ŽINIOS nuo pat pradžių . II skyrius. 3 dalis. „PLAUKAI“.

„Nekirpkite savo plaukų šviesių, plaukų skirtingų,

Net ir su žilumais, nes Išminties Dievo
nepasieksite o sveikatą prarasite “

–  Dievo Svarogo Prisakymas

 

       Tam kad išspręsti mūsų pasaulyje egzistuojančias problemas, pirmiausia turime pripažinti, kad daugelis mūsų pagrindinių įsivaizdavimų apie tikrovę yra neteisingi. Gali atsitikti taip, kad pagrindinė dalis sprendimo kiekvieną rytą žvelgia į mus iš veidrodžio.

Kas yra šukuosena – tai asmeniškas pasirinkimas, tai mada, ar patogumas?

Bet ar taip viskas paprasta?

Viskas turi savo griežtai apibrėžtą funkciją, tarnaujančią išgyvenimui ir tinkamam viso organizmo funkcionavimui apskritai. Kiekviena kūno dalis turi savo priežastį egzistavimui.

 

Yra nemažai įdomių faktų apie plaukus iš praeities, ir visi jie pakankamai turi gilios prasmės ir logikos.

„ Vietnamo karo metu Karo departamento specialiosios pajėgos išsiuntė slaptus agentus į Amerikos indėnų rezervatus, kad surastų talentingų žvalgų, stiprių jaunų vyrų su įgūdžiais begarsio judėjimo sudėtingoje vietovėje. Jie specialiai ieškojo vyrų, turinčių nepaprastų, beveik antgamtiškų, sekimo sugebėjimų.

Buvo pažymėta, kad šie kruopščiai atrinkti žmonės buvo tikri sekimo ir išgyvenimo ekspertai.

Koks gi buvo nusivylimas, kai visi gebėjimai naujai  užverbuotųjų, jų „šeštasis pojūtis“, intuicija, gebėjimas pamatyti slaptus ženklus ant žemės, priešo artėjimo pojūtis .. , nežinomomis aplinkybėmis dingo.

Brangiausios ekspertizės ir testavimo rezultatai   susidedantys iš šimtų vyriausybės tyrimų puslapių leido nustatyti, kad priežastis to buvo labai banali. Kalti dėl visko pasirodė   trumpai kirpti plaukai. Žinoma, padarytos išvados buvo ir šitam kontingentui, ilgi plaukai buvo palikti.

– Pagal apokrifinę „Dangaus ir žemės gyvavimo  knygą“  Samsonas – Senojo Testamento herojus, išgarsėjęs savo žygdarbiais kovoje su priešais, turėjo ilgas kasas, duodančias jam galiūno stiprybę. Kai Samsonas sulaužė dievams duotą celibato įžadą ir įsimylėjo Dalilą, o „gerokai pagirtuokliavęs“ atskleidė jai paslaptį:  „Jeigu nuskusti mano plaukus, tada mano stiprybė pradings“.  Klastinga mylimoji sulaukė, kol vyras užmigs ir  nukirpo nuo galvos septynias kasas. Samsonas iškart nusilpo,  kuo ir pasinaudojo nedraugai – apakino jį ir privertė dirbti malūne. Tačiau kai Samsono plaukai vėl ataugo, jėgos sugrįžo  ir jis sugriovė pastatą, kur buvo priešai.

 

 – Moteris su apkirptais plaukais buvo laikoma neverta pagarbos, ir ši nuomonė vyravo tarp visų tautų.

     –  Moteris ilgais plaukais turi tokią galingą energetiką, kad geba sukurti apsaugantį lauką savo mylimam vyrui, apsaugoti jį savo energetika nuo bet kokių bėdų. Beje,  vyras gauna apsaugą nuo žmonos, kada šukuoja jai plaukus.

– Slaviškoje bendrijoje egzistavo tokią tradiciją. Pasileisti plaukus moteris galėjo tik namuose ar gamtoje. Dėl tos paprastos priežasties, kad  palaidi plaukai  (o tuo labiau kirpti)  sugeria visą neigiamą energetiką.

            Ar kada susimąstėte, kodėl kariuomenėje būtinai NUSKUTA PLIKAI?

         Pirmasis Europoje plaukų kirpimą organizavo Romos imperatorius Neronas, liepęs konsului nuskusti plikai visus svetimšalių legionus. Kai konsulas, vadovavęs užsienio legionams, paklausė imperatoriaus Nerono, kodėl tai reikalinga, jis atsakė:

          – Aš nenoriu, kad jie mąstytų, man pakanka, kad jie vykdytų tik mano įsakymus ir nurodymus “.

    Galima pridurti, kad rusų (mūsų) kraštuose plaukų kirpimas pradėtas praktikuoti tik atėjus krikščionybei.

Yra duomenų, kad  moterys su ilgais plaukais, nešiojančios vaiką, retai kenčia nuo toksikozės.

