Tikroji žmonių valdžia kaip forma naujo Rusijos Valstybingumo.

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130346_clip_image001.jpg

 

   Didžioji šio straipsnio dalis buvo parašyta prieš 6 mėnesius. Bet tada kažkas neleido man jo paskelbti. Dabar man paaiškėjo šio vėlavimo priežastis. Tada nebuvo nė kalbos apie jokį covid virusą ir daugelis to, kas parašyta, daugeliui atrodytų kaip liguista fantazija ir sąmokslo nesąmonė.

   Dabar situacija kardinaliai pasikeitė, įvykiai planetoje parodo, kad veiksmai, skirti pavergti visus ir viską planetoje, įėjo į lemiamą etapą.

   Dabar šiame straipsnyje nėra prasmės diskutuoti, kas yra covid virusas, iš kur jis kilęs ir kodėl. Dabar svarbiau kažkas kita – kaip situaciją su covid panaudos pasaulinis elitas. Ir, kas yra liūdniausia, radikaliausiu būdu jie bandys išskleisti šią situaciją Rusijoje.

   Jei prieš šešis mėnesius mums būtų pasakyta, kad jau 2020 m. balandžio mėn. judėjimas Maskvoje būtų įmanomas tik skaitmeniniais kodais, kas būtų patikėjęs? Dabar tai jau realybė. Siaubinga realybė. Tas pat planuojama Sankt Peterburge (rašant įvadinę straipsnio dalį – 2020-04-19). Pamastykite apie datą 19.04. 2020 metais Sankt Peterburge buvo užsikrėtę 1700 žmonių. Gyventojų skaičius viršija 5 milijonus žmonių. Tai yra mažiau nei 0,03%. 3 šimtųjų procentų užsikrėtusiųjų skaičius yra pagrindas įvesti visuotinius skaitmeninius leidimus. Maskvoje, kuri, kaip įtariama, buvo apimta epidemijos, tą pačią dieną užsikrėtusių žmonių skaičius yra 25 tūkst. Tai yra mažiau nei 0,2%. Tuo pačiu metu, manau, gana sąmoningai (nors gal ir iš didelės kvailystės) prie įėjimo į Maskvos metro organizuojamas siaubingas chaosas, kur sudaromos sąlygos vienu metu, iš tikrųjų, užkrėsti tūkstančius žmonių

  Pagalvokite, kaip tokie skaičiai gali priversti prie beveik visiško sustabdymo ekonomikų dviejų milžiniškų megapolių (ir visos šalies) ir įvedimo visiško žmonių judėjimo kontrolės? Prezidentas visą atsakomybę ir teisę priimti sprendimus perkėlė gubernatoriams. Bet kokiu pagrindu jie priima įstatymus ir aktus, kurie visiškai prieštarauja šalies Konstitucijai?

 

 

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130333_clip_image003.jpg

 

   Šie veiksmai – tik pradžia. Prisidengdami tuo, kad užsikrėtusiųjų skaičius augs, o „epidemija“ nebus sustabdyta per trumpiausią įmanomą laiką (ir ji nebus sustabdyta, jiems to nereikia), jie imsis vis daugiau drakoniškų priemonės, kurios pritvirtins skaitmeninę apykaklę aplink kiekvieno kaklą. Ar ne visi gauna skaitmeninius leidimus? O prie kiekvienų namų durų įdiekime skaitmeninę spyną, kuri paprasčiausiai neleis žmonėms išeiti iš namų be skaitmeninio kodo. Ar to nepakanka? Ir uždrausime parduotuvėse parduoti prekes nepateikus skaitmeninio kodo. Ar manote, kad jiems nepakanka smegenų ir išteklių? Tam užtenka. Net ir dabar, Maskvoje, į taksi nesėsite, jei neturite skaitmeninio leidimo, negalite naudotis metro, už judėjimą automobiliu be leidimo – 5 tūkstančių rublių bauda iš kiekvienos (!!! ) kameros. Ar jums ši situacija nieko neprimena? Koks skirtumas, kur yra skaitmeninis kodas, žmogaus kūne ar telefone, be kurio jis nebėra žmogus?

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130356_clip_image005.jpg

 

   Visa tai mums bus pateikta kaip laikina priemonė, būtina mūsų pačių saugumui. Bet viskas laikina labai greitai tampa nuolatinai. Be to, covid virusas gali tiesiog tapti sezonine liga, kuri bus su mumis daugelį metų. Gali būti, kad dabar tokių priemonių ir nebus imtasi, bet jei bus būtent taip, ne būtent dabar, o po kurio laiko? O gal dar kartą pasakysite, kad to jau per daug, tai niekada neįvyks? Tiems, kurie abejoja, 2020 m. balandžio 22 d. Maskvos meras Sobyaninas pasiūlė visoje šalyje įdiegti skaitmeninio valdymo sistemą. Ir tą pačią dieną buvo paskelbta, kad 21 Rusijos regione diegiama skaitmeninio leidimo sistema.

   Kaip elgtis su tokia baisia ​​liga? Žinoma, visuotinė vakcinacija. Mūsų brangus draugas Billas Gatesas, kurį visi kartu finansuojame diegdami „Microsoft“ programinę įrangą, neseniai sakė, kad skiepai turėtų apimti visus be išimties Žemės gyventojus. Jo noras išsipildys. Ir čia situacija neatrodys kaip skiepai nuo gripo, kuriuos galime daryti arba ne. PSO covid viruso epidemiją pripažįsta epidemija, o tai reiškia, kad tai yra „baisi grėsmė“.

