F. D. Škrūdnievas. Atsakymai į klausimus.

Tema: „SvetL technologijos“

Klausimas: Yra žinoma, kad mūsų Smegenys dirba tik 2–5 proc. Jei taip yra iš tikrųjų, ką tai reiškia? Dauguma smegenų ląstelių neveikia? Ar jos miega, ar nevykdo impulsų? Kaip tai gali būti gyvame organizme? Arba jos veikia ir prisisotina informacijos? Gal mes kalbame apie Smegenis neinercinėje būsenoje? Tačiau šiuolaikiniai mokslininkai apie tai nežino, o visi, kas netingi, smegenų efektyvumą deklaruoja 2–5 proc.

Kaip šiuo požiūriu vystosi „SvetL“ naudotojų smegenys? Kokiu lygiu? Su fiziniu kūnu viskas aišku – įjungėte įrenginį, įdiegėte programą ir ji veikia nurodytuose organuose didžiausios svarbos tvarka. Toksinai pašalinami, o ląstelės atnaujinamos beveik tobulos būsenos. Akivaizdu, kad tai vyksta atnaujinant ryšius su smegenimis. O kas nutinka pačioms smegenims? Kaip keičiasi jų kokybės charakteristikos? Konkrečios smegenų dalys – žievė, smegenėlės, hipokampas, pagumburis ir kt.

ATSAKYMAS:

Tiek daug jau buvo pasakyta ir parašyta šiuo klausimu … Ypač N. Levašovo. Bet aš leisiu čia išsakyti savo nuomonę ir stengsiuosi, kad ji būtų „PRIEINAMA“ suprantama. Esate protingi ir išsilavinę. Kad suprastumėte šią problemą, turime susirasti kažkokį POSTULATĄ, kurį priimtume ir JŪS, ir aš. Aš siūlau tokį – “GAMTA KVAILA?” NE, sakote jūs ir NE, sakau aš! Nuo to mes ir „nusišalinsime“. Gamta mums „davė“ (nesvarbu) pakankamai dideles Smegenis (tūrio atžvilgiu). Jūs, aš ir beveik visi, tvirtinate (žinote) ir Mokslas taip pat, kad šios Smegenys „veikia“ 2–5 (pagal kitus teiginius 6–10) procentais savo galimybių! Bet jūs ir aš sutarėme, kad GAMTA NĖRA KVAILA. Taigi, remdamasi šiuo postulatu, gamta turėjo mums duoti žvirblio dydžio smegenis. Kad jos (mažas) atitiktų mūsų smegenų masę, pavyzdžiui, 2–5 (6–10) proc., Bet veiktų (mažos) 100 proc. Tai turėtų būti aišku. Bet kažkodėl gamta mums padovanojo DIDELES SMEGENIS. Tada darosi paprasta išvada – egzistuoja „KAŽKOKIA JĖGA“, dėl ko mūsų Smegenys, kurios turėtų dirbti 100 proc., veikia tik 2–5 (6–10) procentais. Šiuo atžvilgiu iškyla DU NORAI (mąstytojui). PIRMAS, norime sužinoti, kas tai yra? IR ANTRA, sužinoti, ką buvo galima „KURTI“, turint 100% veikiančias smegenis.

Kalbant apie pirmąjį klausimą, deja, net „iškasę“ tonas knygų ir informacinių laikmenų, ATSAKYMO nerasite, išskyrus darbuose Rusijos mokslininkų – N.A. Morozovo, N.V. Levašovo ir A.M. Hatybovo ir kolektyviniame kūrinyje „Žmonijos formavimosi pagrindai“ (1–4 dalys), kuris šiandien tapo viešas. Galite, žinoma, nueiti į Bažnyčią ir paklausti apie tai „kulto tarnautojų“. Ten tikriausiai jums bus pateiktas „išsamus atsakymas“.

