PAVASARIS EINA – KELIĄ PAVASARIUI...

.

.

.Įvykių greitis, besiskleidžiantis prieš mūsų akis, jokiu būdu NE ĮTAKOJA bendrą nuotaiką, kuri kyla progresiškai ir, ypač tarp vyriškos lyties, po vasario 23 d., belaukiant ARTĖJANČIŲ ATSIMINIMŲ, kurie neabejotinai pradeda „sielą kutenti“ – apie tai, ką pasakė Dievas, o jis pasakė: sukursime žmogų pagal paveikslą Mūsų ir panašumą Mūsų (Pradžios 1:26), apie Adomą ir Ievą, apie Lilitą, kaip pirmąją Adomo žmoną, apie Kleopatrą, kaip pirmtakę moterų vadovavimo, apie Esfirės paklydimus ir Purimiškus balius, apie maršus tuščių puodų, pareiškimus Claros Zetkin, Rosos Luxemburg ir, pilnumui– Alexandros Kollontai.

Apie tai, kad Moteris – žmogus moteriškosios lyties. Žodis „moteris“ įprastai, reiškia suaugusį žmogų, o vaikui ar paaugliui žodžiai „mergaitė“ ir „mergina“. Kai kuriais atvejais žodis „moteris“ vartojamas neatsižvelgiant į amžių, pavyzdžiui – „moterų teisės“. Sielą neramina tai, kad didžiųjų uraganų ir cunamių aprašymai – turi moteriškus vardus. Ir, matyt, NE ŠIAIP SAU tai, kas susiję su griovimu, sunaikinimu, vadinama moterišku vardu. Dėsningumas buvo įteisintas Sinodo XX amžiaus pradžioje, kai žodis „motina“ tapo sinonimu „materializmas“ arba „materija“. Visi ypač pavojingi, nuodingi žvėrys, ropliai, žuvys ir t.t. pavadinti MOTERIŠKAIS VARDAIS: gyvatė, kobra, angis. Ir vėlgi – Zoja (Ypatingai nuodinga gyvatė). Pavojingos gyvatės: anakonda, pavojingi plėšrūnai: ryklys, visų pavojingiausia – didžioji orka. Patys kvailiausi, besmegeniai paukščiai: višta, antis (tuo pačiu, tai ir palikuonių priežiūros pavyzdžiai). Mėnuo (Luna) – moteriškas vardas, Tatjana – pirmoji SSRS sukurta branduolinė bomba. 

Ir, žinoma, prisimenant, kad MOTERŲ LOGIKA, skirtingai nei vyrų, yra sukurta ant prieštaravimų, tačiau tai nereiškia, kad ji turi mažą žodyną. Kaip rodo praktika, visos to paties genotipo moterys turi tą patį žodyną, tik klausimas, kaip jis vartojamas. Yra žinoma, kad kuo mažesnis moters žodynas (kurį išoriškai suvokia vyras), tuo ji LABIAU SĖKMINGAI išteka. Paimkime kaip pavyzdį Eločkos iš Ilfo ir Petrovo „12 kėdžių“ žodyną (apie 30 žodžių).

Tai ne žodžiai – tai komandos, pavyzdžiui: „XO“ chiralinė asaba; „XO“ – Hartmanas, pasitrauk (Hartmanas žmogaus, kaip magnetinės anomalijos, vardas); “XO” noripailsėsime ir pan. Šios komandos buvo tariamos, kaip aprašyta, skirtingais tonais ir atitinkamai po komandos kitoje erdvėje ėjo išsami informacija, kurios pakako detalizuoti bet kokius procesus. Kuo mažesnis išorinis žodynas, tuo DAUG AUKŠČIAU organizuotas keitimasis informacija. O vyrui, ypač jei kyla prisiminimai po vasario 23 d., atvirkščiai. Turint didelį išorinį žodyną, jaučiama dviguba reikšmė, tai yra JIS PRIVERSTAS visas detales garsiai išreikšti, kas vargina klausytoją. Informacijos apsikeitimo greitis skirtingose ​​erdvėse yra skirtingas, o tai, ką moteris gali perteikti per 1 sekundę, tą patį vyras sugaišta NE MAŽIAU parą laiko (apie 128 teksto lapus). Perduodant informaciją iš gyvybę palaikančių sistemų, kai kurie vyrai, gali girdėti muziką (dažniausiai šis laikas yra nuo 3:30 iki 4:30 vietos laiku), tačiau NE GALI jos dešifruoti ir dieną bando (turintys muzikinį išsilavinimą) atkurti, tai yra transliuoti. Visi DIDIEJI KOMPOZITORIAI vyrai. Bet ši muzika SKIRTA MOTERIMS, o jos koncertuose ją gauna jau iškreiptu pavidalu. Kita vertus, visi gerbiami EKSTRASENCAI MOTERYS. Joms nereikia nieko vyrui aiškinti, nes vyras tiesiog vykdo jų komandas, NE SUPRASDAMAS, kodėl taip vyksta (ir netgi sukuria mokslinius institutus šiems reiškiniams tirti).

