Ne taip baisu, kaip atrodo …..

              (apie koroną virusą nCoV-2019 ir ne tik apie jį…)

                                   Kiek žmogus nugali baimę,  tiek – jis yra žmogus.                    

Civilizacija, patekusi į „vystymosi“ aklavietę, veltui bando rasti išeitį iš jos, naudodama patarimus mokslo, religijos, politikos, ekonomikos ir kitais įprastais žinomais įrankiais bei priemonėmis. NESĖKMINGUMAS BANDYMŲne dėl klaidų, nepakankamos kvalifikacijos siūlančių receptų ar naudojamos techninės bazės netobulumo. Problema yra gilesnėklaidinga materialistinė pasaulėžiūra, neteisingos žinios apie žmogų (net kinų informacija apie akupunktūros taškus yra neišsami – galimybės paveikti kūną yra platesnės ir nuolatinės, net ir be akupunktūros) ir aplinkinio pasaulio (kai kurie mokslininkai nesėkmingai bando sudaryti pasaulio vaizdą „iš fragmentų“ dalelių, akseleratorių bombarduojamų, esant minimalioms nedalomoms elektrinės ir magnetinės energijos dalelėms; kiti – sugalvoti, kodėl pučia vėjas ir iš kur lyja lietus); gana drąsu – paaiškinti vykstančius pokyčius, nesuprantant jų šaltinių, klaidingos nuomonės apie žmogaus egzistavimo Žemėje tikslą.

Šiuolaikinis mokslas klysta remdamasis neteisingais pasaulėžiūros pagrindais, reprezentuodamas ja kaip kietą kūną skystis → dujos → neorganinė plazma. Tai turi būti vertinama kita tvarka: griežtai organizuota plazma → materialios struktūros (kietą, skystą, dujinė), įskaitant ne tik materialine („matomą“) dalį, pastatytą Žemėje oktavose nuo 12 iki 63

(dažniai— 28 – 260 ) bet ir nematerialine (262 – 2512). Atominės struktūros – tik AUKŠČIAUSIUOSE OKTAVOSE (dažniuose) PLAZMOS neturi nieko bendra su „draugo“ Boro planetiniu modeliu.

PASPARTINTI  POKYČIAI aplinkinė realybė, kurių įrodymai — skirtingas klimatas, klaidingai susijęs su atšilimu, augančiu stichinių nelaimių skaičiumi, floros ir faunos pokyčiais, „nežinomų“ ligų epidemijomis ir vis akivaizdesniu nenaudingumu, kuris vakar atrodė veiksmingas gydant ligas, nesėkmingai BANDO ATKREIPTI ŽMONIŲ DĖMESĮ, kad reikia persvarstyti savo požiūrį ir santykius su išoriniu pasauliu, nebevykdyti „gamtos karaliaus“ vaidmens Žemėje, tampant jos dalimi.

Žmonėms pavojingiausias dalykas yra IGNORUOTI  ĮSPĖJIMUS jiems tai gali blogai pasibaigti. Apie tai ne kartą rašiau. Yra du variantai: pasikeisti arba visai prarasti tokią galimybę. Medicina čia yra bejėgė – gydytojai kovoja ne su ligų priežastimis, o su jų pasekmėmis – žinios apie žmogaus kūną yra pagrįstos skalpelio pasiekiamu lygiu ir kitomis tyrimų priemonėmis bei poveikiu fiziniam kūnui!

                       

  Žmogus yra sudėtingesnė sistema, susidedanti iš kelių lygių (fizinio, eterinio, astralinio, mentalinio), kurių „ligos“ pasireiškia fiziniame lygyje (žmonės su «baltais chalatais» neturi idėjos apie kūnų struktūrą ir nepripažįsta egzistavimo). Niekas nesiruošia prašyti ir įtikinti žmones keistis – tam tikrame pokyčių, vykstančių prieš mūsų akis, gyvybės palaikymo sistemoje, etape, šis faktorius yra neišvengiamas ir NEKONTROLIOJAMAS ŽMOGAUS.

Cheminiai elementai, nurodyti periodinėje Mendelejevo lentelėje (nors ir ne visiškai), įgis ir jau įgyja visiškai skirtingas savybes (pavyzdžiui, nustos degti siera), kurios privers žmones pakeisti save vartotoju – alinančiu požiūrį į gamtą.

