VVV – 369 CRYSTAL naudojimo rekomendacijos.

.

Sofija Šaripova 2021 m. rugpjūčio 08 d.

.

Kaip saugoti mumijo.

.

   Bet kokios konsistencijos mumijo turi būti laikomas plastikiniame inde arba celofaniniame maišelyje, hermetiškai uždarytas, vėsioje vietoje. Nedėkite į šaldytuvą. Jei sandarumas pažeistas, mumijo sugers drėgmę iš oro ir suminkštės. Reikalauja atsargaus elgesio su savimi. Mumijo negali būti susietas su inertiška medžiaga, bet nėra ir gyvas.

.

Рекомендации по применению VVV — 369 КРИСТАЛЛ., изображение №1

.

   Ilgesnį galiojimo laiką galima laikyti šaldytuve tik 30% vandeninio tirpalo pavidalu, kuris yra paruoštas naudoti kaip tepalas. (Pastaba – tepalas, bet vandens pagrindu). Tirpalus, kurių koncentracija mažesnė nei 30%, geriausia ruošti prieš pat naudojimą arba nedideliais kiekiais keletui dienų. Taip daroma, kad kambario temperatūroje ir aukštesnėje temperatūroje tirpalas nesurūgtų.

.

.

   Temperatūroje virš 36-37°C, maksimali +60°C gali pakisti jo sudėtis iki gydomųjų savybių praradimo ir visas kompleksinis didelės molekulinės masės organinių medžiagų konglomeratas, subyrėdamas, praras savo „gyvąjį gyvenimą“ – visas veikliąsias medžiagas. Todėl mumijo negalima skiesti karštu vandeniu, degtine, alkoholiu.

.

.

Mumijo vartojimas  vidun.

.

   Mumijo yra natūrali harmoningos mineralų būklės saugykla.

.

   Vaistas yra praktiškai netoksiškas net dozėmis, kurios yra žymiai didesnės nei gydomosios, neturi kancerogeninio poveikio, turi stiprų atkuriamąjį poveikį visam organizmui ir turi teigiamą poveikį daugeliui svarbių organizmo rodiklių. Gyvybinės funkcijos: išgyvenamumas ir vidutinės gyvenimo trukmės pailgėjimas.

.

   Mumijo turi platų biologinio poveikio spektrą: baktericidinį, bakteriostatinį, priešuždegiminį, choleretinį, tonizuojantį, antialerginį, antistresinį, regeneruojantį, rezorbcinį, antiseptinį.

.

   Nerekomenduojama tiems, kurie turi individualų netoleravimą, nėščioms ir žindančioms motinoms. Gydant mumijo, negalima vartoti alkoholinių gėrimų (be to, alkoholis naikina neuronus).

.

Рекомендации по применению VVV — 369 КРИСТАЛЛ., изображение №2

.

   Dėl savo sudėties mumijo stimuliuoja daugelio organizmo fermentų sistemų veiklą ir palaiko įvairius imunologinius procesus. Pageidautina derinti mumijo vartojimą su vaistinių žolelių, šaknų ir kt., naudojamų šiai ligai gydyti, vartojimu, tokiais atvejais gydymo veiksmingumas labai padidėja. Mumijo puikiai dera su medumi.

.

Mumijo mineralai prisideda prie nesunaikinamų toksinų naikinimo, nes susilpnėja informaciniai ryšiai atominiame ir molekuliniame lygmenyje, todėl toksinai tampa nestabilūs ir tiesiog konstruktyviai sunaikinami. Nepaisant to, kad mumijo turi šiek tiek diuretikų ir vidurius laisvinantį poveikį, tačiau norint palengvinti šių sunaikintų toksinų pašalinimą, būtinai reikia stimuliacijos ir natūralių augalinės kilmės elementų: diuretikų ir kitų žolelių arbatų.

.

    Ypač reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad diuretikus geriau vartoti vakare, nes idealiausias, aktyviausias ir geriausias toksinų išskyrimas yra naktį ir nereikėtų jaudintis dėl naktinio aktyvumo. Kiekvienas renkasi pats – kas geriau – paleisti ar laikyti viską savyje. O dieną šie procesai veikia daug kartų prasčiau nei naktį.

.

   Veikiant vandeniui, mumijo suminkštėja, visiškai ištirpsta, beveik be nuosėdų. Vandeninis mumijo tirpalas rudas, su stiprios kavos ar tamsaus alaus dvelksmu, skonis kartus, stipraus specifinio aromato.

