Prieš Perkūnija TAIP ROŽĖS kvepia …                                  

Garaninas Aleksandras m. Ramenskoje

   Nemažai yra susipažinę su šiuolaikinės civilizacijos rykštėmis – alerginėmis ligomis, kurios gana daug žlugdo paciento gyvenimą. Šiuolaikinė medicina neišgydo šių ligų, o tik diagnozuoja ir palengvina pasireiškimo simptomus. „SvetL“ komplekso naudojimas leidžia jums tikrai atsikratyti šios ligos. Pakeliui buvo svarstoma situacija, ką daryti, jei unikalus „SvetL“ kompleksas buvo pavogtas ar pamestas.

  Gegužės gėlių kvapas yra stulbinančiai įvairus ir svaiginantis. Galimybė pasivaikščioti už miesto gamtoje, pajusti jos artumą, turtus, aromatą – tik man šią gegužę pavyko visiškai. Žmogui, nepatyrusiam sezoninių alergijų, šis jausmas yra nepažįstamas. Jis pripratęs prie to, kad taip turėtų būti. Bet ne alergiškam žmogui, turinčiam paraudusias akis, niežtinčią gerklę, užkimštą nosį, kai stengiatės kuo labiau atsiriboti nuo gamtos, kad jos poveikis nesukeltų visų šių nemalonių simptomų, kai bandai greitai praeiti kiaulpienių lauką, uždengdamas nosį nosine ir grįždamas namo, išleidi dešimties čiaudulių gausą, kuo greičiau išgeri nuo alergijos piliulę, kuri kiekvienais metais būna vis silpnesnė ir po kurios tu esi mieguistas, jaučiant nosiaryklės receptorių „ryšį“ ir visai nejaučiant kvapų. Atbukimas trunka keletą valandų, tada procedūrą reikia pakartoti.

    Manau, kad šis paveikslas yra pažįstamas daugeliui ar net visiems, kurie jautrūs kvapams, pavasario pabaigoje ir vasarą. Ir visi žino, kad šiuolaikinė medicina neišgydo tokios organizmo reakcijos į Gamtos apraiškas. Maksimalus, jums bus pasiūlytas—tai yra alergenų testas, mitybos patarimai ir vengti šaltinių, sukeliančių šiuos nemalonius simptomus. Nereikia sakyti, kad šie apribojimai nedaro didelę įtaką gyvenimo kokybei, todėl tablečių ir purškalų išlaidas reikia planuoti iš anksto visam alergenų laikotarpiui. Beje, niekas neatšaukė šalutinio tablečių poveikio.

  Šiuo režimu gyvenau nuo mokyklos dešimtos klasės, kai pirmą kartą pavasarį vietoj geografijos pamokos draugai ir aš gulėdavome pievoje ir aptardavome vasaros planus, pajutau užkimštą nosį ir čiaudulį. Nuo to laiko kasmet šį nuostabų laikotarpį užgožia alergija.

  Prireikė 20 metų, po to 2013 m. gegužės mėn. įsigijau „SvetL“ Kompleksą. Žydėjimo laikas dar tik prasidėjo ir aš nekantravau pamatyti SvetL technologijos efektyvumą. Neaprašysiu visų savo opų ir pergalių dėl jų, savo apžvalgoje paminėsiu tik alergijos temą.

Iš karto buvo nustatyta pozicija „Alergija“. Tačiau Aleksandro Kaleniuko rekomendacija sužinojau, kad geriau išryškinti poveikį konkrečiam organui, tada poveikis bus efektyvesnis. Taigi, kai žydėjimo laikas suaktyvėjo ir aš pradėjau jausti slogos ir niežėjimo gerklėje simptomus, aš nesiryžau nustatyti kvėpavimo sistemos padėties Nr. 2 – tai nosiaryklė ir pažodžiui viskas praeidavo per 5–10 minučių su tuo pat metu smūgio zonoje buvo jaučiama mikrovibracija.

  Gegužės pabaiga ir birželio pradžia prabėgo ramiai, paskui aš paprastai turėjau „atokvėpio“ laikotarpį, kol neprasidėjo žolelių žydėjimas, kurio poveikis man ateidavo liepos antroje pusėje – rugpjūtyje.

  Liepos viduryje su šeima dvi savaites išvykau atostogų į užsienį, kur iš manęs buvo pavogtas kompleksas kartu su krepšiu ir su dokumentais. Aišku, netektis mane labai nuliūdino. Po gydymo tokiu alergijos efektu, kai regėjimas pradėjo atsigauti, po to, kai buvau nuolat apsaugotas nuo neigiamos informacijos įtakos ir jungiantis parazitus iš kitų lygių, buvo nemalonu tam tikra prasme likti „nuogam“. Po konsultacijų su Elena Bittner ir Aleksandru Kaleniuku tapo visiškai aišku, kad vienintelė išeitis iš šios situacijos yra tik naujo komplekso pirkimas. Ką aš ir padariau 2013 m. rugpjūčio pradžioje.

Tačiau ne viskas pasirodė taip sklandžiai, kaip norėtume. Kompleksą aš suaktyvinau, tačiau jis veikė pagal mano jausmus ne taip efektyviai, kaip tas kur buvo prarastas. Nepaisant visų įmanomų pozicijų, rugpjūčio mėnesio alergija neatslūgo, konsultacijos su kūrėjais neveikė ir aš tikrai maniau, kad turiu Kompleksą be «Generatoriaus». Be to, noriu atkreipti dėmesį, kad Kompleksas periodiškai «kabėjo», būdavo, kad tai nutikdavo kiekvieną dieną, arba rečiau.

