvos ne vieną tūkstantį metų – beveik visais gyvenimo klausimais ir problemomis. Rezultatas – atėjo NAUJAS ETAPAS – mūsų pažinimo ir mūsų su Jumis žinių etapas. Tuo labiau, kad Medinis Žalias Drakonas žada GERĄ LAIKĄ TAM kad pradėti naujus darbus ir projektus. Tai ir pradėsime! Kad įrodyti savo teisę į didesnes žinias, žmogus turi išlaikyti egzaminą – Nugalėti (įveik) mirtį! Ir sustabdyti senatvę!

Paveikslėlis, kuriame yra piešimas, eskizas, iliustracija, tapymas Automatiškai sugeneruotas aprašymas

        Visi šiandieninės (vis dar) vartotojiškos visuomenės nariai žino MIRTIES ARTĖJIMĄ. Turtingi ir vargšai, protingi ir kvaili, seni ir jauni, visi žino: po dešimties, dvidešimties, penkiasdešimties metų jie mirs. Niekas NE NORI mirti. Kaip Stivas obsas sakė jau sirgdamas vėžiu: „…net tie, kurie tiki, kad po mirties pateks į dangų, taip pat nenori mirti…“ (beje, tai kalba apie jų tikėjimą). Tačiau NIEKAS NEBANDO reaguoti į problemą. Kodėl? Daugelis sakys – tušti žodžiai, galima sakyti, tikėk savo jėgomis, ir viskas susitvarkys, bet tai nesumažina bejėgiškumo. Jei žinočiau, kad manęs dar laukia tūkstantis metų, kitaip tvarkyčiau savo laiką. Bet aš žinau, kad neturiu tiek daug laiko. Jei niekas nesikeis, mano laikas yra labai ribotas. Šis faktas lemia mano ateities strategiją, kurią jau iš dalies išsakiau savo naujausiuose straipsniuose, parašytuose jums visiems. Visiems tiems, kurie jau tapo NE ABEJINGI tam, kas vyksta. Esant tokiai situacijai, optimalu sutelkti pastangas į mirties įveikimą. Bent jau prailginti gyvenimo trukmę ir išspręsti senėjimo problemą. Bet pradėjau nuo senėjimo problemos sprendimo natūraliai, įtraukiant bendraminčius, kurie taip pat nėra abejingi. Projektas pradėtas ir pasieks „darbinius parametrus“ – kaip tik prasidėjus Žaliojo ir Medinio drakono metams. Aš jums viską išsamiai papasakosiu savo straipsniuose, kurie jau daromi. Didelės idėjos įgyvendinimas reikalauja didelio rėmėjų skaičiaus. Norint pereiti nuo teorijos prie praktikos, reikalingi žmonės – bendraminčiai. Idėjos visiškai nieko negali pasiekti. Idėjoms įgyvendinti reikalingi žmonės, kurie turi panaudoti praktinę jėgą“ (K. Marksas). Žmogus tampa bendraminčiu, jei priima ne tik tikslą, bet ir jo siekimo būdą. Tas, kuris sutinka su tikslu, bet neigia metodą, tas ARBA IEŠKO savo kelio, ARBA ATSISAKO ketinimo pasiekti tikslą. Į eilę gali patekti tik tie, kurie sutinka su eilės pobūdžiu ir judėjimo kryptimi – kurie dalijasi Tikslu ir Metodu. Atskirai norėčiau pabrėžti: mirties Pergalė (nugalėjimas) negali būti pagrindinis tikslas. Pagrindinis tikslas kyla iš Visumos aprėpimo. Kol jis neaprėptas, nėra iš ko išvesti tikslo. Mirties įveikimas tarpinis tikslas, padiktuotas pagrindinio tikslo ir prasmės paieškos, kaip ir senatvės įveikimas, kaip pirmoj šios globalios užduoties etapo. Esu linkęs manyti, kad judant tikslo link ATSIDARYS HORIZONTAI, dabar nematomi, ir bus rezultatai, dabar neįsivaizduojami. Senatvės įveikimo problemos sprendimą galima laikyti savotišku brandos išbandymu. Kas sugebėjo pakilti iš protingo mirtingojo gyvenimo lygio į kitą lygį, protingą nemirtingą gyvenimą, tas TURI TEISĘ žinoti atsakymus į didelius klausimus. Kas, dabartiniame išsivystymo lygyje nenori judėti į priekį, tam NE LEIDŽIAMOS tokios žinios ne todėl, kad jis nevertas ir pan., visa tai tuštuma, o todėl, kad NE GALĖS to priimti. Arba panaudos jas pramogoms, kaip kinai naudoja paraką. Arba, dar blogiau, šiomis žiniomis kenks sau.