Antras klausimas yra lengvesnis. Visą informaciją, kurią mums davė tolimi senoliai, galima „surinkti“ iš mums atėjusių epų, pasakų ir legendų. Jei žinoma GALITE jas PERSKAITYTI TEISINGAI. Kaip pavyzdys – pasaka apie Ivaną Kvailį – „Pagal lydekos įsakymą“. Cituoju (tekstą) – “… Ivanas atsisėdo ant KROSNIES ir pasakė -“Važiuojame, Krosnie ” Ir Krosnis su Ivanu pajudėjo per atviras erdves, per pievas, upes ir ežerus … “. Paprasta išvada. Tai parašyti (pasakyti, perteikti) galėjo tik tie, kurie tai mato savo akimis. Žmogus neįsivaizduoja to, ko nematė savo akimis, apie ką nors neskaitė ir t.y. įrodęs „šiuolaikinis mokslas“. Tai reiškia, kad TURĖJO KAŽKAS matyti (ir nebūtinai krosnies pavidalu), tai ant ko buvo galima SĖDĖTI ir JUDĖJO „minties galia“ nenaudojant elektros energijos, angliavandenilių, atominės energijos ir t.t.

Pagrindinė išvada – tai buvo įmanoma Žemėje, kai žmogaus smegenys „dirbo“ 100 proc. Tai yra vienas pavyzdžių. Galima nurodyti ir kitus panašius. Bet, mano nuomone, šis suprantamiausias.

Žemiau pateikiamos ištraukos iš kai kurių darbų, kurie, kaip supratau iš jūsų laiško, liko arba neskaityti, arba nesuprasti.

Šiuolaikinis mokslas turi neribotą techninį potencialą, kuris leidžia jam susidoroti su smegenų problemomis. Kaip žinote, didžioji smegenų dalis yra po kaukole, todėl tyrimų erdvė yra žinoma ir nereikalauja didelių išlaidų atskiriems mokslinio tyrimo objekto elementams laikyti. Pagrindinė tyrimų ir tyrinėtojų užduotis yra nustatyti, ar Smegenys veikia žmogaus gyvenimą. Ar dauguma smegenų ląstelių dirba, ar neveikia, ar šios ląstelės miega, ar nemiega, ir ką jos „dirba“ ar nedirba? Šiems tikslams pasirenkami savanoriai, siekiant įsitikinti, kad jie turi Smegenis. Šie savanoriai yra „prikimšti“ elektroninių prietaisų ir nustatomi medicinai bei visai progresyviai žmonijai įdomūs faktai. Remiantis šiais tyrimais, atliekamas specifinių smegenų dalių – žievės, smegenėlių, hipokampo, pagumburio ir kt. „ŽINIOS“, ilgalaikis farmakologijos, vaistų, drabužių, būsto, transporto priemonių, poilsio ir kt. planavimas. Čia reikia priminti, kad materialus kūnas yra pagrindas, o kitas pereinamasis procesas (ypač galutinis – plazma) yra mažiau patrauklus, tai yra viskas, kas žinoma apie mus supantį pasaulį:

Kietosios medžiagos kūnas → skystis → dujos → plazma.

Žinoma, „smegenys“ teikia pirmenybę stabiliai bazei, tai yra arčiau „kietos ir materialios“. Plazmos būsena, kai magnetinis impulsas lenkia elektrinį krūvį, smegenims yra nepriimtina, nes NIEKAS jų nevaldo. Tai paaiškinti „šiuolaikinio mokslo“ rėmuose šiandien nėra (c) perspektyvu.

Kad INFORMACIJOS šaltinis – Kosmosas – nepakenktų Smegenims, juos supa Hablo sfera, Kosmosui neleidžiama prasiskverbti į šią sferą. Natūralu, kad Kosmosas negali žinoti, kas vyksta Hablo sferoje. Kaip ir visi materialūs kūnai, Hablo sferos viduje smegenys gali žlugti, gali būti suspaustos. Medicinoje yra šio proceso atmainų: menopauzė, sepsis, šizofrenija (smegenų dalijimasis), paranoja. Kaip ir visos įprastos uždaro ciklo valdymo sistemos, smegenys sugeba pažvelgti į save (akis), klausytis daugelio smegenų ląstelių (ausų) grojamos muzikos ir atlikti kosmetinį bei kapitalinį remontą (operaciją). Aukščiausias smegenų pasiekimas yra MĄSTYMO PROCESAS, kai materialūs kūnai, judėdami susidūrimo kursu, keičiasi informacija (žr. Browno judesį). Taip mano šiandieninis „šiuolaikinis“ mokslas.