    Žmogaus plaukai, įskaitant veido plaukus vyrams ne tik tiesiogiai teikia smegenims informaciją, plaukai taip pat  spinduliuoja energiją,  elektromagnetinė energiją  išspinduliuojama  smegenų  į mus supančią aplinką.

       Tai buvo nustatyta naudojant Kirliano efektą, kai žmogus pirmiausia buvo nufotografuotas ilgais plaukais, o po to – po kirpimo. Kai plaukai nukirpti, tai priėmimas ir siuntimas signalų į aplinką žymiai sunkesnis.

        N.V.Levašovas sakė, kad mūsų protėviai, vyrai, nekirpo plaukų, o tarp kai kurių tautų buvo įprasta juos pakirpti, tačiau pakirpimai buvo toli gražu ne dideli. Moterims supintos kasos krentančios palei stuburą buvo ypatingas energijos potencialo kaupiklis.

       Ypač svarbų vaidmenį, plaukai vaidina ankstyvoje vystymosi stadijoje.

 Jie atlieka antenos vaidmenį priimant pirminę (apytiksliai atsižvelgiant į šiuolaikinio mokslo raštingumą – tamsiąją )  medžiagą.

Tai yra,  ilgi stori plaukai maksimaliai prisotina žmogų energija.

 Galima padaryti tam tikras išvadas apie tai, kad  mergaitės pradinėse klasėse vystosi greičiau, nes jos nėra taip dažnai apkerpamos kaip berniukai.

 Plaukų spalva priklauso nuo arseno kiekio juose. Kuo jo daugiau, tuo plaukai tamsesni.

 Įdomu tai, kad labai didelį sielvartą patyrusiam žmogui  patariama kuo greičiau apsikirpti.

 Dėl tos pačios priežasties  jokiu būdu NEGALIMA apkirpinėti mažų vaikų. Yra toks įsitikinimas, kad suėjus metams vaiką būtina apkirpti plikai. Tačiau ši išankstinė nuostata toli gražu nėra nekenksminga. Vaikas aktyviai pažina pasaulį, mokosi kiekvieną savo gyvenimo sekundę, o  jam tiesiog nukerpa visą šitą atmintį. Ir jis pradeda mokytis vėl nuo pat pradžių. Vystymosi atsilikimas akivaizdus.

 Prisimenu savo draugės istoriją. Ji puikiai mokėsi , komjaunuolė sportininkė,  kasos pynė iki juosmens . Ir tada jai šovė mintis prieš pat egzaminus  pasidaryti  madingą šukuoseną. Ir ką Jūs manote? Egzaminų ji neišlaikėJi tiesiog negalėjo prisiminti nieko, ką vakar žinojo puikiausiai. Ji nusikirpo savo atmintį.

Daugelis mano, kad  plaukai  jokiu būdu neturėtų  būti dažomi.

Štai vienas pavyzdys iš šių argumentų:

   Daiktų spalva atsiranda  pagrindinai  sugeriant bangas. Raudonas indas atrodo raudonas, nes sugeria visas kitas šviesos pluošto spalvas ir atspindi tik raudoną.  Kai mes sakome: „ši  taurė raudona“, iš tikrųjų turime omenyje tai, kad taurės paviršiaus molekulinė sudėtis yra tokia, kad  sugeria visus šviesos spindulius, išskyrus raudoną. 

     Taigi, jūsų plaukai turi tam tikrą spalvą, kaip mes žinome, grynų spalvų neegzistuoja, plaukų atspalviai įvairūs ir labai sudėtingi. Remiantis tuo, kas pasakyta, plaukai sugeria energijos srautus tik tam tikro ilgio bangosIr būtent  tą energiją, kurios reikia jūsų organizmui. Kas nutinka, kada jūs dažote plaukus? Jūsų organizmas pradeda gauti jam svetimą energiją.

        O kas  rezultate Teisingai,  liga Taigi moterys, šimtą kartų pagalvokite, ar verta dažytis ant žilų plaukų, ar tai taip jau Jus gadina. Beje  , stiliaus ir skonio idealu laikomos prancūzės niekada nedažė savo žilų plaukų.

             Tačiau N.V. Levašovas , visiškai nepripažįstąs šiuolaikinių cheminių  dažųdaleido,  jei reikia, naudoti gamtinius ir natūralius.

        Dabar norisi pažvelgti į šį, jau daugiau ar mažiau suprantamą plaukų kirpimo klausimą, atsižvelgiant į A. M. Hatybovo atradimus ir įvykius, susijusius su užgrobimu ir pavergimu mūsų planetos ir žmonių, atitinkamai, parazitinės ebrų (svetima parazitinė civilizacija) civilizacijos.

    Kol vystymasis mūsų civilizacijos buvo kupolinio  charakterio (uždara erdvė), ribotos teritorijos spinduliu, kontroliuojamas atskirų NSO, žmonių valdymo metodai buvo paprastesnio pobūdžio (perimetrą aptvėrė galios kupolu).

