Rekomenduoju visiems – išbandžiau ant savęs

Randame beržą ir, geriausia, ne prie kelio. Paimkite trijų litrų stiklainį (bet kokį).
Prikišame jį beržo lapais nesugrūsti , bet ir ne paviršutiniškai.
Imame Vandenį ir verdame jį, beveik iki užvirimo (burbuliukai prasidėjo – stop). Vandens turėtų būti ne mažesnis kaip 2,5 litro (virdulys).
Užpilam stiklainį šiuo karštu vandeniu ir padedam į tamsią vietą. Tai bus Jūsų skysta piliulė.
Kitą rytą – išpilame užpilą, kurį laikysime šaldytuve stikliniame inde (tas pats stiklainis ar grafinas, gali būti krištolinis).

   Lapus – rekomenduoju supilti į vanelę, užpilti šiltu vandeniu ir nuleisti ten kojos, palaikyti 30 minučių.
   Po to, visą tai, išmesti. Kojų neišmeskite – gali prireikti!
   Užpilą gerti ne mažiau kaip 150 gramų (stiklinė, puodelis) pirmą mėnesį
– du kartus per dieną, ryte tuščiu skrandžiu ir vakare, po valgio valandą prieš miegą.
   Po mėnesio – nakčiai, prieš miegą, vieną stiklinę.
   Gali būti „bėgiojimas“ į tualetą, bet tai normalu.

Kai tik stiklainyje (grafine lieka 2–3 kartams), užviriname kitą lapų porciją, elgiamės su jais taip, kaip aprašyta aukščiau, ir kitą dieną – užpilkite užpilą į tą patį grafiną (stiklainį), kuriame turėtų būti likutis neišgerto.
Netingėti ir taikyti visa tai iki rugsėjo vidurio!

Sėkmės!

Ataskaitų laukiu iš pajaunėjusių ir pasveikusių rugsėjį! Esu tikras, kad taip ir bus.
Ir nedidelis papildymas:
1. Tiems, kurie turi Technologijas „SvetL“, bet kokią versiją
– į stiklinę įpilkite 2/3 lapų užpilo ir užpilkite 1/3 vandens, struktūrizuotą Technologijų „SvetL“.
2. Tiems, kurie naudoja Mumijo – vienas kitam netrukdo – o tik pagerina ir sustiprina.

Naudoti ir tą, ir kitą – per „Mumijo“ priėmimo pertraukas – o beržų lapų užpilą naudoti be pertraukos.

2020 m. Gegužės 16 d   Jūsų F. Škrūdnievas

Beržo lapai!

   Kodėl rašau? nes nepaprastai įdomu stebėti Jus visus jus – bet iki šiol – nė vieno klausimo apie beržo lapų antpilą – negavau! Rašiau užpernai ir pernai…

   Primenu – yra galimybė rinkti beržo lapus – tada tik į priekį ir iki rugsėjo imtinai! Imame 3 litrų stiklainį – einame ir priskiname į stiklainį beržo lapus (nepainiokite su alksniu!) Užpildome stiklainį vidutiniškai tankiai. Parsinešame namo ir užpilame su lyg stiklainio dangčiu – verdančiu vandeniu! Uždengiame lėkštute ir paliekame parai! Po to – užpilą supilkite į kitą indą, o lapus – į dubenį – užpilame šiltu vandeniu ir kojas ten (galima savo galima ne savo!) laikyti pusvalandį! – minučių 40! Nuvalykite rankšluosčiu ir patys viską suprasite. Šį dubenį galima naudoti, bet ne daugiau kaip 2 kartus!

   Nupiltą lapų antpilą laikykite šaldytuve. Gerkite – stiklinę (200 ml) kasdien! bet kuriuo metu, bet prieš valgį 30 minučių arba po valgio – 2 valandas! Geriau išgerti visai šeimai! Vaikai 100 ml. Viskas pasibaigė – vėl į žygį lapų!

Sėkmės!

F. D. Škrūdnievas (Ф. Д. Шкруднев)

Papildymas taikymo rekomendacijų dėl beržų lapų – remiantis jau užduodamais klausimais

 

 

    Yra BERŽAS – JIS IR YRA BERŽAS – baltas su juodomis dėmėmis! Yra beržas Rusiškas – yra beržas Amerikietiškas (juodas)! Yra Rusas, – yra Amerikietis! Jei beržo antpilą pilsite iš Rusiško beržo į Amerikietį – Geras apsivalymas – vadinamas viduriavimu! Jei į Rusą įpilsite – iš Amerikietiško beržo – efektas toks pats! Taigi Amerikiečiui – amerikietiškas, Rusui – rusiškas! Bet yra Rusija ir yra beržas Sočyje! O yra beržas Kamčiatkoje – ir jei iš beržo Sočyje įpilti į Kamčiatkos karį – efektas kaip su Amerikiečiu! Beržų ir žmonių atskyrimo kriterijus – Uralas! Nuo Uralo į kairę – beržai žmonėms nuo Uralo iš kairės! Nuo Uralo į dešinę – beržai žmonėms nuo Uralo iš dešinės! Visa kita, ir beržai, ir žmonės – reaguos į užpilą su Dėkingumu!
Sėkmės!

   Ir pamiršau – jei iš Kamčiatkos atvykot pailsėti į SOČĮ – Beržą Krasnodaro naudoti, jei turite problemų su vidurių užkietėjimu!
Efektą garantuoju!

22.05.2021
F. D. Škrūdnievas (Ф. Д. Шкруднев)