Natūralūs produktai ir Kompleksas „SvetL“ kaip ginklas kovoje su genocidu.

 

Ginklai ekonominiame kare prieš korporacijas = soda + garstyčių milteliai + ūkinis muilas + actas + citrinos rūgštis + dantų milteliai = visiškas buitinės chemijos ir higienos produktų pakeitimas = korporacijų nuostoliai – milijardai.

  1. Ūkinis muilas

– natūralus ir ekologiškai švarus produktas. (Vegetarams ir žmonėms, turintiems principų * – pasak kai kurių šaltinių, ūkiniame muile yra gyvulinių riebalų, tai yra, jis nėra vegetariškas, todėl ieškokite pakaitalo)   Jis turi baktericidinį poveikį. Muiluotu skysčiu galima plauti bet kokius paviršius (indus, grindis, kriaukles, vonios kambarius ir kt.), o taip pat skalbti. Ūkinis muilas dezinfekuoja ir naikina mikrobus.   Dėmesio! Pirmenybė turėtų būti teikiama įprastam ,,ryžam“ muilo gabalėliui, prie kurio visi buvo įpratę sovietmečiu, o ne šiuolaikiškai balintam ir kvepiančiam citrina. Šiuolaikinis ūkinis muilas tokių naudingų savybių neturi. Jei turite mažą vaiką, ūkinis muilas turėtų būti jūsų pagalbininkas. Šis muilas yra hipoalergiškas ir visiškai nekenksmingas žmonėms. Muilo juostoje įspausti skaičiai „72%“ reiškia, kad riebalų rūgščių kiekis neviršija 72%. Ūkiniame muile yra daug šarmų, kurie gali greitai ir efektyviai pašalinti nešvarumus.

  1. Maistinė soda

Naudodami maistinę sodą, galite plauti visiškai bet kokius indus ir paviršius.   Soda yra netoksiška ir puikiai įveikia nešvarumus, suteikdama blizgesį nuplautiems paviršiams.   Soda puikiai pašalina arbatos apnašas iš puodelių.   Akiniai, stiklinės, vazos blizgės, jei bus plaunamos soda: litre vandens ištirpinkite 2 arbatinius šaukštelius sodos. Įdėkite indus į šį tirpalą ir palikite kuriam laikui.

Jei nešvarumai nėra visiškai pašalinti, nuvalykite juos kempine, kurią pamerkite į soda.   Emaliuotus puodus viduje gerai nuplauti soda, jei jie pradeda gelsti ir tamsėti. Stalviršiai, šaldytuvo ir mikrobangų krosnelės paviršiai yra puikiai išvalomi. Tamsios dėmės puikiai pašalinamos iš stalo įrankių.   Naudojant 1 dalies sodos + 1 dalies druskos + 2 dalių acto mišinį, galite pašalinti užsikimšimą kriauklėje. Supilkite šį mišinį ir palikite 15 minučių, tada nuplaukite karštu vandeniu. Taip pat ši procedūra padės išvengti nemalonaus kvapo iš kriauklės.   Soda padės pašalinti blogus šaldytuvo kvapus. Norėdami tai padaryti, supilkite 3 šaukštus sodos į bet kokį indą ir įdėkite šį indą į šaldytuvą.   Nepamirškite plauti šiukšliadėžių virtuvėje ir tualete. Išplovę soda arba ūkišku muilu, jūs ne tik pasieksite švaros, bet ir jas dezinfekuosite.

  1. Stalo actas

Stalo actas yra puiki balinimo priemonė, kuri užmuša mikrobus ir lengvai tirpdo riebalus.   Acta

s pasižymi unikalia savybe pašalinti kvapus – garuodamas pats naikina ir nemalonius kvapus. Pavyzdžiui, jei po virimo jūsų virtuvėje atsirado nemalonių kvapų (apkepus žuvį, ką nors riebaus, česnako ir pan.), tuomet galite jų atsikratyti taip – į keptuvę užpilkite truputį acto ir padėkite ant silpnos ugnies, nemalonu kvapai greitai išnyks. Jei duoninėje atsiranda kvapas, taip pat lengva jo atsikratyti nuvalius kempine, įmerkta į actą.   Riebaluotus puodus ir keptuves lengviau išvalyti, jei į vandenį įpilate acto.   Jei puode turite ką nors gerai padegusio, užpilkite actu, kad padengtų visą sudegusį paviršių, ir palikite jį per naktį. Ryte galite lengvai viską nuplauti kempine.   Virtuvėje labai patogu įsitaisyti purškiamą buteliuką, kuriame praskiesite vandenį actu. Jį lengva naudoti ir jis visada bus po ranka. Juo galite plauti mikrobangų krosneles, emaliuotus indus, dujines virykles. Kitas įdomus šio sprendimo pritaikymas yra tai, kad juo pageidautina skalauti vaisius, tai savotiška dezinfekcija. Tai ypač naudinga vasarą, kai padidėja žarnyno infekcijos rizika.   Medinės virtuvės lentos reikalauja ypatingo dėmesio. Mes net nesusimąstome, kiek mikrobų gali kauptis plyšiuose. Todėl būtina juos dezinfekuoti vandens ir acto tirpalu!   Atsikratyti kalkių nuosėdų virdulyje galite acto pagalba – įpilkite į vandenį ir pavirkite.   Sumaišykite druską su actu, kad sukurtumėte savotišką šveitiklį. Juo gerai nuvalysite nešvarių puodų išorę.