        Gyvenimas visų prasmių pagrindas. Kas neegzistuoja, negali turėti jokių tikslų ar prasmių. Kad ir kokius aukštus žodžius sakytumėte, vienintelė mirtingojo gyvenimo prasmė pereiti prie kito laiptelio. Visa kita yra antroje, trečioje ir žemesnėje vietoje. Paskui, kai visuomenė pakils į kitą evoliucijos etapą, kiekvienas atras individualią gyvenimo prasmę. Kokią – dabar pasakyti neįmanoma. Nauji žmonės bus tokie pat prašvitę, palyginti su dabartiniais žmonėmis, kaip šiandieniniai žmonės, palyginti su pitekantropu. Tačiau kol kas žmonės mirtingi, gyvenimo prasmė ir pagrindinis jos tikslas yra NUGALĖTI (įveikti) MIRTĮ. „Atėjo laikas žmogui išsikelti savo tikslą. Atėjo laikas žmogui pasodinti savo aukščiausios vilties daigą“ (Nietzsche).

Tikslas nurodytas. Belieka nustatyti metodą – technologiją, kaip įveikti senatvę ir mirtį. Norėdami tai padaryti, turite suprasti priežastį, kodėl šis, atrodytų, akivaizdus tikslas dar NE ĮTRAUKTAS į darbotvarkę. Kodėl intelektualiniai ir materialiniai ištekliai sutelkti PRIEŠ GYVENIMĄ, kariniams tyrimams, o ne prieš mirtį? Visa tai labai keista ir reikalauja atsakymų. Be jų nebus konstruktyvaus pokalbio. PERGALĖ PRIEŠ MIRTĮ – tai ne svajonė ar fantazija, o realybė, egzistuojanti pasaulyje. Bet dabar tai nepavaldu mokslui. Mokslas vis dar nežino elementarių dalykų: pavyzdžiui, kaip iš elektrinės į namą perduodama elektra? Mokyklos paaiškinimas: srovė „teka“ laidais, kaip vanduo vamzdžiais. Bet tai yra abstraktus vaizdas, o ne žinios. Tačiau procesų prigimties nesuvokimas mums netrukdo naudoti elektros energijos. Tas pats pasakytina ir apie senatvės įveikimą. Nebūtina visiems žinoti, kaip veikia mechanizmai: suprasti būsimų atradimų prigimtį, kurios pagrindu kuriama organizmo nykimo stabdymo ir natūralios mirties pašalinimo technologija. Daugeliui pakanka, kad rezultate žmogus nustos senti ir mirti nuo išsekimo…

Paveikslėlis, kuriame yra piešimas, iliustracija, Vaikų piešiniai, tapymas Automatiškai sugeneruotas aprašymasTačiau NE PAMIRŠKIM, kad Naujuosius reikia sutikti! Sutikti taip, kaip sutinka juos Rusijoje, visi gyvenantys šioje teritorijoje. Sutikti juos tarp savo šeimos, artimų, draugų ir bendraminčių! Uždegti ugneles ant Naujųjų metų eglutės ir palinkėti visiems sveikatos (kaip pirmąjį senatvės įveikimo etapą), laimės, meilės ir sėkmės darbuose – kurie atneš viską, kas suplanuota! Ir žinoma – prisiminsime apie Žalią ir tegul Medinį drakoną! Todėl, kad jis, Drakonas, PAŽADĖJO SVARBIAUSIĄ savo 2024-aisiais – palankus laikas pradėti naujus darbus ir projektus, kurie jau pradėti!

.

 

Su Naujais 2024 metais!!!

                                                                        Jūsų F. Škrudnievas

.

.