Tačiau yra dar viena nuomonė, atsakanti į jūsų klausimą – apie „SvetL“ programas ir jų sąveiką su „Smegenimis“. Smegenys NĖRA, mūsų reprezentacijoje, vaizduotėje ar prisilietimuose. Negalime ištirti Smegenų mikroskopu, nupjaunant jas skalpeliu. Mes nežinome, kas apskritai yra smegenys. Prieš pradėdami svarstyti bet kokią „sąveiką“ su „smegenimis“, o juo labiau su „SvetL“ programomis, turime naudoti objektyvius DUOMENIS, kitokią ŽINIŲ struktūrą ir kitokią INSTRUMENTINĘ bazę. Šiuo požiūriu būtina atsižvelgti ne tik į Smegenų, bet ir į Informacijos lauką, be kurio Smegenys negali egzistuoti. Būtina suprasti, kad biologinių struktūrų pokyčiai dar nereiškia Smegenų struktūrų pokyčių (skaitykite – Esencijos), tačiau nurodo Smegenų savybes APSAUGOTI save nuo nepalankių sąlygų, keičiant AUKŠTO DAŽNIO limfos savybes. Visa informacija apie gyvų ląstelių struktūras ir savybes yra smegenyse, o ne DNR (DNR yra neužbaigtų kopijų). Smegenys yra vienu metu sujungtos TRIJŲ Erdvių – neutrino (aukštesnės), antineutrono ir protono arba joninės – būsenos. Čia reikia pažymėti, kad tiek „Tamsiosios materijos“ generatorius (N. Levašovo terminologija), tiek į jį „įterptos“ „Programos“ (tiksliau, programos, kurios „valdo“ šį „generatorių“), dirba šių erdvių „pakete“. Tačiau šiuolaikinė medicina veikia tik PROTONO erdvėje. Nėra būdų, kaip pereiti ar valdyti iš žemesnės erdvės į kitą – aukštesnę erdvę. Kai bandoma pakeisti gyvos ląstelės būseną, valdymo sistema tiesiog atjungiama nuo Smegenų (Esmė), o gyvoji ląstelė egzistuoja tiksliai tol, kol išleidžiamas pačios ląstelės magnetinio impulso potencialas. Bet kuris gyvas organizmas gali egzistuoti tik informaciniame lauke, už lauko ribų organizmas negrįžtamai sunaudoja protonų erdvės potencialų atsargas. Rezervų pabaiga veda prie erdvių atskyrimo, o jonų struktūra virsta įprasta inercine mase, smėliu. Viena iš „SvetL“ programų užduočių (pats „Generatorius“) yra nuolat „analizuoti“ (anot N. Levašovo – skenuoti) situaciją su „Komplekso“ savininku, kad taip neatsitiktų. Dirbant „SvetL“ programoms, sąveikaujant su savininko Smegenimis, nustatoma ne tik gyvos ląstelės EGSISTAVIMO priklausomybė, bet ir PASTOVUMAS, kuris yra gyvos ląstelės išorinės aplinkos naudojimo pagrindas arba riba.

Na, o kalbant apie išvardytus Smegenų „skyrius“, viskas čia yra tarpusavyje susiję, priklausomai nuo informacijos gavimo INTENSYVUMO, kurį „kontroliuoja“ Kompleksas. Tai išsamiau aprašyta kolekcijos „ŽINIOS NUO PRADŽIŲ“ straipsnyje „Programų„ SvetL” pažinimo pagrindai arba “biologija su paveikslėliais ir šiek tiek apie smegenis“.

F. D. Škrūdnievas. Atsakymai į klausimus.

Tema: „Technologijos SvetL“. 59 klausimas.

https://shkrudnev.com/…/tematiches…/tekhnologii-svetl…

*****************

F. D. Škrūdnievas. „Atsakymai į klausimus“

https://shkrudnev.com/index.php/voprosy-i-otvety

Žinios nuo pradžios (Знания от Na_чала)

http://rnto.club/stati/znanija-ot-na_chala.html

Naujų žinių „RNTO“ ir NII CUS svetainių katalogas (portalas „Žinios. Taip“)

https://rnto369.ru/

„SvetL“ technologijos:

http://svetl.name, http://www.sln-tech.ru,

 

https://naujos-zinios.lt/svetl-technologijos-2/

Sveikatingumo seansai (nemokamai)

https://naujos-zinios.lt/sveikatos-gerinimo-seansai/