Kaip naudodamasis sveikatingumo seansais aš mečiau rūkyti!

 

 

                 Sveiki visi!

Gyvenimas nuostabus dalykas, kartais, kada atrodo, kad noras ir stiprybė spręsti problemas baigiasi, o Mintis „tebūnie taip, kaip yra“, staiga, visai nepastebimai sau, atsiranda «šviesos spindulys», nurodantis kryptį – štai, išbandyk čia!

Šiame straipsnyje norėčiau pasidalinti savo patirtimi, kaip man pasisekė susipažinti su „Naujomis žiniomis“, taip pat video – Sveikatingumo seansais N. V. Levašovo, kurie padėjo atsikratyti tokių įpročių kaip „rūkymas ir alkoholis“ ir dar daug viso ko kito.

2014 m. vienas iš mano draugų Pavelas M. kartą pasakė, kad yra toks rusų mokslininkas Nikolajus Levašovas, kuris savo straipsniuose ir knygose pateikė Naują versiją mūsų «Pasaulio konstrukcijos», o taip pat ir Žmogaus. Pažįstamas išgirdo šią informaciją iš savo draugo, paviršutiniškai ją ištyrė ir perdavė man, žinodamas, kad tokie „dalykai“ mane visada domina. Dar prieš 9 metus per draugą susipažinau su Vuulijos Laimos knygomis. Ji 20 metų dirbo akušere – ginekologe ir turėjo ekstrasensorinių sugebėjimų, ir tai savo knygose labai įdomiai ir neordinariai paaiškino, apie mūsų ligų pobūdį, susijusį su mintimis.

Tuo metu dalijausi šia informacija ir tikėjausi, kad ji kažkam padės, kaip ir man, kažkaip atsikratyti kai kurių sveikatos negalavimų! Galų gale supratau, kad kažko trūksta (matyt pagrindinio dalyko) ir mano sveikatos gerinimo reikalai nepajudėjo.

Šiek tiek apie save ir savo negalavimus, nors apie save, ko gero, sunkiausia pasakoti. Vaikystėje nebuvau labai jau „kitoks“ – nei daugelis, sirgau įvairiomis ligomis, „nors ir buvau reguliariai skiepijamas“ . Būdamas 6 metų, aš jau turėjau stiprų stuburo iškrypimą ir ,,lieknumą“ palyginti su bendraamžiais. Kad tai ištaisyti iki devintos klasės užsiėmiau visokiomis sporto šakomis, įskaitant plaukimą, siekdama nugalėti savo kifozę, kuri labiau buvo panaši į kifosoliozę.

O jau būdamas 15 metų pradėjau rūkyti, ir, žinoma, gerti, nors pats tuo metu nelabai supratau, kodėl tai darau.

Vaikystėje skaičiau mažai, bet kad ir kaip be butu keista, labai domėjausi istorija ir medicina. Visada skaičiau žurnalus „Zdorovje“ tikėdamasis rasti ką nors, kas man padėtų atsikratyti savo bėdų? Laikui bėgant bandžiau mesti rūkyti, žinoma buvo bandymų ne vienas ir ne du, bet daugiausiai pavyko „prasilaikyti“ apie porą mėnesių. Toliau aplinkybės susiklostė taip, kad patekau į „Užsienio Legioną“, tačiau tik trejiems metams tai padėjo pamiršti alkoholį, nors vidaus politika buvo tokia: alus ir vynas prie pietų ir vakarinės buvo leistina, o vynas mūsų pulke buvo patiekiamas prie kiekvieno stalo. Legionas turi savo vynuogynus ir gamina savo vyną. Daugelis vaikinų tiesiog prasigėrė.

Po armijos sukūriau šeima, atsirado vaikai, o mano įpročiai vėl ėmė reikštis labai atkakliai. Iki šiol mano, kaip rūkaliaus, patirtis buvo 27 metai, tačiau negalėjau nė dienos praleisti ir be vyno, ypač paskutinius 5–6 metus. Dvi, keturios taurės vyno buvo įprasta norma, ir kiekvieną dieną, jau nekalbant apie stiprius gėrimus per šventes, kurių taip pat buvo daug. Žmona man ne kartą priminėjo: – tu geri kiekvieną dieną ar tau neatrodo, kad tai alkoholizmas, bet aš nenorėjau net girdėti, sakiau, kad tai smulkmenos ir aš kontroliuoju situaciją, nors kažkur giliai ėmiau abejoti savo įsitikinimais.