 

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130302_clip_image007.jpg

   Atitinkamai po vakcinos išleidimo bus priimtos taisyklės, numatančios tiek administracinę, tiek baudžiamąją atsakomybę už atsisakymą skiepytis ir teisių pažeidimą. Ir tokius aktus jau priima atskirų šalių valdžios institucijos, nors vis dar nėra oficialaus pareiškimo apie sukurtą vakciną. Bet, pavyzdžiui, Danijoje toks įstatymas jau priimtas.

  Galime tik spėlioti, koks gali būti šioje vakcinoje Trojos arklys. Turint omenyje nenumaldomą pasaulio elito norą sumažinti pasaulinį planetos gyventojų skaičių. Nevaisingumas, onkologinių ligų provokacija ir daug daugiau, kuriems jie turi pakankamai farmacijos pramonės sugebėjimų ir išteklių. Nepamirškite, kad PSO yra finansuojama daugiau nei 30% iš Gates fondų. Jei netikite, tiesiog pažiūrėkite keletą vaizdo įrašų internete su Gateso pokalbiais šia tema. Bent jau šį https://www.youtube.com/watch?v=GrFJijEe5ho . Jis visiškai neslepia savo ketinimų.

   Tai mūsų artimiausia ateitis, galite būti tikri. Ir turint omenyje, kad visas mūsų valstybės ir verslo elitas yra ištikimi pasaulinių pasaulio korporacijų ir tarptautinių tarpvyriausybinių liberalių organizacijų (iš tikrųjų vadinamosios „giluminės valstybės“) tarnai, jie dės visas pastangas, kad šie planai Rusijoje būtų įgyvendinti kuo greičiau. Jei mes jiems nesutrukdysime.

   Kitas svarbus punktas. Daugelis žmonių stebisi, kodėl Kinija taip greitai susidorojo su epidemija, o kitose šalyse, ypač JAV, ji siautėja? Epidemijos eiga Kinijoje, kaip ten vyko „kova“ su virusu covid, parodė visam pasauliui, kad ją galima suvaldyti tik naudojant drakoniškas priemones ir visiškai kontroliuojant visus, „bandymų“ zonoje. Demonstracija praėjo sėkmingai. Bet ar pusantro milijardo Kinija sustabdytų savo ekonomiką dėl kelių dešimčių tūkstančių užsikrėtusiųjų ir kelių tūkstančių mirčių? Atrodo, kad ne, niekada, jei ji netapo pasaulinės programos dalimi. Ir visas pasaulis prieš akis turi „sėkmingą Dangaus imperijos patirtį“ ir „baimę bei neapykantą“ JAV, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje.

 

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130367_clip_image009.jpg

 

 

Tikriausiai, norint apmąstyti ir įvertinti visas „rožines“ žmonijos perspektyvas, to pakanka.

 

   Toliau, bus pateiktas to paties straipsnio, parašyto prieš šešis mėnesius, tekstas. Galite manyti apie tai, kaip ten parašyta, kaip jums patinka. Kvailystė, utopija, naivūs sapnai. Tik pagalvokite patys, kokie realūs žingsniai tikrai galėtų pakeisti situaciją? Taip, ši programa liks utopija, jei nieko nedarysime, neskaitysime, nediskutuosime ir pamiršime. Tačiau tai, kas ten parašyta, gali tapti realybe per gana greitą laiką, jei visi imsis tam tikrų veiksmų jai įgyvendinti. Čia nėra fantazijos, viskas yra įmanoma, jei norite. Ir patys pirmieji žingsniai ją įgyvendinti taip išgąsdins valdžios institucijas, kad jie turės pakeisti daugelio priimtų sprendimų eigą. Jei ne, jiems blogiau.

   Tuo pačiu noriu iš karto atkreipti jūsų dėmesį – programos įgyvendinimas nenumato jokių jėgos veiksmų, viskas vyks teisinėje srityje, kol tai dar įmanoma.

   Pagrindinės straipsnio dalies tekstas nebuvo sąmoningai redaguojamas atsižvelgiant į dabartinę tikrovę ir skelbiamas tokia forma, kokia buvo parašyta tuo metu. Viskas, ko reikia, buvo pasakyta. Ir jūs tiesiog turite palyginti situaciją prieš šešis mėnesius ir dabar. Manau, kad visi klausimai apie tai, kokiame „šauniam naujame pasaulyje“ atsidursime rytoj, jei nepradėsime veikti šiandien, išnyks savaime.

 

Tikroji žmonių valdžia kaip nauja Rusijos Valstybingumo forma.

 

   Pirmiausia pabandykime atsakyti į kelis klausimus:

   Ar aš Žmogus, turintis valios valdyti savo gyvenimą ir savo šalies vystymąsi, ar jau biologinis objektas, ne kas kita, kaip skaitmeninis skaičius virtualioje erdvėje?

   Kam priklauso Rusija – man, jos piliečiui ar Vakarų parazitinei pasaulio tvarkai ir jos korumpuotiems pakalikams, apsimetantiems žmonių tarnais ir žmonių išrinktaisiais?

   Ką aš, kaip Žmogus ir Rusijos pilietis, galiu padaryti, kad įkūnyčiau savo Valią valdydamas savo šalį?

   Mes žinome, kaip visi norime atsakyti, bet ar šie atsakymai bus sąžiningi? Beveik kiekvienas iš mūsų dabar pasakys – taip, aš mažas žmogus, ką aš galiu padaryti? Galų gale aš tiesiog noriu gyventi, niekas nepasikeis nuo mano žodžio.

    Taip, mes laikome save, nors mažais, bet žmonėmis. Tačiau netrukus iš mūsų bus atimta taip pat ir ši teisė.

   Taip, mes mieliau užmerkiame akis į tai, kas vyksta šalyje, ir tyliai tikimės, kad tai manęs nepaveiks. KLYSTATE! PALIES IR LABAI GREITAI.

