Cholesterolio laikas!

.

  

 

           Žinomas Vienos chirurgas ir mokslininkas Teodoras Billrothas (gerai žinomas dėl savo autorinių operacijų, kai pašalinama skrandžio dalis skrandžio opos ligos atveju) paprašė savo mokinių atlikti įdomų eksperimentą. Iš ožkų ir avių buvo pašalinta skydliaukė.

  Rezultatas buvo visiškai paradoksalus. Operacija lėmė staigų cholesterolio lygio šuolį ir bendrą arterijų, įskaitant vainikinių arterijų, aterosklerozę. Taigi, žolėdžiams, kurie niekada nėra bandę gyvulinio maisto, kuriame yra cholesterolio, atsirado aterosklerozė.

.

     Buvo įtarta, kad sumažėjusi skydliaukės funkcija gali sukelti aterosklerozę. Vėliau šios prielaidos pasitvirtino žmonėms. Būtent nepakankama skydliaukės funkcija, o ne gyvūniniai riebalai yra viena iš pagrindinių aterosklerozės priežasčių.  

    Nuo XIX amžiaus aterosklerozė sėkmingai buvo gydoma mažomis skydliaukės hormonų dozėmis.

  Antroje pusėje atsirado teorija, kurios pasekmės tolygu masinio genocido vykdymui.

  

    Teorijos gimimas apie tai, kad aterosklerozės priežastis yra vartojamas gyvūninis maistas kuriame yra cholesterolio, buvo susijęs su siaurų pažiūrų mokslininkų savanaudiškumu ir farmacijos kompanijų godumo. http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392427291_xolestirin05.jpg

 

    Jaukomis tapo milijonai pacientų, sergančių ateroskleroze. Tarp aukų buvo ir prezidentas JAV Duajtas Eisenhoweris, kurį iškart po pirmojo miokardo infarkto gydytojai «pasodino» ant dietos su mažu cholesterolio kiekiuNepaisant dietos, cholesterolio kiekis toliau didėjoKuo Griežčiau Ribojo gyvulinių riebalų kiekįtuo AUKŠČIAU KILO CHOLESTEROLIO LYGIS.

 

  

   KARTU SU CHOLESTEROLIU DIDĖJO IR SVORIS. Neteisingo gydymo rezultatas gavosi liūdnas: prezidentą ištiko dar keli infarktai, kurie galiausiai sukėlė širdies mirtį. Prezidentus gydo ne labiausiai žinantys gydytojai. Jeigu prezidentą D. White gydantis gydytojas būtų klausęsis patarimų savo išmanančio kolegos B. Barneso, tai galbūt visos istorijos eiga ir kryptis mokslinių tyrimų būtų pasukę visai kitu keliu.

.

  Время Холестерина

.

      Daugybė milijonų dolerių buvo įmesta į krosnį bevaisės mokslo pažangos, su tikslu patvirtinti „kaltę“ gyvūninių riebalų dėl aterosklerozės ir miokardo infarkto. Iki pat šios dienos JOKIŲ TIKRŲ ĮRODYMŲ PATEIKTI NEBUVO. Tačiau plačiajai visuomenei apie tai nepranešta, o antiholesterolinis vaistas „Lipitor“ („Liprimar“ ir kt.) sėkmingai užima pirmaujančią poziciją pardavimų srityje.

.Sumažinti cholesterolio kiekį prezidentui Eisenhoweriui galėtų padėti kita priemonė:

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392427338_xolestirin08.jpg

 pašalinti iš dietos „tankiuosius“ angliavandeniusBūtent saldus, krakmolingas ir rafinuotas maistas yra antra pagrindinė padidėjusio cholesterolio kiekio priežastis.

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392528812_texas-lipitor-diabetes-lawsuit.jpg

O tuo tarpu dar fiziologijos tėvas Rudolfas Virchowas rašė apie tai, kad cholesterolis niekada nebuvo priežastis aterosklerozėso pasirodo tik paskutinėje arterijų pažeidimo stadijojeCholesterolis ateina „gydymui“ žaizdų “, bet niekada nebuvo priežastis šios „žaizdos“ atsiradimoargumentavo mokslininkas. Padidėjęs cholesterolio kiekis yra TIK POŽYMIS uždegimo organizme, bet ne jo priežastisArterijos sienelės pažeidimus sukelia daugybė veiksniųPavyzdžiuipadidėjęs gliukozės ir insulino kiekis kraujyje.

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392427315_xolestirin10.jpg

  Nenuostabu, kad pusė žmoniųpatyrusių miokardo infarktąturėjo normalų cholesterolio kiekį.Ir atvirkščiaižmonėms, turintiems mažą cholesterolio kiekįmirtingumas yra dvigubai didesnis.Yra daug įrodymų, kad cholesterolio mitas nebegyvybingasPavyzdžiui, gyventojai šiaurinės Indijos dalies suvartoja 17 kartų daugiau gyvūninių riebalų nei gyventojai pietinėje jų dalyjeTačiau dažnis aterosklerozės arterijų miokardo pas šiauriečius septynis kartus mažesnis..