Taip pat bandžiau sportuoti, kad „palaikyčiau fizinę formą“, ir, žinoma, tikėdamasis pašalinti toksinus ir šlakus, ypač po šventinių puotų! Visa tai man atrodė normalu: „pirmiausia mes kažkuo apsinuodijame, o tada atsikratome“. Taip, noriu pridurti – „Dolipranas“ taip pat buvo vartojamas beveik kiekvieną dieną! Ypač, kai vienas darbe pažįstamas gydytojas pasakė: „Nieko blogo, jei vartojate 1000 mg. tabletę per dieną ir po sporto, kadangi organizmas, pradedant nuo 40 metų, nesugeba pagaminti pakankamai acetilsalicilo rūgšties, kuri prisideda prie tariamų toksinų „pašalinimo“? Dabar suprantu, kad Daktaras nėra kaltas, jis tiesiog negalėjo žinoti, kaip ir iš ko iš tikrųjų «sudaryta» gyvoji ląstelė mūsų fizinio kūno.

O nuo 2000 m., kaip vėliau pasakė, atsirado alergija Kiparisų žiedadulkėms. Žiemos pabaigoje tai ir pasireiškė. Iš pradžių maniau, kad tai tik stipri sloga, bet kai praėjo 2 mėnesiai su užsikimšusi nosimi, o panaudojus įvairius «liaudies vaistus», niekas nepadėjo – vienas mano draugas užsiminė, o gal tai alergija. O man tai nutiko pirmą kartą, ir tik tada supratau, kodėl mano „vaistai“ nepadeda. Nuo tada 16 metų paeiliui aš turėjau teisę tuo ,,mėgautis“! Manau, kad kiekvienas, patyręs tokią „ligą“, ypač nemalonius pojūčius naktį su dusuliu, mane supras. O kiek tablečių reikėjo praryti, kad naktį bent kažkiek pamiegotum!

Iki keturiasdešimt antrų metų mano sveikata buvo prasta. Man atrodė, kad kuo toliau, tuo sunkiau bus atsisakyti „blogų įpročių“, kuriuos jau aprašiau aukščiau. Jau tais laikais buvo skausmai pečių sąnariuose, nugaroje, ypač jei norėdavau pakabėti ant turniko. Naktį aš pradėjau blogai miegoti ne tik nuo nemigos, nes daugiau nei 14 metų dirbu naktinėse pamainose, o tai labai paveikė miego ritmą, bet ir dėl stuburo dilgčiojimo, kuris yra mano kifozės pasekmė. Nerašysiu išsamiai ir apie galvos skausmus, kurie pasitaikydavo dažnai ir ankščiau, ir apie nedidelius negalavimus (tai ten skauda, ​​ir ten sugriebia). Visa tai davė daugiau nusivylimo nei vilties pasveikti.

Aš aiškiai supratau, kad su visu «TUO» reikia ką nors daryti, tačiau pasirinkimas nebuvo didelis. Dirbdamas privačioje ligoninėje ne vienerius metus, mačiau, kaip medicina žmonėms „padeda“, nuo šito optimizmas ne tik nepadidėdavo, bet kartais sukeldavo depresija, kurią dažnai ,,nuimdavau“ vynu.

Bet kas Ieško – tas ATRAS! Aš ne iškart pradėjau domėtis informaciją apie Svetlaną ir Nikolajų Levašovus, vos apie tai sužinojau iš savo draugo. Dabar suprantu, tiesiog nebuvau pasirengęs. Praėjo pora metų, ir tik tada grįžau prie jos (tarsi kažkas man priminė) ir ėmiau skaityti.

Pirmiausiai perskaičiau Svetlanos Levašovos knygą Atvirumasir kažkodėl iškart patikėjau tuo, kas ten parašyta. Aš kažkaip surezonavau su ta informacija, nors žinau, kad mažai žmonių mano aplinkoje būtų patikėję tais dalykais! Man net atrodė, kad žmogui būdinga taip elgtis, kaip, pavyzdžiui, Svetlana darė savo ,,kelionėse“, o mes tiesiog viską praradome.

Tačiau didžiausią šoką, patyriau perskaitęs N.V. Levašovo knygą Paskutinis kreipimasis į žmoniją“.

Čia ir atsirado viltis ir įtikėjimas, kad galiu pakoreguoti savo sveikatą! Nikolajaus Levašovo knygų «pažinimo» procese, jo tinklalapyje pamačiau informaciją apie Sveikatinimo seansus“, perskaičiau keletą apžvalgų, peržiūrėjau keletą jo pasirodymų

 Archangelske, kur buvo pašalinamos blokuotės nuo įvairių „to meto dovanų ir tradicijų“ mūsų visuomenės! Šiek tiek supratęs – kaip iš tikrųjų „sutvertas“ žmogus (o ne taip, kaip mus mokė mokykloje), nusprendžiau negaišti laiko ir dar kartą bandyti mesti rūkyti.