   Tiesą sakant, dabartinė Rusijos ir kitų šalių valstybinė struktūra yra tokia, kad niekas iš tikrųjų nepriklauso nuo atskirų žmonių valios ir noro. Net jei ateisime prie balsadėžių, mūsų balsas pranyksta milijone kitų balsų. Ir mes renkamės ne iš tų, kurių norime, bet iš tų, kuriuos jie mums primetė. Ir tada tie, kurie mums buvo primesti, priima atvirai antinacionalinius ir antirusiškus įstatymus, slepiasi už to, kad, matote, jie yra žmonių atstovai. Bet tai MELAS! ASMENIŠKAI AŠ JŲ NEPASIRINKAU IR NESUTEIKIAU JIEMS TEISĖS NUSPRĘSTI, KAIP MAN GYVENTI.

   Kažkas prisijungia prie politinių partijų ir asociacijų, manydamas, kad jis įmanomai prisideda prie valstybės valdymo. Bet tai irgi MELAS. Čia irgi nieko nenusprendi, niekas nuo tavęs nepriklauso. Partijos viršininkai viską sprendžia už jus, o jie savo ruožtu vykdo jiems primestą programą iš išorės.

   Kažkas prisijungia prie įvairių socialinių grupių tinklų, skaito tekstus įvairiose politinėse svetainėse ir mano, kad tai turi tam tikrą prasmę. Bet tai irgi MELAS. Jūs esate tik simbolių rinkinys tinkle. Grupę ir svetainę visada galima uždaryti. Ką su tuo padarysite? NIEKO!

    Galite susiburti į grupę ir išeiti į lauką. Bet, greičiausiai, niekas tavęs negirdės. O jei garsiai rėksite, tai išgirs.  Išgirs ir imsis veiksmų. Niekas nenori gauti lazda per stuburą ar, tuo labiau, atsirasti artimiausiame skyriuje, su tam tikra tolimesne perspektyva. Ir blogiausia šiame kelyje yra tai, kad jūs savo veiksmais pilate vandenį ant malūnų tų pačių liberalų, kurie miega ir mato, kaip suorganizuoti dar vieną maidaną Rusijoje, ir pastatyti prie valdžios visiškai sau pavaldžius, kurie pašalins paskutines kliūtis visiškam MŪSŲ ŠALIES pavergimui …

   Bet ką tada daryti? Ar nėra išeities?

   Ne, tokiu būdu mes tikrai nieko nepasieksime.

 

    O laiko pakeisti situaciją yra labai mažai. Dar 1-2 metai liberalizmo ir skaitmenizacijos triumfo, ir tada tikrai nieko negalima bus padaryti. Jie įves kontrolę kiekvienam kvėptelėjimui, kiekvienai minčiai. Ir tai ne juokai.

 

MUMS LIKO LABAI MAŽAI LAIKO.

NORI LIKTI ŽMOGUMI? VEIK! TUOJ PAT!

Visa ankstesnė dalis – tai agitka. Jei jūs ir taip jau esate pasiruošęs, bet nematote – kaip, galite ją pamiršti.

TAČIAU GERIAU APIE TAI PRISIMINTI. VISADA.

VA TOLIAU TAI JAU RIMTA.

Tiesą sakant, mes turime galimybę visiškai pakeisti Rusijos valstybingumo sistemą ir pasiekti tikrą demokratiją.

    Visa tai, kas toliau, turėtų būti suvokiama ir kaip politinė programa, ir kaip veiksmų vadovas. Imtis veiksmų švelniai, bet ryžtingai perimant valdžią iš antitautinės vyriausybės. Mes dar nekalbame apie prezidentą, nes ši programa gali padėti jam grįžti į žmonių ir savo šalies pusę, jei jo žodžiuose liko bent šiek tiek tiesos. Tuo jau labai sunkiai tikisi. Bet tada jam tai yra galimybė tapti tikru žmonių lyderiu, o ne tapti Rusijos išdaviku. Išdaviku, kuriuos, jo paties žodžiais tariant, jis taip nekenčia ir niekina.

 

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130351_clip_image011.jpg

 

Valdžios perėmimo metodas.

 

    Pagrindinė dabartinio laiko problema yra ta, kad beveik niekas iš tikrųjų nepriklauso nuo asmens veiksmų dėl mūsų atskirumo ir asmeninių bei tiesioginių artimų kontaktų stokos bet kokios formos politinėje organizacijoje. Tik glaudus ryšys kiekviename naujos gyvenimo sistemos lygyje leis suformuoti naują, iki šiol nestruktūrizuotą (savaime organizuojančią iš apačios, su dinamiška, mobilia struktūra) Valdžią, kurios valia bus lemiama ir dominuojanti visoje vėlesnėje Rusijos pasaulio tvarkoje. Ir tik teritorinis artumas ir bendri gyvybiniai interesai, užtikrinantys normalias gyvenimo sąlygas, leis įkūnyti ir suformuoti tokią Nestruktūruotą valdžią pradiniame etape Rusijos valstybingumo atkūrimo ir pavertimo jos į Valstybingumą.

  Norint sukurti tokią sistemą, būtina suformuoti „valdymo grupeles“ (tariamas suvokimas), pradedant nuo žemiausio žmonių sąveikos lygio. Turima omeny formavimą pradinių valdymo grupelių susidarymą, pradedant nuo šių lygių: Namas-mikrorajonas-rajonas-miestas (gyvenvietė) -regionas-respublika-šalis. O tokių struktūrų kūrimo ir tolesnio vystymo iniciatyva turėtų ateiti ne iš kažko iš aukščiau, o tiesiogiai iš gyventojų, t.y. iš mūsų su jumis. Ir tegu šie žingsniai neatrodo utopija, visada sunku įsivaizduoti tolimą rezultatą, jei nematote pirmūjų žinksnių. Tačiau kai tik šis tolimas rezultatas yra suskirstytas į mažus tarpinius etapus, viskas atrodo aišku ir įmanoma.