  Koronavirusas, „netikėtai pasirodęs“ Kinijoje ir apėmęs visą planetą, iki šiol yra pats sudėtingiausias ir reikšmingiausias atvejis, susijęs su neaiškiais ligos pradžios šaltiniais ir virtualia imuniteto stoka net tarp pasveikusiųjų. Niekas negali aiškiai pasakyti apie jo struktūrą, paskirstymo metodus, vystymosi periodą kūne, ką jis konkrečiai veikia ir kas detonuoja procesus žmogaus kūne ir, svarbiausia, jo Smegenyse. Didelis išplitimo greitis, plati pažeidimo geografija ir mechanizmas, veiksmingumo priežastis ir poveikio gylis su gyvu kūnu neleidžia sukurti vakcinos nuo Covid-19 (nCoV-2019).

.

                              Pirmasis korona viruso momentinis vaizdas 2019-nCoV

Visi pokalbiai ir „triumfiniai pranešimai“, kuriuos skleidė žiniasklaida – „mes beveik sukūrėme ..“, „mes jau sukūrėme ..“, „mes jau pritaikėme …“ – nepaisant milžiniškos pinigų sumos, kurios reikalauja „mokslininkai“, tiek Kinijoje, tiek visame pasaulyje – tai ne kas kita, kaip farmakologinių korporacijų kova dėl piniginio pyrago.

  Užuominasupratimas apie viruso „staigumą“ Nauja žmogaus Gyvybės Palaikymo Sistema.

Visų ligų pagrindas yra INFORMACIJOS KLAIDA, dėl kurios sutrinka Smegenų gebėjimas tiesiogiai pateikti ląstelėms reikalaujamą potencialą (jų yra 640 rūšių ir ne daugiau kaip 2484 veislės) ir išlaisvinti jas iš susidariusio šlako, kuris gali sutrikdyti jos albedą (kai, kai kurios biosistemos struktūros „šiukšlėmis“ užpildomos tik 6,2 %, jos gauna 100 % „šlakų“ – būtent tai yra vėžio ląstelių susidarymo priežastis, kurios vėliau praranda ryšį su Smegenimis ir pradeda gyventi „savo gyvenimą“). Ląstelės ir kūno sveikatos rodiklis yra nulinio albedo. Čia taikomas vadinamasis „virusas“ PIRMASIS POVEIKIS, kuris mažesniu mastu sukelia plaučių uždegimą, apie kurį „mokslininkai“ mėgsta samprotauti, o iš esmės detonuoja vėžio ląstelių atsiradimą (vėžy) ir daugiausia virškinimo trakto. Kai tapo aišku, kad dėl daugelio „aplinkybių“ toks dalykas yra PAPRASTAI NUSILĖPTAS, pradėta paieška, kas tai gali būti. Puikiai suprasdama, kad negali būti „užuominos“. Ir tai pasireiškė visiškai iš „netikėtos“ pusės.

Galimybės prisitaikyti prie Žemėje vykstančių pokyčių, panašių „staiga kilusių“ epidemijų, kurių šaltinis yra už žmogaus galimybių ir dabartinių mokslinių idėjų ribų, grindžiamų visiškai skirtingais supratimo apie tai, kas vyksta šiandien, principais. Rezultatų įsikūnijimas – Naujos Žinios ir jų taikymo praktika – mumio ir „prietaisų“, sukurtų naudojant „SvetL Technologijas“, pagalbos sistema. Sistemingumas pagalbinių detalių – sudėtingam gydomojo poveikio pobūdžiui ir tvirtoje priemonių sąsajoje su šiandienos procesų Žemėje kontrolės šaltiniais – Altai 1 ir Altai 2 Valdymo Kompleksais. Technologijos „SvetL“ yra savotiškas „mirksėjimas“, išskiriantis asmenį iš gyvenimo masės „jiems“ ir vieninteliais praktiniais prietaisais, kuriuos leidžia Žemės Valdymo Sistema, siekiant išspręsti gyvos ląstelės pritaikymo problemą prie besikeičiančių gyvenimo palaikymo sąlygų.

Pati „mumijo“ tema, kaip visada, atsirado „staiga“, pažodžiui, tai penki mėnesiai iki koronaviruso „epidemijos“ pradžios Kinijoje.

«Mumio – Kalnų balzamas, gyvybinės energijos užtaisas, gamtos dovana, uolų kraujas – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais šiuo metu vadinamas kalnų plyšiuose susidarantis balzamas – mumio. Rytų civilizacijose jau prieš šimtmečius vertinta medžiaga šiandien vis plačiau naudojama ne tik sveikatai stiprinti, bet ir diabetui, lūžiams gydyti ar net organizme susidarantiems akmenims tirpdyti».

