Konstruktyvas “Kupolas-DI“

Technologija Konstruktyvas “Kupolas-DI“ tai technologija nukreipta į žmonių Gyvybės Palaikymo Sistemos ir jų sveikatos gyvenamosiose vietose gerinimą, atsižvelgiant į esamą aplinką.

Erdvę, kurią dengia Kompleksų spindulys, įgauna harmoniją ir apsaugą nuo žalingo išorinio technogeninio pobūdžio poveikio, bet ir izoliuoja ją nuo kitų nepageidaujamų negatyvių energijų.

Ko pasekoje keičiasi žmonių tarpusavio bendravimo atmosfera Komplekso DI (toliau Komplekso) veikimo spindulyje, vyksta teigiamas žmogaus sąmoningos būsenos korekcijos procesas, tame tarpe ir bendrijose.

Žmogaus sąmoningumas pereina į kokybiškesnį mąstymo lygmenį, papildydamas sunaudotos emocionalinės energijos trūkumą. Tai nuima vystimosi blokuotę ir nedaleidžia agresijos, o pripildo energija, kurios trūkumas ir yra visų neigiamų emocijų priežastis,kas neigiamai gali atsiliepti sveikatai.

Konstruktyvas “Kupolas-DI“ atkuria energiją savo įtakos zonoje, o tai padeda pakelti žmogaus sąmonę į aukštesnį lygį, pašalina vystymosi kliūtis ir apsaugo nuo agresijos pasireiškimo.Visa tai daro labai teigiamą poveikį žmonių sveikatai.

Konstruktyvas ,,Kupolas – DI” – kas tai?

Visų pirma – tai Gyvybinės Energijos Šaltinis ir Nuolatinė erdvės apsauga, sukurtas pagal Nikolajaus Levašovo,,Tamsiosios Materijos” Generatoriaus principą , kurio veiksmingumas patvirtintas ne vienerių metų tyrimais.

Konstruktyvas ,,Kupolas – DI “ – tai sukurta harmoninga oazė, komforto zona, rūpestingai ,,sukurta” Kupolo, o tiksliau – sfera, sukuriama Generatoriaus, savo diapazono spindulyje (20-30m.) .

Kompleksas Konstruktyvas ,, Kupolas – DI” darbuojasi pagal Naujas «Svetl» Programas specialiai šia linkme sukurtos, gyvybę – palaikančios programos ir harmoningo sugyvenimo ir bendradarbiavimo atmosferos rėmuose.

Pritaikymo sritis – privatus namas, butas, biuras, auditorija, parduotuvė ir kt., atitinkanai veikimo spinduliui -(20-30m.).

     „ Kupolas – DI“ – Didelis, turi diapazoną 20-30 m., o  ,,Kupolas – DI“Mažas, turi diapazoną 10-20 m. Kupolą taip pat galima pritaikyti pagal jūsų specifikacijas. Tai daugiafunkcinis klasteris, kuris savarankiškai analizuoja, kas vyksta  gyvybės palaikymo sistemos teritorijoje,  kurioje jis randasi.

     Generatorius yra KVAZI (beveik gyvas) organizmas, kuris, be viso kito,  geba bendradarbiauti su Smegenimis žmogaus, kuris yra jo veikimo srityje. Kompleksas funkcionaliai,  per ,,SVETL” Programas, kurios tikslingai sprendžia problemas,  Žmonių Gyvybės Palaikymo Sistemos  rėmuose,  visiems žmonėms, esantiems ,, Kupolo – DI“ aprėpties zonoje, GALI:

  • Neutralizuoti neigiamą įvairių elektros prietaisų, taip pat „Wi-Fi“, kompiuterių, telefonų ir kitų poveikį;

  • Apsaugoti nuo geopatinių zonų poveikio;

  • Apsaugoti nuo neigiamo kenksmingų medžiagų poveikio, ypač naudojamų statant namus ir butus;

  • Apsaugoti nuo kitų objektų ir elementų neigiamo energoinformacinio poveikio;

  • Restruktūrizuoti ir valyti vandenį, taip pat mažina neigiamą cheminių ir GMO komponentų, vaistų ir maisto bei viso ko kito poveikį „Kupolo -DI“ viduje;
  • ,,Reguliuoti” ir sumažinti skaitmeninių technologijų (ypač vaikų), priklausomybes nuo kompiuterio ir socialinių tinklų naudojimo;

  • Suteikti žmonėms kokybišką poilsį ir miegą, nuimti stresą, patirtą bendraujant su žmonėmis, ir daugelį kitų dalykų, kas mūsų manymu yra negatyvu mūsų kasdieniame gyvenime;

  •  ,,Kupolas – DI“ ypač gerai sąveikauja su tais, kurie jau naudojasi „SvetL“ Programomis („Kompleksu-SvetL“, „SvetL” -Pakabuku ir „SvetL” -Apyranke, apyranke ,,SLN”).

  • Kupolas – DI daro teigiamą poveikį naminiams gyvūnams, kurie tampa klusnūs, meilūs ir praktiškai neserga.

SVARBU! Prieš IŠIMANT „KUPOLĄ – DI“ iš pakuotės ĮDĖMIAI PERSKAITYKITE INSTRUKCIJĄ!

Atsakomybės atsisakymas.
Šie interneto puslapiai skirti suteikti informaciją apie produktus bei kitas paslaugas. Nepaisant mūsų dėmesio turinio tikslumui, išbaigtumui bei išsamumui, mes, deja, negalime prisiimti atsakomybės už jį, tiesiogiai arba netiesiogiai. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendra informacija ir jokiu būdu negali pakeisti medicininės, komercinės ar kitokios konsultacijos. Todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius teigimus ar reikalavimus atlyginti žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusią su interneto puslapių naudojimu ar juose pateikiama informacija.

Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikiama trečiųjų šalių informacija ar nuorodos, tai neturėtų būti suprantama kaip mūsų pateikiamos rekomendacijos. Kadangi mes netikriname tos informacijos tikslumo, išsamumo ar teisėtumo, mes, suprantama, negalime prisiimti už ją atsakomybės.

Mes pasiliekame visišką teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.