Kompleksas „SvetL Aqua“

 

Kompleksas „SvetL Aqua“ ir keturių rūšių mineralų rinkinys – titnago, žadeito, šungito ir kalnų kvarco

    “SvetL Aqua” kompleksas skirtas giliam energetiniam ir fiziniam vandens valymui, transformacijai ir struktūrizavimui. „SvetL Aqua“ kompleksas tai rinkinys, kurį sudaro silicio plokštelė akrilo apvalkale ir keturių rūšių mineralų rinkinys – titnago, žadeito, šungito ir kalnų kvarco. “SvetL” generatorius sumontuotas plokštelėje, mineraluose, o jo programinė įranga sureguliuota taip, kad sąveikautų su išvardytų mineralų atominėmis gardelėmis, o tai itin svarbu generuojant patį procesą, sąveikaujant su vandeniu.

 

Aktyvus “SvetL Aqua” Komplekso elementas yra inde, kuriame įdiegta “SvetL” programa ir mineralai, kurie sudaro sąlygas užsibrėžtiems tikslams pasiekti.

Kompleksas „SvetL Aqua“ ir keturių rūšių mineralų rinkinys – titnago, žadeito, šungito ir kalnų kvarco.

 

Komplekso „SvetL Aqua“ paskirtis

 

    Kompleksas “SvetL Aqua” skirtas giluminiam energetiniam ir fiziniam vandens valymui, transformacijai ir struktūrizavimui, kurio kaita pastaruoju metu turi ryškią tendenciją ir šie pokyčiai tęsis. Kompleksas yra –  rinkinys, kurį sudaro silicio plokštė, kuri yra dėkle ir akrilo apvalkale, bei  keturių rūšių mineralų rinkinys – titnagas, žadeitas, šungitas ir kalnų kvarcas. Mineralai parenkami tam tikru būdu, atsižvelgiant į vandens savybių pokyčius ir vandens standarto susidarymą tuo metu, kai jį naudoja žmonės. “SvetL” generatorius sumontuotas ir plokštelėje, ir mineraluose, o jo programinė įranga sureguliuota taip, kad sąveikautų su išvardintų mineralų atominėmis gardelėmis, o tai labai svarbu generuojant patį procesą, sąveikaujant su vandeniu.

    Šioje konstrukcijoje silicio plokštelė su įmontuotu generatoriumi yra Valdymo centras. Generatorius užtikrina visišką vandens struktūros energetinį restruktūrizavimą, naikina vandenyje esančius kenksmingus priedus, priemaišas, chemines medžiagas ir kitus komponentus (be skaidrinimo ir konkretinimo), kurie gali pakenkti žmonių sveikatai.

    Tuo pačiu metu, jei vartotojas ir jo šeimos nariai yra kitų “SvetL” technologijų vartotojai, plokštelėje esantis generatorius sąveikauja su jais ir užtikrina palankiausią restruktūrizavimą, atsižvelgiant į individualias vartotojų savybes. Bet situacijoje, kai vandenį naudos keli vartotojai, toks pertvarkymas yra „vidutinio“ pobūdžio, vanduo tampa maksimaliai palankus visiems vartotojams, tačiau nepažeidžiant subtilių individualių niuansų. Individualus nustatymas galimas tik tuo atveju, jei “SvetL Aqua” kompleksas turi vieną vartotoją.

 

Mineralai fiziškai apdoroja vandenį ir veikia kaip natūralūs filtrai. 

 

 

„SvetL Aqua“ komplekso naudojimo instrukcijos

 

SVARBU! Pirkdamas ir naudodamasis “SvetL” Technologijas vartotojas patvirtina, kad buvo informuotas ir jam aišku, kad:

 

– “SvetL” programa, kai ji taikoma, formuoja sąlygas vartotojui gauti teigiamų rezultatų, nurodytų šioje instrukcijoje, tačiau negarantuoja jų atsiradimo tam tikromis sąlygomis. Tokių rezultatų greitis, jų buvimas ar nebuvimas priklauso nuo individualių smegenų sugebėjimų ir vartotojo organizmo savybių, bendros sveikatos, gyvenimo sąlygų, aplinkos sąlygų ir žmogaus gyvenimo būdo;

– Fiziniai principai, kuriais grindžiama “SvetL” programose naudojama technologija, nėra pripažinti oficialaus mokslo, o įrenginiai, galintys vienaip ar kitaip išmatuoti “SvetL” programų geometrines ir kitas struktūrines charakteristikas, šiandien nėra žinomi. Esamų instrumentų pagalba, tam tikru mastu galima išmatuoti tik “SvetL” technologijų panaudojimo pasekmes (efektyvumą).

 

 

„SvetL Aqua“ komplekso naudojimas.

 

Po aktyvavimo (galima ir dėkle) reikia plokštelę padėti prie indų su vandeniu (į vandenį dėti nebūtina), o mineralus nuplauti tekančiu vandeniu, supilti į indus ir užpilti reikiamu vandens kiekiu.

 

„SvetL Aqua“ komplekso plokštelės naudojimo laikas neribojamas ir leidžia vienu metu konvertuoti iki 20 – 25 litrų vandens(4-5 indus 3-5 litrams vandens). Galima naudoti ir didesnio tūrio indus, pavyzdžiui, 2 x 10 litrų, arba 1 x 20 litrų, tačiau tokiu atveju į indus reikia sudėti keleta mineralų iš rinkinio – 2/10 litrų, 4/20 litrų.

 

“SvetL Aqua” komplekse yra mineralų rinkinys, skirtas valyti iki 5 litrų vandens. Didesniam vandens kiekiui išvalyti papildomai perkami mineralų rinkiniai.

