Samprotavimas paprastam žmogui

.

.

Niekada to nebuvo, ir štai vėl …

                  V. S. Černomyrdinas

.

.

  Ruošėmės krizei, atidėliojome «juodai» dienai, o pandemijai pasirodo esame nepasirengę. Kiek pinigų buvo išleista armijai modifikuoti – ir viskas veltui: nematomas priešas nepastebimai išsiveržė, nei jį nušausi, nei susprogdinsi.

  Kovo 30 d. 199 šalies gyventojai tapo užkrėsti koronavirusu, pasaulyje sergančių skaičius viršijo 744 290 žmonių, 35 358 mirė. Rusijoje per dieną susirgo dar 305 žmonės, iš viso 1839 ir 58 regionuose, 72 pasveiko, 11 mirė.

  Pasaulis yra karantine. Prezidentas Putinas paskelbė savaitės trukmės „atostogas“ visoje šalyje. Žmonės sumišime dėl „tokio dosnumo“!

  Visame pasaulyje šalies valdžia bando įtikinti žmones sėdėti namuose. O jau pokalbių kiek – kai kurie mano, kad pandemija yra žmonijos išbandymas. Kiti – Dievo bausmė! Tretieji – provokacija, siekiant pasipelnyti. Ketvirtieji, tai – yra „elitos sąmokslas“, kurio tikslas – sumažinti pasaulio gyventojų skaičių. Penktieji – yra perspėjimas mūsų civilizacijai, o pats mirtinas virusas – kosmoso pasiuntinys.

  2019 m. spalio mėn. virš Kinijos sprogo dangaus kūnas, kuriame galėjo būti „ žmogus netyrinėtų medžiagų“. Pirmąją tokią hipotezę išsakė egzobiologė Chandra Wickramasingh iš Velso Kardifo universiteto. Ir iškart visi prisiminė hipotezę, kad dinozaurai išnyko dėl meteorito, kuris nukrito į Žemę ir atnešė mirtiną virusą. Rusijos mokslininkai pripažįsta, kad jų kolegos versija gali būti teisinga. Tačiau hipotezei patvirtinti reikalingi moksliniai eksperimentai.    

.

      Būtina patikrinti virusų pavidalo DNR sintezės galimybę ilgų kosminių skrydžių metu. Ir jau 2023 –2024 m. planuojamas įdomus tyrimas šioje srityje. Paleidžiant mokslinį aparatą „Bion-M-2“ kaip eksperimentą «meteoritas», jo gaubte bus pritvirtinti akmenys su skylutėmis. Jie imituos kosminį kūną, kurio įdubose ir įtrūkiuose yra bakterijų ir sintezės medžiagų organika – tam tikras chemikalų kompleksas. Mokslininkai tikisi, kad jie galės patvirtinti nežemiškos gyvybės kilmės hipotezę Žemėje. Manau, kad įvyks „kitas stebuklas“, ir jie tai „patvirtins“!

  Bet grįžkime prie mūsų situacijos. PSO tvirtina, kad saviizoliacija negali sustabdyti epidemiją. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Tedrosas Gebreisusas pripažino, kad saviizoliacija piliečių ir judėjimo apribojimai NEPADĖS PAGALIAU PAŠALINTI koronaviruso pandemiją. Taigi priemonės, kurių buvo imtasi, yra reveransas link sveikatos sistemą (tose šalyse, kuriose ji prieinama priimtinos formos) – ir tai būtina tik siekiant sumažinti sergančiųjų skaičių, kuriems tuo pačiu metu būtina medicininė pagalba. Kitaip tariant, jie bando tiesiog suorganizuoti eilę į gydytojus ligoninėse su tokiais negausiais mechaninės ventiliacijos prietaisais ir likusia pagalbos priemonių komplektacija visomis priemonėmis, kurių imamasi valstybės lygmeniu, išvengti susigrūdimų, jei iškristų visi kartu. Vakcina bus paruošta geriausiu atveju per metus. Jie tiesiog nepasakys, kokia tai bus vakcina ir nuo ko? „Paskirstymas“ pinigų eina – milžiniškas.

  Popiežius Pranciškus ir du jo padėjėjai susirgo koronavirusu. Serga Kanados premjeras, princas Charlesas, rašytojas Borisas Akuninas ir dainininkas Levas Leshchenko (ligoninėje Kommunarkos guli Maskvoje). Taip pat yra kompartijos pavaduotojas Nikolajus Gubenko su žmona (ji turi teigiamą testą). Informacija buvo patvirtinta, kad koronavirusas „ėjo pasivaikščioti“ prezidento administracijoje. Vis daugiau faktų rodo COVID-19 laboratorinę kilmę. Yra duomenų, kad „sintetinis chimerinio mutanto konstruktas“, dirbtinai sukurtas koronavirusas, buvo patvirtintas Amerikos dvejopo naudojimo «tyrimų komiteto». Mokslininkai bandė galimybes jų sukurtu koronavirusu sugebėjimą užkrėsti būtent žmogų.

