Žingsnis į rytojų su «SvetL» Technologijomis ir Informacija.

.

Gyvenimas kaip kelionė, kaip mes keliausim kokiomis spalvomis mes ji pamatysim ir ko šioje kelionėje išmoksime priklauso nuo mūsų pačių.

«Iš gyvenimo gauname tik tai, ką galime priimti protu».

F. D. Škrudnievas(Ф. Д. Шкруднев)

   Jei gyvensime taip kaip vakar tai ir rytoj bus kaip vakar! Ir mūsų gyvenimas suksis ratu ir mes būsime bejėgiai pamatyti kas yra už horizonto ribų.

.

      Mano vardas Kristina, gimiau ir užaugau Lietuvoje. Ši istorija yra apie mane ir mano mažąją dukrytę. Gyvenau kaip ir daugelis žmonių: darbas, namai, kelionės, pramogos.

    Buvau apgauta, kaip ir daugelis, intervencinės sistemos. Ir gyvenau su jos primestais šablonais. Tačiau šiandien pasauli jau matau kitom spalvom nei mačiau vakar, vieną dieną viskas persivertė aukštyn kojomis. Dukrytė gimė Danijoje, čia mes gyvename iki šiol.

    Visos istorijos pradžia Covid-19 pandemija. Buvo reikalaujama skiepiantis tiek darbe tiek ir už darbo ribų. Visi ir visur turėjome turėti skiepų pasą. Buvau suskiepyta Pfizer vakcina 2 kartus ir nė nežinojau, kad į šį pasauly jau beldžiasi nauja gyvybė.

     2022.08.29 gimė dukryte. Praėjus 3 mėnesiams po gimimo pastebėjau keistus rankytės drebulius. Kreipiausi į medikus, kurias pasitikėjau, sekiau jų nurodymais.

     Gyvenome daugiau ligoninėje nei namuose. Laikui bėgant rankytės drebulys perėjo į viso kūno traukulius. Prasidėjo tyrimų maratonas su užburtu ratu, kuris galutinai suluošino dukters sveikatą. Ir aš tam leidau įvykti, nes tada dar neturėjau jokio supratimo ir informacijos kas vyksta su mūsų šiuolaikine medicina iš tikrųjų. Čia kaip miške kuo gilyn tuo tamsyn ir galų gale pasiklydau! Neapsaugojau savo vaiko, ir kartu su vyru pridarėme klaidų.

«Tik Nežinojimas žmogų veda į blogį».

Nikolajus Levašovas

     Buvo atliktas MR galvos skenavimas, stuburo smegenų skysčio tyrimas. Daktarai patvirtino, kad tyrimai buvo geri. Bet mergaites sveikatos būklė negerėjo. Buvo priskirti vaistai traukulių prevencijai pavadinimu – Keppra. Pradėjus gydymą medikamentais dukrelės sveikata sparčiai pradėjo blogėti, traukulių kiekis išaugo dvigubai, emocinė ir fizinė būklė pakito. Apie tai papasakojau daktarui, kuris gydė dukrytę ir kuriuo dar tuo metu pasitikėjau kai akys buvo pilnos nežinios ir baimės. Ir jis be jokiu dvejonių padvigubino vaistų dozę, kuri, net viršijo leidžiamą vaiko svori. Situacija blogėjo, dukrytė nustojo juoktis, nebeliko ašarų, lyg tai kas ją plėšytų iš vidaus.

  Gydymas tęsėsi toliau…. Buvo nutarta, kad reikia dar vienų vaistų, nes Keppra nepadeda. Daktaras išrašė kitus vaistus, valproininė rūgštis pavadinimu – Orfiril ir trečiasis vaistas pavadinimu – Frisium. Gerkite vaistus ir tikrinkitės du kartus per mėnesį kepenų veikla, ar ji nesutrikusi. Situacija ne ką gerėjo bet dar blogėjo. Traukuliai pasidarė labai ilgi ir kas antrą, trečią dieną. Vaikas emocine būkle nyko akyse. Ir atėjo ta diena kuri buvo mūsų, visapusiškai visko, lūžio diena. Prie esamų problemų dar daktarai pasakė, kad reikia pasiskiepyti nuo: Difterijos, Stabligės, Kokliušo, Poliomielito, Hib infekcijos ir Pneumokoko, mes su vyru sutikome su tuo ir dukrelę paskiepijome. Sugrįžome į namus, bet tik trumpam. Vakare išvažiavome atgal į ligoninę, nes priepuolis nesustojo. Dukrytė buvo panardinta i dirbtinę komą ir stebima reanimacijoje. Kokie milžiniški vaistų kiekiai buvo suleisti vaikui tada, kad, net greitosios pagalbos paramedikai į palatą lydėjo uždėję ranką mergaitei ant kaklo ir stebėjo pulsą!!! Tai buvo pati baisiausia naktis mūsų gyvenime. Perteikti šio jausmo aš negaliu, supras mane tik tie kas išgyveno kažką panašaus kaip ir mes. Pabudinus dukrelę iš komos buvo pasakyta, kad ji serga sunkia epilepsijos forma ir kad jos genas yra mutavęs ir kokia būklė bus ateityje tik laikas parodys.