Рекомендации по применению VVV — 369 КРИСТАЛЛ., изображение №3

.

mumijo pH – 8,2-9,6. pH yra neigiamas vandenilio jonų koncentracijos logaritmas, pH yra gyvos ląstelės prisotinimo potencialu rodiklis. PH pokytis yra elektrinio potencialo arba magnetinio momento pokytis.

.

   Mumijo, tirpus vandenyje, sudaro koloidinį tirpalą, kurio pH yra 6,5–7,5. Tai labai dispersinė koloidinė sistema (t.y. sumaišome 2 grynas medžiagas – vandenį ir mumijo, dėl to susidaro nauja elemento savybė).

.

Рекомендации по применению VVV — 369 КРИСТАЛЛ., изображение №4

.

   Žmogui normalus vandens pH yra 6,88 – 7,45. Kaip matote, idealus yra vandeninis (koloidinis) mumijo tirpalas, kurio pH yra 6,5 ​​- 7,5, kurį naudojame. Todėl mumijo, kaip sudėtinga ir harmoninga heterotrofinės būsenos mineralų kolekcija, geriausiai gali sąveikauti tik su vandeniu.

.

   Bet koks kitas jo vartojimo būdas, ar tai būtų tepalai, tabletės, kremai, yra daug blogesnio poveikio, nėra žalingas, bet ir neveiksmingas.

.

   Tepalas sulaiko procesą ir jį sumažina, stabilizuoja ir sumažina sunaikinimo greitį ir nieko daugiau. Tai neveikia kaip gydymas. Jokia cheminė priemonė negydo, bet padeda palengvinti gijimo procesą. Į tai turėtų būti įtrauktos tik kontroliuojančios energijos. Taip daro visos „SvetL Technologijos“.

.

    Jei norime paveikti kažkieno kūno atstatymą per mumijo, teisingą kai kurių jo būsenų atkūrimą kaip visumą, tuomet būtinai turime vartoti tik vandeninį tirpalą. Išoriškai trinant norimą rezultatą vidaus organuose sunku pasiekti.

.

    Kalbant apie pačios odos pažeidimą: įbrėžimai, žaizdos, nudegimai, opos ir kt., Mumijo tikrai padės. Lengvus įbrėžimus galima tepti 10% mumijo vandeniniu tirpalu kelis kartus per dieną (10 g mumijo ištirpinti 90 g vandens). Remdamiesi šia proporcija, galite ruošti mažesnį kiekį. Pūliuojančias žaizdas geriau patepti 30% mumijo tirpalu (30 g mumijo ištirpinti 70 g vandens), arba užtepti nedidelį kiekį mumijo ant žaizdos ir sutvarstyti elastiniu tvarsčiu. Po sandariu tvarsčiu mumijo suskystėja, prasiskverbia į pažeistus audinius, sunaikina visus mikrobus ir skatina greitą audinių regeneraciją.

.

Kraujas, vanduo ir mineralai – labai greitai viską pasisavina, o svarbiausia, kad vanduo ir mumijo mineralai pakelia kraują, gerina jo sudėtį. Kraujas ieško tokių mineralų. Visuose augalinės kilmės maisto produktuose jie yra išardomi, todėl organizmas juos iškart sugauna ir pasiunčia į kraują. Kitas dalykas – dažnai augalinio maisto kokybė ne visada atitinka norimą. Todėl mumijo visiškai nuolat kompensuoja reikalingų mineralų trūkumą. Be to, mumijo esantys komponentai yra labai svarbūs norint atkurti normalius medžiagų apykaitos procesus, kurie dažnai yra daugelio ligų priežastis.

.

   Kalbant apie reabilitacijos pagreitinimą kaulų lygmenyje, labai padeda vandeninis tirpalas, vartojamas per burną. Tačiau jei lūžių metu pastebimi navikai, tada kompresai su mumijo iš išorės taip pat gerai padeda sumažinti naviko lygį. Bet tokiais atvejais yra dar veiksmingesnė priemonė, kuri liaudies praktikoje naudojama jau tūkstančius metų – tai čagos kompresas, naikinantis visus šiuos navikus. Nereikia švaistyti tam mumijo, geriau jį vartoti į vidų.

.

Рекомендации по применению VVV — 369 КРИСТАЛЛ., изображение №5

.

