Sukurti ir nesunaikinti…

.

.

Pastarųjų dienų įvykiai daug ką paaiškino, ir tikiuosi leido suprasti – atsiverti sau, tai yra kažkas kita, nei užplūstančios emocijos, kylančios bendraujant tarpusavyje ne akis į akį, o grupėse ir tinkluose, sukurtos daugiausia vyraujančių pas kūrėją interesų rėmuose. Nes pagrindinis šių dienų trūkumas bendravime – tai TRŪKUMAS BENDRAVIMO. Aš nenoriu nieko kritikuoti, bet žiūrėdamas į tai suprantu, kad kai kurie yra užsiėmę ne bendravimu, o savimi šiame bendravime. Geriausia tokiame bendravime turbūt VIS GI – TYLA.

Esu dėkingas visiems dalyviams, išsakiusiems savo pozicijas dėl to, kas atsitiko ir kas vyksta, nes aš taip pat daug sužinojau apie save ir net dalykų, apie visai NE MĄSČIAU ir NE ŽINOJAU. Liūdina ne tai. Liūdina tai, kad tai sakė ir sako tie (žinoma, ne visi, bet vis dėlto), kurie kažkada dėl vienokių ar kitokių priežasčių „atėjo“ pas mane su didžiuliais savo gyvenimo problemų „rinkiniais“, pradedant sveikata, sveikata savo artimiesiems ir draugams ir baigiant svarbiomis sunkiomis situacijomis ir vystymosi momentais bei dvasingumu.

Puikiai žinau ir suprantu KODĖL TAIP VYKSTA ir esu ne kartą apie tai rašiau, tikėdamas, kad tie, kurie skaitė, padarys bent kažkokias išvadas. Dabar suprantu, kad iš vienos pusės klydau, bet iš kitos pusės – šiuo būdu bevykstantis tik patvirtina, kad procesams, kurie dabar vyksta, niekas atsispirti negali. Daugelis pamiršo, ką rašiau apie Generatorių ir apie “SvetL” programas, apie jų kūrimą, testavimą ir taikymą, kodėl visa tai buvo sukurta iš pradžių ir kodėl ji buvo sukurta būtent taip, kaip dabar yra “SvetL” programose. Labai daug arba menkai skaito ne tik N. Levašovo kūrinius, bet ir „Žmonijos formavimosi pagrindus“, kuriuose vykstantys procesai NUPIEŠTI DETALIAI tik reikia išmokti skaityti NE TAIP, kaip skaito kai kurie „išmintingieji“ nūdienos visažinių. Bet apie tai žemiau. Visa esmė, JEI TRUMPAI, yra ta, kad vykdomas pagreitintas naikinimas visų įvežtinių intervencinių šiukšlių, tuo tarpu visi sukurti po nulinių (vadinamųjų) metų, genotipai atvedami į būseną 423 Smegenų genotipo.

Keičiasi beveik visiems iš mūsų šiandien ir keičiasi mūsų akyse:

 standartinė skaičiaus išraiška (mantisa) – limfos, kaulų, raumenų;
 standartinė skaičiaus išraiška (mantisa)rega, klausa, lytėjimas, uoslė;
 standartinė skaičiaus išraiška (mantisa) kvėpavimas, maisto apdorojimas, judesių koordinacija;
 standartinė skaičiaus išraiška (mantisa) kraujodaros (mantisa) ir kraujotakos sistemos(mantisa).

Tikriausiai visa tai keičiasi NE PRINCIPU – “pabudau ir viskas pasikeitė”, o pakankamai skaudžiai, su daugybe pasekmių ir nesupratimu nei gydytojų, nei pačių žmonių. Ir dėl to žmonės, žinoma, yra pasirengę kabintis į bet kokią galimybę, kad kažkaip palengvintų visa tai sau ir savo artimųjų atžvilgiu. Technologijos ir Programos “SvetL” – būtent tam. Kaip vienas iš lemiamų veiksnių.