.

  2019 m. spalio mėn. Niujorke „Stiprėji Pasaulio šio“ aptarinėjo koronaviruso pandemiją. Jiems buvo svarbu įvertinti viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės galimybes „reaguojant į sunkią pandemiją, siekiant sumažinti didelio masto ekonomines ir socialines pasekmes“. Pagal „pratybų“ scenarijų pasaulyje turėtų mirti 165 milijonai žmonių.

.

  „Koronavirusinės infekcijos epidemija yra Bausmė žmonių Nuodėmes“, – šaukia Ukrainos Stačiatikių bažnyčios „garbingas“ patriarchas Filaretas.

.

  

Patriarchas Kirilas palaikė koronavirusą DIEVŲ GAILESČIU ir KELIU Į DIEVĄ. „Viešpats ragina mūsų pasitikinčią savimi technologinę civilizaciją, kuri mano, kad jai viskas yra prieinama ir įmanoma įvertinti mūsų galimybes (…), kad, neprarasdami dvasinio optimizmo, suprastume, kad virš visko Dievas“.

  Sankt Peterburge 70 tūkstančių žmonių prisilietė prie atvežtų Jono Krikštytojo palaikų. Ir niekas nesusirgo …

  Šventieji tėvai Atono kalno šiandien ragina visus stačiatikius „pakabinti kryžių ant namų durų nugarinės pusės“. Jei neturite kryžiaus, galite nusipiešti jį pirštu

, pamirkydami jį alyvuogių aliejuje. Vakar buvo atliktos apeigos Dievo Motinos Paraclis1, o šias instrukcijas „davė“ (atvėrė) pati Dievo Motina – vienuoliams ant Šventojo kalno.

  

  Tai civilizacijos pabaiga? Ne. Tai PABAIGA VARTOTOJIŠKOS, DAIKTINĖS (nemaišyti su amžina) 

civilizacijos! Komfortas, už kurį taip brangiai tenka mokėti, turėtų nustoti būti laimės sinonimas. „Mums reikia naujos ideologijos. Mums reikia naujos religijos … “- šaukia mums kiekvieną dieną «skelbikai» iš visų TV ekranų. Tačiau dar Napoleonas sakė: „Religijos reikia, kad vargšai žmonės nenužudytų turtingųjų“.

.

  Kaip ir kodėl atsirado ir nuolat mutuoja koronavirusas, vis dar nėra visiškai aišku visiems besiskelbiantiems pranešėjams. Vieni iš jų paaiškina ĮPRASTAIGAMTA. Kiti taip pat įprastai – DIEVAS.

.

  Aš nusprendžiau pauždavinėti sau klausimus nuo „paprasto“ Žmogaus, kuris BIJO ŠITO VIRUSO, arba koronaviruso. Kuris bijo, kad susirgs jo šeima, draugai ir artimieji. Kuris užeina šiandien į parduotuvę su atsarga, su dviem kaukėmis ant veido, nes mano, kad patikimiau „apsisaugos“, perka ten viską – reikalingą ir nereikalingą, atsižvelgiant į bendrą aplinkinių žmonių psichozę ir pan. O grįžęs namo – jau nieko nesupranta kas vyksta, dėl nuolatinio 24 valandų „pompavimo“, visų žiniasklaidos priemonių ir interneto, įskaitant. Tai yra šiandieninio „paprasto“ žmogaus gyvenimas, kuriam, be visa ko, buvo įvestas dar ir karantinas. Koks galėtų būti patarimas tokiam žmogui? Patarimas – kaip gyventi, kaip elgtis per ŠĮ NELENGVĄ LAIKĄ? Kaip „prisitaikyti“ prie šio viruso? Nors suprantu, jei tai ŽMOGUS, tai negali būti ir neturėtų būti paprastas.

.

  Aš neaiškinsiu, vykstančius procesus fizikos (prigimties) požiūriu, remdamasis savo knygomis ir straipsniais, kuriuos skaitė jau daugelis, nesiremsiu informaciją N. Levašovo, A. Hatybovo, A. Lučino, N. Morozovo ir kitų garsių Rusijos mokslininkų, kuri kiekvienam jau PADĖJO IŠSIAIŠKINTI IR SUPRASTI – kodėl nutinka būtent taip, o ne kitaip, ir kuo visa tai pasibaigs – su sąlyga, kad TAI TIK PRADŽIA.

.