  Tyrimas klausimo „kas tai yra“ paskatino ieškoti sprendimo dėl sudėtingiausio vėžio atvejo vienam iš žmonių, kuris kreipėsi pagalbos, ir suprato beviltiškumą sprendžiant šį klausimą „šiuolaikinės medicinos“ rėmuose, jau išgyvenus visus etapus ir visus gydymo protokolus (įskaitant sunaikinimą visko, chemoterapiją). Ir čia pirmą kartą buvo pasakytas žodis „mumio“. Taip prasidėjo pažinimo šia kryptimi procesas.

!  

Paaiškėjo, kad sunkiausia suprasti – kas iš tikrųjų yra mumio, nes gausūs masiniai straipsniai „autorių“ apie tai ir užtvindė internetą, sudėtinga nustatyti šio „produkto“ santykį (galimybes) palaikančias žmogaus gyvybės procesus, būtent tai, kas vyksta šiandien.

Šiandien net žmonėms neaiški šios medžiagos, nepriklausančios nei inertinei, nei gyvajai (planetoje kitų tiesiog nėra) kilmė, tiesą apima kelios klaidingos versijos, galiojančios tik viename – platus mumio terapinis veiksmingumas, išreikštas baktericidinėmis, bakteriostatinėmis, prieš uždegiminėmis, choleretinėmis, atkuriamosiomis, antialerginėmis, prieš stresinėmis, regeneracinėmis, rezorbcinėmis ir antiseptinėmis savybėmis.

Kas daro mumio tokia plačiai funkcionalia šiuolaikinio mokslo prasme? Elementų proporcijos mumijoje, esančios beveik visos periodinės Mendelejevo lentelės, ATITINKA Normoms žmogaus kūne. Kaip ir kodėl taip atsitinka – mokslininkai nežino, jų galimybių užteko tik materijos struktūrai nustatyti: organinė dalis (72,28%), neorganinė ir vanduo (11,9%); cheminiai periodinės lentelės elementai (CaO – 1,54%, MgO – 2,31%, N – 4,95%, PO2 – 0,36%, laisvieji organinių medžiagų radikalai, druskos Ca, Pb, Mg, Si, P, Fe, Mn, Na, Sn, Ag, Vi, Co, Va, Zn, Ba, S, Be, Cu, Mo, B). O formulė: neorganinis komponentas – CaSi (K,Na) 5C25H5O26, organinis – С6Н6О3 .

Kas iš tikrųjų yra? Mumio yra natūrali mineralų katedra, suformuota natūralios gamtos įsikišimo metu, pereinant iš autotrofinės energijos būsenos į heterotrofinę būseną, kaip gyvybės palaikymo sistemos kompleksų „darbo“ darinį, kuris yra visų šių komponentų sudėtingos sąveikos rezultatas. Leiskite paaiškinti – atlikus autotrofinį inertinių medžiagų apdorojimą, darinys gaunamas mineralo pavidalu. Tai nėra originali inertiška medžiaga, nors ji susideda iš cheminių elementų ir turi molekulinę matmenų skalę. Visi vadinamieji cheminiai inertinės ir gyvosios medžiagos struktūros elementai yra visiškai skirtingi elementai. Formaliais ženklais, pagal konstrukciją energetinių grotelių ir suteikiamų funkcinių krūvių, jie visiškai nesutampa. Bet tai tik tam tikras „pasiruošimas“. Autotrofinio perdirbimo stadija yra chemija, heterotrofinio apdorojimo stadija – biochemija. t. y., pirmajame etape įvyksta pirminis inertinių medžiagų atomų pokytis, kad ją galėtų naudoti heterotrofiniai gyvieji organizmai ir kad būtų galima suteikti jai būdingą energetinę struktūrą kuri atitinka organinėms molekulėms. Ir viskas – kartu su lydėjimu Gyvenimo Palaikymo Sistemos Kompleksais.

Mumio susidaro taškuose, padidėjusios informacinės koncentracijos grybelių sporose (heterotrofų), kartais už jų ribų, kurie siekia 200–250 metrų gylį ir yra kolosalus informacijos saugojimo ir perdavimo kanalas, (prisiminkite filmus „Avataras“, „Matrica“ – ši informacija buvo sistemingai atnešama žmonėms, taip pat ir per kiną, jums tereikia mokėti jį pamatyti ir filtruoti iškraipymus) dėl nukrypimų nuo nustatytos stabilios buvimo vietos padėties.