   Eikime prie esmės.

   Daugelyje namų yra gyventojų komitetai, susirinkimai ir kt. Nėra sunku juos sukurti ten, kur jų nėra. O ten kur jie yra, suteikti jiems naują prasmę ir užduotis. Su senais nepavyks, ne problema organizuoti naujus.

    Tačiau svarbu suprasti, kad šios asociacijos turi nustatyti sau visiškai naujas užduotis:

1. Priešintis valdžios institucijų savivaliui vietos lygiu tampa įmanoma gyventojam visiškai palaikant vienam kitą, pavyzdžiui: atsisakymas mokėti nesąžiningus tarifus, pasipriešinimas neteisėtam vaikų atėmimui, kova su pastatų tankinimu, aikštelių užstatymu, 5G bokštelių įrengimu (tai dabar gyvybiškai svarbu), vaizdo stebėjimo kameroms ir biometrijai.

2. Tokių pradinių grupelių formavimas suteikia jiems galimybę kolektyviai užginčyti bet kokius neteisėtus teismo sprendimus, o tai yra daug veiksmingiau ir taip pat labiau skambūs nei atskiri reikalavimai.

3. Namų ūkių komitetai, susivienijantys ir išsirenkantys savo atstovus mikrorajono (ar kitos artimos struktūros) gyventojų komitete, aiškiai daro įtaką savivaldos institucijų sprendimų priėmimui, tuo pat metu juos visiškai kontroliuojant.

4. Nauji mikrorajonų vietos savivaldos komitetai kontroliuoja vykdomąją valdžią rajono lygmeniu, o tie tarprajoniniai komitetai siūlo kandidatus į gubernatoriaus, mero ar kito miesto vadovo postą nuo jų (priklausomai nuo gyvenvietės dydžio). Prezidentas ir vyriausybė negali siūlyti savo kandidatų, jei jiems nepritaria vietos komitetai.

5. Didelių gyvenviečių ir teritorinių subjektų (sričių / respublikų) vadovai, atrinkti iš tikrai tautinės aplinkos, formuoja naują Federacijos tarybos sudėtį. Valstybės Dūma ir Federacijos taryba dabartine forma yra pripažintos prieš žmones ir yra išformuojamos. Šiuo metu mes naudojame senus šių institucijų pavadinimus, tačiau šiek tiek vėliau kalbėsime ir apie tai. Tai yra tolimesnis tikslas, tačiau jį reikia atsiminti, nes tai yra vienas iš pagrindinių tikslų.

   Kiekvieno naujo teritorinio subjekto išrinkti vadovai kasmet, o prireikus ir dažniau, pateikia išsamią savo veiklos ataskaitą teritorinio subjekto komitetui. Remdamasis šia ataskaita, komitetas arba visuotinis atstovų susirinkimas nusprendžia, ar palikti ar nutraukti šio vadovo veiklą. Ataskaitos yra viešos ir jomis galima diskutuoti visais lygmenimis.

   Ši pranešimo forma taip pat taikoma valstybės vadovui, Prezidentui. Neįvykdžius programos, jis gali būti pašalintas iš savo pareigų naujos Federacijos tarybos sprendimu.

   Pasikartojame, ši programos dalis gali atrodyti kaip utopija, tačiau tik tuo atveju, jei mes visi kartu neparodysime Valios jos įkūnijimui ir įgyvendinimui.

   Kartu būtina suprasti, kad tokia forma Bestruktūrinė (kol kas) valdžia savo esme sukurs jau pereinamajame etape neįmanomą galimybę jai priešintis iš dabartinės valdžios pusės. Visada gali įbauginti, įkalinti, nužudyti vieną žmogų, kad ir kokia charizma būtų, kad ir kokią įtaką jis darytų. Tačiau neįmanoma persodinti visų atskiro namo gyventojų. Neįmanoma paimti vaiko iš šeimos, kurio ginti stojo visas namas, kad jį apsaugotų. Neįmanoma atjungti viso namo nuo elektros, vandens ir šildymo, jei jo gyventojai atsisakė mokėti nesąžiningus tarifus. O juo labiau to padaryti bus neįmanoma, jei namų gyventojai susivienys ir mikrorajonuose, rajonuose ir pan. Net ir tokių žingsnių pakaks, kad būtų sustabdytas 5G, vaizdo stebėjimo kamerų ir biometrinio valdymo kūrimas, mokyklose ir darželiuose įdiegtose prieš žmogų nukreiptose programose.

   Tai nėra sunku, svarbu pradėti. Kiekviena individuali pergalė, kiekviena patirtis bus perduota toliau, augs kaip sniego gniūžtė bauginančiu greičiu valdžiai.

    Jau po 1–2 metų, jei pradėsite ją įgyvendinti dabar, iškart, programa pradės veikti savaime ir vystysis pagal tikrus tautinius reikalavimus.

   Tokia ir tik tokia žmonių savivaldos forma privers valdžią visiškai pertvarkyti savo darbą. Tie, kurie nesugeba ar nenori persitvarkyti, bus labai greitai nušalinti nuo savo pareigų ir pakeisti visiškai kitais žmonėmis, kurie dėl atsirandančios sistemos negalės dirbti po seniau.

 

 

Praktinis įgyvendinimas.

 

Kaip šią programą gali būti įgyvendinta realybėje?

Pirma, būtina kuo plačiau skleisti šią programą visais įmanomais ištekliais ir visais įmanomais būdais, kol gauja „Klišas“ (labai iškalbinga pavardė, ar ne?) tikrai neuždarė visiems burnų totalia kontrole žiniasklaidos ir soctinklų.

