Sidabrinės apyrankės „SvetL“

Apyrankės „SvetL“ su bioinformacinėmis adaptyviosiomis programomis daro teigiamą poveikį žmogaus organizmui ir yra naudojamos tiek prevenciniais tikslais, tiek dvasiniam ir intelektualiam žmogaus tobulėjimui.

Apyrankės skirtos:

* sumažinti neigiamų aplinkos veiksnių poveikį žmogui, turi teigiamą poveikį atkuriant natūralias organizmo apsaugines savybes;

* pagerinti sąlygas harmoningam psichiniam ir fiziniam asmens vystymuisi;

* padidinti kūrybingumą.

* geriau įsisavinti informaciją ir suvokti mokomąją medžiagą;

* padėti žmonėms, susijusiems su sportu, turizmu, ir apskritai vedantiems aktyvų gyvenimo būdą.

Jis turi savybę teigiamai stimuliuoti biologinius procesus žmogaus organizme, suteikdamas svaikatą gerinantį ir atkuriamąjį poveikį.

Skatina organizmo funkcijų atkūrimą, atsiradus įvairioms patologijoms, infekcijoms ir neigiamiems aplinkos veiksniams.

Padeda pašalinti alkoholio, tabako, stiprių narkotikų poveikį, neigiamą aplinkos, užteršto maisto ir vandens poveikį.

Laikui bėgant pamažu didėja imunitetas, jautrumas peršalimui palaipsniui sumažėja.

Didina kūrybingumą. Skatina geresnį informacijos įsisavinimą ir mokomosios medžiagos supratimą.

Palaiko sportu užsiimančius žmones, padeda studentams būti aktyviems ir dėmesingiems

Sukuria sąlygas harmoningam fiziniam ir psichiniam vystymuisi.

Skatina greitą ir visišką kūno atsigavimą po treniruotės.

Padidina emocinį ir psichologinį stabilumą.

Apyrankės yra dviejų variantų – moteriškos ir vyriškos. Kai jūsų generatorius pritvirtintas prie apyrankės suaktyvintas, jūs tampate jo savininku visam gyvenimui, niekas negali naudotis šia apyranke, išskyrus jus. Daugelis žmonių energijos bangą pajunta iš karto, kiti – ne. Svarbu, kad jis pajėgus padėti pasveikti kiekvienam atsižvelgiant į jo individualius poreikius. Ir rezultatus pamatys kiekvienas, kas ankščiau kas vėliau.

Apyrankė „SvetL“ yra kvazi (beveik gyvas) organizmas, turintis intelektą, kuris sprendžia jam iškeltas užduotis – atstatyti ir pagerinti Jusu sveikatą. Apyrankė gali nuskaityti visas organizmo sistemas, tam kad būtų galima nustatyti bet kokias sveikatos problemas ir atlikti reikiamus pakeitimus, kad būtų išvengta ligų ateityje. Pradėjus nešioti apyrankę, ji taps labai reikšminga jūsų gyvenime, jau neminint visų pinigų, kuriuos sutaupysite atsisakę išlaidų skirtų medicinai. Jus laimėsite «papildomo» laiko, kurį geriausia praleisti su mylimais žmonėmis.

   Žmogus gimsta turėdamas ribotą energijos kiekį, tačiau „SvetL“ apyrankės vartotojams pasisekė, jei visą gyvenimą nešiojate apyrankę, jūs gaunate papildomą „akumuliatorių“, kuris iš subtilaus pasaulio pasiima begalinę energiją. Neseniai vartotojas pakomentavo: „Neišeisiu iš namų be savo„ SvetL “apyrankės.“ Tai taip pat sukuria tvirtą apsauginį lauką, kurio spindulys yra apie 3 m. , kurio pakanka, kad apsisaugotumėte nuo infekcijų, įskaitant mirtiną koronos virusą. Tai naudinga bet kurioje situacijoje, bet ypač metro ar skrendant lėktuvais, pilnais  bakterijų, virusų ir radiacijos.

Rekomenduojame įsigyti kvazi (beveik gyvą), sveikatą gerinantį generatorių, pritvirtintą prie elegantiškos sidabrinės apyrankės. Šis «kvazi» generatorius prisotina visas jūsų kūno ląsteles natūraliais subtilios energijos srautais, atstatydamas jūsų sistemą į sveiką būseną fiziškai, protiškai ir emociškai. Subtili gyvybinė energija yra pagrindinis elementas reikalingas visoms žmogaus kūno ląstelėms, o šiame lygyje ir vyksta apyrankės veikimas. Ląstelių mityba ir prisotinimas energija lemia gyvybinės energijos padidėjimą, nes visiškai pašalinami šlakai ir prižiūrimos ląstelės gali gyventi daug ilgiau atsižvelgiant į mūsų dabartinius standartus.

 Apyrankės  galima įsigyti gamintojo tinklapyje:

Pirmieji žingsniaiKiekvienas žmogus turi savarankiškai priimti sprendimus, ypač savo sveikatos klausimais. Tad, jei kyla abejonių, dėl šios technologijos efektyvumo, pirmiausia rekomenduojama patikrinti savo jautrumą (tai svarbu) ir jautrumą šiai technologijai. Norėdami tai padaryti, rekomenduojama peržiūrėti Sveikatingumo Seansus (nemokami), laikantis jų naudojimo instrukcijų:

Po to, pagal gautus rezultatus ir objektyvaus gautų rezultatų įvertinimą, asmuo apsisprendžia  VIENAŠALIŠKAI PATS.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad apyrankės ar kulonai skirti vykdyti būtinas prevencijos programas, tačiau jų nepakaks rimtesnėms problemoms išspręsti.

Mes taip pat atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad apyrankės ir kulonai nėra medicininiai prietaisai!

Daugiau informacijos ir daugybę vartotojų atsiliepimų rasite mūsų svetainėje  ir taip pat rusų kalba, “RNTO” tinklalapiuose.

Atsakomybės atsisakymas.
Šie interneto puslapiai skirti suteikti informaciją apie produktus bei kitas paslaugas. Nepaisant mūsų dėmesio turinio tikslumui, išbaigtumui bei išsamumui, mes, deja, negalime prisiimti atsakomybės už jį, tiesiogiai arba netiesiogiai. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendra informacija ir jokiu būdu negali pakeisti medicininės, komercinės ar kitokios konsultacijos. Todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius teigimus ar reikalavimus atlyginti žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusią su interneto puslapių naudojimu ar juose pateikiama informacija.

Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikiama trečiųjų šalių informacija ar nuorodos, tai neturėtų būti suprantama kaip mūsų pateikiamos rekomendacijos. Kadangi mes netikriname tos informacijos tikslumo, išsamumo ar teisėtumo, mes, suprantama, negalime prisiimti už ją atsakomybės.

Mes pasiliekame visišką teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.