Norėdama įsitikinti, ar kompleksas veikia, nusprendžiau apsilankyti parduotuvėje, kur jie fotografuoja aurą ir čakras, remiantis Kirliano metodu. Prieš naktį išjungiau kompleksą ir nuėjau miegoti. Kitą rytą, kol aš ruošiausi į darbą, atsirado čiaudulys ir stiprus nosies užgulimas, niežulys gerklėje. Simptomai buvo žymiai stipresni nei tie, kurie buvo prieš dieną. Man kilo į galvą mintis be to įjungti kompleksą, nes tai buvo puiki proga įsitikinti, kad kompleksas veikia. Po to, kai aš tai padariau, mano būklė grįžo į „normą“, kurioje aš buvau tol, kol Kompleksas buvo išjungtas, bet ne absoliutus. Tą dieną nevažiavau fotografuotis, bet padariau sau n e d v i p r a s m i š k a s i š v a d a s : Kompleksas veikia, bet veikia skirtingai. Negalėjau suprasti, kas čia yra, o ką daryti toliau, taip pat nežinojau. Todėl nusprendžiau toliau stebėti savo būklę.

Mėnesis po mėnesio nebuvo

jokių ypatingų sveikatos problemų, tačiau iki šiol nesugebėjau išspręsti tų problemų, kurias bandžiau išspręsti naudodama Kompleksą. Nerimavau dėl to, kad trūksta pažangos atkuriant regėjimą. Po kito skambučio į palaikymo tarnybą man buvo patarta susisiekti su Vladislavu Žuravliovu, nes jis turėjo regėjimo (ir ne tik) atkūrimo patirtį per labai trumpus terminus.

   Susisiekimas su Vladislavu ir susitarimas dėl bendravimo sesijos „Skype“, aš susigraudinau ir pajutau, kad padėtis gali atslūgti. Kalendoriuje buvo 2014 m. Kovo 25 d., Vladislavas pasirodė esąs labai malonus pašnekovas, gerai žinantis procesus, kurie vyksta veikiant generatoriui, ir visapusiškai konsultavęsis su manimi. Mes atlikome Kompleksopritaikymą“ mano Esybei. Faktas yra tas, kad kai aš praradau pirmąjį kompleksą, ryšis vis tiek išliko, ir naujasis kompleksas negalėjo man efektyviai prisiderinti.

  Po to, kai atlikome pirmojo komplekso „atsiejimo“ ir antrojo sąsajų sujungimo procedūrą, mes nustatėm tinkamą regėjimo atkūrimo programą, kuri paveikė tokias pozicijas, apie kurias aš net negalvojau anksčiau. Pamažu pamainos pradėjo eiti, šiandien, palyginti su pradine padėtimi, regėjimo korekcija link pagerėjimo jau 1,25 dioptrijos. Manau, kad būtina atkreipti dėmesį, kad komplekso „kabėjimai“ sustojo. Galbūt ši informacija kažkam bus naudinga.

Tačiau aš nukrypau nuo apžvalgos temos! Gegužė praėjo be jokių alergijos požymių! Kartais čiaudėju nuo dulkių, tačiau gerklėje nėra net niežėjimo, nosies užgulimo, paraudusių akių. Įdomu tai, kad nė viena iš pozicijų, kurias uždaviau anksčiau (alergija ir nosiaryklė), dabar neaktyvi. T. y. placebo efektas, kurį skeptikai galėtų nurodyti, negalėjo atsirasti, nes net nesitikėjau atsikratyti šio negalavimo ir ruošiausi keisti nustatymus! Vėliau liepa ir rugpjūtis, po kurių, tikiuosi, bus tęsiama.  Baigdamas norėčiau išreikšti nuoširdų dėkingumą Didžiajam hierarchui Levašovui Nikolajui Viktorovičiui, kuris sukūrė šią Technologiją, Fiodorui Dmitrijevičiui Škrudnevui – įpėdiniui ir atskirai Žuravliovui Vladislavui.

Apžvalgos papildymas prie „SvetL“ ir alergijas “  

     Remdamasi man pateiktais klausimais, aš nusprendžiau papildyti savo apžvalgą informacija apie tai, kaip buvo atliktas mano antrojo komplekso „suderinimas“ su mano Esybe. Tiesą sakant, man nėra visiškai aišku, iš kur mano draugui Vladislavui kilo minčių temai: Komplekso „atjungimo / prijungimo“. Apžvalgoje apie tai nėra nė žodžio, tačiau paaiškinimas pateiktas žemiau.

  Po to kai papasakojau Vladislavui detales, kas nutiko man, jis pasiūlė padaryti taip: aš turėjau išjungti savo kompleksą ir protiškai prisiderinti į savo pavogtą kompleksą, atsiminti momentą, kai aš bendravau su juo, ir psichiškai padėkoti jam už visą pagalbą, kurią jis man suteikė, ir atsisveikinti, nes jis nebegali būti su manimi, o dabar turiu kitą «Padėjėją». Ką aš ir padariau. Po to, po 10 minučių, aš įjungiau savo naująjį kompleksą ir perdaviau jam visus šilumos ir dėkingumo pojūčius, kuriuos jaučiau savo pirmajam Draugui. Šitaip viskas ir nutiko. Po to mes nustatėme reikalingas pozicijas, atsižvelgdami į mano sveikatos būklę, aš vėl 10 minučių išjungiau Kompleksą, o paskui jį įjungiau. Tai yra visas „atsirišimas“ ir „derinimas“.

   Nekalbame apie kokį nors poveikį į Generatorių pirminių materijų ir negalėjome net ir galvoti. Šią operaciją gali atlikti tik Fiodoras Dmitrijevičius Škrūdnievas.

Aš nuoširdžiai tikiuosi, kad šis priedas pašalins visus nesusipratimus dėl mano apžvalgos.