„SvetL“ ir vėžys

   Žmogaus organizmas turi priešvėžinę apsaugą, kuri veiksminga 83% atvejų. Bet tai ne paties organizmo „nuopelnas“, o smegenų galimybės. Smegenys per imuninę ir kitas sistemas dalyvauja žmogaus kūno priešvėžinėje gynyboje, tačiau imuninė sistema yra tik nedidelė šios gynybos dalyvė. Pagrindinis žmogaus kūno apsaugos nuo vėžio mechanizmas nėra imuninė sistema. Tai reiškia, kad imunologija neturėtų tikėtis reikšmingos pagalbos apsaugant nuo vėžio. Šiuolaikinė medicina remiasi imunologija ir mano, kad žmogaus organizmą nuo vėžio apsaugo imuninė sistema. Ši nuomonė iš esmės neteisinga. Atidžiau pažiūrėjus, imunologiniai duomenys, giriantys imuninės sistemos ir limfocitų priešvėžinius gebėjimus, pasirodo esą mitas.

    Norint pakeisti vėžinio naviko vystymąsi, būtina pakeisti kiekvienos iš šimtų tūkstančių naviko ląstelių genomą priešinga kryptimi ir visų šių naviko ląstelių genomus padaryti tiksliai tokius, kokie yra kiekvienoje normalioje šio organizmo ląstelėje. Tai neįmanoma užduotis! Vėžį galima tik sunaikinti! Tai turi būti padaryta taip, kad nenukentėtų normalios kūno ląstelės. Kaip sunaikinti gyvo organizmo vėžines ląsteles? Tik smegenų „įsakymu“ gyvoms ląstelėms tai įvykdyti. O kas „įtikins“ smegenis, kurios tokiam dalykui visiškai nepasirengusios? Tai gali padaryti „SvetL“ Programos. Bet jei atvirai, NE SUKURTA DAR PROGRAMA tam, kad Kompleksas (ne apyrankė ar pakabukas – apie tai net kalbos nėra) galėtų savarankiškai išspręsti šią problemą. Todėl visais „kovos“ atvejais reikėjo ir reikia „pritaikyti“ vadinamąjį „rankinį valdymą“ Generatorių Programoms, kurios skiriasi, priklausomai nuo sergančio žmogaus “smegenų” aktyvumo ir galimybių, šio asmens gyvenamosios teritorijos, procesų, kurie šiuo metu vyksta šioje teritorijoje, ir daugelio dalykų. Nepaisant to, rezultatas yra apie 65–35%, jei imsite procentą žmonių, kurie kreipėsi dėl šios problemos per pastaruosius 4 metus. Žinoma, tai neabejotina sėkmė. Bet dar kartą noriu pabrėžti – TAI (KOL KAS) „RANKINIAM“ VALDYME. Šiuo „režimu“ masiškai suteikti pagalbą neįmanoma.

    Tiesą sakant, tokiu valdymu, norint žmogui atsikratyti vėžio, pirmiausia reikia nedelsiant, pirmajame „SvetL“ Programų taikymo etape, atkurti beveik visą imuninę sistemą, kurią sunaikino priešvėžinė terapija. Ir tai kartais nepavyksta. Chemoterapijoje naudojami citostatikai slopina baltųjų kraujo kūnelių, raudonųjų kraujo kūnelių ir trombocitų gamybą kraują formuojančiuose organuose, dėl ko kraujyje ir sumažėja atsparumas infekcijoms. Pažeidus skrandžio ir žarnyno gleivinę, prarandamas apetitas ir pykina. Odoje gali padidėti pigmentacija, ant kojų ir delnų atsiranda mažų opų, prasideda plaukų slinkimas, kartais sukeliantis visišką nuplikimą. Atsiranda kepenų, inkstų, plaučių ir širdies raumens funkcijos sutrikimas. Seksualinė funkcija taip pat sutrinka dėl įvairių apraiškų. Visa tai „užfiksavau“ atlikdamas „rankinį„ valdymą Generatoriaus ir koregavimus jo Programų, kurios jau buvo pačios pritaikytos Vartotojui. Didelės suleistų medžiagų dozės pažeidžia centrinę nervų sistemą, kuri pasireiškia galvos svaigimu, vėmimu, neuritu, klausos praradimu ir, išimties atveju, net dusuliu. Tačiau visi išvardyti šalutiniai poveikiai niekada nepasireiškia kartu. Jie išsidėstę laike ir atrodo tarsi iš nieko, kaip sakoma „lygioje vietoje“. Tai galima paaiškinti tik visišku visų žmogaus marškinėlių ląstelių (organų) gerai veikiančio Smegenų valdymo disbalansu. Smegenys nustoja suprasti, ko pirmiausia „griebtis“. Ir tada vyksta gyvybės palaikymo sistemos „pertvarkymas“, visa tai susija ir dar daug daugiau kas vyksta transformacijų rėmuose. Jos (smegenys) įjungia mechanizmą – „Kas ne su manimi, tas prieš mane“, tačiau jos negali optimaliai kovoti su priešais, tai yra, smegenys negali atlaikyti kylančių problemų dėl visos pusiausvyros disbalanso, nes tai yra didelis išteklių švaistymas, kurių jos turi labai mažai. Ir kai tiesiog man šaukia nevilties laiškais: “Ar galėtumėte man ką nors rekomenduoti dėl šios būklės (sindromo, ligos …)!” Galiu tik dar kartą pakartoti: „vaistas nuo ligos yra nesąmonė ir legalizuota nesąmonė“.

   Aš visa tai paėmiau iš vertų, mano nuomone, mokslininkų, nagrinėjančių šią problemą (ir lai jie nesijaudina, kad paėmiau nepaklausęs – nėra laiko klausinėti ir klausti), ir pats parašiau, rinkdamas ir analizuodamas gautą informaciją iš žmonių, tik tam, kad būtų aišku, kokius „uždavinius“ turi išspręsti Komplekso Programos. Ir parašiau tai tiems, kas, naudodamas Programas, įdiegtomis į Generatorius Apyrankių ar Pakabukų, tiki, kad to pakanka tokioms problemoms išspręsti, net nesivargindami bent paskaityti ir bandyti sužinoti, su kuo tenka susidurti. Manau, kad tai nėra naivumas, bet, kaip tai vadina paprasti žmonės „laisvas požiūris“. Bet ir dėl to niekada nieko nevertinu, tikėdamasis kiekvieno asmens atsargumo.

   Nepaisant to, kaip jūs suksite ar versite, norėdami išspręsti problemą, reikia pabrėžti smegenų galimybes kartu su jų veikla ir „SvetL“ Programų darbu atsižvelgiant į daugelį veiksnių, kuriuos svarstysime toliau.

F. D. Škrudnevas „Šviesos šluota“, N.Levašovas “Pirties versle”, A. Khatybovas “Darbo kastuvas”.
3 knyga Ląstelė ir sveikata (gyvos ląstelės sveikatos priežastys).
6 skyrius. Už supratimo ribų…
6.9. „SvetL“ ir vėžys.

versta iš tinklapio :   https://shkrudnev.com/index.php/home/monografii/svetliy-venik/16-publikatsii/kniga-3-kletka-i-zdorovya-prichiny-zdorovya-v-zhivoj-kletke/207-glava-6-za-predelami-ponimaniya

 

 

Submit a Comment