  Aš papasakosiu taip , kad žmonės suprastu, kurie šiandien yra toli nuo Naujų Žinių ir kurie tiesiog nori suprasti, ką jiems daryti šiandien, kieno klausyti, kam patikėti ar niekam netikėti išvis, dėl ko nerimauti ir kur bėgti …

  Pirmiausia – nusiraminkite ir atsisėskite, nėra ko bėgti. Negana to, jūs gavote galimybę savaitę – pasėdėti. Žmogus apskritai sukurtas ne tam, kad bėgioti. Jis sukurtas tam, kad atsisėstum ir pagalvotum apie tai, koks gali būti gyvenimas, išskyrus tą, kurią mes patys sukūrėme ant savo galvos. Yra šiek tiek kitoks gyvenimas – gyvenimas, kai tu PRADĖDI SUPRASTI, dėl kuo gyvenate, kam gyvenate, o ne tik bėgiojat ir bėgiojat tol, kol nukrisite ir numirsite. Labai mažai kas žino, o iš esmės niekas nežino, iš kur šis koronavirusas ,,atsirado ‘’, ar tai virusas, ar dar kažkas. Nuolatinis bambėjimas žiniasklaidoje tik painioja ir nepateikia jokių suprantamų paaiškinimų, kurie būtu suprantami. Beje, TAI MUMS IR NESVARBU, daleiskim, – šiai valandai. Tai imkime mes ir paprastai pasakykime, kad tai geras dalykas. Tiesiog taip paimsim ir taip pasakysim patys sau.

.

  Ir tai patarimas paprastam žmogui? „Taip“! – atsakau pats sau. Paprastam žmogui. VIRUSAS MUS STABDO … Jis sako: „Sustokit ŽMONES! Žemės gyventojai! Žiūrėkit , ką jūs padarėte su Žeme! Jūs gi naikinate viską, kame egzistuojat. Jūs baigiat «dakalti» visą gamtą, kuri jus išugdė, pagimdė, auklėjo ir kurioje egzistuojate. Pasaulis mūsų judėjo pasaulinio karo link – tiesiai ten, kur mes patys save įginėme. Individualiame žmogaus gyvenime būna tokių būsenų, kai jis įeina į ją ir jaučia, kad nebegali išeiti. Tai tikrai jį atves, tiesiog įtrauks jį į tokią, labai blogą aplinką, labai blogus dalykus, ir jis negalės iš to išbristi. Dabar, jei gana paprastai, tada buvome tokioje būsenoje.

.

  Tai yra, galima skaityti, kad virusas netgi išgelbėjo (taip sakant) žmoniją nuo pasaulinio karo? Galima taip skaityti? Būtina ir reikalinga! Galima sakyti, kad jei ne šis virusas, tai artimiausiu metu mes pradėtume ruoštis karui ir, galbūt, realizuoti jį realybėje. Tai yra – reikia pasakyti ačiū virusui? Atsakau – Būtinai! Karas – tai argumentas, iš tikrųjų yra. Ir mes ėjome į tai! Ėjome užtikrintai. – Bet kaip gi taip? – klausiu pats savęs. Štai kodėl reikia pasėdėti ir pagalvoti, nustojus bėgioti. Mes neturėjome kito pasirinkimo. Nes mes, egoistai, pasiekiame tokią būseną (kaip buvo nuolat pasakojama is(š)torijoje), kai mus gali išgelbėti tik karas. Karas – tam kad atnaujinti pardavimus, atnaujinti viską, ką galima ir reikia atnaujinti, ir pradėti viską iš naujo – iš naujo pradėti bėgioti ir viską daryti po to, kai iš naujo viską sunaikinsim. Ir vėl tas pats. Tai mes darėme pastaruosius du tūkstančius metų ir gana aktyviai. Pasauliniu mastu – tai suprantama. O kaip mums būti šiandien ir dabar?

  

    .

.

  Pirma, pats virusas globalus. Tai irgi nuostabu šiandieniniu žmonių supratimu. Pažvelkit ir supraskit – GAMTOJE, plačiąja šio žodžio prasme, labai „įdomių dalykų“ yra, apie kuriuos net nežinojome. Virusas pasiekė visus, ir taip ramiai pasiekė ir, svarbiausia, – greitai. Prieš tai ir gaisrai, ir išsiveržimai, ir ugnikalniai, ir uraganai – tai buvo kažkur ten, o ne pas mus – taip mums atrodė visą laiką. Tai lietė tik tuos kurie ten buvo, tačiau kitus – tai nelietė . Ir staiga – šis mažas virusas – kiekvieną pasiekė. Kiekvieną. Štai kas šiandien stulbina. Ir svarbiausia, visi sutinka. Kažkas ten dar sakydavo: „Tai čia ne mums! Mums nusispjauti! Praeis, kaip visada, ir nepalies mūsų! “ Bet kai tik «virusas» (aš šį žodį vartosiu kabutėse) atėjo, visi iškart prisėdo ir pasimetė kažkodėl, o ne susimąstė. „Mąstytuvus“ „virusas“ atjungė, ar ką? Taigi, mums reikia pabandyti SUVOKTI šio viruso „Ypatingą Misiją“. Ir nereikia daug apie jį kalbėti, REIKIA KALBĖTI APIE SAVE, o ne apie jį, ne apie tai, kaip apsisaugoti nuo jo, bet kaip su jo pagalba transformuotis mums patiems – kiekvienam atskirai ir tarp savęs.