Antra, būtina, kad visi, kurie skaito šią programą, pagalvotų apie tai, ką jis gali padaryti, kad ją įgyvendintų.

Trečia, tie, kurie nusprendžia, kad jų, šalies ir vaikų ateitis priklauso nuo jų ir yra pasirengę imtis tam tikrų veiksmų, turės pradėti realų darbą savo gyvenamosiose vietose, tarp kaimynų ir susirasti tarp jų bendraminčių ir pradėti veiksmus dėl pagrindinės organizacijos ar tam tikros bendrijos, asociacijos (pavadinimas nesvarbus) gyventojų, kurie lems dabartines užduotis, kurias jie galės išspręsti savo gyvenamojoje vietoje. Kol mes kalba eina apie kaimynus, name,laiptinėse ir t.t. Jei tai kaimas, tada galime kalbėti apie kažkokią gatvės tarybą ir pan. Matydami juos kiekvieną dieną, rasite progą pasikalbėti. Tegul iš pradžių nedalyvauja visi, tik kai kurie aktyvesni, sąmoningesni. Nesvarbu, kiti prisijungs vėliau, kai pamatys, kad tai nėra tuščias plepėjimas.

Svarbu suprasti, ką būtent tokia mini organizacija gali padaryti. Pradiniame etape tai atrodytų labai mažai. Tačiau šie, net iš pažiūros nereikšmingi veiksmai turės labai didelių pasekmių. Ypač jei tokia mini organizacija yra kažkaip teisiškai įforminta, ir tai turi būti padaryta būtinai. Tai klausimas teisininkams, tačiau esu tikras, kad galimos ir kai kurios teisinės registracijos formos.

Be to, reikės konkrečių kolektyvinių veiksmų. Ieškiniai dėl nesąžiningų komunalinių paslaugų tarifų. Ieškiniai dėl prastos kokybės paslaugų, teikiamų tų pačių būsto ir komunalinių paslaugų. Kolektyvinis trukdymas veiksmams, antstolių, veiksmams prieš nepilnamečius, prieš biometrinę kontrolė, 5G, ieškiniai dėl antinacionalinių ir antikonstitucinių valdžios sprendimų. Jėgos naudoti nereikia. Pirma, neįsileiskite jų į teritoriją, tai įmanoma, o tada – grupinis ieškinys į teismą. Ir nesitraukti, siekti jums palankaus teismo sprendimo. Sukurkite pretendentą, o toliau bus lengviau. Ir t.t. Kiekvienam savo vietoje geriau matysis, kokias užduotis jis gali išspręsti.

Tačiau tuo pačiu metu reikia maksimalaus visuomenės atsako. Pasakoti apie kiekvieną sėkmę kuo plačiau, naudojant visus išteklius, visus svertus. Ir būkite tikri, kad niekas negali uždaryti jums burnos, valdžia bijos bet kokios aktyvios opozicijos.

Jie labai bijo tikro tautinio judėjimo. Ir jie gali tai gauti, jei bus pakankamai aktyvių žmonių. Ir nebijok, jie nieko negalės su tavimi padaryti, nes visi veiksmai priklausys nuo jų pačių parašytų ir vis dar galiojančių įstatymų.

Platus informavimas apie programą ir apie kiekvieną vietinę sėkmę lems tai, kad toks judėjimas pradės augti kaip sniego gniūžtė ir jo nebebus įmanoma sustabdyti. Jei prisimintume nepamirštamos marksistinės-lenininės ideologijos pradininkus, tai mases užvaldžiusi idėja tampa materialine jėga (K. Marksas).

Aš jokiu būdu nesu jo šalininkas, bet jis nebuvo kvailas žmogus ir šiuo atveju jis visiškai teisus. Kai jie bandys uždrausti šią informaciją, pavyzdžiui, „Vkontakte“ ,,Facebook“, bus galima sukurti savo tinklą, kurio jie nekontroliuoja. Gana išsprendžiama užduotis.

Svarbiausias dalykas, kuris bus varomoji jėga pradiniame etape, yra bendri interesai, svarbu tik padėti kaimynams juos suprasti ir suprasti, kad įmanoma tikra jų interesų apsauga. Ir šie interesai tikrai susilieja ne tarp partijos bendražygių, o tarp žmonių, gyvenančių toje pačioje teritorijoje. Tuo labiau, kalbant apie tiesiog sveikatos ir gyvybės išsaugojimą, susijusį su naujų, labai kenksmingų technologijų plitimu.

Kaip minėta aukščiau, kai tik tokių teritorinių mini susiliejimų skaičius taps reikšmingas, atsiras poreikis suformuoti didesnius susiliejimus: namas-gatvė-mikrorajonas-rajonas ir kt. Nėra prasmės čia nurodyti, kaip tai turėtų būti išdėstyta. Tarp iniciatyvių bendražygių visada atsiras tokių, kurie sugalvos vieną ar kitą prieinamą formą. Svarbiausia yra prasmė: mes ginsime savo teises čia, savo žemėje.

Ir čia jau yra daug daugiau galimybių. Mokyklose įgyvendina neoliberalias, nepriimtinas mokymo programas? Mūsų vaikai tokiose mokyklose nesimokys. Bet, juk nestatysite naujų mokyklų? Žinoma ne. Tačiau visiškai realu, kad mokyklos vadovybė atšauktų tokias programas tėvų komiteto sprendimu. Ką jie su tuo padarys, jei per naktį tokių mokyklų atsiras 10, 20, 100 ar 1000? Nieko. Jie bus priversti paklusti, vien tam kad tik užkirsti kelią plačiam rezonansui. Ir jis vis tiek bus. Atminkite, kad kiekviena sėkmė turi būti paskelbta kuo plačiau.

