„SvetL“ vaikams!

Šiame mažame straipsnyje bandysime papasakoti istoriją ir pagrindines priežastis, dėl kurių gimė naujas, tačiau daugelio mūsų draugų ir bendraminčių ilgai lauktas Generatorius SvetL“  Vaikams, o taip pat naujo ir patogaus Generatoriaus „ SvetL“  laikiklio tipas –   pagamintas Pakabuko pavidalu. Kaip viskas prasidėjo. Kai prieš dvejus metus mums buvo iškelta užduotis, ryšium su įvykiais, kurie vyko, sukurti „biudžetinę“ versiją   Generatoriaus SvetL“, kaip komplekso  – pats akivaizdžiausias šios problemos sprendimas buvo Apyrankė, Sidabrinė Apyrankė “SvetL“, kurią visi skaitantys šį straipsnį tikriausiai gerai žino.  Jis yra gana paprastas išsprendime, ir kitų projektinių sprendimų tuo metu nebuvo tikimasi ir jų nereikėjo. Dėl kelių nepaprastai svarbių ypatumų Generacijos veikimo – buvo supratimas, kad Apyrankę būtina dėti ant kairės rankos, ir tuo metu kitų nešiojimo variantų nebuvo, o dabar jau teisinga sakyti – nebuvo dar žinoma. Apie sidabrą ir Generatoriaus platformą visada galite perskaityti neseniai išleistoje kolekcijoje «Знания от Na_Чала».  (Žinios Nuo Pradžios).

Taip pat buvo supratimas, kad kai kuriems žmonėms šis variantas ne visada yra „patogus naudoti“, kad ir dėl įprasto laikrodžių ar kitų papuošalų dėvėjimo ant kairės rankos. Be to, yra žmonių, kurie dėl tam tikrų aplinkybių negali „atvirai rodyti Apyrankės“, kad nekeltų nereikalingų klausimų iš savo aplinkos. Tuo labiau, kad jis gaminamas pagal senąsias rusų tradicijas. Be to, kilo klausimų – „… ar galima kitaip dėvėti Apyrankę, ar gali atsirasti kitokių tipų „SvetL“ Generatoriaus laikiklių ir jei taip, kada jie pamatys šviesą“ ? Tačiau, tuo metu, rasti kitą sprendimą iš techninės ir praktinės pusės nebuvo įmanoma. Plokštė su Generatoriumi būtinai turi būti ant kairės rankos, kitaip keistųsi poveikio efektyvumas Komplekso „SvetL“.  ,,Dievas“ taip „sukūrė“ Žmogų ir ypač tai, kas jo viduje, o N.V.Levašovas – į tai atsižvelgė, kai „kūrė“ Generatorių. Be to, buvo dar vienas sunkus momentas, ir klausimai apie jį taip pat buvo užduoti pakartotinai. Šis klausimas yra paprastas ir gražus, o tuo pačiu metu – itin nevienareikšmis – vaikų naudojimasis Apyrankėmis. Vaikai pamesdavo Apyrankes, Apyrankių spynos lūžo, Apyrankes nusinešė upės ir jūros, jos buvo nudažytos dažais, jas graužė naminiai augintiniai, vaikai apyrankes naudojo kaip žaislų laikiklius ir dar daugiau, juokingų ir nelabai. Galų gale, mažiems vaikams Apyrankė dažnai yra tiesiog didelio dydžio, ir ne visi turi galimybių ir sumanumo ją sutrumpinti. Pateikti aukščiau – įprasti „kasdieniai sunkumai“, kuriuos iš esmės galima išspręsti, ir jie buvo sėkmingai sprendžiami. Tačiau yra dar ir Sisteminis klausimas, ir ypatumai Sisteminių procesų eigos pradėjo reikalauti įvesti  specialų Vaikišką Generatorių, kaip atskirą struktūrą,  nes Smegenys šiuolaikinio vaiko jau rimtai skiriasi nuo mūsų su Jumis. Ir tai, kad iki 2015 metų pabaigos – 2016 m pradžios, staigus pagreitis visų Sisteminių procesų (Skaityti daugiau apie šiuos procesus interneto svetainėje  (Rusijos mokslo ir technikos draugijos ) – pasirodymas tokio Komplekso buvo  tiesioginė būtinybė  ir būtent vaikams. Prieš metus FD Škrūdnievas pakvietė mus pas save ir parodė „krūvą“ laiškų, kuriuos parašė žmonės, susirūpinę savo vaikų sveikata ir raida.