  Tada išvada – aš su šeima sėdžiu užrakintas pas save kambaryje ir …? Jūs ne tik sėdite – yra galimybė pagaliau ramiai pagalvoti, kodėl jis, <<virusas>>, dabartinė pasaulinė padėtis, tokiu būdu elgiasi pasirinktinai. Pasodino tave atskirai į kambarį, ir vat tu sėdi su savo sutuoktine, su vaikais. Ir staiga supranti, kad su jais buvai NESUSITIKĘS ilgą laiką. Dabar pradedi iš tikrųjų matyti šiuos vaikus ir save, ir savo žmoną, ir pradedi sužinoti daug apie juos, į ką nekreipei dėmesio, kalbėdamas apie užimtumą ir laiko trūkumą. Paprastai tu ten užsukdavai labai trumpam laikui. O štai – sėdit. Žmona taip pat sėdi. Staiga pradėjot kalbėti apie gyvenimą ir apskritai apie tai, kaip viskas vyksta ir kas vyksta. Ir pradėjom daeiti iki to, kaip mes gyvenam ir kaip toliau gyvensim. Štai tokius pokalbius, pradėjom vesti. O kur baimė, kuri neišvengiamai egzistuoja žmoguje, ypač tokioje situacijoje? Kaip su tuo susitvarkyti? Baimė užsikrėsti, užkrėsti kitus … Vėlgi pagalvokime – ar mūsų gyvenime neatsirasdavo kitų virusų, ar ne būdavo viskas tai pat? Ar žmonės nemirė nuo gripo ar dar ko nors? Mes tiesiog nekalbėjome apie tai, nes mes pripratome, mes tuo nesidomėjome, todėl kad MŪSŲ NELIETĖ. Kiekvienais metais miršta tam tikras (didelis!) skaičius žmonių. Tai kas? Ir dabar jie taip pat miršta, kažkoks procentas visų, palyginus su ankstesniais metais? Patiems nėra juokinga? Nors juokas čia, žinoma, netinka. Mes patys keliame paniką visiškai įprastais atvejais.

.

  Bet gal tada „kvepia“ KAŽKOKIU AUKŠČIAUSIU PROTU , kuris mus visus spaudžia? Taigi – atrodo, ir pradėjo mintys suktis nuo sėdėjimo namuose? Žinoma – taip! Logika jums sako – gripas ir eismo įvykiai – visa tai atima tūkstančius kartų daugiau gyvybių. Tačiau dėl to niekas nei namuose sėdėjo, nei sėdi. Ir staiga – visi nubėgo namo pagal komandą. Kažkas į visus įsiskverbė ir pradėjo „kontroliuoti“. Kas yra ši aukščiausioji valdyba? Ko ji nori? Ar visgi tas pats virusas jau įsiskverbė į visus?

.

  Ne. Tai NE PER VIRUSĄ, ne per jį tai perduodama į mums. Tai perduodama į mus per Smegenis, per vidinius mūsų pojūčius! Tai yra toks „kažkas“ (čia supaprastinau kad suprastumėt), kuris veikia mūsų smegenyse ir širdyse. Taigi mes su tuo „kažkuo“ elgiamės skirtingai, tačiau laikome jį virusu. Kai kurie įsitikinę – nėra apie ką čia galvoti. Išgėrei pusę butelio degtinės ir nuėjai … Užsimiršai – tai ir viskas. Ne, tai jau ne taip. Visiškai ne taip! Degtinė ne užpilama. Ir jei pažiūrėsite atidžiai, tada, pradedant nuo aukščiausių lyderių, prezidentų, visų rūšių ministrų pirmininkų, karalių ir pan., ir iki tų, kurie dirba, valo gatves – visi lenkiasi prieš jį, prieš tą „kažką“, arba virusą. Tai ne tik todėl, kad virusas ką nors užkrėtė ar numarino. Tai galbūt todėl, kad kiekvieną dieną ir kas valandą žiniasklaida ir kitos masinės informavimo priemonės visa tai „išsuka“?