Vaikam mokykloje, darželyje, klinikoje peršami skiepai? Mes nusprendžiame, kad jų nebus mūsų teritorijoje. Ką jie darys? Vaikai nebus įleidžiami į mokyklą ar darželį? Tada daugelis mokyklų ir vaikų darželių bus tiesiog uždaryti. Bet jie negalės to leisti, byla bus per daug rezonansinė. Ar norės įdiegti skanerius ir biosensorius gatvėje, transporte, 5G antenas? Tai neįvyks mūsų gatvėje, mūsų rajone, nes mes čia gyvename, ir mes patys nuspręsime, ko mums reikia, o ko ne.

Tokių klausimų bus daug, ir tik tokios teritorinės bendrijos galės juos išspręsti.

Svarbiausia – informuoti apie kiekvieną sėkmę vis plačiau ir plačiau. Ir tada jie nieko negalės su jumis padaryti. Atminkite, tai jie mūsų bijo, bet mes neturime ko jų bijoti ir netrukus nebebus ko prarasti. Svarbiausia – veikti įstatymų rėmuose, ir kol kas jis daug ką leidžia. Paskui, kai judėjimas įgis jėgų, jau bus galima galvoti apie naujus, sąžiningus ir teisingus įstatymus. Tokių būna. Bet kokiu atveju jie gali ir turėtų būti tokie. Ir jei mes panorėsime, tai bus.

Čia galima aprašyti daug daugiau žinksnių ir konkrečių veiksmų. Nemanau, kad tame nėra prasmės. Tai ne direktyva, o veiksmų krypties programa, schema, kaip tai gali būti. Jūs patys nuspręsite, kuris yra geriausias. Svarbu pradėti daryti, o paskui laikas parodys kas geriau.

Bet kito kelio nebus, prisiminkite apie tai. O laiko liko labai mažai. Nepradėsite dabar, paskui jums tikrai nebus leista, kai viskas bus visiškai jų kontroliuojama.

 

Tolesni žinksniai. Valdžios sistemos keitimas.

 

Norint įgyvendinti šiuos veiksmus tam tikru etapu, kai ši programa įgaus pagreitį ir joje dalyvaus pakankamas skaičius žmonių, būtina pateikti iniciatyvą surengti visos šalies referendumą dėl politinės valdžios sistemos pakeitimo RF, taip pat dėl pakeitimų ​​Rusijos Federacijos Konstitucijoje. Pagal įstatymą tokio referendumo projektui turi pritarti ne mažiau kaip 2 milijonai žmonių, taip pat turi būti regioniniai pogrupiai daugiau nei 50% Rusijos Federacijos subjektų. Manoma, kad tai gali tapti realu per 2 metus nuo programos pradžios.

Todėl iš piliečių pusės būtina sukurti sąlygas, kad valdžia neturėtų jokio teisinio pagrindo atsisakyti rengti referendumą.

Naujoji valdymo forma leis per gana trumpą laiką – 3–4 metus visiškai pakeisti Rusijos politinės sistemos kraštovaizdį ir kartu pradėti formuoti naujus įstatymus.

Tam reikės visiškai pakeisti rinkimų įstatymus. Rinkimai tarp politinių partijų viršūnių, kurių kiekviena siekia tik savo interesų, ir paprastai tai yra finansiniai partijos elito interesai, turi būti atšaukti. Tam reikės suformuoti naują vyriausybės valdymo formą, kai valdžia bus formuojama ne iš viršaus į apačią, kaip buvo visada, o iš apačios į viršų, kaip turėtų būti, jei ši valdžia pretenduoja būti Tautiška valdžia.

Šią formą galima labai lengvai organizuoti, kai mini bendrijos renka iš savo tikrųjų lyderių vadovybę didesnių bendrijų pagal nurodytą principą-namas-gatvė-mikrorajonas-rajonas-miestas-regionas-respublika-šalis. Tada tai tikrai bus žmonių valdžia, savotiška Liaudies taryba.

Svarbu tik, kad didesnė struktūra iš tikrųjų atsiskaito mažesniesiems, iš tikrųjų – tikriesiems jų rinkėjams.

O remiantis tokia Liaudies taryba visiškai įmanoma sudaryti naują Federacijos tarybą (arba pakeisti seną pasenusį pavadinimą ir pavadinti ją Liaudies taryba).

Liaudies taryba prisiima aukščiausios įstatymų leidžiamosios valdžios funkcijas, panaikina senus priešliaudinius įstatymus, aktus ir kt.

Prezidento valdžia, kaip forma, gali išlikti kurį laiką, bet tik kaip vykdomoji valdžia, visiškai atskaitinga Liaudies tarybai. Liaudies taryba taip pat tvirtina ir visiškai kontroliuoja vyriausybės ir visų ministerijų darbą.

 

Nauji įstatymai. Mokesčių kodeksas.

 

 

   Vienas iš pagrindinių naujos vyriausybės uždavinių bus pakeisti mokesčių kodeksą, siekiant užtikrinti teisingą mokesčių perskirstymą. Ne mūsų pagrindinis uždavinys-panaikinti oligarchiją ir itin turtingus žmones. Užduotis yra sukurti jiems tokias gyvenimo ir veiklos sąlygas, kai jie bus priversti nukreipti savo pastangas Rusijos labui, o ne plėšti.

Pirmasis žingsnis bus priimti naują mokesčių kodeksą su progresiniu mokesčio tarifu, nustatant 70–80% apmokestinimo lygį perviršiniam pelnui.