                     

Informacija iš „grybų interneto“ linijos akimirksniu perduodama į kontrolės sistemą tuo pačiu būdu, kai DNR molekulės keičiasi informacija viena su kita, tik grybelių sporose šis procesas yra dar „plonesnis“.

„Mumio“ veiksmingumo mechanizmas pagrįstas toksinų (įskaitant tuos, kurie laikomi silpnai ardomais ar nesunaikinamaisiais) silpninant jų informacinius ryšius atominės-molekulinės lygmeniu. Kenksmingos medžiagos sukuria „mineralinę skylę“ kūne, mumio pamažu visiškai kompensuoja reikalingų mineralų trūkumą. Tai yra viena iš sudedamųjų dalių jį pritaikant nuo daugybės „negalavimų“, pakeičiančių tą patį (didžiulį) mums skirtų „modernių“ vaistų kiekį.

Gilesnis, bet ne iki galo, procesas yra toks: —Mumio yra biologinis reguliatorius, išlyginantis elektrolitinų pusiausvyrą, pašalindamas simptomus ir pačią ligą. Galų gale, bet kurioje neorganinėje (ir organinėje) struktūroje yra junginių su vandenilio atomais (įskaitant plazmą), kurie yra informacijos blokas. Informacija iš vandenilio bloko gali būti pasirinkta tik pakeičiant, t. y. viena informacija pakeičiama kita. Informacinius (atominius) ryšius galima susilpninti per mumijoje esančius mineralus.

rūgštinė aplinka   normali aplinka  šarminė aplinka      negyvas vanduo  gyvas vanduo

pH pokytis (neigiamas vandenilio jonų koncentracijos logaritmas yra gyvos ląstelės

prisotinimo potencialu rodiklis) yra elektrinio potencialo ar magnetinio impulso pokytis.

Mumio pH yra 8,2–9,6, tačiau šis sudėtingas molekulinės heterotrofinių mineralų rinkinys geriausiai sąveikauja su vandeniu, gerai ištirpdamas jame, sudarydamas koloidinį tirpalą, kurio pH yra 6,5– 7,5. Žmonėms pH norma 6,88-7,45 – vandeninis (koloidinis) mumio tirpalas, kurio pH yra 6,5-7,5, yra idealus žmonėms, nurodantis efektyviausią jo naudojimo būdą – viduje, vandeniniame tirpale.

Tačiau yra vienas subtilumas – sunaikindamas atominius toksinų ryšius, mumio, veikdamas magnetinės energijos materiją, sudaro stabilius ryšius su toksinų „fragmentais“. Todėl jūs turite padėti paskatinti sunaikintų toksinų pašalinimą. Žinoma, jis pats su tuo susidoros, tačiau įvertinus konkrečią užduotį kovoti su koronavirusu ar priešintis tam, kaip patikimą apsaugą, „SvetL“ Programos atliks šį vaidmenį. Jei mumio naudojate ryte, tada vakare geriau paskatinti toksinų pašalinimą iš organizmo, neturint

„SvetL“ Programų, išklausę L. Bethoveno „Moonlight“ sonatą (čia galite atsisiųsti: https:// svetl.name/page/os3 ) Reikėtų pažymėti, kad miego kokybė nėra sutrikdyta, bet TIK gerinama, o žmogus atsikelia pailsėjęs ryte.

Prasidėjus Gyvybės palaikymo Sistemos pokyčiams ir vykstant „planuojamiems“ kūno virsmams, jo apkrova dar labiau padidėja, ypač atsižvelgiant į „šiukšlių“ pertvarkymo ir pašalinimo sistemą. Galite tik įsivaizduoti, kad daugelį metų mūsų kūne kaupiasi tik vaistai, nes visi vaistai yra labai toksiški ir sunaikina kepenis, inkstus, minkštuosius audinius ir, žinoma, smegenų ląsteles.

Šlakai, toksinai yra molekulės, kurių ląstelė NEGALI skleistis, o detoksikacijos procesas prasideda nuo jos ir vyksta per drenažo ir ekskreacines sistemas, kontroliuojamas Smegenų.