Atsitiko taip, kad 2016 m. gegužės 1 d. mečiau rūkyti ir po šešių dienų supratau, kad mano valia silpsta, pradėjau manyti, kad vėl palūšiu?! Bet tada nusprendžiau pasinaudoti iškilaus mokslininko Nikolajaus Levašovo teikiamais Sveikatinimo seansais, tikėdamasis palengvinti ir pagreitinti detoksikacijos procesą. Bet aš nesitikėjau, kad rezultatas bus toks greitas. Kaip dabar prisimenu, ryte prieš darbą žiūrėjau seansą, mane labai nustebino muzikinis akompanimentas (man labai patiko), tačiau nebuvo jokių pojūčių, matyt, nesu „jautrus“. Užtat darbe jokio diskomforto, nei ,,laužymo“ nebuvo. Net nustebau, pagalvojau, kaip diena prabėgo taip lengvai.

Laikydamasis instrukcijų, baigiau žiūrėti pirmąjį, o paskui ir antrąjį seansą. Išsiskyrimas su cigaretėmis buvo LENGVAS. Taip, buvo akimirkų, kai norėjau: „na, bent vieną paimk“, bet kiekvieną kartą kažkokia Jėga padėdavo man suvaldyti šią pagundą! Vėliau supratau, kad mano TIKĖJIMAS ir Viltis taip pat suvaidino nemažą vaidmenį, kurie laikui bėgant tik didėjo. Ypač TIKĖJIMAS, kaip rašė N.V. Levašovas vienoje iš knygų, anksčiau šis žodis tarp Rusų reiškė – Nušvitimas žiniomis, kas labai paveikė mano SĄMONĘ.

Taigi praėjo vasara, jaučiausi labai tvirtai įsitikinęs, kad sugebėsiu atsisakyti įpročio rūkyti. Be ši to, pradėjau pastebėti savyje teigiamus pokyčius, kurie negalėjo nedžiuginti. Atsirado nuotaika, pradėjau dažniau džiaugtis, anksčiau tam reikėjo labai neeilinio įvykio. Padidėjo ir moralinis stabilumas, o tai yra svarbu (aš dirbu apsaugoje). Taigi nusprendžiau dar kartą peržiūrėti kursą. Per 7 mėnesių tris kartus peržiūrėjau visą „Sveikatingumo seansų“ kursą.

Buvo ir teigiamų pokyčių: vieną gražų rytą šokau iš lovos ir užsiėmiau reikalais, o po pietų supratau, kad man neskauda juosmens ir nugaros apačios (juk anksčiau, kad net atsikelčiau iš lovos, turėjau atlikti visą ritualą ir be staigių judesiu), todėl džiaugsmingos emocijos manęs nepaliko visą dieną. Kartais tokių momentų iškart ir nepastebi, nes gijimo procesas vyksta laike o teigiamų pokyčių vis daugiau, prie kurių greitai pripranti ir pamiršti – o kaip buvo anksčiau. Pradėjau pastoviai stebėti seansus, buvo daugiau permainų į gerąją pusę, pavyzdžiui, pagerėjo miegas, naktims kaip anksčiau, netrukdė nugara, kūnas atsistatydavo daug greičiau, ypač pastebėjau skirtumą po fizinio krūvio ir be „Doliprano“.

Bet vienas dalykas mane persekiojo, aš ir toliau kasdien gėriau savo „Normą“! Ir tada nusprendžiau, kad ŠIS įprotis manęs daugiau nekontroliuos … Po to reikėjo mėnesio, kad žengti pirmąjį žingsnį.

Taigi, jau praėjo devyni mėnesiai kai mečiau „rūkyti“, o vasario 1 dieną (aš myliu numerį 1) parą praleidau be alkoholio! Tą dieną ilgą laiką «sukau» ratus virtuvėje aplink statinę vyno, tačiau šį kartą „laimėjau“ aš. Nuo tos akimirkos per metus išgėriau lygiai tiek pat, kiek išgerdavau „per vieną vakarą“, bet nusprendžiau, kad man ir šito nebereikia.

Taigi vaizdo seansų pagalba man pavyko įveikti dar vieną priklausomybė – įprotį „alkoholį“!