Pirmieji ypač nerimaujančių tėvų eksperimentai buvo centrinės apyrankės plokštės, ant kurios buvo „sumontuotas“ Generatorius, pritvirtinimas prie grandinėlių ar raištelių ir pakabinimas ant jų „vaikų“ kaklo. Trumpai tariant, mums buvo duoti metai šiai problemai išspręsti, ypač todėl, kad iki to laiko visi Komplekso „SvetL-Flora “ bandymai   davė nuostabių rezultatų ir tai buvo didelis pliusas mūsų darbe. Mes supratome, kad tiek dėl priežasčių, susijusių su tam tikrais „vaikiškais“ nepatogumais, tiek dėl tam tikro specifiškumo užduočių Vaikiškos Generacijos, siejamos būtent su atsirandančiais Sisteminiais „pokyčiais“, kad būtų pasiektas kuo didesnis efektyvumas,  Apyrankė, priešingai nei Kompleksas “SvetL“ nebuvo idealus vaikams. Puikus, nuostabus, aiškiai vykdantis savo Generacijos užduotis, bet ne tobulas. Ir visada reikia siekti idealo, net nepaisant to, kad ši filosofinė „substancija“ iš esmės yra nepasiekiama. Bet svarbu ne pasiekimas, o siekis … Tuo remiantis buvo reikalingos naujos Programos, kurios Generatoriuje ir geba išspręsti šią problemą. Bet tai nebuvo mūsų klausimas. Mes žinojome, kad jei F. D. Škrūdnievas mums iškėlė šią užduotį, tai viską, kas susiję su Programomis, jis jau išsprendė.

Tai buvo su „SvetL-Flora“  ir su  Naujuoju Kompleksu SvetL“, kurių kūrime mes aktyviai dalyvavome, subūrę nedidelę techniškai kompetentingų bendraminčių komandą. Iš pradžių mes padarėme paprastą sidabro plokštelę dodekaedro plokštumos pavidalu. Tačiau Fiodoras Dmitrijevičius „užlenkė“ šį sprendimą. Buvo reikalinga, sujungti sidabrą ir silicį į vieną visumą , nes klausimas buvo apie vaikus iki 12-14 metų amžiaus. Viskas, kaip visada „atsidaro staiga“, tiesa jei sprendimo ieškoma sąmoningai ir tikslingai. Pakabukas! Bet ne tik pakabukas, o tie netolimos praeities pakabukai, kuriuose buvo saugomos artimųjų nuotraukos ir kurie buvo nešiojami ant krūtinės, arčiau širdies. Tai buvo puikus problemos sprendimas. Bet čia, kaip ir beveik visose naujuose pradėjimuose, kilo sunkumų, šiuo atveju – jų buvo keli. Viena vertus, mes turėjome gauti originalų, beveik nepanašų į nieką kitą juvelyrinį gaminį tam tikrame „senoviniame“ stiliuje, tačiau tuo pačiu metu tai turėtų būti forma, kuri yra gana gerai pažįstama daugumai. Ji turėtų atspindėti simboliką ir pati savaime turėtų būti „simbolinė“, nešti tam tikrą prasmę, be savo pagrindinio tikslo. Ir, žinoma visų svarbiausia – platforma Generatoriui „SvetL“, turėjo atitikti Generacijos reikalavimus. Tačiau kuriant tokį Vaikišką Kompleksą kartu gimė sprendimas – daryti tą patį ir suaugusiems. Reikėjo šiek tiek pakeisti pakabuko viduje esančios plokštės ir paties pakabuko skaičiavimus. Laikas bėgo, iki 2016 metų pradžios visas šias užduotis reikėjo išspręsti. Mes nerašysime apie visus savo „kūrybinius skausmus“. Šiuo metu, kai rašome šį straipsnį, visas šis atliktas darbas nebe toks svarbus. Svarbus tik rezultatas, kuris buvo gautas.