Pašalinimo sistemos silpnybė yra ta, kad Smegenys turi integruotą koridorių, kad pašalintų ribotą skaičių „trūkumų turinčių“ ląstelių, o esant perkrovai, atliekos kaupiamos specialiose vietose – vadinamosiose laidojimo vietose – riebaliniame audinyje ir tarpląstelinėse medžiagose. Dideliam toksinų kiekiui reikia didelio tūrio saugyklų – auga „probleminės vietos“, gimsta noras „laikytis dietos“ ar sportuoti. Padidėjus riebalinio audinio tūriui, riebalinės ląstelės tūris taip pat padidėja dėl „vandens“ susilaikymo. Skystis susilaiko ir tarpląstelinėje medžiagoje, taigi atsiranda patinimas.

Mumio veikimo efektyvumas buvo patikrintas laiko bėgyje – prieš daugelį amžių dėl žmonių valios nepriklausančių priežasčių, informacija apie gydomąsias šios medžiagos savybes buvo pradėta SISTEMINGAI NURODYTA medicinos veiklos srities atstovams, kurie prisidėjo prie kovos su žmonių vidaus būsenų harmonijos iškraipymo padariniais, pasireiškiančių įvairiais negalavimais, kurie sutrumpina gyvenimo trukmę.

Aristotelis, Centrinės Azijos mokslininkas Al-Biruni, arabas Ibn Rushd (Averroes), viduramžių prancūzų vaistininkas Gide la Fontaine, Leonardo da Vinci, gydytojas, mokslininkas ir filosofas Ibn Sina (Avicenna) – garsiausias asmenybės istorijoje, GAVO „BŪTINĄ INFORMACIJĄ“ apie mumio ir jo įgyvendinimą vaistuose bei gydymo metoduose kaip: kaulų lūžių, dislokacijų, gerklės skausmo, bronchinės astmos, klausos praradimo, nuodingų gyvatės įkandimų, skrandžio opų ir kepenų, širdies, odos, kraujo ligų. Vėlesnė medicinos praktika išplėtė šį sąrašą, iki supratimo

šios natūralios priemonės absoliutų nekenksmingumą žmonėms, nesukeliančią alergijos, anafilaksinio šoko ar kitokio šalutinio poveikio; neįsigeria į kraują, mažina cholesterolio kiekį, palengvina uždegimą ir neleidžia žarnynui absorbuoti toksinių medžiagų infekcijų ar apsinuodijimo maistu metu; grąžina normalų virškinimo sistemos organų darbą, gebančia pagerinti medžiagų apykaitos procesus, sustiprinti įvairių kūno audinių regeneraciją; kai taikomas išorėje, kuris turi analgezinį, dezinfekuojantį ir prieš uždegiminį poveikį ir išsprendžia vadinamuosius „širdies atvejus“: širdies priepuolius, insultus, širdies vožtuvų kalcifikaciją ir daug, daug daugiau, dar paslėptą nuo žmonių „kosminės medicinos“ žarnyne. Būtent sovietmečiu žmonės privalėjo atkreipti dėmesį į mumio. Medžiaga vėl buvo „surasta“, išvalyta remiantis vietos gyventojų žiniomis ir naudojama astronautams prieš išvykstant ir grįžus į žemę. Poveikis pribloškė daugelį išskirtų medicinos atstovų, tačiau jis buvo paslėptas nuo žmonių, taip pat daugybė tyrinėtojų, besidominčių jo medicininėmis galimybėmis ir kilme.

Prieš kurį laiką, ypač po 2012 m., Informacija apie gydomąsias mumio savybes pradėjo atsigauti ir „išlysti į šviesą“. Bet visų laikų ir tautų medicinos verslininkai yra vienodi – jie darė ir daro viską, kad užsidirbtų. Suprasdami, kad informacijos apie mumio naudą skleidimo procesas negali būti suvaržytas, dabartinė karta, ypač iš farmakologijos, pradėjo gaminti blogai išvalytą pradinį produktą, kurio savybės prarastos, greičiausiai dėl netinkamo perdirbimo, vis dėlto pavadindamos jį „mumio“ ir parduodama per vaistinių tinklus. Jų platinto vaisto tyrimas parodė, kad net ir GERIAUSIAIS ATVEJAIS yra medžiaga, kurios grynumas yra tik 30%, o dažniausiai nuo 3 iki 5-6%. Vis dėlto, kas stebina, ir pagal šį procentinį santykį jis „veikia“ efektyviau nei keletas brangių vaistų – cheminių vaistų, nors nedaugelis žmonių domisi tuo, kas liko tokios prastai išvalytos mumio sudėtyje (tai yra daugiau nei 70% to, ko ten neturėtų būti, pradedant nuo molio ir baigiant gyvūnų ir paukščių ekskrementais, kuriems labai patinka vaišintis šiuo „produktu“), kur jis tada „kaupiasi“ kūne ir kaip jis jį veikia.

