Bioinformacinis Adaptyvus Aparatinis – programinis Kompleksas ,,SvetL”

Šiuolaikinis (atnaujintas) variantas Komplekso ,,SvetL” realizuotas principialiai nauju išdirbimu ,, Rusų Mokslo – Technikos Draugijos”, turintis palyginus su praėjusiomis Komplekso ,,SvetL” versijomis eilę reikšmingų pokyčių :

– Psi-lauko Generatorius – (pirminių materijų Generatorius), kuris yra neatsiejama „SvetL“ Komplekso dalis, yra „sumontuotas“ ant plokštės, pagamintos iš specialiai išauginto silicio kristalo, o tai žymiai padidino jame įmontuoto generatoriaus efektyvumą ir galimybes.

– Naujas kompaktiškas dizainas, sukurtas atsižvelgiant į visas ankstesnių versijų Kompleksų Vartotojų pastabas, leido supaprastinti jo veikimą, padidinti „darbo“ patikimumą ir efektyvumą. Dabar „SvetL“ Kompleksą galite nuolat nešiotis su savimi ir tai nesukelia jokių nepatogumų naudojant.

– Programinė įranga, kaip „SvetL“ Komplekso elementas, yra patalpintas ant patikimo kompaktiško informacinio nešiklio Komplekso viduje, kas leidžiančią „valdyti“ Programą įdiegtą Komplekso Generatoriuje ir keisti Programinės Įrangos pozicijas naudojant bet kurį turimą asmeninį kompiuterį (o ateityje planšetinį kompiuterį ir išmanujį telefoną).

Kompleksui „SvetL“ gali būti naudojami kompiuteriai, kurie atitinka Programinės Įrangos reikalavimus: bet kuris asmeninis kompiuteris, pasiekiamas vartotojo šiuo momentu su „Windows“ operacine sistema.
Visa tai suteikia aiškumą dirbant, o taip pat savarankišką ir teisingą savininkų mokymasį ir visų „SvetL“ Komplekso galimybių įsisavinimą.

Generatoriui ir Programoms ,,SvetL” nereikia elektros įkrovos, atitinkamai Kompleksas ,,SvetL” nereikalauja elektros ar kokio kito maitinimo šaltinio. Jis valo ir strūkturizuoja vandenį ir maistą, pašalindamas nuodus ir žmogui kenksmingus cheminius junginius.

   Pažangi, kvazi (beveik gyva) programinė įranga yra patikimoje kompaktiškoje laikmenoje, esančioje „Komplekso“ viduje, kuri leidžia „valdyti“ generatoriuje įdiegtą programą ir pakeisti 72 programų padėtį naudojant bet kurį turimą „Windows“ kompiuterį.

INFORMATYVIOS INSTRUKCIJOS

Paleidus programą, atidaromas Pagrindinis Programos Ekranas.

Pradiniame ekrane matosi trys pagrindiniai mygtukai, leidžiantys įeiti į atitinkamus Programų skyrius:

    „Organizmo sistemos“

    „Sergamumo profilaktika“

    „Apkrovos kontrolė

Pagrindinio ekrano apačioje yra mygtukas „Išeiti iš programos“


     Pagal savo paskirtį  Kompleksas  turi aiškią ir pritaikomą sveikatingumo programą, kuri kiekvienam padeda pasiekti norimų rezultatų.

     Kompleksas  kontroliuoja energijos srautus ir daro reikiamą poveikį įvairiems žmogaus kūno organams ir sistemoms.

     Žmogaus kūną sudaro 14 organizmo  sistemų:

   skeleto, raumenų, kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių, endokrininės ir t.t..    Jūs galite pasirinkti organus ar sistemas, kuriems Jūs norite skirti         dėmesį, kad taptumėt sveikesni.   

    Sergamumo profilaktikos skyriuje  yra  aprašyti 148 susirgimai.

    Apkrovos kontrolė padeda kontroliuoti pasirinktas pozicijas.

     Kompleksas ,,SvetL” valdo  energijos srautus ir atlieka reikalingą poveikį energetinėms struktūroms ir ,,papildomiems” žmogaus kūnams, nustatydamas tikslingumą ir reikalingumą šito poveikio.       

    Kompleksas „SvetL“ sudaro sąlygas veikti šitoms energijoms visą energetinį ir dvasinį žmogaus vystimasi, kas, savo ruožtu, gali sudaryti palankias sąlygas ir vykti procesams, kurie skatina žmogaus organizmo sveikimą.

      Komplekso „SvetL“ veikimas prisotina žmogų atitinkamais srautais energijos ir atstato kokybinę organizmo struktūrą iki ribos, siekiančios normą.

Komplekso „SvetL“ savininkas turi žinoti, kad egzistuoja laiko tarpas tarp Komplekso ,,SvetL” darbo pradžios ir pakitimų pasirodymo fizinėje plotmėje. Kartais šis efektas išryškėja tuoj pat, bet kaip taisyklė preis savaitės arba mėnesiai, kol pasirodys pirmieji pokyčiai. Reikia taip pat turėti omenį, kad galimo valymosi metu, organizmas gali būti perkrautas, todėl Vartotojas gali jausti silpnumą ir nuotaikos svyravimus.

Programinės Įrangos Sveikatingumo įrenginys Kompleksas „ SvetL “ yra individualus!

„SvetL“ Savininkas pirmą paleidimą privalo atlikti SAVARANKIŠKAI!

Norintys daugiau sužinoti, gali pereiti į gamintojo tinklapį https://www.svetl.one/collection/kompleks-svetl . Galima rusų ir anglų kalba.

Svarbi informacija: instrukcija (galimos anglų ir rusų kalbos) https://svetl.one/page/instruktsii

Atsakomybės atsisakymas.

Šie interneto puslapiai skirti suteikti informaciją apie produktus bei kitas paslaugas. Nepaisant mūsų dėmesio turinio tikslumui, išbaigtumui bei išsamumui, mes, deja, negalime prisiimti atsakomybės už jį, tiesiogiai arba netiesiogiai. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendra informacija ir jokiu būdu negali pakeisti medicininės, komercinės ar kitokios konsultacijos. Todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius teigimus ar reikalavimus atlyginti žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusią su interneto puslapių naudojimu ar juose pateikiama informacija.

Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikiama trečiųjų šalių informacija ar nuorodos, tai neturėtų būti suprantama kaip mūsų pateikiamos rekomendacijos. Kadangi mes netikriname tos informacijos tikslumo, išsamumo ar teisėtumo, mes, suprantama, negalime prisiimti už ją atsakomybės.

Mes pasiliekame visišką teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.