Vartojant mumijo per burną pirmą ar antrą kurso dekadą, gali paūmėti liga – tai natūrali organizmo reakcija į gydymą. Tokiu atveju galite sumažinti vartojimo dozę arba padaryti pertrauką 1-2 dienų, o tada tęsti gydymą.

.

Teisingai vartojant saikingomis ir tiksliai apskaičiuotomis dozėmis, mumijo, kaip taisyklė, neturi kontraindikacijų, tačiau tradicinėje medicinoje mumijo rekomenduojama vartoti labai mažomis dozėmis, paprastai neturi viršyti kviečių grūdų ar nuluptų žirnelių dydžio. – apie 2 g – svoris paprastai tai yra maždaug nuo 0,15 g iki 0,5 g.

.

Vaikams nuo 12 iki 14 metų vienkartinės dozės dozė yra 0,1 g. Vaikams iki 12 metų mumijo priimamas tik papildomai pasikonsultavus.

.

Suaugusiesiems: vienkartinė dozė vienu metu priklauso nuo kūno svorio: rekomenduojama iki 70 kg – 0,2 g; 80 kg – 0,3 g; iki 90 kg – iki 0,4 g; daugiau nei 90 kg – iki 0,5 g Jei būklė pablogėja, dozė mažinama perpus.

.

   Paprastai praktikuojama dozė, išgerti 1 stiklinę mumijo. Vienas gydymo kursas yra 10 dienų, šiam laikotarpiui geriau paruošti nedidelį kiekį koncentruoto vandeninio mumijo tirpalo ir laikyti šaldytuve stikliniame butelyje su sandariu kamščiu.

.

   Pavyzdžiui, 0,2 gramo dozė 10 dienų. 10 dienų yra vienas kursas.

.

   Paimkite 2 g mumijo (0,2 g x 10 dienų = 2 g), ištirpinto 10 šaukštų vandens. Kasdien po 1 valgomąjį šaukštą šio šalto koncentruoto vandeninio tirpalo užpilkite stikline šilto vandens ir gerkite nevalgius, iškart po pabudimo (patartina 30 min., ypač jei pabudote anksčiau nei pagrindinis pakilimas).

.

   Po 10 dienų mumijo vartojimo – penkių dienų pertrauka. Tada vėl paruoškite tirpalą 10 dienų. Ir taip toliau – priklausomai nuo kursų skaičiaus. Optimalus pirminis variantas yra 3 kursai po 10 dienų su 5 dienų pertraukomis. Bet jums – keturi kursai. Po 4 kursų po 10 dienų ar mėnesio – patartina viską kartoti.

.

   Kai kuriems žmonėms patariama mumijo vartoti prieš miegą, po vakarienės po trijų valandų, tai bus parašyta asmeninėje rekomendacijoje.

.

    Praktika parodė, kad organizmui mineralų reikia tiek, kiek jis pats prašo. Bet visa tai yra individualu, taip pat organizmo poreikis mineralams, esantiems mumijo. Neabejotinai sudėtingos ligos – psoriazė, egzema, opos, bronchinė astma, hipertenzija, infarktas, onkologija, kepenų patologija: cholecistitas, hepatitas, cirozė ir daugelis kitų, kitiems reikia ilgiau naudoti.

.

Рекомендации по применению VVV — 369 КРИСТАЛЛ., изображение №6

.

   Kiek iš tikrųjų vartoti mumijo? Niekas negali pasakyti. Viskas individualu. Kažkam savaitę, kažkam mėnesį, kažkam šešis mėnesius, o kažkam metus ar daugiau. Tam tikru etapu gali atsirasti sotumo jausmas, kuris gali virsti alergija. Tačiau tai atsitinka retai, nes organizmui nuolat reikia mumijo esančių mineralų. Tačiau alergijos bijoti neverta, nes pats mumijo yra puikus antialergenas ir organizmas viską apdoros pats. Tereikia suteikti kūnui galimybę pailsėti, darant mėnesio ar pusantro pertrauką, o tada tik pamažu pradėti bandyti mumijo vandens tirpalą. Jei reakcijos nėra, galite vėl pradėti vartoti. Čia reikia suprasti vieną dalyką – taikymo trukmė kiekvienam yra individuali. Ir kiekvienas turėtų vadovautis savo jausmais.

.

Norėdami gauti daugiau informacijos, rašykite paštu: zakaz@svetl.one

.

Jurijus Očeretianas 2021 m. rugpjūčio 9 d.