Po daugiau nei metų darbo rezultatų galime drąsiai teigti, kad buvo rastas būtent toks atlikimo variantas, kuris šiandien mums leidžia visiškai išspręsti visas mums iškeltas užduotis. Buvo rastas iš esmės naujas sprendimas – suderinimas viename gaminyje dviejų, labiausiai tinkamų kaip platforma Generatoriui,  nešiklių – Silicio ir Sidabro. Jei trumpai, tai daroma taip – specialiai sukonstruotas ir sukurtas konkrečiai užduočiai, silicio elementas (apskaičiuoto dydžio plokštė), naudojant tam tikrą technologiją, yra įterptas į sidabrinį pakabuką, ir ši vientisa konstrukcija tampa beveik idealia platforma nešiklio Generatorio „SvetL“. Tuo pačiu metu,  nešiklio platforma Generatoriui yra būtent Silicis, o  Sidabras  čia tampa tam tikru  adapteriu ir stiprintuvu. Dizaino ir techninis atlikimas leido atspindėti Pakabuko pavidale Torą (toroidą) pjūvyje, kur kiekvienas elementas yra aiškiai apskaičiuotas ir turi tam tikrą funkcinę ir prasminę apkrovą. Be to, iš esmės svarbu, kad tai būtų ne tik „plokščias“ piešinys graviūra, o būtent tūris.

Rezultate, 28 kreiptuvai (pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę), išdėstyti 36,6 laipsnių kampu, naudojant aukso pjūvio proporcijas komponuojant kiekvieną pakabuko elementą, ir, žinoma, nauja platforma – visa tai leido paversti naująjį laikiklį į vientisą, maksimaliai atitinkančią nustatytas užduotis konstrukciją, kur kiekvienas elementas savo vietoje ir kiekvienas elementas vaidina, savo, reikšmingą vaidmenį. Mes   gavome naują  Kompleksą „SvetL-K“ Kulono (Pakabuko) formoje.  Žinojome, kad Fiodoras Dmitrijevičius tuo metu sprendė užduotį naujų galimybių sąveikos Komplekso „SvetL-K“ su Smegenimis savininko. Ši problema taip pat buvo išspręsta ir išbandyta savanorių ir, visų pirma, jo pačio ant savęs. Testo rezultatai pranoko visus lūkesčius ir visiškai atitiko visus reikalavimus.

Žinoma, čia reikia pažymėti, kad Kompleksas „SvetL-K “ tai ne  Kompleksas ,,SvetL“ naujo pavyzdžio. Užduotys yra skirtingos, potencialas yra kitoks, o ir ,,SvetL‘-K sukurtas kitkam. Visų pirma, jis sukurtas kaip patogus ir praktiškas nešiklis Generatoriui, kurio Programos turi darbuotis su vaikais. Reikia suprasti, kad jei vaikas turi rimtų sveikatos problemų, sudėtingų įgimtų ar lėtinių ligų – tai, ko jam reikia,  yra būtent  Kompleksas ,,SvetL“. Čia negali būti jokių kitų variantų, o Vaikišką Kompleksą   „SvetL-K“ galima laikyti, tokiu atveju, tik kaip laikina pagalba. Jei nėra rimtų ligų, vaikui iki 12-14 metų ,,SvetL-K“ yra idealus pasirinkimas jo apsaugai, vystymuisi ir tinkamam sveikatimuisi, žinoma, jei tėvai laikosi  Vartotojo Vadovo.