Žinoma, visa tai man padėjo ne tik TIKĖJIMAS ir didelis noras, bet ir DARBAS su savimi, ypač pažinimas naujų žinių“, kurios padeda suprasti, kaip, pavyzdžiui, veikia „Sveikatingumo seansai, kas vyksta su organizmu juos stebint.

Trumpai apibūdinant poveikį, aš matau jį taip: mūsų fizinis kūnas sudaro apie 5% viso kūno tūrio. Pavyzdžiui, kaip ledkalnis: matome tik tą dalį, kuri matoma virš vandens. Norėdami pamatyti povandeninę dalį, turime turėti tokius jutimo organus, kurie leistų pamatyti povandeninį, bet be kaukės ir deguonies balionų – tai sunku. Taip yra ir su mūsų kūnu, kurio 95% susideda iš materijos, neapčiuopiamos mūsų pojūčiais, kurios kokybė ir forma turi „neinercinę būseną“ ir veikia dėl elektromagnetinės energijos, kuri, savo ruožtu, turi didelį dažnių diapazoną. Mūsų organų ląstelės fiziniame lygmenyje turi savo „kopijas“, bet jau „energijos kūno“ lygmenyje ir tarp jų yra nuolatinis ryšys.

Pavadinkime energetinį kūną „Esybe“, tikintiesiems tai – „Siela“, Esyb5ės kokybė ir lygis yra aukštesni nei mūsų fizinio kūno, juk sako – kūnas yra mirtingas, bet siela yra amžina, yra apie ką pagalvoti!

„Sveikatingumo“ seansuose, tiksliau sakant, muzikinėje eilėje, yra tokios vibracijos(dažniai), kurios turi galimybę paveikti mūsų Esybės ląsteles ir pakeisti jų kokybinę kompoziciją į originalią (standartinę). Kadangi Esybės ląstelės turi galimybę paveikti fizinio kūno ląsteles (priešingai, tai neveiks – žemesnysis negali valdyti aukštesnio), tada vyksta gydomasis „pataisymas“, mūsų matomų ir jaučiamų ląstelių nuo nuodų, toksinų, toksinų valymas, nes kiekvienas iš jų turi savo specifinį dažnį, kuriuo gauna informaciją ir energiją.

Tai galima palyginti su radijo stotimis – kiekviena veikia tam tikru dažniu ir yra tinkama tik jai.

Dėl teigiamų fizinio kūno ląstelių pokyčių organų sistema pradeda geriau veikti, imunitetas sustiprėja, įvairios apkrovos yra lengviau toleruojamos: pvz. jei maistas yra nekokybiškas, tada organizmas nedelsdamas įjungia apsaugą ir atsikrato nereikalingo, o kadangi ląstelės yra išvalomos, toksinai, nuodai gali «išsiskirti» bet kokia forma. Ko nereikėtų bijoti, o priešingai! Tai taip pat buvo neginčijamas įrodymas, kad rusų mokslininko N. Levašovo vaizdo seansai iš tikrųjų išgydo juos bežiūrintį asmenį.

Aukščiau aš pasakojau, kaip prieš 16 metų man sukilo alergija. Taigi, atėjus pavasariui, per visą «alergijos sezoną» teko išgerti tik dvi tabletes (kai anksčiau tai siekdavo iki 60 vnt.), kas taip pat yra svarbu.. Ir visiškai pamiršau apie „Doliprana“, galvos skausmai tapo reti, tačiau kiekvieną kartą apsieidavau be vaistų. Per šį laiką, nuo «Sveikatingumo seansų» žiūrėjimo, pro nosiaryklę nuolat išsiskiria skysčiai, ir tai tik patvirtina detoksikacijos procesą po daugelio metų šlavimo maisto, alkoholio, cigarečių ir „neteisingos“ pasaulėžiūros, kurią taip kruopščiai įvedė senoji sistema.

Laikui bėgant, susipažinęs su RNTO ištekliais ), radau daug informacijos, padėjusios suprasti su manimi vykusius procesus „Sveikatingumo seansų“ taikymo metu. Taip pat esu dėkingas visiems tiems, kurie pasidalijo savo patirtimi taikant „Naujųjų technologijų“ sveikatos gerinimą ir jų plėtrą ir talpino tai RNTO svetainėje. Kiekvieną kartą, kai skaičiau dalyvių straipsnius, naudodamasis „SvetL“ programomis, rasdavau atsakymus į klausimus, kurie mane domino sveikimo ir vystymosi procesui, o tai tik dar labiau patvirtino mano mąstymo teisingumą ir pasirinktą kelią atstatant organizmą nuo blogų įpročių. Ir ne tik!