   Ne, ne ir NE! Tai JIEMS ATRODO, kad jie tai daro. Ir staiga atsirado visokių „sąmokslo teorijų“, susijusių su tuo, kas vyksta šiandien. Iš kur tai atsirado ir staiga? Ir internetas jų jau pilnas, šios teorijos, kurios akimirksniu pereina nuo ausies prie ausies ir plinta milžinišku greičiu, kvailinant žmonės ir užtemdant Smegenys tų, kurie manė, kad sugeba mąstyti, analizuoti, apmąstyti ir numanyti! Kiek teorijų – net sunku įsivaizduoti. Bet jus, sėdėdami namuose, staiga pradedat suprasti, kad visa tai yra kažkokia absurdiška nesąmonė, prisigalvota ir, o jei paprasčiau – tai tik „šiukšlės“. Taigi, galbūt – tai yra kažkas tikslinga? ..

.

  Jei paprastai ir visiems lengvai suprantamu būdu, tai daroma siekiant gerokai sukrėsti Žmoniją, žinote, kaip vaiką. Sukratysi jį taip kad jis: „Oooo!“ Išmušti iš jo šiek tiek kvailumo, o po to jis pradeda galvoti, girdėti jus ir elgtis kitaip. Ir kaip sukrėtė (o kai kurios vis dar krato) – nuo Prezidentų iki paprastų valytojų, neatsižvelgdamas į statusą. Bet tai yra laimė ir, kaip sakė poetas, „Palaimintas tas, kuris aplankė šį pasaulį lemtingomis akimirkomis“. Mes visi dabar randamės… šiose lemtingose minutėse. TAI PERTVARKYMAS PASAULIO, ir labai rimtas! Pertvarkymas supratimo ir permąstymo, vykusio ir vykstančio, o ne kažkoks finansinis, psichologinis ir kiti dalykai. Tai yra dvasinis pertvarkymas, kai visas pasaulis, visi žmonės (ir geri, ir blogi, ir kiekvienas pagal savo pažinimą) pradeda galvoti – kodėl ir apskritai, dėl ko mes egzistuojame? Tačiau pasaulis pasikeis ir visa tai pasimirš, kaip visa kita beveik visada pamirštama? Net Antrąjį pasaulinį karą daugelis tiesiog pamiršo, jau nekalbant apie pasaulio nelaimes ir dar kitką.

.

  Sėdėdami namuose turite suprasti, kad viskas, kas vyksta materialiniame lygmenyje, yra pamirštama daugiausia per šimtmetį. Daugiausia! Tai – nepasimirš! Tai bus pamiršta, jei mes patys leisime sau tai pamiršti, tačiau to neįvyks, jei suprasime (ir suprasime), kad apskritai tai nėra virusas. Tai yra gėris, aukščiausias, gėris, skaitykite – gailestingumas, kuris parodo, kokį baisų pasaulį mes sukūrėme, ir kaip mes iš principo kenčiame jame, ir ANTIEK SUKVAILĖJOM, KAD MES TIESIOG VERGAI ! Ryte bėgi prie savo automobilio, užvedi jį, dvi valandos važiuoji į darbą tokiuose kamščiuose. Vergauji (o ne kuri), kad uždirbtum degalams tam automobiliui ir grįžtum namo. Namuose, kai tu jau parvažiavai, tai reiškia, kad vakare tau pavyksta pažiūrėti kažkokią idiotišką televizijos programą, o rytoj vėl tas pats. Ir tavo žmona – iš esmės taip pat. O kur yra jūsų vaikai – paprastai nežinoma, kai kuriuose būreliuose, už kuriuos mokate, ir dirbate, kad sumokėtumėte už šiuos būrelius… ir pan. Tai yra, toks užburtas ratas, tokia voverė rate – visą laiką, ir negali iš jo ištrūkti. Ar tai normalu? Specialiai mes patys sukūrėme tokį pasaulį? Dabar sėskime namie ir pagalvokime, kaip mums jį pakeisti. Virusas mums tame padės. Arba, tiksliau, ne taip, kaip kad – «Te padeda mums tame virusas»!

.

  Ir jokios baimės NETURĖTŲ BŪTI. Turėtų būti tik viena baimė: kad pavyktų teisingai mokėti išnaudoti esamą momentą. Ir padaryti teisingas išvadas. Tai viskas.

  O teisinga išvada labai paprasta: mintys. Mintys! Pagalvokime, dėl ko mes gyvename. Kaip galime susikurti savo gyvenimą kitaip? Kiekvienas žmogus dabar yra pačioje šio kelio pradžioje šioje minčių grandinėje. Ištraukė jį iš nesibaigiančio namai-darbas, namai-darbas, viską sustabdė ir pastatė pačioje kelio pradžioje – kuris vienaip ar kitaip, bet per bet kokius samprotavimus apie laukiamas bėdas, per klausimus „o kas dabar?“, „O kaip toliau? ir kitus, atves į pagrindinį ir bendrą visiems dalyką – „kodėl žmogus iš viso gyvena“?