 

.

Kadangi vyras, kaip taisyklė, nesupranta moters komandų, tai ji, žinodama apie vyro smegenų gravitacinį pagrindą (prisiminkime „Niutono obuolį“), inercinės masės pagalba perteikia jo sąmonei savo posakių prasmę, pavyzdžiui, lygintuvu arba kočėlu (kuo sunkesnis, tuo suprantamesnis). Pastebėta, kad gausėjant išoriniam žodynui, moteris pagreitina savo kalbą, tai yra, stengiasi greičiau perduoti komandas, kad derintų jas su tikruoju tekstu, o vyras, priešingai, lėtina kalbą. NE TURINT komandinių struktūrų, viskas, ko reikia, parenkama iš žodyno, o tai užima daugiau laiko. Programinė informacija įrašoma tik vyrams, vėliau jie naudoja būtent žodyno gausą, kad perteiktų šią informaciją visuomenei (Nostradamas, Casey, Gorbačiovas, Jelcinas ir kiti).

Komandinę kalbą, KAIP PAGRINDĄ bendravimo, geriausiai išplėtojo vokiečiai, todėl jie buvo ir yra kviečiami būti vadovais. Galima, žinoma, tęsti, tęsti ir tęsti tokius samprotavimus, nulemtus bendros artėjančio įvykio nuotaikos, bet aš, prisiminęs apie „Niutono obuolį“ ir pasekmes, baigsiu savo atsiminimus, o norinčius LABIAU DETALIAU suprasti šį procesą, siunčiu prie mano straipsnio – 007_369 „Apie moterį, arba apie valdymo sistemą – kaip kam patogiau…“

.

https://shkrudnev.com/index.php/home/seriya-369/item/2333-007-369-ozhenshchine-ili-o-sisteme-upravleniya-komu-kak-ugodno, kuris buvo parašytas 2021 m. kovo mėn., BŪTENT PO vasario 23d.

.

Pereiti iš prisiminimų į realybę – geriausia padės kaip visada – Aleksandras Sergejevičius Puškinas, kuris pats tai DARĖ NE KARTĄ, tiesa, tada nebuvo reikšmingų etapų – vasario 23 ir kovo 8 d., nes buvo 1827 m.

.

Leiskite man, šalies gyventojai,

Dvasinių kančių valandomis

Pasveikinti jus iš nelaisvės

Su didžiąja pavasario švente!

.

Viskas susitvarkys, viskas praeis,

Liūdesys ir rūpesčiai pasitrauks,

Keliai vėl taps lygūs,

Ir sodas kaip anksčiau žydės.

.

Kvieskime į pagalbą protą,

Žinių galia nušluosime ligą

Ir dienas sunkių išgyvenimų

Kaip viena šeima išgyvensim.

.

Mes tapsime švaresni ir išmintingesni,

Nepasiduodami tamsai ir baimei,

Pakilsime dvasia ir vieni kitiems

Tapsime artimesni ir malonesni.

.

.

Ir tegul prie šventinio stalo

Mes vėl pasidžiaugsime gyvenimu,

Tegul šią dieną Visagalis atsiunčia

Dalelę laimės į kiekvienus namus!

.

.

.

Mūsų brangios mamos, žmonos, seserys, dukros ir anūkės! Mūsų brangios moterys! Šią nuostabią dieną noriu palinkėti JUMS tik vieno – toliau žydėti ir puošti visą Pasaulį savo grožiu, spindesiu ir optimizmu! Išlikite tokios pat moteriškos ir grakščios, nepaisant NAŠTOS VYKSTANČIO, kuris šiandiena užgriuvo ant Jūsų TRAPIŲ PEČIŲ. Atneškite visiems šilumos ir džiaugsmo savo egzistavimu ir, žinoma, SAVO ŽINIOMIS, kurios tampa vis gilesnės ir didesnės apimties. Ir nepamirškit, kad Jūsų šypsena nors akimirkai, bet padaro žmones šiame pasaulyje laimingesnius! SU PAVASARIO ŠVENTE! Šią nuostabią pavasario dieną linkiu Jums visoms – tik teigiamų emocijų, nepaprastos laimės ir geros sveikatos, švelnumo, moteriškumo ir moteriškos išminties bei supratimo apie tai, kas vyksta aplinkui. Tegul nelaimės praeina pro šalį ir kiekviena diena NA PRIEŽASTIS naujam džiaugsmui. Tegul gyvenime jus visada lydi meilė ir pagarba, šeimos harmonija ir gerovė.

Būkite laimingos ir mylimos!

.

.

Jūsų F. Škrudnievas

2024 m. kovo 07 d.

.