Čia gali kilti klausimas – o kas toliau? Tarkime, kad vaikui yra 10 metų, jis nešioja Vaikišką Kompleksą „SvetL-K“ pakabuko pavidalu, o ką daryti, kai jam sukanka 12–14 metų?
  Atsakome: šiuo atveju nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų, leiskite vaikui / paaugliui / kaip dėvėjo taip ir toliau dėvėti būtent Vaikišką Kompleksą „SvetL-K“. Nepamirškime, kad „SvetL“ yra protinga gyva struktūra, ji lydi žmogų visą gyvenimą, nepaisant to, kokiame savo gyvenimo tarpsnyje Žmogus yra. Programos „SvetL“ pertvarkys Generatorių į reikiamus „darbo režimus“ griežtai atsižvelgdamos į vartotojo amžių, atsižvelgdamos į vykstančius fiziologinius, funkcinius ir psichinius pokyčius. Kaip vaikas, augdamas, tampa paaugliu, jaunuoliu, suaugusiu žmogumi, taip ir jo Generatorius, lydintis jo vartotoją visą gyvenimą, koreguoja iškylančias prieš jį užduotis. O išoriškai Vaikiškas Kompleksas „SvetL-K“ beveik nesiskiria nuo suaugusiųjų Komplekso „SvetL-K“, jis tik šiek tiek mažesnis. Bet šis nedidelis skirtumas, naudojant toliau, nesukels nepatogumų. Mūsų bendraminčiams gali kilti dar vienas klausimas – o jei vaikas jau turi Apyrankę „SvetL“ ar Kompleksą „SvetL“, ką daryti, atkreipkite dėmesį į „SvetL-K“ arba palikti viską taip, kaip yra? Atsakysime:  jei vaikas jau turi savo  Kompleksą „SvetL“  (naujas ar ankstesnis pavyzdys), atsakymas yra vienareikšmis –  nepatartina jo keisti į „SvetL-K“ , lygiai taip pat, kaip nereikia keisti torto į saldainius, abu yra „skanūs“, tačiau skirtumas aiškus. Pastaba:  tačiau galimybė pakeisti ankstesnio modelio „SvetL“ Kompleksą į naujojo modelio „SvetL“ Kompleksą išlieka ir sveikintina, įskaitant ir vaikus. Daugiau apie tai puslapyje   Pakeitimo Programa. Jei vaikas jau turi  „SvetL“ Apyrankę, sprendimas paliekamas tėvams, kurie turi atsižvelgti į kelis veiksnius: vaiko amžių, galimus Apyrankės „nešiojimo sunkumus“ ir bendrą vaiko būklę. Sąlyginai – jei vaikui dar toli iki 12–14 metų, jei jis dažnai pameta apyrankę arba vaikui yra nepatogu ją dėvėti ir jei vaiko sveikatos būklė „norėtųsi geresnių rezultatų“, tėvai turėtų apsvarstyti galimybę pamaloninti mažąjį Žmogutį naujuoju Vaikišku Kompleksu „SvetL-K“.