Kita priemonė bus specialių įstatymų, skirtų žmonėms, gaunantiems didelį pelną priėmimas, numatantis reitingą naudos visuomenei. Pagal tokį įstatymą visi Rusijos piliečiai, turintys didžiulį pelną, kasmet viešai praneš apie savo veiklą šalies labui. Remiantis šiomis ataskaitomis, bus priimtas sprendimas dėl tolesnės ūkinės veiklos galimybės arba jos pripažinimo netinkama, vėliau atšaukiant gamybos priemones, akcijas, vertybinius popierius ir kitas lengvatas valstybės ir Rusijos žmonių naudai. Ir kuo daugiau naudos valstybė gauna iš oligarcho ar korporacijos, tuo mažesni mokesčiai gali būti. Tiesioginis ekonominis interesas. Nors tam tikras minimumas, bet aukšta kartelė, ji vis tiek turėtų būti. Pavyzdžiui, tai gali būti nuo 50 iki 80 procentų, priklausomai nuo faktinės naudos. Arba uždarymas ir nacionalizavimas tuo atveju jei nėra jokios naudos.

Bet kokių lėšų išvežimas už valstybės ribų, kruopščiai neišnagrinėjus to naudingumo, bus pripažintas neteisėtu ir baudžiamu pagal baudžiamąją teisę.

Tuo pačiu metu visos smulkios įmonės pereinamuoju laikotarpiu yra visiškai atleidžiamos nuo mokesčių, o iždas papildomas iš oligarchijos, monopolistų ir pasaulinių korporacijų pelno. Šių pinigų pakaks efektyviam ekonomikos vystymuisi, jei bus nutrauktas jų išvežimas į užsienį. O ši priemonė labai greitai leis mažoms įmonėms atsistoti ant kojų ir pradėti papildyti biudžetą.

Draudžiama visų įmonių, esančių už Rusijos jurisdikcijos ribų, veikla. Jiems, kaip užsienio bendrovių filialams, suteikiamas tam tikras trumpas laikotarpis registruotis ir įsikurti pagrindinėse būstinėse Rusijoje, mokant mokesčius pagal specialų, padidintą tarifą.

Nuostatos dėl privalomo viešojo informavimo taip pat taikomos ministerijoms, kurios iš tikrųjų šiuo metu yra struktūriniai Vakarų korporacijų padaliniai ir yra atskaitingi ne žmonėms, o jų Vakarų šeimininkams. O pati Rusijos Federacija yra kolonijinė okupuota teritorija, o ne suvereni valstybė. Ir tai turi būti pakeista visų pirma, priverstinai sustabdant šalies plėšimą.

Ir kaip tolesni veiksmai – kiekvieno pareigūno veiklos, aukščiau vidutinio lygio, patikrinimas, realiai patraukiant juos baudžiamojon atsakomybėn, jei tokia veikla pripažįstama prieš žmones ar susieta su korupcija.

 

 

Klausimai bankiniame sektoriuje.

 

       Tam tikrame naujos valdžios struktūros formavimosi etape jos atstovai sukuria Naują Tautos Banką. Banko veiklą kontroliuoja naujos valdžios struktūros. Pradinis banko kapitalas formuojamas iš piliečių indėlių. Lėšos piliečių bus palaipsniui išimamos iš prieštautinių provakarietiškų bankų, visų pirma „Sberbank“, ir pervedami į Tautos banko sąskaitas.

Tautos Banko įstatuose bus draudžia išduoti kreditus, o lėšos bus nukreiptos plėtrai naujų, ekonomikos sričių, naujų technologijų proveržiui. Finansavimas naujų technologijų sudarys sąlygas galingam technologiniam proveržiui Rusijoje, o visi jos piliečiai, įnešę indėlius į banko sąskaitas, bus šių įmonių akcininkai ir gaus pajamų iš šios veiklos.

Tolesnių veiksmų bankininkystės sektoriuje būtina imtis, kad būtų visiškai uždraustos paskolų palūkanos, o paskolos pakeistos paskolomis be palūkanų ir jos būtų teikiamos tik esant akivaizdžiai gyvybiškai būtinoms situacijoms.

 

 

Naujų technologijų skatinimas.

 

 

     Rusija visada buvo pasaulinis talentų ir protų aruodas. Naujų technologijų sritis nėra išimtis. Šiandien yra daug naujų proveržio technologijų, kurios leis Rusijai per trumpą laiką įgyti visišką technologinį pranašumą prieš likusį pasaulį. Dabartinė valdžia nesiima veiksmų šiems pokyčiams ir technologijoms įvykdyti, nes dėl plataus ir greito jų įvedimo žlugs ne tik dabartinė valdžia, bet ir visa antihumaniška pasaulio tvarka.

Vienas iš pirmųjų naujos vyriausybės uždavinių – aktyvus naujų proveržio technologijų, ypač remiantis naujais fiziniais principais, diegimas.

Materialinę paramą, tokių technologijų finansavimą atliks Naujasis Tautos bankas, pritraukdamas žmonių pinigus naujų įmonių akcijoms.

Kadangi toks bankas bus tikrai tautinis ir savo veikloje jį visiškai kontroliuos Liaudies taryba, finansavimo tikrai netrūks.

O plačiai įdiegtos tokios technologijos užtikrins galingą visos valstybės ekonomikos augimą, reiškia ir mūsų visų.

 

 

Santykiai su pasaulio organizacijomis. Užsienio valiutos politika.

 

Vienas iš pirmųjų naujosios vyriausybės sprendimų yra pripažinti visą Rusijos įstatymų prioritetą pasaulio įstatymų atžvilgiu. Privalomas visų užsienio organizacijų veiklos Rusijoje tyrimas ir, jei tokia veikla pripažįstama antirusiška, jos darbas Rusijoje yra uždraudžiamas. Taip, užsienyje dėl šito bus visuotinis staugimas. Bet jis bus ryšium su Rusijoje vykstančiais pokyčiais bet kokiu atveju. Taigi, tegu staugia. Tai jau jų problemos.