     Gyvenime nieko atsitiktinai nevyksta. Socialiniame tinkle Facebook pamačiau Sauliaus Pudlausko straipsnį. «Mano kelias iš tamsos į šviesą» https://naujos-zinios.lt/svetl-naudotoju-atsiliepimai/ perskaičius šį straipsnį, padėkojau ir pasveikinau Saulių. Tada, aš jam parašiau, apie savo padarytas klaidas ir kokie sunkumai užgriuvo mus.

    Saulius mums rekomendavo klausyti Sveikatingumo seansą 3 (Bethoveno Mėnulio sonata). Taip pat rekomendavo įsigyti «SvetL» Technologijas.

Saulius Pudlauskas. Jis buvo pirmas saulės spindulys nušvietęs mūsų gyvenimą ir protą savo nuoširdumu ir noru padėti mums. Toliau, remdamasi Sauliaus rekomendacijų, žengiau pirmą žingsni «Naujų Žinių» pažinimo keliu. Ir pasinėriau į knygų skaitymą, Nikolajus Levašovo ir Fiodoro Dmitrijevičiaus Škrudnievo. Taip pat Įsigijome «SvetL» – vaikišką pakabuką dukrytei, o aš sau, «SvetL» apyrankę.

   Klausydamasi sveikatingumo seanso 3, nusiramindavau, atsitraukdavo įtampa, stresas. O aktyvavus «SvetL» apyrankę, laukui bėgant, tai dar labiau užsitvirtino. Viskas pradėjo atsistatyti, tapau daug ramesnė, psichologiškai stipresnė, atsirado harmonija, labiau pavyko suprasti informacija iš knygų, dar vienas pastebėjimas, kad nebesirgau peršalimo ligomis.

    Iš Sauliaus sužinojau daug atsakymų, kuriuos uždaviau skaitydama Nikolajus Levašovo Ir Gerbiamo F. D. Škrudnievo knygas. Taip pat jis papasakojo apie DIDĮ ŽMOGŲ Mokslininką iš Rusijos Fiodorą Dmitrijevičių Škrudnievą, kurio knygos ir straipsniai yra žmonijai lobis išsigelbėti iš intervencinės sistemos spąstų. Aišku, tai sunkus darbas – imti kastuvą ir iškasti INFORMACIJOS KALNĄ.

     Taip pat sužinojau kad F. D. Škrudnievas padeda žmonėms pasveikti. Nedvejodama aš parašiau Gerbiamam F. D. Škrudnevui laišką, apie visą situaciją ir savo dukrytės sveikatą. Gavau atsakymą į laišką. Po mūsų susirašinėjimo, gavau atsakymą apie dukrytės būklę, kad jos galvos ir stuburo smegenys yra pažeistos ir kad teks padirbėti ne vienerius metus. Tai pat sulaukiau atsakymo, kad sutinka padėti. Labai apsidžiaugiau ir nuo tos dienos atsirado VILTIS išgelbėti dukrytę.

     F. D. Škrudnievas pradėjo darbą su mano dukrelę 2022.02.03 ir tai daro iki šios dienos. Taiso mano klaidas, kurias padariau pasitikėdama medicina ir dėl žinių stokos vedžiau savo vaiką i ligos gniaužtus ir ne tik… Seansų su Juo metu, nutraukėme visus vaistus, nebeduodame nuo seansų pradžios. Tik Gerbiamo mokslininko F. D. Škrudnievo dėka mano dukrytė gyva, ir seansai su Juo duoda teigiamus rezultatus. Nenustosim dėkoti visą gyvenimą už jo pagalbą, brangų laiką ir informaciją.

    Perskaičius mokslininko N. Levašovo taip pat mokslininko F. D. Škrudnievo knygas pradėjau suprasti kas vyksta. Šios knygos yra tikrasis vaistas ir žinių lobynas. Daug informacijos perėjome ir patikrinome kartu su dukrele. Nustojau bijoti prieš priimdama sprendimus ir įgijau daug žinių. Sveikatos atstatymas laukia ilgas, bet rezultatai akivaizdūs, priepuoliai išretėjo tiek skaičiumi tiek pačia trukme. Dukrytės emocijos sugrįžo. Tik Gerbiamo F. D. Škrudnievo dėka mūsų gyvenime atsirado Viltis.

    Visa širdimi ir siela esu DĖKINGA F. D. ŠKRUDNEVUI ir lenkiu žemai galvą prieš jį. Apkabinu ir linkiu neišsenkančios sveikatos visa didžiausia žodžio prasme. Ir mano kelionė, kopimas į kalną tebesitęsia kartu su jūsų informacija ir bendraminčiais.

  Skaitytojų Dėmesiui. Kas taip pat turi sunkumų ir nori prabusti iš miego, suprasti kas vyksta aplink mus, išgelbėti vaikus ar artimuosius ir padėti kitiems – rekomenduoju skaityti Nikolajus Levašovo, F. D. Škrudnievo knygas tinklalapyje: https://naujos-zinios.lt/n-v-levasovas/

Linkiu visiems sveikatos ir sėkmės Naujų žinių pažinime kurias mums paliko Nikolajus Levašovas.

.

Autorius Kristina Majauskienė.

.

2023m. Lapkritis

.