VVV-369 KRISTALAS

VVV – 369 KRISTALAS, perdirbtas ,,SvetL” technologijos pagalba.

    «Mumio – Kalnų balzamas, gyvybinės energijos užtaisas, gamtos dovana, uolų kraujas – tai tik keli iš daugelio epitetų, kuriais šiuo metu vadinamas kalnų plyšiuose susidarantis balzamas – mumio. Rytų civilizacijose jau prieššimtmečius vertinta medžiaga šiandien vis plačiau naudojama ne tik sveikatai stiprinti, bet ir diabetui, lūžiams gydyti ar net organizme susidarantiems akmenims tirpdyti».

   

   „Mumio“ veiksmingumo mechanizmas pagrįstas toksinų (įskaitant tuos, kurie laikomi silpnai ardomais ar nesunaikinamaisiais) silpninant jų informacinius ryšius atominės-molekulinės lygmeniu. Kenksmingos medžiagos sukuria „mineralinę skylę“ kūne, mumio pamažu visiškai kompensuoja reikalingų mineralų trūkumą. Tai yra viena iš sudedamųjų dalių jį pritaikant nuo daugybės „negalavimų“, pakeičiančių tą patį (didžiulį) mums skirtų „modernių“ vaistų kiekį.

   Gilesnis, bet ne iki galo, procesas yra toks: — mumio yra biologinis reguliatorius, išlyginantis elektrolitinų pusiausvyrą, pašalindamas simptomus ir pačią ligą. Galų gale, bet kurioje neorganinėje (ir organinėje) struktūroje yra junginių su vandenilio atomais (įskaitant plazmą), kurie yra informacijos blokas. Informacija iš vandenilio bloko gali būti pasirinkta tik pakeičiant, t. y. viena informacija pakeičiama kita. Informacinius (atominius) ryšius galima susilpninti per mumio esančius mineralus.

   pH pokytis (neigiamas vandenilio jonų koncentracijos logaritmas yra gyvos ląstelės prisotinimo potencialu rodiklis) yra elektrinio potencialo ar magnetinio impulso pokytis. Mumio pH yra 8,29,6, tačiau šis sudėtingas molekulinės heterotrofinių mineralų rinkinys geriausiai sąveikauja su vandeniu, gerai ištirpdamas jame, sudarydamas koloidinį tirpalą, kurio pH yra 6,57,5. Žmonėms pH norma 6,887,45 – vandeninis (koloidinis) mumio tirpalas, kurio pH yra 6,57,5, yra idealus žmonėms, nurodantis efektyviausią jo naudojimo būdą – viduje, vandeniniame tirpalas.Tačiau yra vienas subtilumas – sunaikindamas atominius toksinų ryšius, mumio, veikdamas magnetinės energijos materiją, sudaro stabilius ryšius su toksinų „fragmentais“. Todėl jūs turite padėti paskatinti sunaikintų toksinų pašalinimą. Žinoma, jis pats su tuo susidoros, tačiau įvertinus konkrečią užduotį kovoti su virusu ar priešintis tam, kaip patikimą apsaugą, „SvetL“ Programos atliks šį vaidmenį. Jei mumio naudojate ryte, tada vakare geriau paskatinti toksinų pašalinimą iš organizmo, neturint „SvetL“ Programų, išklausę L. Beethoveno „Moonlight“ sonatą (čia galite atsisiųsti: https://www.svetl.one/page/os3) Reikėtų pažymėti, kad miego kokybė nėra sutrikdyta, bet TIK gerinama, o žmogus atsikelia pailsėjęs ryte.

     Galimybės prisitaikymas prie Žemėje vykstančių pokyčių, panašių „staiga kilusių“ epidemijų, kurių šaltinis yra už žmogaus galimybių ir dabartinių mokslinių žinių ribų, grindžiamų visiškai skirtingo supratimo apie tai, kas vyksta šiandien, principais. Rezultatų įsikūnijimas – Naujos Žinios ir jų taikymo praktika – mumio ir „prietaisų“, sukurtų naudojant „SvetL Technologijas“, pagalbos sistema.