Be to, atlikus atitinkamą ekspertizę (arba be jo, ir taip viskas aišku), visos TVF ir panašių organizacijų rekomendacijos ir nurodymai pripažįstami kenksmingais, kuriais siekiama sunaikinti Rusiją ir praranda savo galiojimą.

 

 

Dėl galingo Rusijos ekonomikos augimo artimiausiu metu bus galima visiškai atsisakyti susiejimo su doleriu ir kartu uždrausti užsienio valiutos apyvartą šalyje. Jos apyvarta Rusijoje nėra naudinga, tai tik būdas susieti gyventojus su vakarietiškomis vertybėmis. Kuo daugiau galvojame apie rublio kursą dolerio, euro ir kt. atžvilgiu, tuo labiau nesąmoningai remiame užsienio valiutą, sumenkindami vertę savosios.

Dabar ne laikas ir vieta nurodyti ir detalizuoti visus galimus šios programos įgyvendinimo žingsnius, įstatymus ir priemones. Laikas parodys, ką pirmiausia reikia padaryti ir ką galima išspręsti vėlesniu laikotarpiu. Veiksmų kryptis yra svarbi.

 

Epilogas.

 

 

    Pasikartosiu, daugeliui šis tekstas gali atrodyti kaip utopija. Bet pagalvokite, ar mintis nuversti autokratiją ir sukurti sistemą, kurią mes pagaliau gavome, neatrodė utopija XIX amžiaus pabaigoje ir XX amžiaus pradžioje? Ar neatrodė utopija galvoti 1982–1983 m., apie tai, kad po mažiau nei 10 metų TSRS ir socializmo nebus ir pėdsakų? O juk tos sistemos turėjo labai stiprų visuomenės palaikymą. Taip buvo iš tikrųjų. Žmonėms nepatiko dešros trūkumas parduotuvėse, tačiau didžioji dauguma žmonių net negalėjo pagalvoti apie šalies žlugimą ir sistemos panaikinimą. Jau labiau, tokia mintis atrodė siaubinga. Kaip greitai viskas pasikeitė per kelerius metus? O jei sugrįšti atgal 100 metų, 1914 m. patriotizmo lygis, populiarus entuziazmas ir visuotinė meilė imperatoriui išaugo. Kaip viskas baigėsi po 3 metų, yra gerai žinoma. Dabar pereikime prie 2014 m. Ar nesimato analogijų?

O juk dabartinė valdžia, dabartinė sistema neturi visiškai jokio palaikymo. Apskritai. Vienintelis dalykas, kuris ją kažkaip laiko, be visiško melo, kuris nebeveikia, – tai prisiminimai apie 2014 metų Rusijos Pavasarį.

Tačiau pagalvokite apie vieną labai paprastą klausimą: koks skirtumas, kam priklauso, pavyzdžiui, Krymas, jei Rusija priklauso ne mums. Kai įvyksta tam tikri įvykiai, mes negalime jų įvertinti perspektyvoje. Bet jei žvelgtumėte globaliau, Rusijos pavasaris ir #KRYMNASH – ar tai nebuvo pasaulinis dėmesio nutraukimas, kai valdžia prezidento asmenyje gavo superreitingus, o paskui, vadovaudamasi šiuo populiarumu, vykdo visiškai antitautinę politiką ir visiškai nutekina šalį? O tiems, kuriems ją nutekina, iš esmės nerūpi, kieno Krymas. Juk labai greitai jis vis tiek bus JŲ, o ne MŪSŲ! Tačiau apgaulingas manevras, jei toks buvo, buvo atliktas dešimtukui. Juk, be 2014 -ųjų jiems tai galėjo ir nepavykti. Bet mums tai reikia kažko kito. Kad ir Krymas būtų mūsų, ir Rusija.

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130323_clip_image012.jpg

 

Tačiau visa tai jokiu būdu nesumažina pačių Krymo gyventojų iniciatyvių veiksmų, kurie sukūrė (nors ir padedant federalinėms valdžios institucijoms ir kariuomenei) būtinų sąlygų referendumui, kuris grąžino Krymą Rusijos Federacijai. Priešingai, jų veiksmai rodo, kad esant tinkamai iniciatyvai ir žmonių vienybei remiantis bendrais interesais, daug kas tampa įmanoma.

Todėl negalvokite, ar tai utopija, ar ne. Tik nuo mūsų priklauso, ar šis tekstas liks tik utopiniu pliupsniu, ar taps MŪSŲ NAUJA TIKROVĖ.

Iš kiekvieno iš mūsų. Ir jei pradėsime, jūs patys nustebsite, kaip greitai ir lengvai viskas pasikeis.

Ir baigdamas norėčiau atkreipti dėmesį į dar vieną reikšmingą dalyką. Jei dabartinė valdžia pajus tikrąjį šių iniciatyvų pavojų, ji imsis visų įmanomų veiksmų „vadovauti“ šiam procesui, visiškai jį biurokratizuoti ir iškreipti. Valdžia turi daug patirties tokiuose dalykuose. Todėl būkite budrūs ir neprisileikite patrankos šūviu prie šito dabartinės valdžios atstovų ir partijų lyderiams įgyvendinti šią programą. Priešingu atveju tikrai galite pamiršti apie pergalę, jau amžinai. O mes su jumis neturime leisti, kad taip atsitiktų.

 

PS Šiame tekste nebus autoriaus parašo. Tai eskizas, apytikslis mūsų galimos ir norimos ateities projektas. Ir kiekvienas, kuris žengs bent keletą žingsnių prie jo priartėti, taps autoriumi. Mes galime kurti savo ateitį patys, tik reikia jos labai norėti.

 

 

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2020-04/1588130301_clip_image014.jpg