Informacinis laukas, sukurtas aplink „SvetL Technologijas“ visų mūsų pastaraisiais metais suteikė daugeliui pirmiausia – vilties! Štai ant ko SUŽAISTABUVO ši „istorija“ Vokietijoje. Tačiau nebuvo atsižvelgta į vieną reikšmingą niuansą (liečia kai kuriuos tiesos ieškotojus, visko ir visų žinovus bei tiems, kurie mėgsta tiesos ieškoti interneto šiukšliadėžėje) – visi pokyčiai siejami su jų visiška NEPRIĖMIMU realybės vykstančių aplinkos ir gyvenimo sąlygų pokyčių. Kiekis pranašų, žiniuonių ir pasiuntinių iš Sirijaus ar iš kur kitur“ gausėja kaip sniego gniūžtė, ypač pasiremiant N. Levašovo autoritetu, bet kartais ir į NII CUS (НИИ ЦУС). Tik kalba jie sunkiai ir nesuprantamai. Tačiau pasakos baigėsi, nes grįžtame į harmonijos su Aukščiausiuoju Protu būseną, kad ir kaip pompastiškai tai beskambėtų.

Visada norėjau sukurti žmonių bendruomenę, kurie taiko “SvetL” Programas. Ir labai norėjau, kad šie bendraujantys žmonės pasidalintų savo taikymo rezultatais ir patys pradėtų patarti tiems, kurie ką tik pradėjo taikyti “SvetL” Programas. Norėjau, kad pokalbiuose būtų: „Vania! Tau buvo du insultai ar beveik „atsakę” inkstai, įsigijai „SLN“ Apyrankę ir tikiesi, kad ji viską ištaisys!” Deja, tai mačiau mažai kur. Aš norėjau kad atsirastų atsakymai į tokius klausimus nuo tų, kas naudoja “SvetL” programas „ne vienerius metus“ ir laiko save Bendraminčiais.

„… Naudojuosi, naudojuosi tačiau manau – rezultatų nėra. Štai, girdėjau vienas kuris naudojosi mirė, paskui kažkas kažkur pasakė, kad antrasis… “. Ir užduodamas klausimas: „Ar kas matė mirtingumo statistiką tarp besinaudojančių “SvetL” Programomis? NE DAUGIAU ir NE MAŽIAU. Bet tada jau reikėtų pasidomėti ir statistika atkūrimo ir apsaugos? Statistika apie vaikų gimimą, statistika apie sudėtingiausius sveikatos pagerėjimus, kurių negali paaiškinti gydytojai. Statistika apie žmonių, kuriems padėjau per daugelį metų, skaičių ir statistika apie jų dėkingumą ir atsiliepimus (save galima iš šito skaičiaus išbraukti).

Galbūt, per anksti užsinorėjo tokio bendravimo? Sugertos Žinios suteikia Supratimą. Supratimas veda prie naujų Žinių. Į tai, kaip ten viskas „prietaisų viduje“. Užburtas ratas, kurį, galbūt, ir negalima nutraukti diskusijų temomis

Ir beje. Čia yra vienas svarbus dalykas, kurį reikia dar kartą paminėti. Jau rašiau apie tuos, kurie kreipėsi pagalbos į mane: tai, kad aš turiu reikalų su jumis, tam tikra prasme NE LABAI gera jūsų pačių ypatybė jūsų tobulėjimo požiūriu. Situacijų būna įvairių, tačiau dažniausiai tai reiškia, kad žmogus sudėjo rankas ir tik laukia to, kas jį padarys sveiką ir padės susidoroti su problemomis. O ką jūs patys padarėte, kad būtumėt sveiki? Priklausomybė, vystymosi ne skatina, o blokuoja. Ar manote, kad jums bus labai naudinga, kad pasveiksite, atsikratysite negalavimų, tačiau net negalvojate, kad būtų malonu pradėti keistis pačiam? Tuo tarpu, jei žmogus pasveiko, bet iš to NE PADARĖ jokių išvadų ir NE SIKEIČIA, viskas gali sugrįžti (tai ne grasinimas, o vieno iš gyvenimo dėsnių įsikūnijimas – bet kokia liga turi priežastis ir priežastis ši, kaip taisyklė, psichikos, dvasinės, psichikos iškraipymai pačiame žmoguje). O „kaltu“ jūs padarysite mane. Ar manote, kad tokių pavyzdžių neturėjau? Per visą taip vadinamosios „mano praktikos“ laiką buvo vienetiniai atvejai, kai man būtų užduotas klausimas: „Ką aš pats turiu padaryti, kad būčiau sveikas? Dažniausiai: ,,Na jau ne, jei jūs imatės gydyti žmones, tai ir mane gydykite, o mokyti manęs nereikia, aš ne dėl to jums laišką parašiau“.

O, galbūt, mes per menkai suvokiame tikslingumą galutinio rezultato, nes negalime jo įsivaizduoti ir todėl – patikėti į pateiktą?