 

Mineralų rinkiniai turi naudojimo laikotarpio apribojimų, kadangi patys mineralai ilgainiui išnaudoja savo valymo išteklius, kaip ir bet kuris vandens valymo filtras. Maksimalus mineralų rinkinio naudojimo laikotarpis yra 6 mėnesiai. Tuo pačiu metu rekomenduojama juos išimti kartą per savaitę ir nuplauti tekančiu vandeniu. Nerekomenduojama naudoti vandens, kuris lieka pačiame indo dugne (t. y. tiek kiek maždaug padengia mineralines medžiagas), geriau šį vandenį išpilti, bet galima naudoti gėlėms laistyti, arba galima aptaškyti patalpų sienas, tai naudinga tiek didinant patalpos drėgmę, tiek papildomai išvalant energiją.

 

Geriausia mineralines medžiagas valyti kas savaitę taip: laikinai supilkite vandenį iš indo į bet kurį indą, bet ne visą. Dalį vandens, tokio tūrio, kuris padengtų mineralines medžiagas ir indo dugną, išpilkite, indą išskalaukite vandeniu.

Išplovus indą ir mineralus, mineralai vėl dedami į indą ir užpilami laikinai užpiltu vandens kiekiu. Patartina nepilti vandens iš indo iki galo, o nuolat įpilti naujo, dar neišvalyto vandens iki pilno kiekio, kadangi jau struktūrizuotas ir išgrynintas vanduo labai pagreitina naujo vandens struktūrizavimo procesą.

 

Vandens energetinio struktūrizavimo laikas yra 2 valandos, tačiau fizinis valymas nuo priemaišų ir teršalų reikalauja daugiau laiko, todėl minimalus reikalingas valymo laikas yra 12 valandų, o geriausia 24 valandos. Todėl valymo laikui pailginti rekomenduojame naudoti ne vieną, o 2 indus su mineralais, kol naudojate vandenį iš vieno, antrasis užpilamas.

 

Be vandens struktūrizavimo, “SvetL Aqua” Kompleksas gali būti naudojamas energijos valymui ir maisto struktūrizavimui. Norėdami tai padaryti, pakanka 1 valandą padėti maistą šalia indo.

 

Norint pagerinti „SvetL Aqua“ komplekso derinimą su asmeniniais vartotojų “SvetL” (jei tokių turite), būtina „susipažinti“. Tam asmeninis kompleksas „SvetL“ (apyrankė, pakabukas, kompleksas) įvyniojamas į maistinę foliją (geriausia naktį, prieš miegą), o ant šio ryšulio uždedamas „SvetL Aqua“. Ryte folija nuimama ir išmetama iš namų. Nustatymai baigti. Jei yra keli vartotojai, turintys asmeninius “SvetL”, kiekvienas asmeninis “SvetL” įvyniojamas atskirai į foliją, po to juos reikia sudėti vienoje vietoje ir ant jų uždėti “SvetL Aqua”. Tuomet viską tęskite, kaip aprašyta aukščiau.

 

Ateityje bet kuris vartotojas, kurio asmeninis “SvetL” yra „susipažinęs“ su „SvetL Aqua” Kompleksu, galės bendrauti su „SvetL Aqua“. Tačiau taip pat „SvetL Aqua“ kompleksu gali naudotis ir tie, kurie neturi asmeninių “SvetL”, jiems vanduo bet kokiu atveju bus palankiausias.

 

LINKIME NAUDOTIS NAUDINGAI!

„SvetL Aqua“ komplekso aktyvinimas.

 

Rūpinkitės kompleksu. Valdymo centras plokštelėje yra labai jautrus kritimams, sukrėtimams ir kitiems mechaniniams pažeidimams. Išimkite Valdymo centrą (silicio plokštelę) iš maišelio ir dėklo, padėkite plokštelę viršumi kairės rankos delne. Šioje pozicijoje palaikykite bent 2 minutes. Galima pajusti delno atšilimą. Tai normalu. Po 2 minučių – kompleksas pradeda veikti ir susisiekia su jūsų smegenimis.

Po to paimkite 4 maišelius mineralų, sudėkite juos į krūvą (bet kokia tvarka) ir 20 minučių padėkite ant viršaus jau aktyvuotą plokštelę (Valdymo centrą).

ĮSPĖJIMAS!

 

Apsauginės pakuotės atidarymą ir pirmąjį kontaktą su „SvetL Aqua“ kompleksu atlieka tik Naudotojas – Asmuo, kuriam skirtas „SvetL Aqua“ kompleksas.

Aktyvus “SvetL Aqua” kompleksas elementas yra inde, kuriame įdiegta “SvetL” programa ir mineralai, kurie sudaro sąlygas užsibrėžtiems tikslams pasiekti.

Daugiau apie Kompleksą “SvetL Aqua”

https://www.svetl.one/collection/kompleks-svetl-akva

Atsakomybės atsisakymas.
Šie interneto puslapiai skirti suteikti informaciją apie produktus bei kitas paslaugas. Nepaisant mūsų dėmesio turinio tikslumui, išbaigtumui bei išsamumui, mes, deja, negalime prisiimti atsakomybės už jį, tiesiogiai arba netiesiogiai. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendra informacija ir jokiu būdu negali pakeisti medicininės, komercinės ar kitokios konsultacijos. Todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius teigimus ar reikalavimus atlyginti žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusią su interneto puslapių naudojimu ar juose pateikiama informacija.

Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikiama trečiųjų šalių informacija ar nuorodos, tai neturėtų būti suprantama kaip mūsų pateikiamos rekomendacijos. Kadangi mes netikriname tos informacijos tikslumo, išsamumo ar teisėtumo, mes, suprantama, negalime prisiimti už ją atsakomybės.

Mes pasiliekame visišką teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.