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392427312_xolestirin09.jpg

       Cholesterolis yra nepakeičiama medžiagakuris turinti tame tarpe ir antimikrobinių savybiųJis būtinas tiek dėl viduminio vystymosi Smegenų vaisiaustaip ir dėl normaliai centrinės nervų sistemos veiklaiNe veltui 23% cholesterolio atsargų yra smegenyseJei daugelis mūsų protėvių kartų būtų laikęsi mažo cholesterolio kiekio dietos, tai bijau, kad Smegenys žmogaus taptų panašios į medūzosNenuostabu, kad būtent mažas cholesterolio kiekis veda prie atminties mažėjimo vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Ypač norėčiau pabrėžti gyvenimišką būtinumą cholesterolio, kaip statybinės medžiagos reikalingumą vitaminoD ir hormonų, ypač lytinių ir antinksčių hormonų, sintezei. 

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392427287_xolestirin12.jpg

  Būtent dieta su mažu cholesterolio kiekiu silpnina organizmo sugebėjimą įveikti stresą.

Trūkumas gyvūninių riebalų racione priverčia kepenis dirbti su perkrovaKadangi cholesterolis yra gyvybiškai svarbus gyvybingumuikepenys yra priverstos jį sintetinti iš to kas yra turima – iš angliavandenių. Cholesterolio sintezė reikalauja iš kepenų mobilizuoti milžiniškus išteklius.

Время Холестерина

.

.

     Cholesterolio trūkumas dietoje tai tikra krizė kepenims! Ar ne geriau jai duoti galimybę užsiimti detoksikacijos darbais?

Время Холестерина  Bijau, kad niekas nežino apie tai, kad cholesterolis yra antioksidantas. 

...

          Ir sumažėjus jo kiekiui, padidėja vėžio, lytinės funkcijos sutrikimo, atminties sutrikimo, Parkinsono ligos, insulto (taip, insulto!), savižudybės ir net smurtinio elgesio rizika. Ar ne todėl Amerikoj yra tiek daug pavyzdžių šaunamųjų ginklų panaudojimo mąsinėse žudynėse, pavyzdžiui mokyklose? Taigi PATARIMAS JUMS: jei kas nors giriasi, kad turi mažai cholesterolio, geriau su tokiu žmogumi elkitės itin mandagiai

http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392427269_xolestirin15.jpg

  http://veche.razved.ca/uploads/posts/2014-02/1392427326_xolestirin16.jpg

.

.

   Niekas gi neįrodinės, kad žili plaukai yra priežastis senatvės. Analogiškai ir cholesterolis nėra miokardo infarkto priežastis. Mitas dėl cholesterolio atvedė iki to, kad širdies ligų priešu paskelbtas ypatingai sveikatai sveikas maistas – gyvuliniai riebalai.

   Priėjo iki absurdiško ,,apipjaustymo”:  baltymą atskyrė nuo trynio ir pradėjo išmetinėti pačią naudingiausią kiaušinio dalį.

.

        

.

.

.

.

.

NUOMONĖ DILETANTO NUO MOKSLO …

  Iki pat šio momento – nebuvo jokių problemų formuojant visuomenės sąmonęjos ne egzistuoja.

  Jei Programa vystymosi (mūsų atvejuprograma sukūrimo PREPARATŲ „NUO CHOLESTEROLIO“), suformuota, tada atitinkama mafijos struktūra parenka pagal programą atitinkamą valdymo sistemą ir pateikia visuomenei, preliminariai „nurodę į eketės valymą“. Nesąmoningi elementai visuomenės (suprantantys ir tie kurie prieš) paklūsta sukurtos programos įgyvendinimui jų sunaikinimo, slopinimo, pavergimo ir kt.

  Per 500 medicinos gyvavimo metų niekas nekreipė dėmesio į šias smulkmenas, todėl galima pranešti apie dideles pergales prieš „PROTĄ“, nekreipiant dėmesio į šias smulkmenas. Nežinant gyvos ląstelės gyvavimo prasmės ir norminių duomenų jos egzistavimo, ryšio su Smegenimis, negalima kalbėti apie mediciną. Ne paslaptis tai, kad šiuolaikinė medicina dirba tik su negyvomis struktūromis. Su gyvomis struktūromis atliekami tik eksperimentai. Paaiškinkime, kad kiekvieną kūno ląstelę valdo Smegenys, valdymo sistema šiuolaikinei medicinai nežinoma. Be to, nežinoma ir pačios gyvos ląstelės struktūra.

Tyrimai po mikroskopu tai tyrimai negyvos struktūros (praradusiomis ryšį su valdymo sistema), todėl visos rekomendacijos taikomos tik negyvoms struktūroms. Be to, pačios Smegenys formuoja pojūčius, kurių pagrindu yra pastatyta instrumentinė žemo lygio tyrimų dalis, ir jeigu Smegenys dėl kokių nors priežasčių pakeitė pojūčių formavimąsi, tai dar nereiškia, kad pasikeitė ir išorinis pasaulis. Keliose publikacijose jau minima, kad kraujo judėjimas kraujagyslėse yra panašus į metalų jonų judėjimą veikiant išoriniam (solenoidui) elektromagnetinį lauką, tuo tarpu šaltinis šio lauko nenurodomas. Bent jau, PIRMAS NEDRĄSUS ŽINGSNIS VEDANTIS Į TIESĄ JAU ATLIKTAS. O ŠITAS STRAIPSNIS tai ANTRAS ŽINGSNIS šia kryptimi. Atėjo laikas tam kad iškilmingai palaidoti mitą apie cholesterolio kaltę miokardo infarktui; ir tai turėtų būti daroma su trankiu kariniu saliutu. Kad fejerverkų salves išgirstų, KIEK GALIMA  DAUGIAU APGAUTŲ ŽMONIŲ!

15.02.2014

.