O apie Technologijas ir Programas „SvetL“ viskas taip pat. “SvetL” Programos puikus katalizatorius (be kita ko), kuris nukreipia, pagreitina žmogaus vystymąsi, jei žmogus deda į tai pastangas. Ar jums kas nors pažadėjo garantuotą integraciją į ateitį? Tai – ne apie Technologijas ir Programas “SvetL”. Daug kartų rašyta, aiškinta ir sakyta: „SvetL“ Technologijos ir Programos – tai „švyturys“ Sistemai. Į jus bus atkreiptas „dėmesys“, bet štai kokios išvados bus padarytos, priklauso NE TIK nuo sveikatos, ir NE TIEK nuo sveikatos, o nuo visai kitų dalykų. O žmogų sveiku kartais galima padaryti tiesiog pakeitus eigą savo minčių. Tam ir „SvetL” Technologijos gali būti nereikalingos. Reikalingos jos kitkam, bet tik daugelis iš jūsų šito suprasti NE GALI arba NE NORI, kas, apskritai, vienas ir tas pats. Užduokite klausimą ir atsakykite sau ir nuoširdžiai: ,,štai aš turiu “SvetL” Technologijas, ar bent jau savo mąstymą pakeičiau? Ir skaitymas darbų iš Naujų Žinių tai neliečia, aš apie kitą. Be to, yra dar daug dalykų, viduje savęs, kuo LABAI NEBLOGAI būtų užsiimti. Ir jei jūs nuoširdžiai atsakėte sau: „ne, aš nieko to ne dariau… tai pagalvokite, ar turite teisę užduoti klausimą: „… kodėl aš naudoju, naudoju, o rezultatų nėra…“. Patikėkite, kai N. Levašovas kūrė Psi-Generatorių, klausimai banalios žmonių sveikatos domino ir jį, ir mane daug mažiau, nei klausimai žmogaus prigimties keitimo, o iš tikrųjų – Atgimimo Žmogaus. Todėl visi jūsų klausimai kalba tik apie jus, o ne apie „SvetL“ Technologijas ir Programas. Susimąstykite apie tai. Tegu tai atrodo griežtai, bet tai tiesa. Ir nemanykite, kad aš čia ką nors kaltinu, čia visai ne apie „blogas-geras“. Tai visiškai apie kitką.

Aš daug kartų sakiau: pati klausimo formuluotė ir klausimas visada charakterizuoja klausantįjį. Štai apie ką šiandien, po mano straipsnio apie tai, kas atsitiko, NORĖTUSI GI IŠGIRSTI, o ne apie tai, į ką pavertė informacinį lauką mūsų Bendražygiai, bandydami šiame fone ir savo svarbą parodyti ir informuotumą, ir apie veiklą „to“ asmens, ir apie jo „galimybes“ (neįmanomybes ir „mokėjimus“) pranešti. Tačiau labiausiai nerimą kelia tie, kurie tyli ir laukia…

Kiekvienas turi teisę reikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu, tačiau svarbiausia – tai klausimo suvokimas, kuriuo išsisakai. Ne žinios, akimirksniu išgriebtos iš srauto apkalbų ir spėlionių, neapgalvotai neišlietos komunikacijos platformose, o žinios apie klausimą, kuris pasirodo iškeltas dėl vienokių ar kitokių priežasčių. Stebėjimas parodė žinių trūkumą: ne žinių supratimu, o žinojime supratimo. Aš sužinojau, kad, pasirodo, neseniai iš Organizacijos „pabėgo“ visi „RNTO“ įkūrėjai tvarkingai iš eilės (kažkodėl 13 d. ir tą pačią dieną), ir net aš iš ten pabėgau. Kad aš – joks ne vadovas, paaiškėja, kad Nikolajus Levašovas niekada neįėjo į šią organizaciją, bet geriau vaizdą pridėsiu taip bus tiksliau.

.

Nudžiugino tame – viena: „informacija“ atkeliavo ne iš Rusijos Federalinės mokesčių tarnybos (FTS), kurią visada galima patikrinti visiems, kurie tuo domisi, o iš „išmintingo žmogaus“, gyvenančio šlovingoje žemėje. Belogorsko miestas, Amūro sritis, stovintis kairiajame Tom upės krante, kurioje maudžiausi, nes šiame šlovingame mieste baigiau 4 ir 5 klases, nes mano tėvas tuo metu tarnavo Belogorske.