 

  1.  Garstyčių milteliai

Garstyčių milteliai gali būti naudojami kaip priemonė nuo riebalų. Ant riebios lėkštės (ar bet kokio kito riebaus indo) užpilkite šiek tiek miltelių, įpilkite šilto vandens ir lėkštė puikiai nusiplauna net šaltame vandenyje.

5.Citrinų rūgštis

Citrinų rūgštis padės mums balinti paviršius, juos dezinfekuoti ir pašalinti kvapus. Ištirpinkite citrinos rūgštį vandenyje ir nuvalykite paviršius – viryklę, puodus ir kt.   Labai lengva atsikratyti kalkių nuosėdų su citrinos rūgštimi. Norint pašalinti virdulyje apnašas, reikia supilti vieną paketėlį, užpilti vandeniu ir virti virdulį kelis kartus (vanduo atvėso – vėl įsijungė, vandens keisti nereikia, taigi 2–3 kartus). Šis metodas tinka tiek elektriniams, tiek paprastiems virduliams.

Tokiu būdu skalbimo mašinose taip pat galite atsikratyti apnašų. Įdėkite du citrinos rūgšties paketus tiesiai į būgną ir įjunkite mašiną aukščiausioje temperatūroje. Mašina turi veikti tuščiąja eiga, be skalbinių. Ši procedūra turi būti kartojama kas tris mėnesius.

PLIUSAS DAR IR TAME, KAD ŠIOS PRIEMONĖS DAR IR  EKOLOGIŠKOS. TAI REIŠKIA, KAD LIKUČIAI NUODINGŲ IR TOKSTINIŲ MEDŽIAGŲ (FEIRIO, KOMETOS ir kt.) LIKĘ ANT LĖKŠČIŲ – NEPAPULS Į JŪSŲ ORGANIZMĄ IR UPES, IŠ KURIŲ JŪS PATYS IR GERIATE.

      GĖRIMAS PADIDINTI IMUNITETĄ.

 

           Mes tęsiame publikacijas Liaudies medicinos receptų, KURIE PAPILDO ir „SPARTINA“ SVEIKATINIMO PROCESUS, VYKSTANČIUS naudojant „SvetL“ Kompleksus ar „SvetL“ apyrankes, paimtus iš mūsų ir kitų Vartotojų patirties.

Siūlome receptą „Imbiero gėrimas įvairiapusio panaudojimo“.

Viena iš šio gėrimo pusių: žmogaus imuniteto didinimas.

Gėrimui paruošti naudokite: struktūrizuotą vandenį ir natūralius ingredientus: imbiero šaknį, natūralų medų, citrinos sultis.  

Norėdami struktūrizuoti vandenį ir išvalyti produktus nuo toksinų, „SvetL“ apyrankių ar „SvetL“ kompleksų savininkams reikia naudoti vandenį iš natūralių šaltinių, tačiau vandentiekio vanduo (be chloro) taip pat yra įmanomas. Nerekomenduojama naudoti buteliuose išpilstyto vandens, kad ir bet kokiuose induose (buteliuose) jis bebūtų PARDUODAMAS.  Vandenį ir ingredientus dėkite šalia „SvetL“ Komplekso ar „SvetL“ Apyrankės. Vanduo struktūrizuojamas apie dvi valandas, ingredientai – apie trisdešimt minučių.  Vandenį grafine papildykite nuolat, vos suvartojate. Šis vanduo NAUDINGAS visiems, net ir tiems kurie nėra „SvetL“ savininkai.  Tada vanduo turi būti virinamas ir į stiklinę karšto vandens (250 ml) dedame nedidelį kiekį tarkuoto šviežio imbiero ir 1 arbatinį šaukštelį šviežių citrinų sulčių ir paliekame dvidešimt minučių ir palaikome šiltą būseną. Prieš pat naudojimą įdėkite 1 arbatinį šaukštelį medaus *. Gėrimą rekomenduojama gerti dienos eigoje ir trisdešimt – šešiasdešimt minučių prieš einant į lauką.

Patariame:   laikykite vandenį „SvetL“ Apyrankės ar „SvetL“ Komplekso diapazone, laikydamiesi NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS.  

* Primename, kad esant aukštesnei nei 40 laipsnių Celsijaus temperatūrai, medus pradeda prarasti unikalias naudingas savybes: maistines, vaistines, baktericidines medžiagas, taip pat prarandamas aromatas. Todėl nerekomenduojama į karštą arbatą dėti medaus. O kaitinant virš 60 laipsnių Celsijaus meduje ima rastis pavojingų, toksiškų monosacharidų (- organiniai junginiai , vieni iš pagrindinių angliavandenių grupės ) skilimo produktų . Reikėtų laikyti Medaus indelį prie VANDENS GRAFINO, ARTI Komplekso ar Apyrankės (tai galima padaryti prieš einant miegoti, paliekant per naktį)                                                       

                                                                                                                 Geros JUMS SVEIKATOS!

versta iš tinklapio (rusų kalba) http://veche.razved.ca/main/150-naturalnye-produkty-i-kompleks-svetl-kak-oruzhie-v-borbe-s-genocidom.html