  Matome, kad kažkoks nelaimingas virusas, tai STAIGA gali MUS paversti tokiais ramiais žmonėmis: mes liksime namuose, mes nesiblaškysime, nereikės milijardų, jie dabar pamažu išnyks, ačiū dievui, kad jų neliks daug. Nieko nereikia. Mes patys sugalvojome visus šiuos pinigus, visą turtą, visa tai tam, kad galėtume vienas kitam parodyti savo begalinį egoizmą. Ir sukūrėm daiktinė visuomenę (nuo žodžio daiktas). Todėl mūsų nusivylimo sunkumą šiandien papildo beviltiškumo jausmas nuo nežinojimo – kur ieškoti išsigelbėjimo.

  

  Informacijos perteklius apie tai, kas vyksta šiuo metu, ir faktų bei sprendimų prieinamumas iš įvairių pozicijų, kurias teikia internetas, galimybė sužinoti ir įvertinti atsižvelgiant į realybę pačių įvairiausių specialistų nuomones – gerbiamų, pripažintų, nebežinomų, madingų, taip pat nežinomų arba pusiau pamirštų – visa tai per trumpą laiką priverčia kiekvieną žmogų suvokti RIBOTĄ MĄSTYMĄ net ir labiausiai pripažintų autoritetų. Virusologai, imunologai, biologai, įvairaus profilio gydytojai, remdamiesi savo patirtimi ir, atrodo, teisingais sprendimais, išsako savo nuomonę, siekdami kažkaip orientuoti panikuojančius arba apstulbusius, tačiau tuo pat metu jų teiginius analizuoja ta pati liaudis – paprasti žmonės, kurie patys yra priversti pradėti mąstyti savarankiškai ir todėl sugeba įžvelgti NEĮVYKDOMUMĄ SIŪLOMŲ kažkieno samprotavimų, tiesiog palygindami juos su realybe, duodančia savus atsakymus mąstančiam žmogui. Užuot įprasto noro sekti atitinkamu autoritetu, paaiškėja, kad sėkmingai ir su geresniu rezultatu galima naudotis savo Protu. Blaivumas nuosavų vertinimų sėkmingai ir efektyviai parodo žmogaus kontrolės svertus – be jokių sunkumų valstybės mašina per trumpą laiką apribojo kiekvieno žmogaus laisves, paversdama šiam tikslui skirtas priemones «globa». Kita vertus, tai taip pat rodo kadaise pastatyto, o dabar griūvančio valstybingumo tikruosius tikslus.

.

  Toliau bus dar įdomiau, bet kartu ir sunkiau – žmonės, pradedant nuo kiekvieno asmens atskirai, bus priversti savarankiškai priimti sprendimus, remdamiesi savo vertinimais. Dėl to ir paleido treniruotę, vykstančią tomis pačiomis dienomis, – prisiminkite (išmokite iš naujo) – kaip yra „mąstyti su savo smegenimis“ ir iškart perėjimas prie naujų ar pamirštų įgūdžių taikymoVEIKTI, PRIIMTI SPRENDIMUS, remdamiesi savo paties vertinimais, pradedant nuo paprasčiausių, ir iškart pasinaudoti jų nauda. Tai bus efektyvu, bet kartu ir skausminga (veiksminga būtent todėl, kad skaudų).

        

      Visos ankstesnės schemos jau nustoja veikti, visi stereotipai griaunami – ką tik bepaliestum. Bet koks bandymas pasinaudoti įprastais sprendimais ir parengtomis veiksmų schemomis sunaikins pačius šių struktūrų pagrindus. Pradėjai panikuoti – nubėgai į parduotuvę, viską nusipirkai, užstatei visus namo kampus atsargomis – ir likai nustebęs. Atrodo, kad pasielgiau teisingai, tačiau maisto parduotuvėse nepritrūko, šeima (ir pats taip pat) nėra pasirengusi valgyti tik makaronų, jaučiatės lyg naivuolis, kuris buvo apgautas, bet pats save juk ir «apgavai», todėl nėra ant ko kaltę versti – štai čia ir skaudu truputį, bet viskas išaiškėja ir galvoje, tampa aišku,— ir iš kur kojos auga, visų problemų. Kažkas anksčiau, kažkas vėliau – visi nusiramins, patys save atras painiavoje, praves vidinius tylius pokalbius ir bus priversti MOKYTIS MĄSTYTI BE NERAMUMO ir visiškai suvokdami pasekmes. Ir ne tik naujai atliktų veiksmų, bet ir jau atliktų, nors ir pagal anksčiau nesąmoningą kontrolę, rezultatai visko, kas padaryta kiekvieno atskiro žmogaus, dabar demonstruojami labai aiškiai. Ne tik kiekvienas žmogus buvo paliktas vienas su savo mintimis, bet ir pats buvo uždarytas, išlaisvino nuo jo buvimo bendrus namus, tą gamtą, kurioje jis turėtų būti neatsiejama dalis, papildyti o ne gadinanti.