Skirtinga savo sudėtimi įvairiuose geografiniuose Žemės taškuose, kurie turi savo funkcinę paskirtį, aktyviausios medžiagos surenkamos Altajaus mieste dėl to, kad Altai 1 ir Altai 2 kontrolės kompleksai yra atsakingas už žmonių pragyvenimo valdymo šiandieninėmis sąlygomis. „Mumio“ šioje srityje turi neįkainojamų programų ir savybių, skirtų pagerinti žmonių ir smegenų marškinius (kūną). Ten esančios grybų sporos turi aukštesnį šios mineralų kolekcijos lygį, sudarydamos visiškai skirtingus mineralų modelius net šiose teritorijose. Dabartinis mokslo išsivystymo lygis neleidžia atskleisti tokių skirtumų, veikiant tik su mumio mikroelementų sudėtimi, naudojant spektrinę analizę po rūgšties irimo. Nepaisant to, tokia specializuotose Rusijos įstaigose atlikta analizė patvirtino aukščiausios kokybės mumio, kurias iš Altajaus ir Uralo teritorijų gavo Rusijos Mokslo ir Technikos Draugija (RNTO).

Šiuolaikinėmis priemonėmis neįmanoma pasiekti 100% Mumio grynumo. Tai įmanoma tik «virinant» rankiniu būdu, tačiau gryno produkto išeiga yra šiek tiek daugiau nei 2% žaliavos tūrio. Dar kartą verta apsvarstyti, kas parduodama gražiuose vaistinių indeliuose su patraukliais pavadinimais, ir ar mumio gamintojas pagalvos apie jo kokybę, kad gautų 2% viso žaliavų tūrio? O ką sakyti apie pramoninį mumio gryninimą kolonų ekstraktoriuje, kuriame naudingoji dalis išgaunama pulsuojančio vandens „mikrotrūkiais“, po to filtruojama centrifuguojant, skaidrinant per polimero membraną ir džiovinant naudojant rotacinės plėvelės džiovintuvą? Išeinantis produktas yra birūs milteliai! Spaudžiamos tabletės! Kas jose išlieka naudinga, yra atviras klausimas.

Mūsų (mano bendraminčiais ir sąjungininkais) įgytų mumio gydomųjų savybių išsaugojimas garantuojamas ne tik tinkamai parinktu valymo metodu, atsižvelgiant NET į VANDENS TEMPERATŪRĄ skalavimui, bet ir grynai žmogiškasis faktorius: tik rankomis su nenuilstančios meilės, kruopštumo ir nuolatinės paieškos pasiekiamas galutinis rezultatas ir kiekvienai partijai, trunkantis TRIS mėnesius, įskaitant neapdorotą valymą, atskyrimas nuo priemaišų su vandeniu, kurio temperatūra neviršija žmogaus kūno temperatūros, išsaugant gydomąsias savybes, filtruojant ir nusodinant netirpioms nuosėdoms pašalinti, išgarinant ir džiovinant esant įvairioms temperatūroms (griežtai ribojama viršutinė riba ir specialiai parinktų fajansų ir keramikos indų naudojimas dirbtiniuose ir natūraliuose sąlygose).

Palietimas mumijos, kuri nekoreliuoja nei su inertinėmis, nei su gyvosiomis medžiagomis, turėtų būti tarsi GYVAS – skirtingu laiku – sklidimas „šypsenoje“ išilgai indo, tada „grėsmingas“ susibūrimas į kietą krištolą. Tik jei ši sąlyga įvykdoma, žmogui galima gauti tikrai veiksmingą medžiagą.