       Tačiau kai įsibrovėliai nusprendė atkurti, iš dalies sunaikintus atmosferos tinklelius, įvesdami savo primityvesnius kubinius ir atkurti Žemės Smegenis, kad galėtų panaudoti visą planetos teritoriją, kilo klausimas dėl griežtesnės kontrolės.

       Yra žinoma, kad  kiekvieną plauką sudaro 14 skirtingų elementų, įskaitant auksą.

 Šio elemento buvimas žmogaus plaukuose atsirado ne bę priežasties.

Hatybovo atradimai, leidžia suprasti šias priežastis.

    Auksas buvo gautas iš urano izotopų,  o tai, kas Mendelejevo lentelėje laikoma stabiliu elementu, iš  tikrųjų yra izotopas.

   Šiuolaikinis mokslas to nežino arba paprasčiausiai nenori pastebėti, nors jei auksas turi rišamąją 32? 53 oktavą, tada prietaisais galima nustatyti radiacijos buvimą.

 Jei rišamieji turi sumažintą potencialą, tada nėra jokių prietaisų šiems spinduliavimams aptikti ir būti negali, tačiau pats spinduliavimas yra.

   Iš viso  aukse turime 24 variantus „stabilių izotopų“, kurių kiekvieno gyvavimo laikotarpis viršija 4000 metų.

      Auksas   nuo to momento  pradėjo tarnauti kaip identifikavimo ženklas žmonėms kurie visada turi būti  Sistemos kontrolėje  (žiedai, grandinėlės, medalionai, auskarai, auksiniai siuvinėjimai ir kt.)

       Žmonėms  grįžtamasis ryšys  (kontrolės rezultatai) buvo pradėtas vykdyti  per Smegenėles (lot. cerebellum) kaip struktūrą – koncentratorių, naudojant antenas  (plaukus).

   Šiaurės Amerikoje indėnai nuimdavo skalpą, taip pašalindami antenas ir neleisdami smegenims nieko perduoti.

    Yra įrodymų, kad skalpavimo paprotys buvo paplitęs ir daugelyje Europos tautų. 

   Auksas, kaip biostruktūrų markeris, turi surišimą oktavų grandinėje 32 × 42 × 53, kas leidžia atmosferos Smegenims sekti „savo“ biostruktūras, t.y. individus turinčių tam tikrą smegenų genotipą.

http://www.salvatorem.ru/?page_id=685

   Šiuo metu, atkuriant mūsų gimtąją Žemės Valdymo Sistemą, žmonių ryšys su ja yra labai svarbus jų vystymuisi ir išgyvenimui naujomis, greitai besikeičiančiomis aplinkos sąlygomis.

    Dėl šios priežasties labai tikslinga susipažinti su B. V. Makovo atsakymu šiuo klausimu:

    Pagrindinė apkrova priimant energoinformacinę  transliaciją smegenų ir įgijimas kontaktinės būsenos su   Valdymo Sistema uždėta ant dviejų Smegenų būsenų: antineitrininę ir neitrininę, abi neinertinėje energijos būsenoje. Šios  dvi Smegenų būsenos  –  neturi jokios augmenijos išvis. Šiuo atžvilgiu pagrindinis srautas gaunamos informacijos niekaip nepriklauso nuo tankio ant galvos užaugintos augmenijos.

   Kitas klausimas, susijęs su „grįžtamojo ryšio“ elementais.

Grįžtamasis informacinis ryšys yra, tiek žmogaus Smegenyse, tiek jo kūne.

Dabar mes nenorėtume viešai svarstyti tikrųjų galimybių atgalinio ryšio, kadangi jie labai pažeidžiami o „Gerųjų pagalbininkų“ vis dar daug. Tai kartu išgelbėkime žmones nuo „Traumų“!!!

Jums neturėtų susidaryti neteisinga informacija apie plaukų „nereikalingumą“ apskritai.

 Plaukai, viena vertus, turi savo atsiradimą (užaugimą), kaip atliekos procesų smegenų ląstelių medžiagų apykaitos. Taigi, jie toli gražu nėra nereikalingi. Jei plaukai iškrito, tai nereiškia, kad jų sąlyginai – šakninė sistema likviduota. Ją galima atkurti.

     Jei nėra plaukų, sąlyginai – šakninė sistema atlieka tą pačią funkciją, tik su didesne apkrova. Neliūdėkite! Mes jau imamės priemonių plaukams atstatyti, pasiekėme tarpinių teigiamų rezultatų! Tam tikruose sluoksniuose yra toks posakis: “Plika galva – tai zomšas, su plaukų padengimu į vidų”. Žiūrėkite į tai su humoru ir dirbtinai neveskite savęs į nepilnavertiškumo būseną!

      Apskritai išvados yra akivaizdžios. Jei norite susidraugauti su savo galva, susidraugaukite ir su savo plaukais!

http://www.salvatorem.ru/?page_id=10

versta iš tinklapio (rusų kalba) http://veche.razved.ca/nachalo/30-znaniya-ot-nachala-glii-ch3-volosy.html

A. Afanasenko