,,SvetL”-K Kulonas

„SvetL” Technologijų vartotojams suteikiama
Vertingiausia dovana … LAIKAS!

Buvo rastas iš esmės naujas sprendimas – viename sujungti du, kaip labiausiai tinkančius Generatoriaus platformai gaminius, ant nešiklio – Silicio ir Sidabro. Specialiai suprojektuotas ir sukurtas konkrečiai užduočiai, Silicio elementas (apskaičiuoto dydžio plokštelė) yra įmontuojamas į sidabro Kuloną, naudojant tam tikrą technologiją, ir ši vienalytė konstrukcija tampa beveik idealia nešiklio platforma „SvetL“ Generatoriui. Tuo tarpu Silicis yra pagrindas Generatoriaus platformai, o Sidabras čia tampa savotišku tarpininku ir stiprintuvu.

Rezultate, 28 kreiptuvai (pagal laikrodžio rodyklę ir prieš laikrodžio rodyklę), išdėstyti 36,6 laipsnių kampu, naudojant aukso pjūvio proporcijas komponuojant kiekvieną pakabuko elementą, ir, žinoma, nauja platforma – visa tai leido paversti naująjį laikiklį į vientisą, maksimaliai atitinkančią nustatytas užduotis konstrukciją, kur kiekvienas elementas savo vietoje ir kiekvienas elementas vaidina, savo, reikšmingą vaidmenį.

Funkcionaliai „SvetL-K“ Kompleksai Suaugusiesiems, taip pat kaip ir sidabrinės Apyrankės „SvetL“, turi Vieningą funkcionalią paskirtį:
*Padidina kūrybinį ir protinį potencialą, skatina geresnį informacijos įsisavinimą ir mokomosios medžiagos suvokimą, užtikrina darnų žmogaus vystymąsi.

*Padidina emocinį ir psichinį stabilumą. Sukuria sąlygas neutralizuoti negatyvų energo – informacinį poveikį ir neigiamo emocinio fono įtaką.

*Apsaugo nuo neigiamų aplinkos veiksnių, energetinės-informacinės ir elektrinių prietaisų spinduliuotės įtakos , padidina emocinį ir psichinį stabilumą. Palaiko žmones, užsiimančius sportu , vedančius aktyvų gyvenimo būdą, prisideda prie greito ir kokybiško organizmo atsigavimo po fizinių krūvių.

Vaikiškuose Kompleksuose „SvetL-K “ Generatorius savarankiškai pasirenka prioritetinę poveikio kryptį, priklausomai nuo, kaip taisyklė, dar nesuvokiamų vaiko poreikių konkrečiu metu.

Kai kurie „SvetL-K“ Komplekso praktinio taikymo momentai.

Programos „SvetL“ aktyvinimas įdiegtos Komplekse ,,SvetL“-K:

Vartotojas privalo savarankiškai paimti Kompleksą „SvetL-K“ Kulono pavidalu į delną savo kairės rankos, Kuloną ant delno laikyti 60 sekundžių ir po to uždėti Kuloną ant kaklo.

Jei neįmanoma savarankiškai atlikti aukščiau nurodytų dalykų (vaikas, pagyvenęs žmogus ir kt.), Padėjėjas atlieka reikiamus veiksmus už Vartotoją, neliesdamas paties „SvetL-K“ Komplekso, kol baigsis aktyvinimas.

Po aktyvavimo, į Programos „SvetL-K“ veikimą įdiegtos Komplekse „SvetL“ ,neturi įtakos atsitiktiniai kitų žmonių ir (arba) gyvūnų prisilietimai, mechaniniai pažeidimai, aukšta temperatūra, chemiškai aktyvios medžiagos, rentgeno spinduliai ir kitos rūšies radiacija. Tačiau verta prisiminti, kad tai yra asmeniniam naudojimui skirtas daiktas, ir jis nėra skirtas masinėms demonstracijoms, eksperimentams ir naudojimuisi kitiems žmonėms. Dėl mechaninių, šiluminių, cheminių ir kitų tipų poveikių gali būti pažeistas tik nešiklio vientisumas ir pablogėti jo išvaizda.