Baigdamas šį straipsnį, aš trumpai išvardysiu pokyčius, įgytus per vienerius metus žiūrint „Sveikatingumo seansus“:

– metus, kai nėra priklausomybės nuo tabako ir nikotino produktų;

  • alkoholio vartojimo nutraukimas ir beveik visiška jo kontrolė (atsisakymas nuo jo);
  • Aš nevartojau tablečių ir vaistų, išskyrus vieną momentą, susijusį su alergija, kai vietoj dviejų mėnesių kasdienio naudojimo buvo sunaudoti tik 2 vienetai;
  • miegas praktiškai normalizavosi, bet svarbiausia, kad organizmo atsistatymas žymiai pagreitėjo, net jei miegoti prireikia tik 3–4 valandas;
  • Aš beveik pamiršau – kai jutau nugaros ir apatinės nugaros dalies skausmus, tačiau, atsižvelgiant į dabartinius „Noosferos energetinių tinklainių“ keitimo procesus ir ne tik, kartais būna šiek tiek nemalonių pojūčių, tačiau visiškai nereikia vartoti vaistų;
  • nuotaika stabilizavosi, moralinis stabilumas padidėjo žymiai! Depresijos nebėra. Tiesa, žiemą sirgau gripu, «opa» truko apie 5-7 dienas ir be vienos tabletės. Kaip vaistą, naudojau «užkrautą» vandenį, žiūrėdamas N. V. Levašovo Sveikatingumo seansus. Po to nusprendžiau tinkamai susidoroti su emocijomis ir sustiprinti jų kontrolę, kaip pats pastebėjau – tiesiog atsipalaiduoju ir pradedu agresyviai reaguoti į situaciją iš įpročio (kuris pažeidžia psi – lauką ir apsaugą nuo išorinių ir vidinių agresorių dėl žemų dažnių, kurie yra tos pačios prigimties su neigiamomis emocijomis), kaip ten kažkas pradeda skaudėti kūne;
  • Aš pradėjau daug skaityti, norėjosi ŽINIŲ, nes dabar tam yra pakankamai INFORMACIJOS;
  • sveikatos būklė daug kartų pagerėjo. Konfliktų sumažėjo, o tai taip pat svarbu šeimos santykiuose. Šio rašymo metu emocijų kontrolė labai išaugo, o tai praktiškai neleidžia kilti tarpusavio nesantaikai, kaip buvo anksčiau. Jei kilo konfliktas, tai pirmiausia susitvarkydavau su savimi, ieškojau – kur „per toli nuėjau“!

Šiame straipsnyje, apibūdindamas savo patirtį, susijusią su sveikata, noriu pridėti žmonėms, kurie tik pradeda pažinimą, kad seansai yra visiškai nemokami (https://www.svetl.one/page/oshttps://www.svetl.one/page/os) ir juos Nikolajus Levašovas parengė visiems, norintiems ir reikalingiems išgydyti savo fizinį kūną, taip patatveria daugybę kitų galimybių, kurios prisideda prie dvasinio ir protinio tobulėjimo!

Atkreipiu dėmesį, kad nepretenduoju į absoliutumą naudojant tokį metodą atsikratyti žalingų įpročių, kiekvienas turi teisę rinktis ir daryti tai, kas, jo manymu, yra geriausia. Bet ne pabandyti –tolygu, geriausiu atveju, pasilikti vietoje, nors praktika parodė kad tai yra priešingai!

Noriu išreikšti gilų dėkingumą Nikolajui Viktorovičiui ir Svetlanai už viską, ką jie padarė kitų labui! Taip pat dėkoju Fiodorui Škrūdnievui ir visiems jo bendraminčiams, dalyvaujantiems darbuose, kurie yra pastebimi ir taip pat dar nėra visiškai matomi įprasta akimi!

Aš dėkoju visiems RNTO darbuotojams ir visiems tiems, kurie paskelbė savo straipsnius, o tai labai padeda rasti atsakymus į iškylančius klausimus, susijusius su sveikatos gerinimu ir perėjimu į kitą saviugdos etapą.

Rašant šį straipsnį sukaks 2,5 metų, kai nerūkau, ir daugiau nei metai, kai visiškai nevartoju alkoholio.

Iš visos širdies linkiu jums visiems sveikatos ir sėkmės šiuo nelengvu, bet labai įdomiu metu!

 

www.naujos-zinios.lt

www.rnto.club

www.salvatorem.ru

www.shkrudnev.com