Kalbant apie suaugusiuosius, žvelgiant iš šios perspektyvos, Kompleksas „SvetL-K“  buvo sukurtas kaip Apyrankių  „ SvetL“ alternatyva   tiems, kurie dėl bet kokios priežasties negali dėvėti Apyrankių. Šiuo atveju, kurį nešiklį naudoti – Pakabuką ar Apyrankę, visiškai priklauso nuo asmens pasirinkimo. Konstrukcija Komplekso ,,SvetL-K“ , jo platforma, leido visiškai kompensuoti tam tikrus Generatoriaus darbo efektyvumo praradimus dėl jo laikiklio vietos ant kūno, o ne ant kairės rankos. Dėl kitko „SvetL-K“ savo galimybėmis nesiskiria nuo  sidabrinių Apyrankių „SvetL“, todėl rinkdamiesi galite sutelkti dėmesį tik į savo pageidavimus, atsižvelgiant į „SvetL-K“ funkcinę paskirtį, kalbant apie patogumą, naudojimo patogumą ir išvaizdą. Kalbant apie bendrą funkcionalumą – jokio skirtumo nebus. Dabar apsistokime prie kai kurių  praktinio taikymo aspektų  „SvetL-K“ Komplekso : Aktyvinimas  Programos ,,SvetL“ įdiegtos Komplekse „SvetL-K“: Vartotojas privalo savarankiškai  paimti Kompleksą „SvetL-K“ Pakabuko pavidalu į  kairės rankos delną ,  palaikyti Pakabuką delne   60 sekundžių  ir tada uždėti Pakabuką ant kaklo. Jei neįmanoma savarankiškai atlikti aukščiau nurodytų veiksmų (vaikas, pagyvenęs žmogus ir kt.), Padėjėjas atlieka reikiamus veiksmus už Vartotoją  , neliesdamas  paties Komplekso „SvetL-K“, kol baigsis aktyvinimas. Po aktyvacijos į veikimą   Programos „SvetL“ įdiegtos Komplekse „SvetL-K“ neįtakoja atsitiktiniai prisilietimai kitų žmonių ir (arba) gyvūnų, mechaniniai pažeidimai, aukšta temperatūra, chemiškai aktyvios medžiagos, rentgeno spinduliai ar kitos rūšies radiacija. Tačiau verta prisiminti, kad tai yra asmeninio naudojimo dalykas, ir jis nėra skirtas masinėms demonstracijoms, eksperimentams ir naudoti kitiems žmonėms. Mechaniniai, šiluminiai, cheminiai ir kitų tipų įtakos gali būti pažeistas tik nešiklio vientisumas ir pablogėti jo išvaizda. Komplekte su Kompleksu „SvetL-K“ pridedama virvutė su kuria galima nešioti Kompleksą ant kaklo. Jei norite, šią virvutę galima pakeisti savo  grandinėle iš  sidabro. Grandinėlė gali būti bet kokio tipo ir dydžio. Vaikiškuose Kompleksuose ,,SvetL-K“ įstatyta Programa SvetL“ apjungia visas tris  funkcines savybes – „Gyvenimas“, „Protas“, „Jėga“ ir savarankiškai pasirenka prioritetinę poveikio kryptį, atsižvelgiant į paprastai nesąmoningus vaiko poreikius tam tikru metu.

Apibendrindami, paliesime tokį svarbų aspektą kaip Komplekso „SvetL-K“ kaina. Nepaisant to, kad viename gaminyje buvo naudojamos daug sudėtingesnės gamybos technologijos, susijusios su dviejų tipų pagrindinių „platformų“ naudojimu Generatoriui, mes padarėme viską, kad kaina Komplekso  „SvetL-K“ neviršytų sidabro „SvetL“ Apyrankės kainos , nes … „SvetL“ Technologijų prieinamumo klausimas šiandien yra prioritetas.

Su pagarba ir linkėjimais savo bendradarbiams,

Olegas Kiseliovas 

Sergejus Karpovas 

Nikolajus Gavrilovas 

Aleksandras Kaleniukas

NUOMONĖ DILETANTO NUO MOKSLO

Galvos Smegenys – tai organas, kuriuo mąstome, tarsi mąstytume …

Bendraminčiai , išsprendę šią  NE Paprastą  užduotį, padarė viską, kad Smegenys   dalyvio „SvetL“ Programų  ŽINOTŲ, kad jos mąsto ir mąsto  TEISINGAI.

PAŽINIMAS ir jo taikymas netoleruoja šurmulio, ir čia reikia žengti į priekį, tikrinant ir sutikrinant kiekvieną žingsnį su realybe ir ta gausa žinių, kurią paliko mus   N. Levašovas, A. Hatybovas ir kiti ne mažiau verti Žmonės. Programas „SvetL“ ir nešiklius N. Levašovo Generatoriui ne „daro“ . Daro statines ir suolus.  O Programas “SvetL” , ir visa, kas susiję su jomis, kaip ir duona, vynuogės, ar vaikus  gimdo ir ugdo.

Įsitikinęs, kad Jūs tai suprantat. Supratote, kad jei yra tikslas ir yra norinčių jį pasiekti – tai nėra neišsprendžiamų užduočių. Ir paskutinis dalykas, kurį norėčiau pabrėžti tiems, kurie pirmą kartą „susidūrė“ su Programomis „SvetL“. Mes neužsiimame GYDYMU  ir kasdieniniame gyvenime neturime žodžio – gydytojas. Mes užsiimame   PASVEIKIMU žmonių , „priartindami“ jų organizmą į būtiną būseną ir suteikiame pagalbą pereinant nuo kategorijos „liaudies“ prie kategorijos „Žmonių“.