  Štai kodėl sėdint namuose pirmiausia reikia suprasti, kad jūs laikote tiesa, ne tai kas tiesa, o tai kas suprantama. Nesuprantamai pasakyta tiesa — atrodo melas. Prieinamumas paaiškinimų turi lemiama vertė. Šituo aš rėmiausi aiškindamas „prieinama“ kalba, be esmės fizikos vykstančių procesų.

       

    Priimdami kaip tiesą atitikimą tam tikrų nuostatų tam tikriems patikrinamumo kriterijams, mes apsiribojame šių kriterijų rėmais, nes NETURIME GALIMYBĖS (ne dėl savo kaltės) išplėsti savo samprotavimo ribų dėl to, kad greitai peržengiame šią ribą, ir pasileidžiame į tą, ką daugumos apibrėžiama kaip  BEPRASMĖ FANTAZIJA, o paprasčiau tariant, nesąmonė. Kita vertus, patys patikrinamumo kriterijai turėtų būti bent jau labiau artimi tiesai nei jų tikrinamos nuostatos, juos taip pat reikia kažkuo patikrinti. Sąlygos, kai mintis žvelgia į priekį – į tolį ir gilį, apimdama tas sritis, kurių turinio esmės vis dar nėra kuo tikrinti, gali nutikti mąstymo krizė, gebantis išsilieti į iš esmės kažką naują praplečiant sąmonės rėmus, arba, griežtai laikantis taisyklių ir įstatymų, kuriuos nustato tradicijos ir gyvenimo būdas, ratas užsidarys, ir ieškojimo, judėjimo link tiesos NE BUS VIS. Dėl to seni, šiuo metu turimi testavimo kriterijai, sukurti kaip pažinimo instrumentas, lengvai jį riboja, paversdami pirminį Žmogaus tiesos troškimą, į arimą prieinamiausio viršutinio stebimos tikrovės sluoksnio.

    Tai ir galvokit apie tai – sėdėdami namuose. Ir ne tik – apie tai!

.

.

       Nuomonė diletanto nuo mokslo …..

.

  Laikas bėga greitai, ir kol „kalbėjau pats su savimi (jums), tapo vieša informacija, kuri IŠĖJO LAIKU ir tapo prieinama visiems tiems, kurie jau sėdi namuose ir apmąsto, mano aukščiau rašytą. Todėl nusprendžiau ja iš dalies pritaikyti – paveikslo  papildymui apie tai, kas vyksta, kad pabaigti kas nedasakyta. Na, o jei norite perskaityti originalą – eikite čia, nes daugeliui jau žinomas tiesos ir objektyvumo „generatorius“ – Mokslinių Tyrimų Institutas, Aktyvių Strategijų Centras (MTI, ASC)—

http://www.salvatorem.ru/?page_id=3784 .

  

  Pamėginkite išsilaisvinti iš dirbtinai sukurtos iliuzinės prigimties (kaip pagrindinio tikslo visų informatorių, transliuojančių jums iš kur tik įmanoma, ir įvertinkite štai ką.

.

      Iš tikrųjų buvusiu Valdymo Kompleksu ,, Sičuanis ‘‘, kuris dar nėra visiškai likviduotas iki šios dienos, momentaliai 2019 m. Gruodžio 7 d. (01.15 Maskvos laiku) įvyko IŠMETIMAS INFORMATYVIAI – VALDANČIO POBŪDŽIO. Nėra reikalo viešam formate detalizuoti visas detalės atsitiktinio ar neatsitiktinio informacinio išmetimo, bet jis nešė instaliacinio pobūdžio ankstesnio valdančiojo planetinio lygio ir TURĖJO PRAEITĄ PROGRAMINĮ LIKVIDAVIMO POBŪDĮ. Būtent nuo šio momento prasidėjo programos diegimo procesas, pasklisdamas į vakarus juostoje, maždaug orientuotoje 40 ° š. p. lygiagretės atžvilgiu. Šis diegimo programos procesas apėjo planetą aplink nurodyta juosta, pabaigdamas savoapėjimą“ 2020 m. kovo 24 d. Sičuano VK taške. Tai tik PROGRAMOS DERINIMAS, tai dar nėra susijęs su jos realiu įgyvendinimu. Taip, tai sukėlė tam tikrą „susirūpinimą“ ir gana dideliu mastu. Pakartotinis išmetimas yra ORIENTUOTAS į RUDENS VIDURĮ šių metų. Čia padėsiu akcentą, suprantantiems. Diegimo procesas taip pat vyks šiauriniame pusrutulyje, juostoje, šiek tiek aukštesnėje nei vyko. Nebus daugiau duomenų ir atsakymų į tikslinančius klausimus. Pakanka ŽFP (Žmonijos Formavimosi Pagrindai) medžiagos savarankiškam aptarimui, ypač šiandien sėdint karantine!