Čia noriu priminti apie „SvetL Technologies“ – kadangi mes svarstome apsaugą nuo šios rykštės – korona viruso. Įtaisų istorija, sukurtų remiantis „SvetL Technologies“, siekiant pagerinti žmonių sveikatą, prasidėjo 1989 m., kai Didysis Rusijos mokslininkas N. V. Levašovas sugalvojo sukurti įrenginį, galintį atkurti sveikatą pagal visiškai naujus principus, vis dar nežinomus šiuolaikiniam mokslui, įskaitant medicininį. Jų šerdyje – jo Žinios, o dabar žinios, įgytos iš jo darbų, tai pat A. Hatybovo, A. Lučino ir kitų Rusijos mokslininkų, kurie ėmėsi šio kelio. Šiuolaikinis mokslas operuoja 10% materijos, likusi dalis jai yra „tamsiosios materijos“. „SvetL“ Technologijos yra pagrįstos būtent šios „tamsiosios medžiagos“ pažinimu.

N. V. Levašovo pradėtas darbas su elektroniniu laikrodžiu su skaičiuokle, kurio kiekvienas skaitmuo suaktyvino tam tikrą prietaiso struktūrą, veikiančio tam tikrus žmogaus kūno organus ar sistemas, tęsėsi ieškant optimalaus «psi – lauko» Generatoriaus projekto ir nešiklio, ir baigėsi Nikolajui Viktorovičiui išėjus, sukūrimu bioinformacinės adaptyviosios techninės ir programinės įrangos KompleksoSvetL“ (ir visos produktų grupės – apyrankėsSvetL“ , „SvetL-Flora“, kompleksas „SvetL-K“, „Konstruktas Kupolas-Di“). Prietaise yra kompaktiškos informacijos laikmenoje esanti programinė įranga ir N. V. Levašovo sukurtas Generatorius „Pirminių materijų“, kuris sudarė praktinę naujos pasaulėžiūros įgyvendinimo dalį, atnešančią santykių su savo organizmu ir gamta revoliuciją. „SvetL“ programų, kurias galima sudėti ir pritaikyti viename „SvetL“ komplekso generatoriuje, skaičius šiandien yra 72, tačiau prireikus ją galima išplėsti ir papildyti, atsižvelgiant į komplekso taikymo regioną.

„SvetL“ kompleksas suderina pirminių materijų srautą (įvairaus dažnio bangų), iš kurių sukuriama Esmė (Smegenys), atsižvelgiant į esamą būklę ir Sveikatingumo bei Plėtros poreikius. Tam „SvetL“ Generatorius sukuria savo „idealią“ „egzistencijos“ erdvę, kuri rekonstruoja (pritaiko) erdvę Esmei (smegenims), esančiai po ja ir prisotina ją reikalingomis pirminėmis medžiagomis (magnetinės ir (arba) elektros energijos dalelių srautais). Komplekse išdėstytos programos nustato pirminių materijų, prisotinančių sukurtą erdvę, kompoziciją generatoriaus pagalba, atsižvelgiant į jų savybes ir kokybes, taip pat į medžiagų sąveikos formas.

Išsami jų savininkų sukurta „SvetL“ Komplekso praktinio taikymo rezultatų duomenų bazė rodo, kad, pradėjus jį naudoti, pirmiausia pašalinamos Ūmiausios dabartinių opos Manifestacijos, nepatogūs pojūčiai kūne praeina, sumažėja lydimi skausmai (iškart arba vėliau visiškai), pagerėja imuninė sistema, miegas, jaučiamas visiškas stiprumas net ir trumpiau ilsintis, pagerėjus suvartoto maisto pasisavinimui, natūraliai sumažėja jo kiekis, sumažėja «požiūris į stalą» iki dviejų kartų per dieną (kartais rečiau – be pasekmių, įskaitant darbo našumą), padidėja kenksmingų medžiagų atmetimas, padidėja žmogaus psichologinės būklės stabilumas. Tik tai šiandien gali tapti neperžengiama apsauga nuo „virusų“ ir ne tik.

„SvetL“ Technologijos išties padeda žmogui, atsidūrusiam sunkioje pereinamojoje situacijoje, tiek kalbant apie jo kūno būklę, tiek ir pakeliui į kitokią pasaulėžiūrą, šiandien įvardijamą kaip materialistinis idealizmas, ir kiekvienam asmeniui įgyjant galimybę susintetinti savo egzistavimo tikrovę, vadovaujantis savo žiniomis ir su savo idėjomis apie pasaulį, pagrįstomis vidine esme, leidžiančia tam tikru Esmės (Smegenų) išsivystymo lygiu paveikti objektus ir tikrovę ta linkme paveikti, pagreičiu pereiti evoliucinius individualaus vystymosi ribas. Jau šiandien gali būti suteiktas „SvetL“ Programų naudojimas padidinant Smegenų oktavą, gyvenimo trukmę – 124 metai (padidinus jos oktavą iki mažiausiai 82-osios, biologinis gyvenimas pailgėja iki 250 metų).