Komplekte su „SvetL-K “ Kompleksu komplektuojama ir virvelė, su kuria galima nešioti Kompleksą ant kaklo. Jei norite, šią virvelę galima pakeisti savo sidabrine grandinėle. Grandinė gali būti bet kokio tipo ir dydžio.

 • Yra du generatorių tipai: moteriški ir vyriški.     
 • Kulonas “K-Svetl” turėtų būti išimtas  iš dėžutės ir išimamas iš plastikinių pakuočių to Vartotojo, kuriam jis skirtas.
 • Tik vartotojas turi užmegzti pirmuosius ir paskesnius ryšius su įrenginiu.
 • Išėmę Kuloną iš dėžutės, laikykite jį kaire ranka mažiausiai 60 sekundžių. Tai suaktyvina biogeneratorių ir prisitaiko prie jūsų konkrečių poreikių.     
 • Suaktyvinus generatorių, jūs tampate savininku visam gyvenimui, niekas kitas negali naudoti šio Kulono.
 • Didžiausia nauda gaunama nešiojant Kuloną 24 valandas per parą. Kai kurie žmonės jaučia, kad energija iškart patenka į įvairias kūno vietas. Kiti – ne. Generatoriaus efektyvumas nesiskiria; tačiau jei jūs negalite jausti energijos, turite būti pastabus ir atkreipti dėmesį į patobulinimus, kai jie pasirodo, viską užrašydami į dienoraštį.
 • Apskritai, tai daro teigiamą poveikį žmogaus kūno sistemoms, teikdama nuolatinės subtilios energijos šaltinį visiems jūsų sistemos lygiams – emociniam, intelektualiniam ir fiziniam.
 • Pamažu mažinamas vaistų vartojimas, o kartais jų visiškai atsisakoma.
 • Padeda pašalinti žalingą alkoholio, tabako, stiprių vaistų, užteršto maisto ir vandens poveikį.
 • Bendros savijautos ir imuniteto gerinimas.
 • Skatina geresnį informacijos įsisavinimą ir mokomosios medžiagos supratimą.
 • Tai leidžia padidinti ištvermę nepakenkiant kūnui dėl vidinių plonos energijos atsargų atstatymo ir audinių regeneracijos.
 • Tai sukuria sąlygas neutralizuoti neigiamos energijos-informacijos įtakos ir neigiamų emocijų įtakai neutralizuoti.
 • Tai padeda nuo streso, suteikia ramesnę ir subalansuotą reakciją į įvykius, vykstančius kiekvieną dieną.
 • Padidina emocinį ir psichinį stabilumą.
 • Didina kūrybingumą ir intelektualinį potencialą.

Svarbi informacija: Instrukcija Kulono «SvetL-K»
Atsakomybės atsisakymas.
Šie interneto puslapiai skirti suteikti informaciją apie produktus bei kitas paslaugas. Nepaisant mūsų dėmesio turinio tikslumui, išbaigtumui bei išsamumui, mes, deja, negalime prisiimti atsakomybės už jį, tiesiogiai arba netiesiogiai. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendra informacija ir jokiu būdu negali pakeisti medicininės, komercinės ar kitokios konsultacijos. Todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius teigimus ar reikalavimus atlyginti žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusią su interneto puslapių naudojimu ar juose pateikiama informacija.
Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikiama trečiųjų šalių informacija ar nuorodos, tai neturėtų būti suprantama kaip mūsų pateikiamos rekomendacijos. Kadangi mes netikriname tos informacijos tikslumo, išsamumo ar teisėtumo, mes, suprantama, negalime prisiimti už ją atsakomybės.
Mes pasiliekame visišką teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.