Kompleksas „SvetL Vita“

 

Aprašymas

Naujojo Komplekso veikimas vyksta dėka dviejų, tiksliai apskaičiuotų ir konstruktyviai sujungtų platformų Generatoriaus ir ryšio vamzdelių Šuhovo Bokšto konstrukcinių elementų pavidalu, o taip pat pagrindinio Nikolos Tesla Bokšto elemento.

 

 

 

Labiausiai reikšmingos «SvetL Vita» Komplekso funkcijos yra nukreiptos į sekantį:

– Kompleksas «SvetL Vita» aktyviai sąveikauja su individualiais SvetLais, sujungdamas juos į vieną sistemą ir žymiai padidindamas jų galią ir efektyvumą, yra jų valdymo centras;

– Skirtingai nuo individualių SvetLų, Kompleksas «SvetL Vita» veikia visus šeimos narius, gyvenančius kartu, ką užtikrina jo aktyvavimo ypatumai;

– Formuoja palankiausias sąlygas vartotojų sveikatos gerinimo procesams, kaip ir jų vystymuisi;

– Kokybiškai keičia energetinę-informacinę erdvę gyvenamosiose vietose,

– Ženkliai sumažina neigiamų aplinkos veiksnių poveikį.

 

 

 

Dėmesio:

Dėl surinkimo sudėtingumo, laikas nuo užsakymo iki išsiuntimo gali būti nuo 1 iki 2 savaičių. Susidarius eilei Kompleksams «SvetL Vita», apie užsakymo priėmimo ir apdorojimo laiką informuosime papildomai. 

 

Daugiau tinklapyje :https://www.svetl.one/collection/kompleks-svetl-vita

Atidžiai susipažinkite su instrukcijomis. 

 

 

Atsakomybės atsisakymas.
Šie interneto puslapiai skirti suteikti informaciją apie produktus bei kitas paslaugas. Nepaisant mūsų dėmesio turinio tikslumui, išbaigtumui bei išsamumui, mes, deja, negalime prisiimti atsakomybės už jį, tiesiogiai arba netiesiogiai. Šiuose puslapiuose pateikiama tik bendra informacija ir jokiu būdu negali pakeisti medicininės, komercinės ar kitokios konsultacijos. Todėl mes neprisiimame jokios atsakomybės už bet kokius teigimus ar reikalavimus atlyginti žalą, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusią su interneto puslapių naudojimu ar juose pateikiama informacija.

Jei mūsų interneto puslapiuose yra pateikiama trečiųjų šalių informacija ar nuorodos, tai neturėtų būti suprantama kaip mūsų pateikiamos rekomendacijos. Kadangi mes netikriname tos informacijos tikslumo, išsamumo ar teisėtumo, mes, suprantama, negalime prisiimti už ją atsakomybės.

Mes pasiliekame visišką teisę bet kuriuo metu keisti interneto puslapių turinį.