.

  Šiek tiek apie „virusą“. Dėl tokio, informacijos išmetimo ir po jo kontroliuojamo poveikio aktyvios įtakos spinduliu  Sičuano VK, žmonių kūne TAM TIKRO GENOTIPO Smegenų, susiformavo prieš atominiame ir atominiame matmenų lygmenyje, susintetintos struktūrinės energetinės medžiagos, kurios per kelias dienas neinercinės energijos būklės apsirengia konkrečiomis konstrukcijomis inercinės (materialinės) būsenos. Štai taip įsikūnija svarbiausias kosmofizinis procesas apsireiškimo nebūties į. Išryškinimas savo būties»2   dalies Esmės kaip energetinės substancijos, turinčios specifinę konstruktyvią formą, konkrečius fizinius parametrus, konkretų potencialą, tai yra, funkcinę paskirtį! Tiesa, blogai, kad turi destruktyvu charakterį, bet tai jau nėra svarbu. Vat toks jis super „virusas“.

  Po „paleidimo“ transformuojant toki „virusą“ į savo akivaizdžią materialinę būklę, plitimas  jo NE IŠŠAUKIA SUNKUMŲ IR KLIŪČIŲ, nes jo „perdavimas“ tam tikroje savo dalyje jau gali nešti sąlyginį kontaktinį pobūdį. Nebūtina apsikabinti ar kažkaip tiesiogiai bendrauti su nešiotoju tokio gamtinio „vertingumo“, pakanka būti efektyviam pasiekiamume magnetinio lauko individo, nešiotojo tokio „viruso. Apytikslis pavojingas nuotolis gali pasiekti 1,5–5 metrų dydį, atsižvelgiant į susirgusio būklę. Beje, kuo sudėtingesnė susirgusiojo būklė, tuo didesnė jo magnetinio lauko masė dėl apsaugin kūno savybių, o tai reiškia, kad veiksmingas „užkrečiamasis“ jo poveikis padidėja.

.

  PROGRAMA JAU PALEISTA diegimo lygiu ir šiauriniame pusrutulyje, gyventojai iš tų, kurie nėra integruoti į ateitį, gaus šią „programinės įrangos valdymo“ būseną, tačiau nereikia iš to daryti tragedijos, tai dar NEREIŠKIA NIEKO, kiekvienam individui gaunančiam tai. Bandyti pašalinti tokią gautą „gamtos dovaną“ nėra jokios prasmės, nes nežinoma, kokiomis galimybėmis „konstruktyvios prievartos“ savo būvimu žmonių kūne, toks virusas turi, jeigu jį tiesiogine prasme bandyti pašalinti.

      Vienintelis TIKSLINGAS KELIAS  SPRENDIMO šitos problemos yra tame, kad pakeitimo keliu, PAKEISTI JO ENERGO – INFORMACINĘ FUNKCINĘ ESMĘ ir tokiu būdu jį „neutralizuoti“, NEMAIŠANT JAM būti panaudojamam kitiems tikslams, tame tarpe ir neturintiems griaunamojo charakterio, kūno ląstelių egzistavimo atžvilgiu.

.

  Atidžiai apmąstykite, kas buvo pasakyta, ir atsiminkite visą tai, ką jūs jau pažinote apie generaciją ir „SvetL“ Programas ir neseniai „duotomums to, kas pavadinta VVV-369, o paprastai – Mumio. Yra dar rimtesnių ir jau išbandytų būdų tai išspręsti, tačiau kol kas dar per anksti tai „išsakyti“.

.

  Taigi sprendžiant šią baisią ir bauginančią visus žmonės mokslinę užduotį, Rusija problemų neturi!!!!!

.

  TAIVISKAS.

.

                F. Škrūdnievas   30.03.2020

.

.

Rusijos Mokslo ir Technikos Draugija («RNTO»)

.

.

.

  1 Paraklis (Παράκλησις – „nuoširdi malda, paguoda“) – malda stačiatikybėje, kuri nukreipta į Švenčiausią Dievo Motiną kiekviename dvasiniame varge.

.

2 Reikia nepamiršti esmės palikto žmonėms prieš dvejus su puse tūkstantmečių metų atgal išminčiaus Lao Tzu pirmo slapto raktelio, susijusio su tiesos pažinimu: „Visa Egzistuojanti apreikšta iš būties. O būtis iš nebūties “.