Mano asmeninė patirtis su “SvetL-Flora” generatoriumi darže ir sode, nenaudojant jokių trąšų ir cheminių priemonių.

.

.

Mieli bendraminčiai, dalinuosi savo patirtimi apie sąveiką su “SvetL-Flora” generatoriumi.

Eksperimento pradžia  buvo pradėta 2021 m. ankstyvą pavasarį. Kadangi esu prieš chemikalus ir trąšas, tai man buvo geriausias pasirinkimas išbandyti “SvetL-Flora” generatorių.

Pradėjau bendradarbiauti su „SvetL-Flora“ generatoriumi ir jo programomis per turimą “SvetL” Kompleksą. Savarankiškai, tebepatiškai mintimis užstačiau programas pasirinktu augalų augimo ir vystymosi procesams sode ir darže. 2021 m. vasaros eksperimentais dalinausi, kai darže užaugo gražus ir gausus derlius. Mane tai labai sužavėjo ir dar labiau paskatino judėti pirmyn.

Eksperimentas mano tęsėsi ne tik darže, bet ir sode.  Pastebėjau sode obelį, kad ji serga, tai matėsi ant susuktų lapų ir obuolių. Jiems dar neprinokus dauguma obuolių maži, susitraukdavo ir nukrisdavo. Obelų rauplės, tai viena žalingiausių obelų lapų ir vaisių ligų. Kenkėjai įvairiai susuka, šilkiniais siūlais sutraukia lapus, pumpurus ir jais maitinasi. Į tai atkreipęs dėmesį pradėjau telepatiškai mintimis bendradarbiauti  su “SvetL-Flora” generatoriumi. Kaip ir minėjau per turimą savo “SvetL” Kompleksą užstačiau programą, pašalinti esamą ligą obeliai, ją apsaugoti nuo kenkėjų, prisodrinti ja mineralais iš dirvožemio ir t.t.

2022m. vasaros pradžioje rezultatas mane nustebino. Obelis pasveiko ir jos nepuolė jokie kenkėjai. Obels lapai gražūs ir sveiki, o šių metų rudenį sulaukėm labai gražaus obuolių derliaus.

Taip pat atlikau eksperimentus ir užstačiau programas kitiems augalams sode.

Avietės, raudonieji  serbentai, agrastai gausiai aplipę uogomis. Uogos didelės sultingos ir skanios.

Iš savo patirties pastebėjau, kad efektyviausiai poveikis matosi ant jaunų augalų. Lapai augalų ženkliai didesni ir vešlūs, uogos didelės, saldžios su gausiu uogų derliumi. Tai labai gerai matosi nuotraukose kokios avietės, bei kitos uogos. Šie rezultatai buvo gauti nenaudojant jokių trąšų ir cheminių priemonių, apsaugančių nuo ligų ir kenkėjų.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

.

                                                                                                                                           

Taip pat noriu su jumis, mieli bendraminčiai, pasidalinti Eksperimentu su rože 2021m. Atvėsus orams Lietuvoje lapkričio mėnesį nuo 22d. prasidėjo šalnos -4 -5 -6 -4 -2 tokios šalnos buvo gruodžio  naktimis iki 5d.–6d. 7d. šaltis -5 -7 šalčio. Naktimis -10 -9 šalčio. Sąmoningai  bendradarbiaujant  su  “SvetL-Flora” generatoriumi buvo  užstatytos programos, kad nesušaltų rožės sula, prisodrinti ją mineralais ir kitos programos. Rožė pražydo žiemą gruodžio 7d., kai naktį šaltis -10, o diena -5  šalčio.

.

.

.

Pirma nuotrauka daryta lapkričio 26 d.  Antra nuotrauka daryta gruodžio 7d.

.

.

Man šis eksperimentas per turimą beveik dviejų metų laikotarpį leido asmeniškai įsitikinti.  Kad “SvetL-Flora” – “GYVAS ir PROTINGAS”.

Tai  nuostabus pagalbininkas sodui, daržui, gamtai ir Žmonijai. Tai naudinga visiems, kuriems rūpi mūsų Midgard Žemė, kurie nori atkurti Ją, Gamtą ir Save.

   Tai buvo mano asmeninė patirtis su “SvetL-Flora” generatorium. Esu mokinys ir žinau, kad manęs dar laukia daug išbandymų. Ateityje tikiuosi geresnių rezultatų ir tobulinti savo Patirtį bei Žinias.

ŽINIAS, kurias mums paliko Rusijos mokslininkai– N. V. Levašovas, A. M. Hatybovas, N. A. Morozovas.

Iš visos Sielos noriu padėkoti N.V. Levašovui, A.M. Hatybovui, N.A. Morozovui, F.D. Škrudnevui ir jo komandai už “SvetL” Technologijas ir ŽINIAS.

.

Autorius Saulius Pudlauskas. 

2022 11 10

Kam kyla klausimų:

Kompleksas „SvetL-Flora“- kas tai?

Plačiau skaitykite tinklalapį.

https://www.svetl.one/collection/svetl-flora

 Tinklalapis lietuviu kalba

https://naujos-zinios.lt/svetl-flora/

.

.