Įrenginiai, sukurti remiantis „SvetL Technologies“, po jų įsigijimo ir aktyvavimo, ieško ląstelių, turinčių papildomą potencialą asmenyje, ir padeda Smegenims sujungti jų išvesties kanalus ir grąžina „iškritusių“ valdymą, praplečiant koridorių smegenų galimybėms, išvalyti ląsteles ir tarpląstelinę erdvę nuo toksinų ir atkurti neiškreipto informacijos perdavimo kelius. „SvetL“ technologijos gydo Esmę (smegenis), naudodamos ir aktyvuodamos jos (savo) išteklius, ir tik kai kuriais ypatingais atvejais „iš išorės“ „perduoda“ reikiamas „natūralius“ potencialus ląstelėms. Ir Mumio ateina į pagalbą nes jos mineralai susilpnina informacinius toksinų ryšius atominiame-molekuliniame lygyje, dėl to jie tampa nestabilūs ir tiesiog konstruktyviai suyra. Tačiau tai taip pat tik ribota apžvalga. Svarbiausia yra sąveika su Smegenimis ir jų „tiesioginis“ maitinimas. Anksčiau vykdydami „Smegenų genotipų plėtros programą“ ir „Kūno ląstelių energetinės biogenezės vystymą“, mūsų laikais, tai padėjo Smegenims prisitaikyti prie pereinamųjų pokyčių, susijusių su žmogaus gyvybės palaikymo Sistema.

Šiandien užduotis yra atkurti žmogų, kuris integruojasi į ateitį.

Žmogus žemėje yra labai reikšmingas vystymosi procese ir pasiekdamas savo proto būsenų tobulumą planetos proto raidos rėmuose.

TINKAMAI TAIKANT „SvetL Technologies“ ir mumio sukuriama sąveikaujanti HARMONINĖ SISTEMA, skirta padėti žmogui pasveikti ir tobulėti – unikali, šiandien neturinti analogų ir kurios negalima kopijuoti technologinėje dalyje be autorių dalyvavimo. Tai šiandien veiksmingiausia apsauga nuo koronaviruso „nCoV-2019“, kitų panašių „bėdų“, kurios laukia žmonijos jo atstatymo kelyje.

„SvetL“ prietaisai, kaip ir „mumio“, šiandieninėje realybėje tapo paklausūs daugelio – ypač tų, kurie jau pradėjo suvokti savo Esmės (Smegenų) plėtros perspektyvas ir svarbą bei tikro gydymo galimybę, priešingai nei ortodoksinės medicinos bandymai, kurių atstovai vis dar nesugeba suprasti nekenksmingos pagalbos kūnui mechanizmų dėl griežtos pasaulėžiūros ar tiesiog todėl, kad medicina šiandien yra pelningas verslas, o tai lemia, kad „kuo žmogus blogesnis, tuo turtingesnis gydytojas“, kuriam pacientas atneš visus savo pinigus siekiant išsaugoti jo sveikatą ir gyvybę.

Šiomis dienomis pavojingos koronaviruso plitimo ir isterijos eskalavimo visomis įmanomomis priemonėmis priežastys, kurias vis dar laiko „pasaulio šeimininkais“, gali būti išreikštos tikru pasipriešinimu trimis punktais:

1.Prevencija nuo koronaviruso nCoV-2019 ir visų galimų negalavimų žmonėms YRAAUKŠČIAUSIAS VALYMAS MUMIO ir sukurtas tik Rusijoje, naudojant specialiai sukurtą technologiją.
2.Apsauga nuo koronaviruso ir visi žalingi padariniai Žmogui iš išorės, įskaitant jau sukurtą naujos kartos G-5 telekomunikacijų standartą – TAI yra „SVETL“ PROGRAMOS, bet kokia jų taikymo forma.
3.Žmonėms, kurie jau buvo užkrėsti virusu – aukščiau paminėta mumio ir „SvetL“ Programos, naudojamos kompleksiškai.

Šiandien Žmogus vis dar turi PASIRINKIMĄ ir jis — SU JUMIS !

Rusijos Mokslo ir Technikos Draugija («RNTO»)

.

F. Škrūdnievas

2020 m. Vasario m.