Bet, kaip prisimenu, ten gyveno tikri rusai, malonūs žmonės, kurie prieš ką nors sakydami pagalvodavo, ką pasakys. Tik ten pamačiau, kaip ant kalvų žydi laukiniai rozmarinai. Ilgai prisiminiau šį vaizdą…

.

Iškyla tam tikra problema, o būtent: kokia yra šios „informacijos pertekliaus gausos“ tikslinė orientacija, ką visa turima „į eterį“ išmesta informacija turi bendro su „RNTO“ ir jo dalyviais? Iš kur atsiranda „išeinantis“ informacijos šaltinis, visame kame dvokiantis atviru melu – viena vertus. Kita vertus, koks yra konstruktyvus pagrindas konstravimo šios perduodamos informacijos ir kaip tai veikia kompiliatoriaus smegenų veiklą? Aš neturiu nieko prieš šį žmogų, net jei jis yra „išmintingas“ – tai tik aiškus Smegenų veiklos pavyzdys, praradęs informacijos kontrolę iš išorės dėl procesų, kurie vyksta ir daugeliui sukelia kažką panašaus. Visų pirma, į tai reikėtų reaguoti ramiai ir prasmingai, NE REAGUOJANT į jums primestą „diskusiją“, kuri galiausiai sukels kivirčus ir įžeidimus, galbūt iš abiejų pusių. 

Tokie žmonės, būdami daugiau NE PALYDIMI ir nebepalaikomi buvusios būsenos Sistemos valdymo (pašalintas energetinis-informacinis perdavimas valdančio pobūdžio – tai parašiau jam – gal jis apie tai nežino), katastrofiškai greitu tempu praranda savo gebėjimą suvokti, ką jie ir kuria, ir kalba, ir mąsto, pamažu nykdami nuo svorio savęs nenaudingumo.

4Štai dar vienas aiškus to pavyzdys. Iš „toli gražu ne jauno žmogaus, kuriam 61 metai ir kuris jau seniai netiki nepagrįstais teiginiais“ (turima galvoje mano teiginiai straipsnyje „Kelias į Tiesą prasideda ne nuo išdavystės“) sužinojau, kad išorėje pastaruoju metu labai stiprus mano „sudievinimas“ ir „liaupsinimas“ ir dėl „Jūreivio dienos“ ir dėl „Povandeninio laivo dienos“, ir dėl gimtadienių ir net dėl telniaškos dieną“. Sužinojau, kad „… PANIŠKAI BIJAU prarasti valdžią...“ (tiesa valdžią kam – nebuvo nurodyta). Sužinojau, kad man – „beprotiškai patinka būti vieninteliu N. Levašovo įpėdiniu ir N. Levašovo darbų komentuotoju“. Sužinojau, kad „N. Levašovas buvo paverstas ikona, o jo teorijos esmė buvo iškreipta. Ir tam labai įtakojo „RNTO“ veikėjai, F. Škrūdnievas ir jo aplinka“ – išskyrus tai, apie kurį buvo parašytas mano straipsnis, nes šie teiginiai BUVO PARAŠYTI jam paremti. Autorius prisipažįsta tam, kurį gina, kad „… jis neturi nieko prieš patį F. Škrūdnievą – nes… jis tiesiog senas ir silpnas… ir gaila, kad jis buvo įtakojamas nesąžiningų veikėjų, prisitrynusių prie “SvetL” judėjimo. Juk yra toks teiginys, kad revoliucijas daro entuziastai, o revoliucijų vaisiais naudojasi parazitai“. Ir kaip palinkėjimo žodį tam, kurio gynybai jis parašė: „Aš nuoširdžiai apgailestauju dėl to pjudymo, kurį Jūs patyrėte. Bet Jus stiprus žmogus, Jūs atsilaikysite“. Žinoma ir neabejotinai savo nuomonę galėjo išsakyti, turėdamas tokią „gyvenimo patirtį“ savo 61 metams. Bet čia noriu pasakyti ne apie tai, o apie tai, nuo ko pradėjau šį straipsnį. Tas, kuris tai paviešino, prisidengdamas tuo „kad neprasidėtų pjudymas šio autoriaus…“ nepasivargino įvardinti jo pavardės (padarė tai būtent sąmoningai). Bet ir tai NE SVARBIAUSIA. Svarbiausia, mano nuomone, kad nebuvo jokios reakcijos iš žmonių, kuriems, kaip sakiau, iš mano pusės buvo padaryta daug ir buvo daroma ne vienerius metus – kad būtų pasiektas rezultatas. Tik vienas žmogus, būtent Žmogus, bandė tam pasipriešinti, bet išgirstas NE BUVO. Kažką labiausiai domino – kas turi druskos lempas, kodėl šie žmonės jas turi, o mes (daugelis) neturime? Ar pakeis lempa „Kupol-Di“ Kompleksą ir kodėl iš naujo įdiegdamas Generatorius ir derindamas „SvetL“ Programas jis (aš) naudoja foliją, reikalauja to ir niekam apie tai neaiškina. Su vištiena krosnyje folijoje – viskas aišku, bet su “SvetL” Kompleksu įvyniotu į foliją… “... Tikriausiai reikia paklausti B. Makovo, jis tai jau žino…”. Noriu pasakyti ne tik jiems, bet ir visiems – aš vis dar daug ko NE AIŠKINU ir NE SAKAU, kad žinotumėte – pavyzdžiui, kokie projektai dabar rengiami „subyrėjusioje iki pamatų“ Rusijos mokslo technikos draugijoje „ir kokią reikšmę tai turi ar  turės, ir ne tik dabartinėmis, bet ir nenumaldomai artėjančio Naujojo Pasaulio sąlygomis. O išsakyti savo, kaip sako B. Makovas, „spekuliatyvią nuomonę“ apie vienos ar kitos platformos darbingumą ir efektyvumą kartai, na, tai vėlgi byloja apie proceso fizikos supratimo gilumą. Kaltinti, kad taip pasako NIEKO NEGALIMA, nes be to, kas viešai skelbiama, dar yra didžiulis ne viešumo sluoksnis, apie kurį „kalbėtojas“ tiesiog nieko nežino. Ir kaip parodė praktika, viskas, kas vieša, gali būti panaudota NE Į GERĄ, iškraipoma ir iškraipoma banalios apgaulės įvairių „stiprių žmonių“ ir ypač „pasiuntinių iš Sirijaus“. Tačiau pagrindinis dalykas buvo INSINUACIJOSE TAM TIKRO TĘSTINUMO (na, beveik kaip ruošiantis valdžios tranzitui Kremliuje). Ir net skambėjo: N. Levašovas – F. Škrūdnievas – Y. Očeretianas. O jei kas nors nutiks ne taip“ – tuomet, neabejotinai, tas, apie kurį mano straipsnis – pagal tai, ką parašė autorė, kuriai 61 metai! Nenoriu nieko kaltinti, nes kiekvienas šiandien turi teisę turėti savo nuomonę. Esu be galo dėkingas visiems, kurie reagavo vienaip ar kitaip, pagal savo supratimą – ir tiems, kurie niekaip nereagavo.

Dar kartą pabrėžiu – N. Levašovas davė mums visiems pagrindą suprasti, kas vyksta, o tai leidžia eiti į priekį savo ir niekieno kito nuomone. Šis bazinis pagrindas buvo duotas būtent tuo metu ir tiems įvykiams, kurie vyko jo laikais. Neabejoju, kad jei Nikolajus „būtų užsilaikęs mūsų Žemėje“, bent iki šiol, tai nebaigtam trečiam jo knygos tome būtų nušvietęs viską, apie ką šiandien rašau.

Todėl aš ir PAĖMIAU ANT SAVĘS pareigą, įsitikinęs, kad TURIU Į TAI TEISĘ, baigti rašyti jo nebaigtą knygą, kol galėsiu ir kol atsiras kas nors, kuris toliau rašys tai, ko neturėsiu laiko paaiškinti, nes ši knyga NE TURI pabaigos. Esu tikras, kad man padės visi, kurie šiandien siekia praktiškai viską pakeisti (ar bent jau pradėjo galvoti šia kryptimi!) – visą tai, ką mes dar nešame savyje iš tų laikų, kai buvome NE VALIOJE apie tokius  dalykus net pagalvoti.

.

.

2021-11-18

Jūsų F. Škrūdnievas

.

PERSKAITĖT? ŠTAI JUMS KAIP PAVYZDYS apie tai, apie ką straipsnis !!! –

 E. Bittner viešo kreipimosi ,,skrinas

.

https://scontent.fplq1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s600x600/257129840_4591871840931425_7855711765465409075_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=1qcaUAwf7r8AX-K-C7m&_nc_ht=scontent.fplq1-1.fna&oh=fe343b49e0e020b9902a0c672dfbb727&oe=61A12BB5
1